یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۷:۱۵Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غرب استان تهران»

رکنا   ۳ ساعت پیش    
رکنا: فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: یک شهروند در شهریار که مانع مزاحمت راکبان یک دستگاه موتورسیکلت به یک خانم می شود، مورد حمله با سلاح سرد قرار می گیرد و فرماندهی انتظامی شهریار دستور ویژه ای برای ضاربان آمربه معروف صادر کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی مجروح شدن یک آمر به معروف در شهرستان شهریار توسط راکبان یک دستگاه موتور سیکلت، فرمانده انتظامی غرب استان تهران دستور ویژه ای برای دستگیری متهمان فراری را صادر کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
اعضای باندی که با سوء استفاده از دامنه سایت دیوار و منتسب کردن خود به سازمان های اطلاعاتی و جعل اسناد اراضی و تطمیع شکات، زمین و دام به ارزش 290 میلیارد ریال از قربانیان کلاهبرداری کرده بودند، توسط پلیس غرب استان تهران دستگیر شدند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
حوادث رکنا: رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از حمله اوباش به شکلی دسته جمعی به یک مغازه و تخریب اموال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
شهریار- رئیس پلیس راهور غرب استان تهران جزئیات تمهیدات ترافیکی ویژه سالگرد ارتحال امام(ره) در غرب این استان را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ها و واحد های تولیدی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر از 16 خرداد ماه در تهران گردهم می آیند تا تولیدات خود را در معرض دید علاقمندان قرار دهند.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
تصویری از لحظه ایجاد رعد و برق در آسمان پرند جنوب غرب استان تهران را مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۵    
رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از دستگیری سارق مسلح و کشف بیش از 7 دستگاه گوشی مسروقه در شهرستان های شهریار و ملارد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۲    
شش و نیم تن انواع مخدر از کشفیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های جنوب غرب استان تهران در اخترآباد شهرستان ملارد امحا و آتش زده شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۸    
جلسه بررسی و جمع بندی فرمهای ارزشیابی مراکز سالمندان شهرستانهای غرب استان تهران واقع در دفتر توانبخشی بهزیستی شهریار برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فرمانده انتظامی استان از امحاء بیش از 6 تن و 500 کیلوگرم تن انواع موادمخدر در منطقه اخترآباد ملارد خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج- میرغفاری، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در البرز و غرب استان تهران از برگزاری پویش لبخند احسان در مناطق کم برخوردار البرز خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: پسرجوان که توانسته بود با جعل رسید بانکی برسر مشتری هایش میلیون ها تومان کلاه بگذارد با تلاش فرااستانی پلیس آگاهی غرب استان تهران دستگیر شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از انهدام باند خانوادگی قاچاق موادمخدر با 797 کیلوگرم تریاک در شهر اندیشه خبرداد.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
سه پسر کینه جو که با انگیزه انتقامجویانه از دو پسر دیگر اقدام به گوش بری و قتل کرده بودند با تلاش کارآگاهان جنایی غرب استان تهران در جنوب پایتخت دستگیر شدند.
فرصت امروز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رپورتاژ آگهی بازدید استاندار تهران از کارخانه پرشیا استیل علیرضا فخاری، استاندار تهران به همراه علی مهری، معاون هماهنگی و امور اقتصادی خود و همچنین تنی چند از مدیران استانی و شهرستانی ضمن بازدید از شهرک صنعتی گلگون شهریار از کارخانه پرشیا استیل، تولیدکننده دیدن کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۷:۳۱   + ۱۳ سایت دیگر  
شهریار- فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام پنج باند مواد مخدر در غرب این استان خبر داد و گفت: از این باندها یک تُن و 245 کیلوگرم تریاک کشف شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۰۷   + ۳۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 3 پسر کینه جو که با انگیزه انتقامجویانه از دو پسر دیگر اقدام به گوش بری و قتل کرده بودند با تلاش کارآگاهان جنایی غرب استان تهران در جنوب پایتخت دستگیر شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۵۲    
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام 5 باند مواد مخدر در غرب پایتخت خبر داد و گفت: یک تن و 240 کیلوگرم از انواع مواد مخدر توسط پلیس مواد مخدر انتظامی ویژه غرب تهران کشف و ضبط شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 797 کیلوتریاک در شهر"اندیشه" شهریار با تلاش پلیس غرب استان تهران کشف شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: طی ده روز گذشته بالغ بر یک تن و 240 کیلوگرم از انواع موادمخدر توسط همکاران ما کشف و ضبط شد و مجموعا 7 نفر نیز در این رابطه بازداشت شدند و تعداد 6 دستگاه خودرو توقیف شد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۲    
شرکت شیمی پژوهان واژار جهت تکمیل کادر خود در غرب استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. ✅ مسئول_فنی واردات مواد اولیه آرایشی و بهداشتی ➖استان:تهران ➖جنسیت:خانم ➖سابقه کار:مهم نیست ➖نوع همکاری:تمام وقت ➕شرایط احراز ➖لیسانس یا فوق لیسانس شیمی ➖ساکن غرب تهران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
شهریار- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از شناسایی دو شبکه قاچاق موادمخدر در غرب این استان خبر داد و گفت: 908 کیلوگرم تریاک از این دو شبکه کشف شد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران از شناسایی و انهدام 2 شبکه قاچاق مواد مخدر در غرب استان تهران خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۲    
