پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۶:۲۳Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ساعات کار ادارات»

ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در خصوص شناورسازی ساعت فعالیت ادارات اصفهان از ابتدای مهرماه 1402 توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۲۲:۰۹   + ۲۹ سایت دیگر  
اصفهان- معاون عمرانی استاندار اصفهان جزئیات شناور شدن ساعات کار ادارات و مدارس اصفهان در 6 ماهه دوم سال 1402 را اعلام کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
ساعت حرکت برخی از قطارهای حومه ای از 18 شهریور تغییر می کند. به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ به گزارش وزارت راه و شهرسازی، هم زمان با بازگشت ساعات کار ادارات به حالت قبل، ساعت حرکت برخی از قطارهای حومه ای اداره کل راه آهن تهران نیز از روز شنبه 18 شهریورماه 1402 تغییر می کند. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار اصفهان گفت: فرایند انتخاب سرویس مدارس امسال به صورت اینترنتی و از طریق سامانه سفیر مهر انجام می شود که این سامانه از فردا (یکشنبه) دوباره بازگشایی خواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- ساعت فعالیت و خدمت رسانی قطار شهری و اتوبوسرانی اصفهان در پی تغییر ساعات کار ادارات تغییر کرد و به روال قبل از 16 خرداد امسال بازگشت.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: هم زمان با تغییر ساعات کار ادارات، زمان سرویس دهی اتوبوسرانی این کلان شهر از امروز (پنجشنبه) تغییر کرد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۲۲:۰۱   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار تهران گفت: ساعت آغاز به کار دستگاه های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از 18 شهریور از 7 تا 9 صبح به صورت شناور خواهد بود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، قدرت الله شفیقی با اشاره به تغییر ساعت کار دستگاه های اجرایی از 18 شهریور ماه در تهران اظهار داشت: ساعت آغاز به کار دستگاه های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از 18 شهریور از 7 تا 9 صبح به صورت شناور خواهد بود. ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۶:۵۷   + ۳۵ سایت دیگر  
دانستنی آنلاین: رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص ساعت آغاز به کار مدارس، دانشگاه ها و مراکز درمانی گفت: مدارس مقطع متوسطه اول و دوم نیز از 07:30 و مدارس ابتدایی، 8 صبح باز خواهد شد. مراکز آموزش عالی و پژوهشی و بخش های آموزشی وزارت بهداشت اعم از دانشگاه ها و بیمارستان ها هم از 8 صبح [...]
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: هم زمان با بازگشت ساعات کار ادارات به حالت قبل، ساعت شروع خدمات رسانی مترو نیز از روز شنبه 18 شهریورماه 1402 تغییر می کند. ...
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۰    
مریم محسنی: بعد از اعلام وضعیت قرمز برق و برای مدیریت این موضوع، ساعات کاری ادارات از 15 خرداد امسال یک ساعت به عقب برگشت و آغاز کاری آنها از 6 صبح اعلام شد ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۶   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: هم زمان با بازگشت ساعات کار ادارات به حالت قبل، ساعت شروع خدمات رسانی مترو نیز از روز شنبه، هجدهم شهریورماه 1402 تغییر خواهد کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: هم زمان با بازگشت ساعات کار ادارات به حالت قبل، ساعت شروع خدمات رسانی مترو نیز از روز شنبه 18 شهریورماه 1402 تغییر می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم گفت: ساعت کاری ادارات از هجدهم شهریورماه، به روال گذشته باز می گردد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۵۸   + ۹۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: همزمان با بازگشت ساعات کار ادارات به حالت قبل، ساعت شروع خدمات رسانی مترو نیز از روز شنبه 18 شهریورماه 1402 تغییر می کند.
