یکشنبه ۰۷ خردادساعت ۲۳:۵۰May 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتحادیه میوه و تره بار»

برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
اتحادیه میوه و تره بار جدیدترین قیمت های عمده میوه را منتشر کرد. بر اساس این نرخنامه قیمت هندوانه در این هفته نیز افزایش یافته و در این نرخنامه توت فرنگی کرج با قیمت هر کیلوگرم 120 هزار تومان گران ترین میوه بازار است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۷:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
ربانی مهر معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری همدان به همراه ترابیان معاون سازمان صمت، ارغوان رئیس اتاق اصناف و مطهری رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان با حضور در منطقه قاسم آباد همدان از دو واحد تولیدی و مشاغل خانگی بازدید و از بانوان کارآفرین فعال در حوزه مشاغل خانگی تقدیر کردند. ...
تجارت امروز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در نرخنامه اتحادیه میوه و تره بار قیمت عمده هر کیلوگرم موز اکوادور نیز 65 تا 72 هزار تومان و قیمت هر کیلوگرم موز هندی 55 تا 62 هزار تومان اعلام شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
اتحادیه میوه و تره بار قیمت های عمده میوه را تا پایان ماه جاری اعلام کرد. بر اساس نرخنامه این اتحادیه، قیمت برخی از میوه های فصل گرم افزایش قابل توجه ای داشته اند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۴    
یزد- قیمت میوه در یزد رشد بیشتری نسبت به تورم داشته اما این سیر صعودی قیمت، با اُفت کیفیت همراه بوده هرچند که رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد آن را رد می کند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نرخنامه جدید اتحادیه میوه وتره بار برای هفته جاری منتشر شد. بر اساس این نرخنامه، ارزان ترین میوه هندوانه با کف قیمت عمده هر کیلوگرم 3 هزار تومان و گران ترین میوه توت فرنگی کرج با سقف قیمت عمده هر کیلوگرم 100 هزار تومان است.
برترین ها / مازند اصناف   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۲۰:۱۰   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه بارفروشان تهران در مورد وضعیت بازار میوه های تابستانه گفت: هفته قبل میوه های نوبرانه بسیار گران بود اما در حال حاضر عرضه محصول زیاد شده و با افزایش عرضه قیمت ها خود به خود شکست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس اتحادیه میوه و تره بار شهرکرد با اشاره به اینکه هنوز پای میوه های نوبرانه بهاری مانند گیلاس، زردآلو و ... به علت کیفیت پایین و قیمت بالا به میوه فروشی های استان باز نشده است، گفت: میوه های نوبرانه درحال حاضر کیفیت مناسبی ندارند و قیمت آن ها نیز بالا است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۶    
ایسنا/اردبیل رییس اتحادیه میوه و تره بار شهر اردبیل با اشاره به نابسامانی شدید وانت های میوه فروش گفت: علت اصلی افزایش تعداد وانت بارهای میوه فروشی در اردبیل تعطیلی و گاهاً ورشکستگی کارخانه های اردبیل است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
نرخنامه جدید اتحادیه میوه وتره بار منتشر شد. بر اساس این نرخنامه ارزان ترین میوه هندوانه با کف قیمت هر کیلوگرم 4 هزار تومان و گران ترین میوه گوجه سبز با سقف قیمت 90 هزار تومان است. در این نرخنامه از "عرضه و تقاضا" به جای درج قیمت استفاده شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مشهد از افزایش 20 درصدی قیمت میوه های نوبرانه نسبت به سال گذشته خبر داد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۴    
نرخنامه جدید اتحادیه میوه وتره بار منتشر شد، بر اساس این نرخنامه ارزان ترین میوه، هندوانه با کف قیمت کیلوگرم 5 هزار تومان و گران ترین میوه موز اکوادرو ممتاز با سقف قیمت 67 هزار تومان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۳   + ۴۳ سایت دیگر  
نرخنامه جدید اتحادیه میوه وتره بار منتشر شد، بر اساس این نرخنامه ارزان ترین میوه، هندوانه با کف قیمت کیلوگرم 5 هزار تومان و گران ترین میوه موز اکوادرو ممتاز با سقف قیمت 67 هزار تومان است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ - ۲۰:۴۲    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مشهد گفت: پس از ماه رمضان قطعا به دلیل فراوانی میوه ها شاهد کاهش قیمت میوه خواهیم بود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۱    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مشهد گفت: بیشتر میوه های موجود درمشهد از شهرستان های دیگر تامین می شود که هزینه حمل بر قیمت تمام شده میوه تاثیر گذار است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۶:۲۱    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار تهران گفت: با توجه اینکه دولت امسال توزیع میوه را به بخش خصوصی واگذار کرده است به متولیان توزیع گفته شده که 10 درصد زیر قیمت محصولات خود را به فروشندگان عرضه کنند. لذا امسال بخش خصوصی با هماهنگی جهاد کشاورزی کار را به دست گرفته است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۱:۴۵    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار از کاهش قیمت پیاز در آستانه نوروز خبر داد و گفت: با توجه به افزایش قابل توجه قیمت فلفل دلمه رنگی، در نرخنامه برای این محصول به جای قیمت عرضه و تقاضایی قید شده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار اصفهان گفت: میوه برای ایام نوروز فراوان است؛ مردم هیچ عجله ای برای خرید میوه نداشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مشهد از کشف قیمت میوه تنظیم بازاری ویژه عید نوروز طی امروز خبر داد.
