پنجشنبه ۲۰ بهمنساعت ۰۹:۳۷Feb 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر تهران»

چند ثانیه   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران: هنوز موضوعی تحت عنوان دریافت عوارض سالیانه از قبور در صحن شورای شهر تهران مطرح نشده است. اگر این لایحه به شورا برسد، دلیل ندارد که همه موارد آن را تصویب کنیم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
شهرداری تهران به تازگی و البته بدون اطلاع پارلمان شهری دریاچه چیتگر واقع در منطقه 22 را که یکی از اصلی ترین مراکز گردشگری پایتخت به شمار می آید، به سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران واگذار کرده است ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران در مراسم تودیع و معارفه فرماندهی بسیج شهرداری تهران گفت: بسیج یکی از بازوان اصلی برای کار فرهنگی در شهرداری و کلان شهر تهران است. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رییس کمیسون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به بودجه پیشنهادی 75 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران که 34 هزار میلیارد تومان آن برای نگهداشت شهر و حقوق و دستمزد کارکنان است،گفت به علت ضعف شدید در حوزه حمل و نقل عمومی و نارضایتی مردم و مسئولان ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: زلزله شدیدی که در ترکیه و سوریه رخ داد جامعه بین الملل را متاثر کرده است و امیدواریم امداد رسانی های بین المللی به مردم این کشور ها هر چه سریعتر صورت گیرد و بازماندگان شرایط خود را بازیابند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۱۱    
تهران (پانا)- رییس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران درخصوص تغییر فرم بودجه 1402 شهرداری تهران توضیح داد. احمد صادقی در گفت وگو با پانا درخصوص تغییر فرم لایحه بودجه 1402 شهرداری تهران گفت ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ناهید خداکرمی، عضو پیشین شورای شهر تهران در روزنامه اعتماد نوشت: واقع آن است که مایل نیستم درباره افراد یا جریاناتی صحبت کنم که کلام شان از پاکیزگی تهی و سرشار از دشنام و آلودگی است. اما به احترام رسانه ای که قدم پیش گذاشته و طرح پرسشی کرده، تلاش می کنم در باب برخی موضوعات صحبت کنم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران در مورد سرانجام اجرای طرح ساماندهی اطراف تئاتر شهر توضیحاتی را ارائه کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
دیروز اعضای شورای شهر تهران قیمت سال آینده بلیت بازدید از کل طبقات برج میلاد را تصویب کردند. بر این اساس قیمت بلیت بازدید کامل از برج میلاد 120 هزار تومان و بازدید از سکوی باز برج نیز 80 هزار تومان تعیین شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران دیروز خبر داد که سرانجام پیش پرداخت 15درصدی قرارداد ساخت 630 دستگاه واگن به چین داده شد. مهدی چمران البته به این موضوع هم اشاره کرد که زمان زیادی برای این پروسه صرف شد ...
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه در تهران تعیین تکلیف صدها هکتار بافت فرسوده و ناپایدار در کنار گسل های تهران امر ضروری است، گفت: بی توجهی به وضعیت قنوات در زلزله بم مشکلات و خرابی های بسیاری ایجاد کرد.
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۲    
یک عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه عفو عمومی گسترده نشان رأفت نظام جمهوری اسلامی ایران است گفت: نگاه رهبر انقلاب یک نگاه دلسوزانه نسبت به سرنوشت کشور، نظام و آینده جوانهاست. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران در یکصد و بیست و هشتمین جلسه علنی شورا عوارض بر تابلوهای تبلیغاتی محیطی و تجاری را بدون افزایش نسبت به سال گذشته به تصویب رساندند.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو سابق شورای شهر تهران به اصلاحات نیوز گفت: باید عوارض تامین مزار را برای شهروندان به صورت عادلانه اخذ کند. اما نکته ای که هست برای قبور جدید، حق دارد که قبر در اختیارش قرار بگیرد و اگر به لحاظ درآمدی توانایی خرید قبر را نداشت، بهشت زهرا قبر را رایگان در اختیار بگذارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت شرکت های مخابراتی نه پروانه و مجوز می گیرند و نه حق شهر را می پردازند، لذا باید مسائل در این زمینه دنبال شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
نرخ بهای خدمات و عوارض در بخش تابلوهای تبلیغاتی محیطی و تجاری در شورای شهر تهران تصویب شد.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۳۲    
توریسم آنلاین: اعضای شورای شهر تهران به افزایش بهای بلیت بازدید از برج میلاد به قیمت 120 هزار تومان رأی مثبت دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران گفت:در جلسه امروز شورای شهر، 15 میلیارد تومان برای کمک به شهر خوی مورد تصویب اعضا قرار گرفت.