ساعات کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از 16 شهریورماه، به روال سابق باز می گردد. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، براساس ابلاغیه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان پیرو تصویب نامه هیئت وزیران ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۰    
اصفهان- ساعات کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از 16 شهریورماه، به روال سابق باز می گردد. به گزارش خبرگزاری مهر، روابط عمومی استانداری اصفهان در اطلاعیه ای اعلام کرد: براساس ابلاغیه معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان پیرو تصویب نامه هیئت وزیران ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- ساعات کاری ادارات و دستگاه های اجرایی استان از 16 شهریورماه، به روال سابق باز می گردد.
برترین ها / بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۱۰۱ سایت دیگر  
ساعت آغاز به کار دستگاه های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از 7 تا 9 صبح (به صورت شناور) و در استان ها از ساعت 7 خواهد بود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۳:۳۷   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: برنامه مدیریت و پایش مصرف برق در بخش اداری تا 15 شهریور ماه ادامه دارد و ساعات کار ادارات نیز بعد از این تاریخ طبق مصوبه هیأت وزیران به حالت قبلی بازخواهد گشت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق با اشاره به تحقق 85 درصدی هدفگذاری کاهش هزار مگاواتی مصرف برق اداری، گفت: این برنامه تا 15 شهریور ادامه دارد و پس از آن ساعات کار ادارات طبق مصوبه هیئت وزیران به حالت قبلی بازخواهد گشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی صنعت برق با اشاره به تحقق 85 درصدی هدفگذاری کاهش هزار مگاواتی مصرف برق اداری، گفت: این برنامه تا 15 شهریور ادامه دارد و پس از آن ساعات کار ادارات طبق مصوبه هیئت وزیران به حالت قبلی بازخواهد گشت.
سخنگوی صنعت برق گفت : برنامه مدیریت و پایش مصرف برق در بخش اداری تا 15 شهریور ماه ادامه دارد و ساعات کار ادارات نیز بعد از این تاریخ طبق مصوبه هیئت وزیران به حالت قبلی بازخواهد گشت.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
استانداری کربلا اعلام کرد: ساعات کار ادارات این استان از یکشنبه هفته آینده (پنجم شهریور) تا روز پنجشنبه 16 شهریور به حالت تعلیق در می آید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
دمای بالای 50 درجه در 13 استان عراق به کاهش ساعات کار یا تعطیلی ادارات منجر شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از دولت درخواست کرد تا شناورسازی ساعات کار ادارات و مدارس همزمان با مهرماه اجرایی شود.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهر تهران از پیش بینی افزایش 25 تا 30 درصدی ترافیک مهرماه همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۴/۳۰ - ۰۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مصوبه دولت برای تغییر ساعت کاری ادارات در تابستان جاری برای مدیریت مصرف برق، تا انتهای زمانی که برای آن تعیین شده پابرجاست و دولت نسبت به اجرای آن مصمم است.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱۳۳ سایت دیگر  
ایسنانوشت: علی اکبر محرابیان با اشاره به تغییر ساعات اداری و میزان تاثیرگذاری آن در مدیریت مصرف برق کشور، اظهار کرد: این طرح یک بعد از برنامه های تعریف شده مدیریت مصرف است، به زبان ساده با اجرای این طرح، پیک مصرف بخش های مختلف متفاوت شده است ...
پاون   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۲:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
با تنظیم و تغییر ساعات کار ادارات در زمان اوج بار سال جاری، مصرف برق استان گیلان 70 مگاوات کاهش یافت.
برترین ها / شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
روزنامه دنیای اقتصاد طی نظرسنجی از شهروندان درباره تغییر ساعت اداری و تاثیرات آن پرسیده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۱۲ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
شهروند خبرنگار ما در پیامی ، تغییر ساعات کار ادارات را برای خانواده ها مشکل ساز عنوان کرده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۱:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیئت وزیران، ساعت کار ادارات از 15 خرداد تا 15 شهریور سال جاری تغییر کرد و از ساعت 6 بامداد تا 13 اعلام شد. اما از آنجا که این تصمیم دولت بدون توجه به پیوست خانواده اجرایی شد، برای خانواده ها مشکلات جدی ایجاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۷ - ۱۱:۳۹   + ۶۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت:ما مجوزی از سران گرفتیم مبنی بر اینکه در این ایام به دلیل شرایط اضطراری امکان این باشد که بتوانیم از دورکاری استفاده کنیم و ساعت کاری از 6 تا 13 بعد از ظهر تنظیم شود.
