یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۱۲:۲۴May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت میوه»

آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: در میدان مرکزی میوه و تره بار نهران ممکن است قیمت خرید 4 صبح و 7 شب قیمت های متفاوتی داشته باشند و مغازه داران نیز بر اساس همین تفاوت در ساعت خرید، بر اجناس خود اتیکت می گذارند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۵    
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۰۹    
جدیدترین قیمت میوه و تره بار در بازار تهران امروز 4 خرداد 1402 اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به گرمای هوا و ازدیاد عرضه پیش بینی می شود که قیمت میوه های نوبرانه 10 تا 15 درصد ارزان شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۴۶    
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۶    
دریا قدرتی پور: گیلاس کیلویی 135 هزار تومان، زردآلو 95 هزار تومان، توت فرنگی 130 هزار تومان. این ها قیمت میوه های نوبرانه ای است که لوکس، گران و تجملاتی هستند و اگر بخواهی چند قلم از آنها را بخری باید نیم میلیون تومان پیاده شوی. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اتحادیه بارفروشان کرمانشاه از افزایش 20 تا 30 درصدی قیمت میوه های تابستانی در بازار کرمانشاه خبر داد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۴    
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزیجات درباره تعیین قیمت میوه ها گفت : ما در سایت و تور هفتگی مان در میدان مرکزی یک کشف قیمت داریم که هر هفته انجام می شود و در سایت می گذاریم . اما بعضی وقتها یک کالاهایی که در اقلیت هم هستند قیمتهای نجومی به خودش می گیرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
همشهری : در آستانه فصل گرم سال قرار داریم اما قیمت میوه های نوبرانه همچنان بالاست و در مغازه های سطح شهر هر کیلو گیلاس تا 250 هزار تومان قیمت دارد. توت فرنگی هم که حدود یک ماه از عرضه آن می گذرد هنوز گران است و در میوه فروشی های مرکز شهر تا کیلویی 150 هزار تومان به فروش می رود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۷:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: با توجه به گرمای هوا و فراوانی عرضه میوه های نوبرانه از 10 خرداد پیش بینی می شود که قیمت در بازار افت محسوسی داشته باشد.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
اتحادیه میوه و تره بار قیمت های عمده میوه را تا پایان ماه جاری اعلام کرد. بر اساس نرخنامه این اتحادیه، قیمت برخی از میوه های فصل گرم افزایش قابل توجه ای داشته اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
قیمت میوه های نوبرانه در میادین میوه و تره بار به طور متوسط 39 درصد ارزان تر از میانگین قیمت انواع محصولات مشابه در سطح شهر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۵:۴۵    
رئیس سازمان میوه و تره بار تهران درباره قیمت میوه های نوبرانه گفت: سازمان میوه و تره بار تهران فقط توزیع کننده است و قیمت این میوه ها به شرایط تولید آنها مربوط است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
قیمت هندوانه در کف نرخ عمده فروشی با افزایش 66.67 درصدی همراه بوده به طوریکه از هر کیلو 3 هزار تومان به 5 هزار تومان تغییر قیمت داشته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۵    
شهروندان یزدی معتقدند میوه های عرضه شده در میوه فروشی های شهر یزد از کیفیت مطلوبی برخوردار نبوده و با این وجود قیمت های بالایی دارند و با قیمت میوه درجه یک عرضه می شوند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از گلایه های مردم و رسانه ها از گرانی میوه، اتحادیه صنف حق العمل کاران میوه و تره بار تهران به همه اعضای میدان مرکزی میوه اعلام کرد که اقدامات در مورد نصب تابلوی نرخ نامه و صدور فاکتور همراه با مهر صورت گیرد و با متخلفان برابر مقررات، برخورد صورت خواهد گرفت. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران از کاهش 20 تا 30 درصدی قیمت میوه های نوبرانه نسبت به هفته بعد خبر داد و اعلام کرد: در صورت عدم صادرات، قیمت میوه با توجه به گرمای هوا و تولید زیاد ماه آینده بیش از این کاهش خواهد یافت؛ اما با این وجود قدرت اقتصادی مردم برای خرید میوه 20 درصد کاهش یافته است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در جدول زیر می توانید لیست قیمت انواع میوه و تره بار را براساس نرخ سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار مشاهده نمایید.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی:قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.بر اساس گزارش دریافتی از میادین شهرداری تهران قیمت انواع میوه و تره بار، امروز بیست و پنجم اردیبهشت 1402 به شرح زیر اعلام گردید. میوه قیمت (ریال) آناناس 980,000 ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
تازه واردهای بازار میوه بیشتر از همه خود نمایی می کنند و قصد ندارند به بهای کم فروخته شوند، قیمت هایی که لرزه بر اندام می آورد.
