جمعه ۰۲ مهرساعت ۰۳:۳۷Sep 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای شهر تهران»

عضو شورای شهر تهران و مدیرعامل اسبق باشگاه پرسپولیس گفت:امیدوارم بهترین تصمیم برای پرسپولیس گرفته شده و تیم حمایت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: ما تعارض منافعی با استانداری تهران در بحث حریم داریم که در دوره های قبل تلاش شد تا این موضوع حل شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۰    
سرپرست بنیاد مرکزی در اولین روز از هفته دفاع مقدس با مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران ملاقات و مسائل ایثارگران شهرستان ساوه را پیگیری کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
محمد آقامیری نایب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل در گفت و گو با خبرنگار مهر ، با اشاره به اینکه تولید یک میلیون واحد مسکونی در سال در گرو مشارکت بخش خصوصی است در عین حال بر ضرورت بکارگیری سازندگان ذی صلاح در ساخت و سازها تاکید کرد و گفت ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در واکنش به لیست انتصابات احتمالی در شهرداری تهران گفت: ما در مورد اسامی این لیست اطلاعی نداریم و اینکه گفته می شود اعضای شورا افرادی را برای انتصابات سفارش کرده اند به هیچ عنوان صحت ندارد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۲۰    
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: احمد مسجدجامعی، فعال چپ و عضو سابق شورای شهر تهران در بخشی از یک یادداشت در شماره پنجشنبه گذشته روزنامه اعتماد پیرامون افغانستان نوشته است: دشمنان اندیشه انسان دوستی قصد جان و مال و ناموس این و آن کرده اند. به دشمنی ها دامن زده اند و به آوارگی ها افزوده اند ...
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: احمد حکیمی پور، عضو سابق شورای شهر تهران و کسی که نامش در دروغ املاک نجومی علیه کارآمدی شهردار سابق تهران زیاد برده می شد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فارس: رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی درباره رویکرد مدیریت شهری جدید در حوزه دوچرخه به عنوان یک مد حمل و نقلی ارائه داد و گفت: برنامه های مدیریت شهری سابق در این زمینه نیاز به بازنگری دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: عضو سابق شورای شهر تهران وضعیت زباله گردی در تهران و این گفته مدیرعامل سازمان پسماند تهران مبنی بر قفل دار کردن ظروف زباله تهران جهت مبارزه با زباله گردی را تشریح کرد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد: در حالی که افزایش سهم درآمدهای پایدار شهری از کل درآمدهای شهر یکی از برنامه های اصلی شهردار تهران بود که در روز انتخاب آن را تشریح کرد، روز گذشته یک عضو شورای شهر تهران موضع سوال برانگیزی نسبت به یکی از اصلی ترین سرفصل های درآمد پایدار یعنی عوارض و مالیات های محلی گرفته و اعلام کرده ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۴    
در حالی که مهدی چمران، رئیس شورای شهر تهران در ششم مرداد و در پاسخ به پرسش یک خبرگزاری درباره بدهی شهرداری تهران، این رقم را 69 هزار میلیارد تومان اعلام کرده بود، علیرضا زاکانی در هفدهم مرداد از بدهی 66 هزار میلیاردی شهرداری تهران در مقابل مطالبات 57 هزار میلیارد تومانی خبر داد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: باید وزارت گردشگری، وزارت ارشاد و دولت، دغدغه ویژه ای نسبت به حفظ آثار تاریخی شهر داشته باشند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۵۱    
محمد آقامیری گفت: شورای شهر تهران برای افزایش تعرفه خدمات حمل ونقل عمومی هیچ برنامه ای ندارد و افزایش قیمت نخواهیم داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بلیت مترو را گران نمی کنیم، گفت: افزایش عوارض یا مالیات های محلی مورد قبول این دوره مدیریت شهری نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه در دوره ششم مدیریت شهری چنانچه سوء استفاده ای از اموال شهرداری توسط هر فردی انجام شده باشد، پیگیری می کنیم، گفت: در صورت مشاهده اینگونه تخلفات، طبق قانون رفتار خواهیم کرد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۴    
