شنبه ۰۵ آذرساعت ۲۲:۳۵Nov 2022 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «113»

پارسینه   ۷ ساعت پیش   + ۴۷ سایت دیگر  
همشهری نوشت: در حکم سید صولت مرتضوی آمده است: نظر به تعهد، شایستگی صلاحیت های علمی و اجرایی، جنابعالی با استناد به بند ج قانون اصلاح ماده 113 قانون مدیریت خدمات کشوری و چگونگی تعیین مدیریت سازمان تأمین اجتماعی و صندوق های بازنشستگی ...
ایمنا   ۸ ساعت پیش    
آمار معاملات بورس منطقه ای اصفهان اعلام شد که طی آن 113 میلیون سهم به ارزش 566 میلیارد ریال معامله شد.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۹   + ۴۵ سایت دیگر  
مجمع عمومی فوق العاده بیمه سرمد، برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه برگزار می شود. به گزارش اقتصاد آنلاین ؛ مجمع عمومی فوق العاده این شرکت با دستور تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه، ساعت 14 روز دوشنبه 14 آذر ماه 1401 برگزار می شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۲    
شیکاگو در چارچوب مسابقات بسکتبال ان بی ای 118 بر 113 میلواکی را شکست داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
میامی در چارچوب مسابقات بسکتبال ان بی ای 113 بر 105 واشینگتون را شکست داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۴    
ساکرامنتو در چارچوب مسابقات بسکتبال ان بی ای 113 بر 109 ممفیس را شکست داد.
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: نزدیک به 55 کیلومتر از 113 کیلومتر محور سلطانیه به قیدار و همدان آسفالت شده و زیر بار ترافیک رفته است و ادامه این محور به طور متوسط 35 تا 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز قیمت سهام اغلب نمادهای گروه خودرو و ساخت قطعات رشد کرد و این گروه سبزترین گروه بازار بود.
آی تی آنالایز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۲۸ سایت دیگر  
درگاه ملی مجوزها به سامانه شکایت مجهز شده و متقاضی در صورت تاخیر یا مطالبه شروط یا مدارک غیر از موارد مصرح، می تواند بطور غیرحضوری شکایت را مطرح کند که در صورت ذی حق بودن، مجوز صادر می شود. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
290 محدوده معدنی این استان از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار می شود. معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: مزایده واگذاری 290 محدوده معدنی استان آغاز و فراخوان آن منتشر شده و براساس این مزایده 92فقره معدن متروکه ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
شیعه نیوز : رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم در روایتی به عملی که انسان را راهی وادی نفاق می کند، اشاره کرده اند. پیامبر خدا صلی الله علیه و آله: إنّ الکذبَ بابٌ مِن أبوابِ النِّفاقِ دروغ، دری از درهای نفاق است. مجموعة ورّام، ج 1، ص 113
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
از سال گذشته تاکنون 113 نیروگاه خورشیدی کوچک مقیاس به منظور تامین درآمد پایدار برای مددجویان کمیته امداد در سراسر استان اصفهان احداث شده است. معاون اشتغال و خودکفایی اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه این استان مستعد سرمایه گذاری در حوزه احداث نیروگاه های خورشیدی است ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۹    
کلیولند در چارچوب مسابقات بسکتبال ان بی ای 113 بر 87 میامی را شکست داد.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
غلامحسن رمضانی گفت: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری به 113 کارآفرین مانه و سملقانی در عرصه های اقتصاد مقاومتی بالغ بر3 میلیارد تومان تسهیلات اعطا شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی گمرک گفت: از ابتدای سال 1401، تجارت ایران با قطر به میزان 113 میلیارد دلار رسید که از این میزان تجارت،79 میلیارد دلار به صادرات و 33 میلیارد دلار هم به واردات اختصاص داشت.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۲۱:۵۸    
به کسانی که ظلم و ستم کرده اند، اعتماد نکنید، و به چنین افرادی تمایل نشان ندهید، چرا که این امر سبب می شود که (ظالم به ظلمش ادامه دهد و در نتیجه) عذاب آتش دامان شما را هم بگیرد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۷    
یوتا در چارچوب مسابقات بسکتبال ان بی ای 118 بر 113 پورتلند را شکست داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایندیانا در چارچوب مسابقات بسکتبال ان بی ای 114 بر 113 اورلاندو را شکست داد.
آنا / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مؤسسه استنادی علوم و پایش علم و فناوری (ISC) گفت: نظام رتبه بندی QS، دانشگاه های برتر 23 کشور آسیایی در سال 2023 را معرفی کرده است که در آن 760 دانشگاه ارزیابی و رتبه بندی شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیرجان از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و دستگیری 113 متهم تحت تعقیب در این شهرستان خبر داد.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت روی عدد 113 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 113 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل شیلات هرمزگان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود یکهزار تُن ماهی از قفس های پرورشی در این استان برداشت شده است که پیش بینی می شود تا پایان امسال به حدود سه هزار تُن برسد. ...
