پنجشنبه ۱۸ خردادساعت ۱۹:۰۴Jun 2023 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 28 هزار نفر در سیل و آبگرفتگی 4 روز گذشته خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ مرتضی مرادی پور، با اشاره به عملیات امداد و نجات در سیل و آبگرفتگی از 9 لغایت 13 خرداد تا ساعت 08:00 صبح امروز، گفت: در این مدت زمان، به 6 استان، 6 شهرستان، 30 منطقه شامل، 3 شهر، 26 روستا و یک محور، امدادرسانی شد. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۶   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 28 هزار نفر در سیل و آبگرفتگی 4 روز گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از برگزاری دوره بازآموزی تخصصی مربیان و سرمربیان تیم های سگ های آنست به صورت کشوری خبر داد.
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۹   + ۷۹ سایت دیگر  
از روز شنبه هفته آینده تا پایان روز یکشنبه بارش شدید و رگباری باران و همچنین وزش شدید باد در تمام یا بخش هایی از 16 استان کشور پیش بینی شده است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی پیش بینی سازمان هواشناسی در خصوص احتمال وقوع سیل در 10 استان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از نجات 703 نفر در یک هفته گذشته توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۵۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش 10 تیم عملیاتی برای پوشش امدادی دربی بزرگ پایتخت خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۱   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، مرتضی مرادی پور معاون عملیات سازمان امداد و نجات گفت: از 23 فروردین تا ساعت 6 صبح امروز 25 فروردین 1402 تعداد 450 نفر به دلیل بارندگی های سیل آسا مجبور به ترک منازل خود و اسکان اضطراری در اردوگاه های هلال احمر شدند. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: امسال براساس رویکرد جدید رئیس هلال احمر، 2 هزار امدادگر داوطلب به صورت قانومند بکارگیری خواهند شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به صدور هشدار شماره 5 هواشناسی مبنی بر بارش شدید و رگباری باران و کولاک برف در کشور، از آماده باش امدادگران هلال احمر برای امدادرسانی در سوانح جوی پیش رو خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۲۱:۰۳   + ۳۰ سایت دیگر  
نصر: معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به صدور هشدار شماره 5 هواشناسی مبنی بر بارش شدید و رگباری باران و کولاک برف در کشور، از آماده باش امدادگران هلال احمر برای امدادرسانی در سوانح جوی پیش رو خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۴:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در هشتمین روز از فروردین 1402، بیش از یک هزار و 400 عملیات امداد و نجات جاده ای انجام شده است که نزدیک به 50 درصد از کل عملیات ها را شامل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به صورت برخط به تماس تلفنی و سوالات 1200 نفر از امدادگران و نجاتگران پاسخ داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۷    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در پنجمین روز از فروردین 1402، آمار افرادی که خدمات سازمان را در طرح ملی امداد و نجات نوروزی دریافت کردند، از مرز 37 هزار نفر عبور کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۱۰    
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر در سامانه بارشی جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران هلال احمر در پی ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طی هشت روز گذشته در طرح ملی امداد و نجات نوروزی 1402 بیش از 1500 عملیات در سراسر کشور انجام شده است که بیش از نیمی از آن مربوط به عملیات جاده ای بوده است.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۸:۳۵    
توریسم آنلاین : معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این جمعیت در هفت استان کشور به دنبال پیش بینی بارش شدید و رگباری باران و برف در ارتفاعات خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۷   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از آماده باش امدادگران این جمعیت در 7 استان کشور به دنبال پیش بینی بارش شدید و رگباری باران و بارش برف در ارتفاعات خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۲۶   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: بیشترین عملیات امداد و نجات جاده ای طی 4 روز گذشته در محورهای برون شهری مربوط به استان های فارس، اصفهان و مازندران بوده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۷    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طی 3 روز گذشته برای یک هزار و 460 نفر در سراسر کشور امدادرسانی انجام شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: طی 48 ساعت گذشته 147 مورد عملیات امداد و نجات جاده ای در محورهای برون شهری انجام شده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: یک هزار و 465 پایگاه و مرکز عملیاتی امدادی در سراسر کشور به منظور ارائه خدمات امداد و نجات به مسافران و گردشگران نوروزی تا پایان طرح فعال است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۱    
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از نجات 464 شهروند ایرانی در یک هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از نجات 464 شهروند ایرانی در یک هفته گذشته خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از آماده باش نیروهای امدادگر هلال احمر در پی هشدار سطح نارنجی هواشناسی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گزارشی از اقدامات انجام شده از سوی امداد و نجات در سال 1401 را تشریح کرده و از آمادگی این سازمان برای اجرای طرح نوروزی 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برنامه های این جمعیت ویژه اعیاد شعبانیه و طرح منتظران ظهور را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی وقوع زلزله 5.5 دهم ریشتری در فارس و هرمزگان، معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام سه تیم ارزیاب به محل زلزله و بررسی وضعیت 30 روستا خبر داد.
