شنبه ۱۳ خردادساعت ۱۴:۰۷Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مقطع کاردانی»

هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
برنامه زمان بندی ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر سال 1402 اعلام شد. براساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام و انتخاب رشته مقطع کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی از 28 خرداد ماه 1402 آغاز شده و تا 4 تیر 1402 ادامه خواهد داشت. ...
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۹    
رییس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی گفت: ظرفیت موافقت شده برای مقطع کاردانی در پذیرش مهر 1402، 24055 نفر و برای مقطع کارشناسی، 17415 نفر است که بدین ترتیب، درمجموع، برای پذیرش 41470 دانشجو در نیمسال مهرماه 1402 برای مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در سراسر کشور ظرفیت ایجاد شده است.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت از ارائه رشته تربیت مربی علوم قرآنی در این مرکز آموزشی خبر داد و افزود: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی رشت تنها مرکز علمی کاربردی در سطح استان است که در مقطع کاردانی رشته تربیت مربی قرآن دانشجو می پذیرد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رییس مؤسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی گفت: ظرفیت موافقت شده برای مقطع کاردانی در پذیرش مهر 1402، 24055 نفر و برای مقطع کارشناسی، 17415 نفر است که بدین ترتیب، درمجموع، برای پذیرش 41470 دانشجو در نیمسال مهرماه 1402 برای مراکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی در سراسر کشور ظرفیت ایجاد شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۶    
حسین تقوایی گنج علی نهم تیر 1342 در شهرستان مشهد به دنیا آمد. تا سال دوم مقطع کاردانی در رشته بهداری تحصیلات خود را ادامه داد. با شروع جنگ تحمیلی بعنوان امدادگر و بهیار از طریق جمعیت هلال احمر در جبهه حضور یافت و سرانجام هشتم آذر 1360 در عملیات طریق القدس در بستان به شهادت رسید و پیکر مطهرش بعد از ...
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۹    
شهید مدافع حرم سجاد زبرجدی سهراب نوزدهم بهمن ماه سال 1370 در خانواده ای مذهبی دیده به جهان گشود. پدرش محمد و مادرش صفیه نام داشت. او تحصیلاتش را تا مقطع کاردانی در رشته تربیت بدنی ادامه داده بود و پس از حضور در جبهه مقاومت هفتم مهرماه سال 1395 در حلب سوریه به شهادت رسید ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۱   + ۵۰ سایت دیگر  
ترخیص سربازان حین خدمت صرفا جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی و بالاتر مجاز بوده و ترخیص آنان جهت تحصیل در مقطع کاردانی مجاز نیست.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۵۵    
در حالی که در آزمون استخدامی وزارت نفت قرار بود حدود 3500 نفر جذب شوند این تعداد به 2482 نفر کاهش پیدا کرده است! وزارت نفت دلیل کاهش تعداد جذب نیرو در این آزمون را حذف مقطع کاردانی بر اساس نظریه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اداره کل آموزش، برنامه ریزی نیروی انسانی و تحول اداری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت آگهی استخدام در شرکت های تابعه وزارت نفت را اصلاح کرد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب واحد پذیرفته شدگان مقاطع کاردانی و کارشناسی بهمن ماه دانشگاه جامع علمی کاربردی فردا پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با تصویب شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی علمی کاربردی، برای نخستین بار دوره کاردانی فنی مکانیک - تعمیر و نگهداری گیربکس، در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مبارکه عنوان کرد که اکنون 2 هزار دانشجو در 66 رشته مقطع کاردانی و کارشناسی و 39 رشته مقطع کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه تحصیل می کنند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۵۱    
دکتر مهراب محبی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری در فراشبند اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد فراشبند از سال 1384 مجوز تاسیس گرفت و از سال 1385 شروع به پذیرش دانشجو کرده و فعالیت خود در شش رشته کارشناسی و چهار رشته کاردانی شروع کرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۵    
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی و مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ماه سال 1401 خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۵   + ۳۵ سایت دیگر  
پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته بهمن ماه 1401 دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از امروز نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی تکمیل ظرفیت مقطع کاردانی ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسه های آموزش عالی غیرانتفاعی و مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته در مرحله پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی بهمن سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نتایج نهایی تکمیل ظرفیت پذیرش مقطع کاردانی فنی و حرفه ای و کاردانی به کارشناسی صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی اعلام شد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۵    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از هرمزگان ، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با اشاره به اینکه بهورزان خط مقدم خدمت رسانی در حوزه سلامت در روستاها می باشندد بیان کرد: جهت توانمندسازی بهورزان دومین دوره پذیرش بهورزان شاغل در خانه بهداشت در مقطع کاردانی بهورزی در هرمزگان برگزارشد . ...