سلامت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران در بحث بافت فرسوده علی رغم اقداماتی که انجام شده است هنوز عقب ماندگی وجود دارد و اگر زلزله ای در تهران رخ دهد، خرابی های بسیاری در بافت فرسوده خواهد داشت و در این زمینه تمام هشدارها داده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران کمک 15 هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران به مردم زلزله زده خوی را تصویب کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین آقامیری در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با بیان اینکه پس از وقوع زلزله در ترکیه و سوریه شایعاتی مبنی بر ارتباط زلزله با خوی منتشر شد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران نرخ بلیت بازدید از موزه ها و باغ و خانه موزه های شهرداری تهران را تصویب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
رییس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: وقوع زلزله زنگ هشداری برای همه شهرها از جمله تهران است که 4000 هکتار بافت فرسوده و میزان بیشتری بافت ناپایدار دارد.
سلامت نیوز / فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
روزی که از میان 129 ساختمان بسیار پرخطر و 11 هزار ساختمان پرخطر بنرهای زرد اخطار آتش نشانی را روی دیوار بعضی ساختمان ها چسباندند، محمد کنار برج بهاران ایستاده بود و می دید که مردم با تعجب روی نوشته را می خوانند و به نشانه ترس عقب می روند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران طرح دو فوریتی شهرداری تهران را برای اهداء 15 میلیارد تومان به زلزله زدگان خوی را تصویب کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران از بی ارتباط بودن گسل آناتولی با گسل های ایران خبر داد و گفت: اینکه شایعه شد ممکن است زلزله ترکیه در تبریز نیز روی دهد، واقعیت ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران بخشی از حقوق و مزایای خود را به زلزله زدگان خوی اهدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: عفو عزتمندانه رهبر معظم انقلاب برای ما بسیار ارزشمند و برای دشمنان ناراحت کننده است.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران معادل یک تا پنج روز از حقوق و مزایای خود را به صورت داوطلبانه به حمایت از هموطنان زلزله زده اختصاص دادند.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
بهای بلیط بازدید از برج میلاد برای سال آینده 120 هزار تومان و بلیط بازدید از سکوی دید باز 80 هزار تومان اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران به افزایش بهای بلیت بازدید از برج میلاد به قیمت 120 هزار تومان رأی مثبت دادند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نرجس سلیمانی رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اشاره به وقوع زلزله در دو کشور ترکیه و سوریه اظهار کرد: تصاویر تخریب ها در پی وقوع زلزله در این دو کشور بنده را یاد زلزله 6.6 ریشتری بم انداخت که شدت تخریب ها به همین شکل بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: پیش پرداخت 15 درصدی 630 دستگاه واگن به چین داده شد، البته این موضوع زمان بسیاری برد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران گفت: شهرداری برای دانش آموزان و دانشجویان اردوهای علمی بازدید از پروژه های شهر تهران را برگزار کند.
آنا / ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۲:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر لزوم برگزاری نمایشگاه ها در محل شهر آفتاب، از برگزاری نمایشگاه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران (خیابان سئول) انتقاد کرد.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
توییت پشت توییت که قرار است شهرداری تهران از اموات عوارض بگیرد. جنجالی که به صحن شورا کشیده شد و عضو شورای شهر تهران گفت چهار سال شهر را تعطیل کردند و امروز هم مشغول دروغگویی هستند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: نرخ بهای خدمات شهرداری تهران برای سال آینده 20 تا 25 درصد افزایش می یابد.
آنا / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: اگر زلزله ای که در ترکیه رخ داد در تهران رخ دهد صد ها هزار کشته خواهیم داشت و پایتخت دچار بحران می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران پیشنهاد داد که تیمی برای بررسی وضعیت ایمنی ساختمان ها با اولویت مجتمع های مسکونی، مراکز آموزشی و مراکز درمانی تشکیل شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: اگر وزارت راه و شهرسازی نسبت به نوسازی بافت فرسوده فکری نکند، تهران دچار بحران خواهد شد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۸ سایت دیگر  
آقامیری رئیس کمیته عمران شورای شهر تهران، درباره علت وقوع زلزله ترکیه و سوریه و ارتباط آن با گسل های ایران توضیحاتی داد.
آنا / رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: 4 هزار بافت فرسوده تهران خطری بیخ گوش ما است و نباید از این موضوع غفلت کنیم البته ایمن سازی تهران را در برنامه چهارم توسعه مورد توجه قرار داده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۹:۴۲   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: 4 هزار بافت فرسوده تهران خطری بیخ گوش ما است و نباید از این موضوع غفلت کنیم البته ایمن سازی تهران را در برنامه چهارم توسعه مورد توجه قرار داده ایم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۷:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران گفت: برای رفع مشکلات تهران باید هر یک از دستگاه ها و شرکت های مستقر در پایتخت پای کار بیایند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۴:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا خبر داده است که در صورت تصویب شورای شهر تهران و تایید فرمانداری از سال آینده هزینه نگهداشت سالانه قبور برای هر پلاک قبر گرفته می شود. یک کارشناس امور مرگ ومیر ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران اعلام کرد: علت کمبود کارت بلیت های اعتباری در پایتخت، تعلل شهرداری در انتخاب پیمانکار است.
افق تهران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۷:۴۲    
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به فروش متری مسکن بیان کرد: طی یک ماه آینده این لایحه آماده ارسال به شورای شهر تهران می شود.