سلام نو / روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۴   + ۲۹ سایت دیگر  
صبح امروز چهارشنبه 3 اسفند 1401 زلزله 5.5 دهم ریشتری در فارس و هرمزگان به وقوع پیوست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از 20 هزار و 500 نفر در جریان بارش برف، وقوع کولاک و آبگرفتگی در 25 استان کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از تصادف مرگبار دو دستگاه تریلی در جنوب کشور خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۷    
این روز ها حتی زلزله در خوی هم از شایعات فضای مجازی مستنثی نبود. عده ای تلاش کردند تا به هر بهانه ای زمینه ای برای سوءاستفاده خود از فضای درد و رنج مردم این منطقه ایجاد کنند ...
سلام نو / میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
مرتضی مرادی پور معاون عملیات سازمان امداد و نحات جمعیت هلال احمر، از پایان عملیات اسکان زلزله زدگان تا امشب خبر داد و گفت: 95 اردوگاه اسکان اضطراری برپا شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مرگ دو تن درپی تصادف میان مینی بوس و سواری پژو 405 در استان فارس خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مردم خواست که از صعود به ارتفاعات، حضور در حاشیه رودها و مسیل ها در این ایام خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 3184 نفر از افراد متاثر از آبگرفتگی و برف و کولاک در 22 استان کشور خبر داد.
دولت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به بیش از هزار نفر در 24 ساعت گذشته و تا ساعت 14 امروز خبر داد.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۶:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین از جمعیت هلال احمر، مرتضی مرادی پور روز سه شنبه با اشاره به وقوع آبگرفتگی و کولاک برف از 10 تا 11 بهمن، افزود: تا ساعت 14 امروز 11 بهمن 22 استان کشور، متاثر از کولاک و آبگرفتگی بودند که 18 استان، 44 شهرستان و 59 منطقه، شامل 49 محور، یک شهر، 8 روستا و یک منطقه عشایری ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: تلاش می کنیم زلزله زدگان را در خوی در مکان هایی چون سالن های سرپوشیده، مدارس یا سالن های ورزشی اسکان دهیم و توزیع چادر و بسته های حمایتی میان زلزله زدگان ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه - معاون عملیات سازمان امداد ونجات جمعیت هلال احمر از کمک رسانی 9 استان معین به زلزله زدگان خوی خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آمار حدودی از جمعیت و مناطق تحت تاثیر زلزله در خوی را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مرگ سه تن درپی تصادف شاخ به شاخ دو دستگاه سواری پژو 405 با یکدیگر در محور هیرمند به زابل خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر از انجام 22 عملیات امدادکوهستان در 72 ساعت گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مرگ سه تن درپی تصادف میان سه دستگاه خودرو در خراسان رضوی خبر داد.
برترین ها / ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۲:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از حریق یک دستگاه اتوبوس مسافربری در استان خراسان رضوی خبر داد.
خبرشهر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۲۳:۱۳   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از اعزام تیم های ارزیاب به مناطق متاثر از زلزله 5.4 ریشتری در خوی خبر داد.