یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۰:۰۲Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایجاد اشتغال»

اقتصاد ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۲۰:۴۷    
صنعت فولاد یکی از صنایع مهم و تاثیرگذار است و با توجه به پتانسیل های کشور در حوزه تولید فولاد و سایر محصولات وابسته به این کالا قابلیت فراوانی برای ارزآوری و ایجاد اشتغال در داخل کشور دارد؛ به گونه ای که در سند چشم انداز 1404 تولید 55 میلیون تن فولاد در سال پیش بینی شده است ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، با اشاره به پیشرفت 85 درصدی کارخانه تولید اسانس اکالیپتوس، این کارخانه را از دستاوردهای دانش بنیان صنعت نیشکر برشمرد که سهم مهمی در ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی منطقه دارد.
کارآفرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت اشتغال وزارت کار، آمار دقیق ثبت فرصت های شغلی توسط دستگاه های ایجاد اشتغال در سامانه رصد 505 هزار و 732 فرصت شغلی جدید بوده و 50 درصد تعهد ایجاد یک میلیون شغل در سال جاری محقق شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی بر تسهیل اشتغال معلولان تأکید کرد و گفت: در راستای سیاست های دولت سیزدهم اولویت کار مسئولان باید ایجاد اشتغال برای معلولان باشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین؛ سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین، حسین براتی از ارائه تسهیلات مشاغل خانگی، ویژه فعالیت های فرهنگی و هنری در این استان خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفت: اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش باعث ایجاد اشتغال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بر اساس آخرین آمار سامانه ملی رصد اشتغال بیش از 505 هزار فرصت شغلی جدید توسط همه دستگاه های ایجاد اشتغال در سامانه ملی رصد اشتغال به ثبت رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۸    
یاسوج- ایرنا-ثبت جهانی کاروانسرای بافت تاریخی دهدشت یک فرصت مهم برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد است این ثبت می تواند به حفاظت از این اثر تاریخی، معرفی آن به دنیا و ایجاد اشتغال پایدار در منطقه کمک کند هم اکنون این اثر از سوی بخش خصوصی در مسیر احیا و مرمت قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به نقش بی بدیل دانشگاه جامع علمی کاربردی در گسترش مهارت آموزی و ایجاد اشتغال مولد و پایدار ، شروع سال تحصیلی را به جامعه دانشگاهیان به ویژه دانشجویان معزز دانشگاه جامع علمی کاربردی تبریک گفت.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۱    
خبرگزاری میزان- تور بازدید 2 روزه خبرنگاران 20 رسانه از اقدامات دستگاه قضایی در حل مشکلات مالکیتی و حقوقی جزیره آشوراده در واپسین روز های شهریور ماه برگزار شد. ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۷:۲۲    
جعفر امیرآبادی زاده مدیر کل دفتر توسعه سرمایه گذاری اقتصاد تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بازدید از شرکت های تعاونی شهرستان گناباد گفتند: تعاون از تاثیر گذارترین حوزه های ایجاد اشتغال در کشور است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۹    
جلسه هماهنگی برگزاری دوره های آموزشی با هدف توانمند سازی و ایجاد اشتغال با محوریت ادارات فنی و حرفه ایی و فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان تشکیل شد . پیرو تفاهم نامه منعقد شده مابین اداره کل فنی و حرفه ایی استان خوزستان و ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری خوزستان نشست نهایی جهت بررسی ظرفیت ها و ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مهم ترین خبرهای حوزه اشتغال و تعاون در هفته جاری به ثبت بیش از 505 هزار فرصت شغلی جدید در سامانه رصد اشتغال، رشد 140 درصدی سرمایه صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون، ایجاد بیش از 11 هزار شغل تعاونی در سطح استان تهران و تقویت مبادلات مرزی و ایجاد اشتغال پایدار در استان های مرزی اختصاص داشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرکل دفتر امور هماهنگی سرمایه گذاری و اشتغال استانداری ایلام گفت: شرکت ماهان در این استان در راستای ایجاد اشتغال و تولید سرمایه گذاری می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با صدور دستور بررسی و پیگیری دلیل راکد بودن برخی معادن در استان گفت: باید زمینه احیای معادن به عنوان یکی از مهمترین پیشران های توسعه استان فراهم