شنبه ۰۸ مهرساعت ۰۳:۳۸Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ایستگاه آتش نشانی»

شهرآٰرا نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفتم مهر روز آتش نشانی با علیرضا خردمند، رئیس امور ایمنی و آتش نشانی حرم مطهر رضوی در ایستگاه کوچکشان که در بخشی از پارکینگ خدام حرم جای گرفته است، صحبت کردیم.
وزارت کشور   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
استاندار کردستان به مناسبت هفتم مهر روز آتش نشان و ایمنی با حضور در ایستگاه آتش نشانی بلوار شهید شبلی سنندج از خدمات و زحمات شبانه روزی تلاشگران این عرصه، ترویج گران فرهنگ ایمنی،قدردانی کرد.
ایستگاه شماره 5 آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهرود در خیابان شهید قدوسی افتتاح شد.
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار یزد در مراسم بزرگداشت هفتم مهر روز ملی آتش نشانی و ایمنی، گفت: در حال حاضر 13 ایستگاه آتش نشانی با 57 دستگاه خودرو سبک و سنگین خدمت رسانی می کنند و حوزه پوشش آتش نشانی نیز در شهرهای یزد، حمیدیا، شاهدیه و بخش مرکزی یزد است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲    
مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و ایمنی در ایستگاه آتش نشانی شماره 2 شهرستان اندیمشک برگزار شد.
فرمانداری نایین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۱    
مراسم بزرگداشت روزآتش نشانی و تجلیل از آتش نشانان شهرداری نایین برگزار شد . مراسم بزرگداشت روز آتش نشانی و تجلیل از آتش نشانان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نایین ، با حضور دکتردکریمی فرماندار شهرستان نایین ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: بعضی از شرکت های صنعتی اهواز شهرک های مسکونی خاص خود را دارند که هیچکدام از آن ها ایستگاه آتش نشانی ندارد، تجهیز سازمان آتش نشانی اهواز به منزله تجهیز شهرک های مسکونی و تامین آرامش ساکنان است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مسئول ایستگاه آتش نشانی بستان آباد؛ دو تانکر قیر و روغن در محوطه کارخانه آسفالت التین ارک پرند بستان آباد دچار حریق شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۳۰    
دو ایستگاه آتش نشانی شهرداری زاهدان که در اغتشاشات سال گذشته آسیب دیده بودند، با اتمام عملیات بازسازی فعالیت خود را از سرگرفتند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۳    
شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود روز آتش نشان را به آتش نشانان دلیر مشهدی تبریک گفت و جزئیات خبر افتتاح ایستگاه آتش نشانی در انتهای بلوار وکیل آباد را تشریح کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحاتی را درباره وقوع آتش سوزی در ساعت 15:34 دقیقه امروز پنجشنبه در پایتخت ارائه داد و گفت: یک مورد آتش سوزی در انباری پس از میدان نوبنیاد به این سازمان اعلام شد که به همین منظور پنج ایستگاه آتش نشانی در محل حادثه حضور پیدا کردند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران توضیحاتی را درباره وقوع آتش سوزی در ساعت 15:34 دقیقه امروز پنجشنبه در پایتخت ارائه داد و گفت: یک مورد آتش سوزی در انباری پس از میدان نوبنیاد به این سازمان اعلام شد که به همین منظور پنج ایستگاه آتش نشانی در محل حادثه حضور پیدا کردند.
ساوه نار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۶:۵۰    
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , رضا یزدی صبح امروز در حاشیه برگزاری مانور اطفای حریق و امدادرسانی آتش نشانی ساوه با حضور دستگاههای مختلف عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان در مجتمع تجاری رضا برگزار شد گفت : به مناسبت روز آتش نشانی و در راستای سنجش توانمندی نیروهای این سازمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مراسم رژه و نشست آتش نشان ها با حضور شهردار اصفهان به مناسبت هفتم مهرماه، روز آتش نشانی و ایمنی در ایستگاه آتش نشانی اصفهان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۲    
مسئول ایستگاه آتش نشانی بستان آباد از آتش سوزی و انفجار دو تانکر قیر در کارخانه آسفالت این شهرستان خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۱    
سرپرست سازمان آتش نشانی یزد از کمبود نیرو و تجهیزات امدادرسانی حریق و حوادث با توجه به گستردگی شهر یزد خبر داد.
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۱    
مسئول ایستگاه آتش نشانی بستان آباد؛ دو تانکر قیر و روغن در محوطه کارخانه آسفالت التین ارک پرند بستان آباد دچار حریق شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۵    
شهردار قم گفت: شهر قم 24 ایستگاه آتش نشانی دارد که این تعداد به نسبت جمعیت، مطابق با استانداردها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته آتش نشانی و ایمنی، دانش آموزان شهرستان آمل در بازدید از ایستگاه مرکزی ستاد فرماندهی آتش نشانی آمل با اصول ایمنی و آتش نشانی آشنا شدند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز :شهر اهواز در آخرین ارزیابی، به 180 خودرو امدادی و احداث 11 ایستگاه دیگر نیاز دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
شهردار تبریز از افتتاح و بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی ولی امر به عنوان بیست و پنجمین ایستگاه کلانشهر تبریز با اعتبار 45 میلیارد ریال خبر داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۸    
صبح روز سه شنبه چهارم مهرماه، انبار سازمان هواپمایی کشوری مستقر در محوطه شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در بلوار معراج دچار حریق شد. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران؛ حوالی ساعت 7:30 روز سه شنبه، پس از اعلام حادثه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از تجهیز ایستگاه آتش نشانی بزرگترین شهرک صنعتی استان به دومین خودروی آتش نشانی خبر داد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی یک انبار لوازم نوشت افزار خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۵    
شهروند خبرنگار ما با ارسال پیامی خواستار تکمیل و راه اندازی ایستگاه آتش نشانی چهاردانگه در تهران شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
شهرکرد_رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: پرتره قهرمان فداکار ایران شهید علی لندی در ایستگاه آتش نشانی شهید لندی شهرکرد رونمایی شد.