مازند اصناف   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فخرآوران رئیس اتحادیه میوه و تره بار مرکز مازندران از انجام آیین قرعه کشی غرفه های میدان تره بار جدید ساری، خبر داد وگفت: با برگزاری این مراسم در روز جاری، تکلیف مالکیت هر 155 غرفه میدان جدید ساری روشن شد.
موج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان زنجان با بیان اینکه فعلا درباره قیمت میوه شب عید مصوبه ای دریافت نکرده ایم گفت: قیمت میوه شب عید 20 اسفند ماه اعلام می شود.
مازند اصناف   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فخرآوران رئیس اتحادیه میوه وتره بار مرکز مازندران گفت: در روز سه شنبه 16 اسفندماه مراسم قرعه کشی شرکت مجتمع بارفروشان دشت سبز شمال جهت تعیین مالکیت هر یک از غرفه ها انجام خواهد شد و در گام بعدی در روز 5 فروردین، انتقال به مکان جدید انجام خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار با بیان اینکه از 5 اسفندماه جاری عرضه میوه های تنظیم بازاری شب عید آغاز شده است، گفت: قیمت 12 تا 18 هزار تومان برای هر کیلوگرم پرتقال و قیمت 15 تا 25 هزار تومان برای هر کیلوگرم سیب تنظیم بازاری شب عید تعیین شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۰۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه وتره بار مرکز مازندران گفت: با توجه به فراهم بودن زیرساخت ها، 5 فروردین سال آینده انتقال میدان بار ساری به مکان جدید انجام می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۲۷    
نرخنامه جدید اتحادیه میوه وتره بار منتشر شد، بر اساس این نرخنامه ارزان ترین میوه پرمصرف ایام نوروز، پرتقال رسمی شمال با قیمت هر کیلوگرم 10 هزار تومان و گران ترین میوه نیز موز درج یک وارداتی اکوادور با قیمت 65 هزار تومان است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
درحالی قیمت هر کیلو پیاز در ارومیه به 50 هزار تومان رسیده است که رئیس اتحادیه میوه و تره بار این شهر، فروش هر کیلو پیاز به قیمت 50 هزار تومان را تخلف می داند.