شود تا شاهد اشتغال بیشتر این بخش باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۲۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان آذربایجان شرقی از اختصاص 101 هکتار از اراضی ملی برای ایجاد اشتغال و رشد تولید در بخش صنعت شهرستان تبریز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: صنایع کوچک با پویایی و فعالیت خوب زمینه خلق ارزش، ایجاد اشتغال و تولید ثروت را فراهم می کنند، از این رو حمایت از ایجاد و توسعه خوشه های صنعتی را با جدیت دنبال می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خوزستان با اشاره به اینکه افزایش سهمیه خط تولید از برنامه های استان برای حمایت از صنایع و ایجاد اشتغال است گفت: تا زمانی که مواد اولیه و خوراک واحدهای تولیدی تامین نشود نمی توان خط تولید را توسعه داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ظرفیت مطلوب صنایع کوچک در ایجاد اشتغال گفت: 760 طرح صنعتی با اشتغال 15 هزار و 960 نفر از ابتدای امسال تا کنون در شهرک های صنعتی کشور به بهره برداری رسید.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
نقش استارتاپ ها در ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی کشور انکارناپذیر است به همین دلیل این حوزه نیازمند توجه و همراهی بیشتری مسئولان برای پیشرفت کشور است.
اداره کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان لرستان بعنوان دستگاه برتر در بخش اقدامات برجسته در ایجاد اشتغال استان در جشنواره شهید رجایی معرفی شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: امروز کارآفرینی به عنوان یکی از پیش زمینه های توسعه یافتگی جوامع، مهم ترین سرمایه های توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال می باشند.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: امروز کارآفرینی به عنوان یکی از پیش زمینه های توسعه یافتگی جوامع، مهم ترین سرمایه های توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال می باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل امور اقتصادی و دارایی هرمزگان گفت: تسهیلات تبصره 18 از مهم ترین ابزارهای ایجاد اشتغال و رونق تولید است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
دستگاه برگزیده در شاخص تسهیل و ایجاد اشتغال و دستگاه برتر در، گروه تولیدی و خدماتی
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی مهر، معاون سیاسی استانداری کهگیلویه و بویراحمد: مردم گرفتاری خاص خود را دارند و به لحاظ معیشتی و اقتصادی با مشکلاتی از جمله بیکاری فرزندان مواجه هستند که امیدواریم برنامه های دولت در خصوص ایجاد اشتغال بخشی از مشکلات موجود را حل و فصل کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به منظور توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال در روستاهای استان امروز تفاهم نامه ای میان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شورای عالی استان به امضا رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۲    
طلاسازی و گوهرتراشی از مشاغل اصیل و قدیمی در کشور است که به دلیل برخورداری از ارزش افزوده بالا، بازار مصرف ثابت و سرمایه اولیه کم می تواند در ایجاد اشتغال تاثیر گذار باشد.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۳   + ۲۹ سایت دیگر  
سید صولت مرتضوی (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) گفت: نرخ بیکاری در استان ها و شهرستان های مرزی بیشتر از متوسط نرخ بیکاری کشوری است. مصوبه هیئت وزیران در حوزه اشتغال؛ معیشت و تاب آوری مردم مرزنشین را دنبال می کند. جمعیت متراکم مرزی رونق را در این مناطق به دنبال خواهد داشت. ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۲    
بازتاب/رئیس پارک علم و فناوری استان ایلام گفت: فرهنگ فناورانه باید در جامعه نهادینه شود.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۵    
سرمقاله شرکتهای دانش بنیان و استارت آپها ظرفیت های جدیدی در ایجاد اشتغال هستند. بازار کار با دانش بنیان ها متحول و پتانسیل ایجاد اشتغال افزایش خواهد یافت. بخش دانش بنیان در دانشگاه ها باید تقویت شده و ظرفیت ها در این بخش توسعه پیدا کند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام گفت: امسال برنامه هدف گذاری شده برای ایجاد اشتغال نیازمندان ایلامی بیش از 7 هزار طرح اشتغال زایی خواهد بود.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تدوین برنامه برای ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان ضروری است.