فکر شهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
فکرشهر: نایب رییس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی خاطر نشان کرد: تورم میوه نسبت به سایر اقلام خوراکی کمتر است، اما با افت توان خرید مصرف کنندگان رغبت چندانی برای خرید میوه نوبرانه ازخود نشان نمی دهند و منتظر ربزش بیشتر قیمت ها هستند. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایران نوشت:افزایش قیمت میوه در بازار که از هفته های گذشته آغاز شده همچنان در بعضی از میوه ها ادامه دارد. این در حالی است که امسال درختان میوه چندان گرفتار بلایای طبیعی نشدند و خسارتی به باغداران نرسیده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
منافع عرضه محصولات کشاورزی به جیب تولیدکنندگان نمی رود. سال هاست که این جمله را از افراد مختلف می شنویم، افرادی که می خواهند سهم دلال از تولید را ثابت کنند؛ گرچه به دلیل تعدد فرآیندهای جانبی انجام شده روی محصول تا زمان رسیدن آن به سبد مصرف کننده ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان از کاهش 30 درصدی قیمت گوجه سبز و زردآلو خبر داد و گفت: با توجه به گرمای هوا و فراوانی بار، قیمت میوه های نوبرانه مجدد کاهش می یابد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مقایسه قیمت امسال نوبرانه ها با نرخ های سال گذشته نشان می دهد قیمت ها متعادل تر شده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۴    
یزد- قیمت میوه در یزد رشد بیشتری نسبت به تورم داشته اما این سیر صعودی قیمت، با اُفت کیفیت همراه بوده هرچند که رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد آن را رد می کند.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
جدیدترین قیمت میوه و تره بار امروز 21 اردیبهشت 1402 را می توانید در گزارش زیر مشاهده کنید.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، طبق آخرین نرخنامه سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، در حالی قیمت هفت محصول نوبرانه فصل بهار اعلام شد که قیمت برخی محصولات نسبت به هفته گذشته از 900 تا 1100 تومان کاهش داشته است. ...
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران در مورد وضعیت بازار میوه های تابستانه گفت: هفته قبل میوه های نوبرانه بسیار گران بود اما در حال حاضر عرضه محصول زیاد شده و با افزایش عرضه قیمت ها خود به خود شکست.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
قیمت موز در میادین میوه و تره بار تا 95 هزار تومان در هفته گذشته به فروش رفت.
میزان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – مهدی مهر انگیز در جلسه ای که جهت تنظیم بازار و قیمت میوه و تره بار با حضور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، استاندار، فرماندار، اعضای شورای شهر، مدیرکل جهاد کشاورزی ...
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
میوه های پرآب بر با حجم تولید بالا نسبت به محصولاتی، چون سیب، کیوی و... قیمت بسیار پایینی داشته و چه بسیار از آن ها که سر از سطل های مکانیزه شهرداری در سطح شهر یا میادین بزرگ تره بار در می آورد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
طبق داده های مرکز آمار ایران تورم پایان سال گذشته (1401) حداقل رکورد یک دهه را شکسته است. بررسی گروه های آماری نشان می دهد در دو ماه گذشته میوه و گوشت رکوردداران رشد قیمت در سبد خانوارهای کل کشور بوده اند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۲۰:۲۸    
قیمت انواع میوه و تره بار امروز در میادین شهرداری تهران نسبت به روز شنبه با تغییرات کمی همراه شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۴    
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۷    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه صنف بارفروشان مشهد گفت: باید سیاست های تعرفه ای را اجرا کرد تا در بلندمدت به عنوان سوپاپ اطمینان عمل کند و در نهایت به افزایش شدید یا کاهش قیمت منتهی نشود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
اتحادیه صنف فروشندگان میوه و سبزی تهران قیمت جدید محصولات کشاورزی در میدان بزرگ میوه و تره بار تهران را اعلام کرد.
موج   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رضا نورانی با بیان اینکه درباره دلایل گرانی میوه و صیفی جات گفت: در هفته های آینده با عرضه محصولات صیفی قیمت ها سیر نزولی بیشتری پیدا می کنند، زیرا محصولاتی مانند زردآلو و گیلاس و ... هم وارد بازار می شوند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۷    
در ابتدای ورود به بازار، اولین نکته ای که به چشم می آید، نبود برچسب قیمت میوه ها است. درواقع تعداد واحد هایی که با نصب تابلو قیمت های میوه را اعلام کرده بودند ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۶:۴۱    
افزایش قیمت میوه در هفته های اخیر موجب شده است تا این روز ها مشهدی ها، سهم این کالا در سبد مصرفی شان را کاهش دهند. این گرانی در حالی اتفاق می افتد که انتظار می رود باتوجه به ورود محصولات بهاره به بازار، روند توزیع سایر محصولات مانند سیب و پرتقال افزایش یابد و قیمت ها در شهر به تعادل برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: با عرضه انبوه میوه های نوبرانه همچون گوجه سبز، ملون و هندوانه، قیمت در بازار کاهش یافته است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان با اشاره به اینکه تعطیلات هفته های قبل و کاهش عرضه منجر به افزایش قیمت ها شده بود، گفت: از شنبه آینده در تمام اقلام میوه و صیفی افت قیمت خواهیم داشت، زیرا عرضه فراوان خواهد شد.
آوای رشت   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
2 عامل مهم درگرانی میوه در بازار وجود دارد که با وجود گرم شدن هوا و عرضه برخی میو ه های تابستانه مانعی در برابر کاهش قیمت ها بوده است. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، افزایش قیمت میوه در بازار که از هفته های گذشته آغاز شده همچنان ادامه دارد و با وجود قول مسئولان عقب [...] ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران گفت: فلفل دلمه ای و فلفل رنگی دو هفته پیش تا کیلویی 80 هزار تومان هم برسد، اما الان حدود 40 درصد افت قیمت داریم.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
قیمت انواع میوه و تره بار در میادین شهرداری تهران امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.
اگرو فود نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۸   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان گفت: تعطیلات هفته های قبل و کاهش عرضه منجر به افزایش قیمت میوه ها و صیفی جات شده بود ولی از شنبه آینده در تمام اقلام میوه و صیفی افت قیمت خواهیم داشت، زیرا عرضه فراوان شده است. ...
در ادامه روند گرانی اقلام خوراکی در بازار، افزایش بی سابقه قیمت میوه و بستنی خبرساز شده است.