پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۹:۳۶May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غرب استان تهران»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
تیم فوتسال هوادار ملارد در رقابت های مسابقات جام رمضان مرحله نهایی مسابقات جایزه بزرگ غرب استان تهران در شهرستان ملارد و در ضربات پنالتی قهرمان این دوره از رقابت ها شد. این مسابقه در حضور رییس هیات فوتبال استان تهران برگزار گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۸    
فینال مسابقات فوتسال جام رمضان جایزه بزرگ غرب استان تهران امشب در محل سپاه شهرستان ملارد برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس غرب استان تهران از دستگیری سه متهم سرقت به عنف از یک خانم در شهرک وائین شهریار خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۹:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری عاملان خفت گیری در شهرک وائین شهریار خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری سارقان خفت گیر "شهرک وائین شهریار" خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۰    
سردار "کیوان ظهیری" گفت، پلیس غرب استان تهران با قاچاقچیان و قانون شکنان به شدت برخورد خواهد کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در روزهای اخیر ویدیوهای مختلفی در فضای مجازی منتشر شده که نشان دهنده برخی جرائم خشن است، ویدیویی مانند آنچه که از زورگیری از زنی در شهریار منتشر شد و واکنش پلیس غرب استان تهران را نیز درپی داشت و مواردی از این دست که بارها پلیس را مجبور به توضیح کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
شهریار - ایرنا - فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: 2 هزار و 367 عدد انواع اسباب بازی قاچاق کشف و توقیف شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۲    
مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران طی یک روزکاری با فرمانداران غرب استان تهران دیدار کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری 3 سارق سرقت مسلحانه نافرجام طلافروشی در شهرستان بهارستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی غرب استان تهران از شناسایی و بازداشت عوامل تخریب اموال عمومی خبر داد .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرد میانسال که به دنبال اختلاف مالی، پدرش را با ضربه های چاقو به قتل رسانده بود پس از دستگیری مدعی شد به خاطر یک لحظه عصبانیت دست به این جنایت زده است. ...
جنوب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در یکی از شهرستان های غرب استان تهران وقتی مأموران گشت کلانتری به این خانه رسیدند در حالی با پیکر خونین پیرمرد 70ساله روبه رو شدند که با ضربه های کارد به قتل رسیده بود.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۲    
چند روز قبل خبر درگیری خونین خانوادگی در یکی از شهرستان های غرب استان تهران به پلیس اعلام شد. وقتی مأموران گشت کلانتری به این خانه رسیدند در حالی با پیکر خونین پیرمرد 70ساله روبه رو شدند که با ضربه های کارد به قتل رسیده بود.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مرد 50 ساله که در صحنه حضور داشت خودش به جنایتی که مرتکب شده بود اعتراف کرد و بدین ترتیب وی به اتهام قتل عمد بازداشت و به اداره پلیس منتقل شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۰۹:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
شهریار - ایرنا - فرماندار شهرستان شهریار گفت: اتصال به خطوط مترو به عنوان وسیله حمل و نقل مناسب و به صرفه یکی از مطالبات و آرزوهای مردم غرب استان تهران است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
با حکم مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران،"مصطفی نکولعل آزاد" مسئول پیگیری امور ادارات ورزش و جوانان غرب استان تهران شد.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار ویدئویی از زورگیری مسلحانه سه مرد از زنی جوان که محل وقوع آن در شهرستان شهریار غرب استان تهران اعلام شده بود، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از تشکیل تیمی ویژه برای شناسایی و دستگیری این افراد خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر امور منابع اب شهریار قدس و ملارد از انسداد 20 حلقه چاه غیر مجاز در این شهرستان ها خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۴    
هفتمین جلسه قرارگاه مانع زدایی از طرح ها و پروژه های منطقه 21 با حضور مدیرعامل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، فرمانداران شهر قدس، شهریار و ملارد ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار ویدیویی از زورگیری مسلحانه سه مرد از زنی جوان که محل وقوع آن در شهرستان شهریار غرب استان تهران اعلام شده بود، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از تشکیل تیمی ویژه برای شناسایی و دستگیری این افراد خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: به دستور فرمانده انتظامی غرب استان، تیم ویژه ای از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی، دستگیری سارقان را در دستور کار قرار دادند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ مهدی سرپناه گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی مبنی بر زورگیری از یک خانم در شهرک وایین شهرستان شهریار، تیم ویژه ای از کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی برای دستگیری سارقان زورگیر در این شهرک تشکیل شد. او گفت: اقدامات لازم و عاجل برای دستگیری این متهمان در دستور کار است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
به دنبال انتشار ویدیویی از زورگیری مسلحانه سه مرد از زنی جوان که محل وقوع آن در شهرستان شهریار غرب استان تهران اعلام شده بود، معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از تشکیل تیمی ویژه برای شناسایی و دستگیری این افراد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از تشکیل تیم ویژه برای دستگیری سارقان خفت گیر در شهریار خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شهریار - ایرنا - رییس پلیس راهور غرب استان تهران گفت: محدودیت و ممنوعیت های تردد عید سعید فطر در معابر منتهی به مکان های برگزاری نماز عید در شهرستان های غرب استان تهران اجرا می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران- مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران از صدور هشدار وزش شدید و موقتی باد در پایتخت خبر داد و گفت: در نواحی شمال و شمال غرب استان تهران شاهد بارش باران قابل ملاحظه خواهیم بود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۷    
ملارد- ایرنا- فرماندار شهرستان ملارد مصوبات و دستورات رئیس جمهور در سفر به غرب استان تهران از جمله تامین مترو در غرب استان ، رفع مشکل آب آشامیدنی، کشاورزی و صنعتی، ایجاد شهرک صنعتی، توسعه و تجهیز کمپ نگهداری و ترک اعتیاد، تکمیل تصفیه خانه و شبکه فاضلاب برای این شهرستان را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
شهریار - ایرنا - فرمانده انتظامی غرب استان تهران اعلام کرد: با اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در 6 شهرستان غرب پایتخت، 20 میلیارد تومان کالای قاچاق کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۳    
شهریار - ایرنا - رئیس پلیس راهور غرب استان تهران گفت: دستکاری و مخدوش کردن پلاک خودرو جرم است و اجرای طرح تشدید برخورد با خودروهای پلاک مخدوش و فاقد پلاک در اردیبهشت ماه سال جاری به مدت سه روز اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۵    
با اجرای سومین طرح امنیت اجتماعی پلیس در غرب استان تهران ، 20 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق، کشف و ضبط شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که اقدام به برداشت غیر مجاز از کیف پول ارز دیجیتال دوست خود داشت.
حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۰    
حادثه 24 - رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران در تشریح این خبر گفت: در پی وصول پرونده های متعدد با موضوع سرقت منزل با شگرد تخریب در غرب استان تهران مراتب در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت قرار گرفت. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران گفت: باند سه نفره با 18 فقره سرقت به عنف و ضرب و جرح، شناسایی و دستگیر شدند.
اخبار رسمی   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۰    
چهارشنبه 01/2/07 ، (اخبار رسمی) : مرکز مشاوره کارآفرینی سه ئو ، اولین مرکز تخصصی مشاوره کارآفرینی در غرب استان تهران واقع در شهر صفادشت، به کمک کادری مجرب و حرفه ای اقدام به مشاوره کارآفرینی ، راه اندازی کسب و کار و حمایت از تولیدکنندگان داخلی می کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری فردی خبر داد که با درج آگهی در سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می نمود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از انهدام باند سارقان تلفن های همراه رانندگان اسنپ خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران از تصویب اساسنامه شرکت سهامی مشترک در راستای اجرای مترو غرب استان تهران با مشارکت شهرداری های غرب استان خبر داد.
تیتر ۱   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۲۱:۵۷    
آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز شنبه این هفته در غرب استان تهران حضور پیدا کرد و از مناطق محروم این مناطق بازدید به عمل آورد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
روز دوشنبه پنجم اردیبهشت تفاهم نامه مشترکی مابین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز با اولین مرکز تخصصی مشاوره کارآفرینی در غرب استان تهران (سه ا) منعقد شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران از تصویب اساسنامه شرکت سهامی مشترک در راستای اجرای مترو غرب استان تهران با مشارکت شهرداری های غرب استان خبر داد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۱/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۴۳ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در جریان سفر به شهرستان های غرب استان تهران با حضور در ناحیه صنعتی دهک از مجموعه صنایع غذایی و لبنی کاسپین بازدید کرد و با گزارش مسئولین و دست اندرکاران این پروژه در جریان ظرفیت ها و مشکلات راه اندازی این مجموعه قرار گرفت.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۵    
رئیس جمهور در سفری از پیش اعلام نشده به شهرستان قدس جهت بازدید میدانی و رفع مطالبات مردمی در راستای تحقق اهداف جهاد تبیین سفر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ملارد- فرماندار ملارد از تخصیص اعتبار 15 هزار میلیارد تومانی در سفر روز گذشته ریاست جمهوری به شهرستانهای غرب استان تهران خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۵    
یک فعال سیاسی آشنا به مناطق استان تهران درباره ی سفر روز شنبه ی ابراهیم رئیسی به غرب استان از جمله ملارد، قدس و شهریار به انصاف نیوز گفت: بر خلاف ادعاها، این سفر سرزده نبود و استاندار 18 فروردین جلسه هماهنگی گذاشته بود. ولی این کار یک سفر کاملا بی فایده بوده است. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۵ - ۰۴:۱۲    
شهرستان های غرب استان تهران شنبه مقصد بازدید سرزده و از پیش اعلام نشده آیت الله سیدابراهیم رئیسی بود.
سراج24   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی شامگاه شنبه در سفری فشرده و بدون تشریفات به سه شهرستان غرب استان تهران شامل شهرقدس، ملارد و شهریار رفت و ضمن بررسی مشکلات، دستورات مهمی در جهت رفع آنها صادر کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور خواستار سامان دادن به وضعیت اتباع خارجی شد. رئیس جمهور در شورای اداری شهرستان های شهریار و قدس گفت: ضرورت دارد طرحی درباره نحوه مهاجرت و اسکان در شهرستان های غرب استان تهران تدوین شود تا مهاجرت همراه با ضابطه و مقررات باشد. ...