اتاق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۲    
به گزارش اتاق خبر به نقل از ایرنا ، دغدغه هایی از جمله اشتغال برای افراد دارای معلولیت، بسیار مهم است که با سختی ها و دشواری های زیادی برای این افراد همراه شده است زیرا با وجود تحصیلات بالای برخی از این افراد، سازمان ها حاضر به جذب این نیروهای انسانی از میان توانخواهان نیستند. ...
بستک نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین خروجی سامانه رصد اشتغال، استان هرمزگان با ثبت 21٫104 شغل، نسبت به 29٫069 شغل تعهد شده با پیشرفت 72/6 درصدی صدرنشین کشور در حوزه اشتغال است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۱۸    
کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اردبیل، حین بازدید از 5 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل با هدف رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی یکی از مؤلفه های دستیابی به رشد 8 درصدی اقتصاد را تقویت مبادلات مرزی دانست و گفت: اگر بتوانیم در مرزها اشتغال پایدار و درآمد مکفی برای مرزنشینان ایجاد کنیم، در تامین معیشت آنها موثر خواهد بود.
پول پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۴   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیر آینده پژوهی بانک پارسیان به نقش مؤثر بانک پارسیان در حمایت از تولید و کمک به تولیدکنندگان، ایجاد اشتغال و توسعه کارآفرینی به عنوان محورهای شاخص ساماندهی نظام اقتصادی کشور اشاره کرد و جلوگیری از تعطیلی کارخانه های راکد و تعطیل شده را به عنوان یکی از رویکردهای اصلی بانک پارسیان برشمرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر ایجاد اشتغال با درآمد مکفی برای مرزنشینان، یادآور شد: اگر به دنبال رشد اقتصادی 8 درصد هستیم یکی از بسترهای آن تقویت مبادلات مرزی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۲    
وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی امروز میزبان سومین نشست کمیته ملی برنامه تقویت کسب و کار، معیشت مرزنشینان و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق مرزی کشور است.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۱    
شیروان (پانا)- معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت در آیین بهره برداری از شرکت تعاونی چوب گستر خاورمیانه (اسپادانا) در شهرک صنعتی شیروان اظهار داشت در برنامه هفتم توسعه، افق های جهشی را هم دولت و هم مجلس نشانه گیری کرده و به سمت یک جامعه صنعتی با ایجاد اشتغال و صادرات بالا حرکت خواهیم کرد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون توسعه کارآفرینی وزیر تعاون از ایجاد 505 هزار و 732 فرصت شغلی جدید در نیمه نخست سال جاری خبر داد. محمود کریمی بیرانوند در گفت وگو با خبرگزاری فارس، در مورد فرصت های شغلی ایجاد شده در سال جاری که در سامانه رصد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ثبت شده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان البرز گفت که با ورود دستگاه قضایی استان، موانع موجود در مسیر اجرای طرح توسعه یک شرکت بزرگ تولید کننده لوازم خانگی کشور در استان البرز برطرف و برای 500 نفر شغل جدید ایجاد می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۸    
از ابتدای سالجاری تا کنون برای 412نفر در چالدران زمینه اشتغال فراهم شده است
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از ایجاد اشتغال برای 56 نفر از بانوان استان در حوزه صنعت فرش خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، شورای ساماندهی مبادلات مرزی هر استان را به عنوان ناظر بر حسن اجرای قانون ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان در استان های مشمول تعیین کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رسیدگی به جزئیات لایحه ساماندهی و نظارت بر تجارت مرزی (کولبری و ملوانی) و ایجاد اشتغال پایدار مرزنشینان در دستورکار نمایندگان در جلسه علنی امروز مجلس قرار داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
یک کارشناس با تاکید بر حفظ جایگاه بخش تعاون در برنامه هفتم گفت: اگر به دنبال بالابردن مشارکت در حوزه های اقتصادی و اجتماعی و ایجاد اشتغال در کشور هستیم باید ظرفیت های مغفول مانده تعاون را شناسایی و فعال کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان مهارت آموزی را یک رکن اساسی در ایجاد اشتغال دانست و گفت: صنایع بزرگ و آموزشگاه های استان باید به سمت تربیت نیروی ماهر بروند و از این طریق مشکل های خود را برطرف کنند.