آذرمغان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
قربان کاجی در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان به نقل از مهر، اظهار کرد: مهار آتش سوزی باغ مابین میدان بسیج و ارتش در سریع ترین زمان توسط مأموران دو ایستگاه آتش نشانی شهر اردبیل انجام شد و شهروندان دیگر نگران سرایت و شیوع آتش نباشند. وی خاطرنشان کرد: ساعت حدود 14 روز [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۷    
مانور مشترک دستگاه های خدمات رسان با هدف ارزیابی و آمادگی نیرو ها در ایستگاه آتش نشانی شماره 3 یاسوج برگزار شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۰۲    
مدیرکل فرودگاه های استان سیستان و بلوچستان از اجرای طرح آنالیز و سنجش کفایت منابع ایستگاه آتش نشانی فرودگاه بین المللی زاهدان خبر داد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
برخورد شدید خودروی پژو 206 با تیر چراغ برق در اتوبان خاوران منجر به مرگ دلخراش دختر و پسر جوان شد.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی یک انبار 2 هزار متر مربعی مواد غذایی و پلاستیکی در حوالی میدان نوبنیاد خبر داد. ...
سلام نو / انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
به گفته ملکی در حال حاضر آتش خاموش شده و لکه گیری نیز توسط آتش نشانان انجام شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مانور مشترک دستگاه های خدمات رسان با هدف ارزیابی و آمادگی نیرو ها در ایستگاه آتش نشانی شماره 3 یاسوج برگزار شد.
با مردم   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۱:۳۶    
دکتر ابراهیم خوشحال در جلسه شورای شهر گفت : جهت افزایش خدمات رسانی آتش نشانی و اورژانس و کوتاه شدن زمان رسیدن به محل ، ایستگاه آتش نشانی و پایگاه اورژانس در زیر پل روگذر میدان گیل احداث شود .
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرماندهی عملیات و ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از اعزام هفت ایستگاه آتش نشانی به منظور اطفای حریق کارگاه تولید الیاف خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۵    
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم گفت: خرید نردبان 55 متری، خرید یک دستگاه خودرو cbrn، افتتاح ایستگاه آتش نشانی مادر و برگزاری دوره های آموزشی از اقدامات شهرداری قم در زمینه افزایش ضریب ایمنی شهر بوده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران گیلان از خسارت سیل به 6 خیابان اصلی شهر آستارا شامل شالیزار، رستمیان، خلیل سرا، کشاورز، عباس آباد و حافظ خبر داد و اضافه کرد: نیروهای امدادی هفت ایستگاه آتش نشانی شهرستان های رشت و رضوانشهر و انزلی و پره سر و تالش در کنار نیروهای اداره کل بنادر و دریانوردی استان جهت رفع مشکل این ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیران ادمونتون در کانادا در تلاش برای تحقق هدف کربن صفر به تازگی از یک ایستگاه آتش نشانی بدون کربن رونمایی کرده اند که نیروی خود را به طور کامل از انرژی زمین گرمایی و پنل های خورشیدی تامین می کند.
برترین ها / بازتاب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در اثر تصادف یک دستگاه کامیونت حمل زباله با 12 خودروی سواری در خیابان سیمون بولیوار تهران 2 نفر مصدوم شدند.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
پلیس کارولینای شمالی، به کمک راننده ای رفت که مار پایتون توپی، مخفیانه سوار خودروی او شده و در قسمت جلو پنجره خودرو جا خوش کرده بود.
سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران جزییات حادثه حریق در خیابان ملت را تشریح کرد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۶    
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در شهر زنجان ایستگاه آتش نشانی برای بانوان وجود ندارد و بهتر است در آینده یک ایستگاه برای بانوان احداث شود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران به رکنا گفت: ساعت 10:05 دقیقه امروز 21 شهریور در تماس تلفنی با سازمان آتش نشانی، گزارشی مبنی بر گرفتار شدن 3 کارگر در یک چاه در خیابان سهیل شمالی منطقه شکوفه، 2 ایستگاه آتش نشانی در کمتر از 4 دقیقه در محل حاضر شدند
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۶    
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری قم گفت: مقدمات اختصاص چهار قطعه زمین برای ایجاد ایستگاه آتش نشانی در محلات جدید و اراضی الحاق شده به شهر قم انجام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
وضعیت نامشخص ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی سه راهی خمین قطب صنعتی حاجی آباد به دلیل عدم استقرار نیروی آتش نشان و مدیریت موجب شده، از خودروهای میلیاردی و گران قیمت آتش نشانی این ایستگاه برای آبیاری درختان فضای سبز این شهرک استفاده شود ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران گفت: علاوه بر اینکه تمام 137 ایستگاه آتش نشانی در پایتخت در آماده باش کامل قرار خواهند داشت، براساس برنامه از پیش تعیین شده ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس ; سید محمدجواد سجادی با اشاره به برگزاری پیاده روی جاماندگان اربعین حسینی در بلوار پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم ، طبق سنوات گذشته در شب اربعین و روز اربعین جهت ایمنی شهروندان و زائران واحدهای خود را نقاط پرتردد شهر قم مستقر می کند. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران خدمات شهرداری برای پیاده روی جاماندگان اربعین در تهران را تشریح کرد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
آتش سوزی ناشی از انفجار یک منزل مسکونی در غرب شهر مشهد گروهای اطفاء حریق و امداد و نجات چندین ایستگاه آتش نشانی را به تکاپو انداخت.