انتشار یک فایل صوتی قدیمی در شورای شهر تهران در شبکه های اجتماعی خبرساز شد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از اوضاع وخیم درآمدی شهرداری تهران طی 6 ماهه اول سال 1400 خبر می دهد و می گوید: به نسبت کل سال 20 درصد و به نسبت 27 هفته ای که از سال گذشته، متاسفانه کم تر از 40 درصد بودجه شهرداری محقق شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه میزان بدهی های شهرداری از 80 هزار میلیارد تومان هم بیشتر است، گفت: میزان بدهی های پنهان هنوز بررسی نشده و اگر اعتبارسنجی شود قطعاً میزان بدهی ها فراتر از معوقات مربوط به تسهیلات دریافتی از بانک ها است.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
انتخاب: عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران درباره رقم جدید بدهی شهرداری که اخیرا توسط شهردار اعلام شد، گفت: حتی 65 هزار میلیارد هم رقم واقعی نیست و تعجب کردم وقتی آقای زاکانی رقم بدهی را 80 هزار میلیارد تومان اعلام کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه به دنبال تغییرات اساسی در این کمیته هستیم گفت:سعی می کنیم سیاست گذاری این دوره کمیته سلامت بر پایه منویات مقام معظم رهبری مانند موضوع فرزندآوری و افزایش جمعیت باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: مساجد نمونه عملی و عینی حاکمیت ارزشهای اسلامی در جامعه اند، ظرفیت های منظومه عظیم اسلامی در بافت مسجد تحقق خود را نشان می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی درباره سرانجام جذب نیرو و تبدیل وضعیت کارکنان شهرداری ارائه داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران در گفت و گو با میزان در مورد استفاده از نمادهای فرهنگی ایثار و شهادت در شهر تهران اظهار کرد: استفاده از نمادها و آثار فرهنگی که نشان دهنده ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باشند برای مدیریت شهری ششم تهران در اولویت است چرا که این موضوع باعث هویت بخشیدن به شهر ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
عصر ما : محمود میرلوحی، عضو شورای شهر تهران در دوره پنجم در یادداشتی اختصاصی برای کانال تلگرامی عصر ما نوشت: اگر واکسن با یک تلفن وارد شد چرا بقیه مشکلات باقی است؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: پاکسازی و رسیدگی به نظافت شهر وضعیت مطلوبی ندارد و این کوتاهی و کم کاری از دوره مدیریت قبل به این دوره به ارث رسیده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته همزمان با تصویب طرح الزام شهرداری به کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی، شورای شهر تهران اعلام کرد: میانگین زمان صدور پروانه ساختمان در سال 99 معادل 642 روز بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۰۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سه عضو شورای شهر تهران در واکنش به قانون متروک با قابلیت معجزه در شهر اعلام کردند، مراحل لازم برای استفاده از ظرفیت این قانون را پیگیری می کنند. قانون دهه 40 در حوزه توسعه و عمران شهرها، به شهرداری تهران اجازه می دهد سالانه معادل یک درصد قیمت روز املاک، از مالکان مالیات دریافت کند ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مهدی چمران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه گفته می شود طی روزهای اخیر به برخی بانوان و مدیران میانی شهرداری اعلام کرده اند باید استعفا دهند، نظر شما در این زمینه چیست، گفت: چنین چیزی صحت ندارد. البته شاید استثنائاتی بوده، ولی قانونی در این زمینه وجود نداشته و لذا این قضیه کذب است ...
نشست تخصصی آسیب شناسی نظام درآمدی شهرداری ها در ایران با تأکید بر تجربه شهرداری تهران و با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، عضو شورای شهر تهران و رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران برگزار شد. ...