صدای زرند   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران از فارغ التحصیلان مقطع کاردانی و کارشناسی رشته های علوم ارتباطات اجتماعی، خبرنگاری، هنرهای نمایشی(تدوین و فیلمبرداری) به منظور تحقق اهداف سازمانی خود با شرایط زیر به تعداد محدود داوطلب استخدام پیمانی کارمند 6 ساله (مرد) می پذیرد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۰۸:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پیشگامان نیرو مهار پارسه به منظور تامین و تکمیل نیروی انسانی مورد نیاز خود برای شغل اپراتوری پستهای برق انتقال و فوق توزیع با شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید . _فارغ التحصیلان مقطع کاردانی و کارشناسی رشته برق الکترونیک و الکتروتکنیک با اولویت بومی جزیره قشم _ محل اشتغال جزیره قشم ...
برترین ها / اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
مرد 45 ساله توضیح می دهد یک رابطه پنهانی چگونه زندگی او را دگرگون کرد و هزینه سنگینی بر دوشش گذاشت.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان سنجش با صدور اطلاعیه ای از مهلت نام نویسی در در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی تا 18 دی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرصت ثبت نام و انتخاب رشته مرحله پذیرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی وحرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی بهمن ماه سال 1401 امروز به پایان می رسد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می یابد. به گزارش صبح ساحل، بر این اساس ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۵    
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز به پایان می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می یابد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۸:۲۵   + ۴۵ سایت دیگر  
ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پذیرش در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی ،امروز شنبه 17 دی ماه پایان خواهد یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ - ۰۷:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی امروز پایان می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از آغاز فرایند ثبت نام و انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته های بدون آزمون مقطع کاردانی به کارشناسی، حدود 6 هزار نفر نام نویسی کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ - ۰۷:۳۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی تبریز از آغاز پذیرش دانشجو در این مرکز خبر داد و گفت: ثبت نام پذیرش دانشجو برای نیمسال تحصیلی بهمن 1401 که از چهارم دی ماه آغاز شده است تا 15 دی ماه برای مقطع کارشناسی ناپیوسته و حداکثر تا 17 دی ماه برای مقطع کاردانی ادامه خواهد داشت که ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۷    
به گزارش جام جم آنلاین ، براساس اعلام مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، ثبت نام و شرکت در تکمیل ظرفیت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه 7 دی ماه آغاز شده بود تا روز شنبه 17 دی ماه ادامه خواهد داشت. ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
سازمان سنجش با صدور اطلاعیه ای از اعلام رشته محل های جدید و اصلاحات مربوط به مرحله پذیرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصیلی معدل کل دیپلم مقطع کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی بهمن ماه سال 1401خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۵    
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا 17 دی ماه ادامه دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا 17 دی ماه ادامه دارد. به گزارش صبح ساحل، براساس اعلام مرکز سنجش ، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۵    
سازمان سنجش، رشته محل های جدید و اصلاحات پذیرش مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن را اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا 17 دی ماه ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شده و تا 17 دی ماه ادامه دارد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۰۹:۰۷    
ثبت نام و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی تا 17 دی ادامه دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۱    
رئیس مرکز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان ایلام از آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشجو برای ترم بهمن ماه سال جاری در مقطع کاردانی و کارشناسی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
برای رشته های علوم پزشکی در مقطع کاردانی در پذیرش بدون آزمون بهمن ماه ظرفیتی اختصاص یافته که داوطلبان می توانند با معدل دیپلم و بر اساس سوابق تحصیلی و مصاحبه در این رشته ها ثبت نام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علمی کاربردی گیلان از آغاز ثبت نام دانشجویان جدید این دانشگاه برای بیش از 160 کد رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مرکز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی گیلان برای تکمیل ظرفیت سال تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو می پذیرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مهلت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش دانشجو صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته تا پنجشنبه 15 دی ماه 1401 تمدید شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
اطلاعیه اعلام رشته محل های جدید و اصلاحات مربوط به مرحله پذیرش صرفاً با سوابق تحصیلی (معدل مدرک کاردانی) مقطع کاردانی به کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه سال 1401
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمان، از آغاز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 1401 در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خبر داد و گفت: ثبت نام داوطلبان دوره کارشناسی ناپیوسته از چهارم دی ماه آغاز شده و تا 14 دی ماه ادامه دارد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
علی سلیمی با اعلام ارائه مشاوره رایگان برای ثبت نام جاماندگان از تحصیل، ثبت نام ها را در مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد اهر دانست.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۲:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از سمنان؛ حوریه عربیان با اشاره به آغاز پذیرش بدون آزمون دانشجو در نیمسال دوم تحصیلی، در 13 کد رشته مقطع کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی سمنان، می گوید: ثبت نام مقطع کاردانی از هفتم دیماه در 6 کد رشته تحصیلی شامل تربیت مربی پیش دبستانی ...