کارشناس هواشناسی گفت: در ساعات پایانی امروز شاهد وزش باد شدید در نواحی جنوب تهران خواهیم بود
عصر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- در نشستی با حضور دکتر منتظرالمهدی رئیس هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل شرکت زامیاد و سعید حسینی مدیرکل سازمان تامین اجتماعی غرب استان تهران، موضوعات مرتبط با مشاغل سخت و زیان آور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
خادمیاران رضوی در دهه کرامت در معیت پرچم مطهر حرم مطهر امام رضا(ع) از مترو جنوب غرب استان تهران بازدید کرده و فضای این کارگاه عمرانی را به عطر حرم رضوی عطرآگین کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از شناسایی جایگاه دار متخلف و کشف بیش از 48 هزار لیتر سوخت از دست رفته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
جانشین پلیس آگاهی فراجا از انهدام و دستگیری باند سارقان تحت عنوان مأمور خبر داد و گفت: تاکنون متهمان به 71 فقره سرقت در سطح استان های البرز و غرب استان تهران معترف شده اند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
حسین حبیبی در حاشیه این بازدید در سخنانی اظهار داشت: پیگیری های مستمر جهت تامین آب شرب مناطق شهری و روستایی شهرستان در ماههای پیش رو و ایام اوج مصرف در حال انجام است. ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۱:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی غرب تهران از دستگیری زورگیران مسلح غرب استان خبر داد و گفت: مالباختگانی که مورد زورگیری قرار گرفته اند با شناسایی این افراد به پلیس مراجعه کنند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
حوادث رکنا: 2 سارق مسلح که با هفت تیر کشی های خونین در شهریار و رباط کریم زورگیری می کردند با تلاش کارآگاهان غرب استان تهران بازداشت شدند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره انگیزه این آدم ربایی گفت: در این پرونده رئیس آدم ربایان با انگیزه انتقام جویانه با اجیر کردن 2 پسر جوان، سناریوی خود را طراحی و اجرایی کرده است.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۶    
رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از عودت مبلغ 18 میلیون تومان به حساب شاکی توسط کارشناسان پلیس فتا خبرداد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ سید نظام موسوی رئیس پلیس فتا غرب استان تهران در تشریح این خبر اظهار داشت ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۰    
مجید فاتحی از جمع آوری 8 هزار و 663 نفر در قالب طرح های جمع آوری معتادان متجاهر در سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۱    
رئیس ستاد عتبات عالیات غرب استان تهران گفت:دفتر عتبات عالیات در شاهد شهر به منظور رسیدگی به فعالیتِ خیران و جمع آوری کمک های مردمی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از انهدام باند قاچاق سوخت در غرب پایتخت و دستگیری 8 عضو آن خبر داد و گفت: 15 میلیون لیتر نفت گاز در این عملیات کشف شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۷    
ساخت و ساز های غیرمجازی در جنوب غرب استان تهران تخریب شد.جهاد کشاورزی تهران با پس گرفتن زمین ها از دست دلالان،راه را بر سودجویان بست.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۰:۴۴    
آیت الله اعرافی در فضایی صمیمی پای صحبت ها و دغدغه های مبلغین، روحانیون، اساتید و طلاب حوزه های علمیه غرب استان تهران نشست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از دستگیری 3 سارق به عنف تحت عنوان مسافرکش با بیش از 25 فقره سرقت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۵:۴۶    
تیم کیا شهرقدس قهرمان مسابقات فوتبال سوپرلیگ جنوب غرب استان تهران شد.
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۷    
رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری فردی که با ایجاد صفحه جعلی به نام شاکیه قصد بردن آبروی وی را داشت خبر داد و گفت : متهم همکار شاکی از آب در آمد . ...
پلیس فتا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا غرب استان تهران از شناسایی و دستگیری فردی که ضمن سرقت کارت بانکی شاکی ،از حساب وی 175000000 میلیون ریال برداشت کرده بود ،خبر داد. پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ سید نظام موسوی رئیس پلیس فتا غرب استان تهران در تشریح این خبر اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۳   + ۳۷ سایت دیگر  
نشست ستاد پیشگیری و مقابله با جرائم مهم و خشن استان تهران با حضور علی القاصی- رئیس کل دادگستری استان تهران، علی صالحی -دادستان تهران، سردار عباسعلی محمدیان -رئیس پلیس تهران و تعدادی از معاونان قضایی رئیس کل و دادستان و فرماندهان انتظامی و امنیتی شرق و غرب استان تهران برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران از انهدام باند 5 نفره سارقان مسلح به عنف و کشف بیش از 40 فقره سرقت در شهرستان های شهریار و رباط کریم خبر داد.
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مرد جوان که در جریان اختلاف ملکی با دایی اش او را با چاقو به قتل رسانده بود، با تلاش کارآگاهان پلیس شهریار دستگیر و به جنایت خود اعتراف کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۴۰    
مسئول بسیج حقوقدانان سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران با چند تن از قضات مجتمع قضایی نیروهای مسلح غرب استان تهران دیدار و گفتگو کرد.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۱:۲۳    
سرهنگ خرسند با حضور در سازمان قضایی نیروهای مسلح غرب استان تهران مستقر در شهریار، به اتفاق مسئولین کانون بسیج حقوقدانان شهرستان با دکتر قاسمی رئیس مجتمع دیدار کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۴    
بازدید علی بهرامی مدیرکل امور مالیاتی غرب استان تهران با همراهی آیت الله امیری معاون توسعه منابع انسانی امور مالیاتی غرب استان تهران، فاطمه سادات جلال زاده مسئول روابط عمومی امور مالیاتی غرب استان تهران، ابوالفضل بهارلو رئیس اداره مالیات شهرستان بهارستان، جعفر عباسی مسئول حراست امور مالیاتی ...