سلامت نیوز / شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 132 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 113 یعنی بازه ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
خانه خشتی   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۳:۴۲    
قرارگاه سازندگی امام حسن مجتبی علیه السلام در حال اجرای طرح آبرسانی به 113 روستا در شهرستان رفسنجان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۹:۴۱    
قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) به 113 روستای دچار تنش آبی دررفسنجان، آبرسانی کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه ناحیه رفسنجان گفت: 191 گروه جهادی سازماندهی شده در رفسنجان داریم که 8148 نفر روز در بحث سیل خدمت رسانی انجام دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان همدان گفت: 82 پروژه خیری با بیش از 500 کلاس درس در 67 هزار مترمربع و 113 میلیارد تومان در حال احداث است.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شهداب در یک بازی زیبا موفق شد با نتیجه 3-1 شهرداری ارومیه را شکست دهد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سرپرست دبیرخانه ستاد مسکن و ازدواج سازمان بهزیستی کشور از تخصیص 113 میلیارد تومان (مرحله اول) برای پرداخت مابه التفاوت یارانه سود تسهیلات مسکن ویژه خانوارهای دارای حداقل 2 عضو معلول تحت پوشش که از تسهیلات غیریارانه ای برای ساخت و خرید مسکن استفاده کرده اند، خبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: طرح هادی 113 روستا از مجموع 2 هزارو 600 روستای استان خراسان رضوی مورد بازنگری قرار گرفت و بنیاد مسکن مسوولیت این موضوع را در دست دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۷    
سرپرست فرمانداری رفسنجان گفت: نمونه فعالیت های بسیج در آبرسانی روستایی به 113 روستای رفسنجان است.
موج   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شهردار نجف آباد از اجرای 113 میلیارد ریال پروژه زیرسازی معابر نجف آباد طی 6 ماهه سال جاری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۴    
تیم بسکتبال میامی در چارچوب مسابقات امروز ان بی ای 113 بر 112 فینیکس را شکست داد.
شادا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش، پژوهش و برنامه ریزی سازمان امور مالیاتی گفت: با وصول 306 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در سال 1400، توانستیم 113 درصد درآمد مصوب مالیاتی را در سال گذشته محقق کنیم، یعنی 13 درصد فراتر از رقمی که در قانون بودجه مصوب شده بود.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
در بخش پیشرانه از نمونه تنفس طبیعی 1.2 لیتری با 87 اسب بخار و گشتاور 113 نیوتن متر استفاده شده است. این تپنده 3 سیلندر بوسیله جعبه دنده سی وی تی با محور جلو در ارتباط است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی خوزستان گفت: بیشترنی میزان بارندگی سال زراعی جاری تا کنون در دهدز(دزپارت) به میزان 113.6 میلیمتر ثبت شد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس دادگستری شهرستان رفسنجان گفت: با تلاش و زحمات اعضای و دبیران شورای های حل اختلاف شهرستان در6 ماه سپری شده از ابتدای سال جاری، یک هزار و 113 فقره پرونده به مصالحه ختم شده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
کاکاوند گفت: 118 هکتار از اراضی شهرسان ملایر زیر کشت زعفران است که از این میزان 113 هکتار آن بارور است.
با حضور 113 تشکل و فعالان فرهنگی و اجتماعی نخستین نمایشگاه "هم افزا" در مشهد در محل نمایشگاه های آستان قدس رضوی برپا شد. با حضور 113 تشکل و فعالان فرهنگی و اجتماعی نخستین نمایشگاه "هم افزا" در مشهد در محل نمایشگاه های آستان قدس رضوی برپا شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۲۲:۳۵    
قرارداد مربوط به تولید انبوه 113 دستگاه قطار ملی مترو منعقد شده و بلافاصله پس از اخذ تأییدیه های بین المللی که انتظار می رود تا اوایل زمستان امسال محقق شود، فرآیند ساخت آن ها در شرکت واگن سازی تهران آغاز خواهد شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه گفت: قرارداد مربوط به تولید انبوه 113 دستگاه قطار ملی مترو منعقد شده و بلافاصله پس از اخذ تاییدیه های بین المللی که انتظار می رود تا اوایل زمستان امسال محقق شود، فرآیند ساخت آنها در شرکت واگن سازی تهران آغاز خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۱۱:۲۵    
به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی، نمایشگاه بزرگ رویداد هم افزایی 113 تشکل و فعالان فرهنگی و اجتماعی خراسان رضوی افتتاح شد.
تجارت امروز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات به دست آمده از وزارت آموزش و پرورش در طرح رتبه بندی معلمان باید تمام فرهنگیان رتبه بندی شوند که به این جامعه حدود 72 هزار بازنشسته نیز اضافه خواهند شد.
سلام نو / روزنامه سپید   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۶:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس تازه ترین داده ها در جدول پاندمی کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کووید-19 در جهان تاکنون به 637 میلیون و 767 هزار و 471 نفر رسیده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- بخشدار مرکزی چناران گفت: امسال کشاورزان این شهرستان با برداشت یکهزار تن برگ و چوب تنباکو و فروش آن 113 میلیارد تومان سود کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
دستیار رئیس جمهور در امور مردمی سازی دولت با بیان اینکه شناخت ظرفیت های مردمی از مهم ترین ابزارها برای سپردن کار به مردم است، گفت: یکی از کارکردهای ویژه این رویداد، آشنایی مسئولان و کارگزاران با تشکل ها و ظرفیت های مردمی است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۸:۱۰    
بنابر جدیدترین آمار رسمی همه گیری کرونا، مجموع مبتلایان به بیماری کرونا در جهان تاکنون به 638 میلیون و 438 هزار و 176 نفر رسیده و مرگ شش میلیون و 608 هزار و 113 بیمار کرونایی نیز تایید شده است.
رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
به همت موسسه جوانان آستان قدس رضوی، نمایشگاه بزرگ رویداد هم افزایی 113 تشکل و فعالان فرهنگی و اجتماعی خراسان رضوی افتتاح شد.