رییس شورای شهر تهران گفت: امروز انقلاب به برکت خون و نام شهدا زنده است و تا وقتی که به فلسفه شهادت عمیقا معتقد باشیم، می توانیم امید به آینده و پیشرفت داشته باشیم. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه طرح مدیریت یکپارچه تهران آماده بررسی در صحن مجلس است، گفت: در نخستین جلسه ای که با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی داشتیم درخواست کردیم هر چه زودتر این مسأله مورد رسیدگی قرار گیرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران امروز از واگذاری باغی به مساحت 4هزار مترمربع با امضای دو عضو سابق شورای شهر تهران و شهردار منطقه 3 خبر داد؛ با پیگیری تسنیم هویت این فرد مشخص شد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: بحث دوچرخه سواری در تهران به پروژه شکست خورده تبدیل شده است در نتیجه این سیاست در دوره ی ما هم همچنان ادامه دارد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
حبیب کاشانی با 16 رای موافق به عنوان خزانه دار شورای شهر تهران انتخاب شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- در حالی که کارشناسان معتقدند به دلیل نبود رونق ساخت، شاهد افزایش بهای خانه در تهران هستیم، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، جلسه امروز خود را با بررسی طرحی مبنی بر کوتاه شدن روند صدور پروانه ساخت و رونق ساخت و ساز در پایتخت آغاز کردند.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: موضوع دیگری که امروز در دستور کار قرارگرفته است، این است که پیشنهاد کرده ایم، دفتر خدمات راهنما تشکیل شود تا فردی مسلط مردم را راهنمایی کند تا برای گرفتن خدمات به دست دلالان نیفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو شورای شهر تهران به عقد قراردادی در منطقه 3 شهرداری تهران اعتراض کرد و آن را شگفت انگیز دانست و گفت: شهرداری این منطقه 20 میلیارد تومان برای باغی که تحویل گرفته، هزینه کرده است؛ قراردادی با عنوان راه اندازی مجموعه فرهنگی و هنری با زنی که نماینده دوره ششم مجلس شورای اسلامی بود.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه از شهردار پایتخت درخواست داریم نسبت به تغییر سیاست های ناکارآمد اقدام کند، گفت: باغی 4 هزار متری با امضای دو عضو شورای پنجم به نماینده سابق مجلس واگذار شده است.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: برای اجرای تکالیف ماده 35 برنامه توسعه سوم شهر تهران در اسرع وقت نسبت به استقرار خزانه داری الکترونیک و تهیه دستورالعمل مدیریت جریان نقدی شهرداری جهت تصویب شورا اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران از همکاری شهرداری تهران برای برگزاری احتمالی مراسم راهپیمایی اربعین در تهران خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۴    
رکنا: رئیس شورای شهر تهران گفت: متاسفانه در آخرین روزهای مدیریت شهری جدید قراردادهایی پنج ساله بسته شده است، یعنی تا یک سال بعد از دوره ما هم قرارداد بسته اند ...
الف   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران از واگذاری باغی 4000 متری به یکی از نمایندگان ادوار مجلس ششم در مدیریت شهری گذشته خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه گفته می شود طی روزهای اخیر به برخی بانوان و مدیران میانی شهرداری اعلام کرده اند باید استعفا دهند، نظر شما در این زمینه چیست، گفت: چنین چیزی صحت ندارد. البته شاید استثنائاتی بوده ولی قانونی در این زمینه وجود نداشته و لذا این قضیه کذب است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۱    
اعضای شورای شهر تهران با تصویب دو طرح یک فوریتی شهرداری تهران را ملزم به کاهش زمان صدور پروانه ساختمانی و ارائه خدمات مشاوره شهرسازی و معماری به شهروندان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برخی درتلاش اند ریشه امید را خشک کنند، گفت: دفاع مقدس یک تجربه بزرگ برای ما بود و اعتقادات سبب پیروزی می شود.
صبا ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران گفت: در پاسخ به این سوال که به مدیران زن میانی در شهرداری اعلام شده است که استعفا دهند اظهار کرد: چنین چیزی نبوده است و اگر بوده استثنا بوده و هیچ روال و قانونی در این زمینه نبوده و نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران از احتمال برگزاری راهپیمایی جاماندگان اربعین در پایتخت خبر داد و گفت: شهرداری تهران همکاری های لازم را با سایر دستگاه های مربوطه در این زمینه خواهد داشت.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - حبیب کاشانی به عنوان خزانه دار شورای شهر تهران انتخاب شد. در جریان جلسه امروز شورای شهر تهران، خزانه دار شورا انتخاب شد. حبیب کاشانی تنها کاندیدای این سمت با 16 رای موافق از میان 17 نفر از حاضرین در صحن شورا به عنوان خزانه دار شورا انتخاب شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
امروز انتخاب یک نفر از اعضای شورای شهر تهران به عنوان خزانه دار مورد بررسی قرار گرفت و حبیب کاشانی با 16 رای به عنوان خزانه دار شورا انتخاب شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۵    
اعضای شورای شهر تهران امروز در جلسه علنی، یک فوریت طرح الزام شهرداری به ارائه لایحه" ایجاد واحد ارائه خدمات مشاوره شهرسازی و معماری شهرداری تهران را در دستور کار خود قرار دادند.