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
افزایش عجیب و غریب قیمت پیاز در مدت اخیر حسابی خبرساز شده است که همین موضوع موجب تصمیم دولت برای واردات پیاز شد اما قیمت پیاز کاهش نیافت.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه مقاومت بسیج میدان میوه و تره بار با حضور جانشین فرمانده مقاومت بسیج، مدیرعامل سازمان، رئیس اتاق اصناف، مسئول بسیج اصناف، اعضای اتحادیه میوه و تره بار و جمعی از مسئولان و فعالان در میدان مرکزی میوه و تره بار شهرداری کاشان افتتاح شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۶:۳۵    
ساری- فخرآوران، رئیس اتحادیه میوه و تره بار ساری با اشاره به راه اندازی میدان میوه و تره بار ساری پس از 15 سال گفت: این میدان چهار پیمانکار به خود دیده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۲۸    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اتحادیه میوه و تره بار شهرداری ارومیه گفت: با توجه به قدیمی بودن ورودی میدان میوه و تره بار شهرداری ارومیه ، این محل نیازمند رسیدگی و توسعه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس اتحادیه میوه و تره بار اهواز با بیان این اینکه دلالان نقش پررنگی در بالا بودن قیمت میوه و تره بار دارند، گفت: به طور کلی قیمت میوه در بازار بالا است و مهمترین علت این مساله نیز دلالان هستند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۵    
رییس اتحادیه میوه و تره بار اظهار کرد :از سال 97 مقرر شد یک زمین برای احداث یک میدان استاندارد میوه و تره بار در اختیار شهرداری قرار بگیرد اما روند انتخاب، سیر امور قانونی و حقوقی زمین، خرید و واگذاری این ملک طولانی شد و پس از رایزنی و پیگیری های مکرر، سرانجام تعیین وضعیت این زمین مشخص شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۱۲ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
در نرخنامه اتحادیه میوه وتره بار که به تائید مسئول بازرسی و نظارت جهاد کشاورزی می رسد، "عرضه و تقاضا" جایگزین قیمت شده است. هر چند تعیین قیمت بر اساس عرضه و تقاضا اتفاق خوبی برای ایجاد یک بازار سالم و عادلانه است اما، به گفته رئیس اتحادیه میوه و تره بار تهران، دلیل اصلی این جایگزینی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس اتحادیه میوه و تره بار شهرداری ارومیه گفت: کمبود پیاز در بازار مقطعی است و بزودی مرتفع شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۸:۲۶    
درحالی که فروش پیاز در برخی از بازارهای درون و برون شهری یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد و جند شهر دیگر این استان به شدت روبه افزایش بوده و بسمت قیمت دلار در پیش است، رئیس اداره اتحادیه میوه و تره بار این شهر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس اتحادیه میوه و تره بار اهواز با بیان اینکه قیمت هر کیلوگرم پیاز به بیش از 30 هزار تومان رسیده است، گفت: صادرات و دلالان عامل افزایش قیمت پیاز هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اتحادیه میوه و تره بار شهر یاسوج قیمت پیاز را در این یاسوج اعلام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار بیرجند، کمبود پیاز را علت افزایش قیمت آن اعلام کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار تهران می گوید پیاز در میادین تهران از 15 هزار تومان تا 25 هزار تومان به فروش می رسد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار تهران اعلام کرد: مدیریت بازار میوه شب عید توسط بخش خصوصی برای امسال جواب می دهد و عرضه و تقاضا هم تعیین کننده قیمت ها خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۰/۰۴ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مشهد گفت:دلیل افزایش صادرات قیمت پیاز نسبت به هفته گذشته صادرات به پاکستان است و در هفته جاری شاهد کاهش قیمت ها هستیم چراکه پیاز جیرفت نیز در حال بارگیری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار مرکز مازندران گفت: پروژه میدان میوه و تره بار مرکز مازندران 22 بهمن ماه امسال افتتاح می شود و کار انتقال و جابه جایی میوه و تره بار ساری پایان امسال انجام می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۰۱ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق اتحادیه میوه وتره بار اصفهان بابیان اینکه قیمت هر کیلو پیاز به 20 هزار تومان رسیده است، گفت: صادرات دلیل اصلی این گرانی است و با نظارت و اقدامات دولت، وضعیت این محصول پرمصرف در بازار به شرایط عادی بازمی گردد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۱    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار همدان گفت: قیمت میوه نسبت به روزهای گذشته حداقل 4 درصد ارزانتر شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۴:۰۶    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار ارومیه از توزیع روزانه 1500 الی 2000 تن میوه از میدان میوه و تره بار ارومیه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتحادیه میوه و تره بار خراسان شمالی از کاهش 20 درصدی میزان خرید میوه برای شب یلدا در این استان خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۸ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار اصفهان گفت: بازار میوه و سبزی در شرایطی مناسبی قرار دارد به طوری که قیمت ها نسبت به سال گذشته افزایش چندانی نداشته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۰:۱۵    
رئیس اتحادیه میوه و تره بار بیرجند گفت: قیمت هر کیلوگرم میوه یلدایی درب مغازه ها از 10 تا 35 هزار تومان است.
رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان قزوین گفت: قیمت میوه در آستانه شب یلدا باتوجه به میزان تقاضا افزایش داشته و در حال حاضر قیمت موز 60 هزار تومان است که در چند روز آینده افزایش بیشتری خواهد داشت.
یزد فردا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
یزدفردا: رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با اشاره به این که کمبودی به لحاظ تامین میوه شب یلدا در یزد نداریم، از افزایش قیمت برخی میوه ها در آستانه ی این مناسبت خبر داد.