برترین ها / موج   ۱۴۰۲/۰۴/۰۵ - ۲۰:۲۷   + ۹۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد که ساعت کاری کارمندان به روال عادی بازمی گردد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۴/۰۴ - ۰۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
براساس نتایج پژوهش یک مرکز افکارسنجی، قانون جدید تغییر ساعت های اداری موجب بهینه شدن مصرف انرژی و کاهش ترافیک در زمان اجرای این قانون شده است. به گزارش ایرنا، پژوهش درباره قانون تغییر ساعت های کار اداره ها از 375 نفر از شاغلان مشمول قانون تغییر ساعات کار ادارات (ساکن تهران) انجام شد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۶    
سخنگوی دولت گفت: دولت طرحی برای تغییر روند شروع ساعات اداری ندارد. سعی داریم که برای تعطیلی زودتر روزانه کارمندان تمهیداتی بیاندیشیم. بیشتر بخوانید ساعات کار ادارات به گذشته باز می گردد |دستور مهم معاون اول رئیسی سخنگوی دولت: کسی ادعا نکرده لایحه حجاب بدون ایراد است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ - ۰۷:۲۱    
ایسنا/اردبیل مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل تغییر ساعات کار ادارات را مثبت ارزیابی کرد و گفت: ادارات موظف به کاهش 60 درصد بار مصرفی خود می باشند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۲۸ - ۱۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: اغییر ساعت کاری ادارات مشکلات زیادی را برای خانواده ها به همراه داشته و بهره وری را پایین می آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۴:۵۳    
طبق گزارش های به دست آمده از سیستم های راهبری برق، با تغییر ساعات کار ادارات از 6 صبح تا 13 ظهر؛ میزان مصرف برق در ادارات استان کاهش یافته است.
اقتصاد آنلاین / وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: تغییر ساعت شروع به کار ادارات و دستگاه های اجرایی در کشور نتیجه مثبت داشت.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۳:۴۸   + ۱۱۵ سایت دیگر  
جلسه هیئت وزیران امروز چهارشنبه به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار و بر اصلاح ساعات کار ادارات تاکید شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۰۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
کارکنان شرکتی مخابرات گیلان به اجرایِ سلیقه ای بخشنامه کاهش ساعاتِ کاریِ کارکنان معترض هستند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: نگاه جنسیتی به تقسیم وظایف در کشور ما بحث دیروز امروز نیست و همچنان شاهد هستیم که در برنامه ریزی ها و تصمیمات کلان دولت ها، بازتولید می شود. آخرین نمونه آن هم تغییر یک شبه ساعات کار ادارات به 6 صبح بود که تازه پس از اجرایی شدن مسئله شناور کردن ساعات شروع برای برخی از مادران مطرح شد ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۲۲ - ۰۸:۲۷    
رکنا سیاسی : نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه تصمیم دولت برای تغییر ساعات کار ادارات به مصلحت نبود چراکه این اقدام برنامه ریزی خانواده ها را برهم زده است از حضور مسئولان سازمان اداری و استخدامی کشور در نشست کمیسیون برای ارائه توضیحاتی پیرامون این موضوع خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۹    
در پی تغییر ساعات کار ادارات و الزام مادران شاغل برای حضور زودهنگام در محل کار و مشکلات ناشی از آن؛ فراکسیون زنان مجلس از دولت خواست موضوع شناورسازی ساعت کار مادران شاغل را هرچه سریعتر در دستور کار خود قرار دهد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه تصمیم دولت برای تغییر ساعات کار ادارات به مصلحت نبود چراکه این اقدام برنامه ریزی خانواده ها را برهم زده است از حضور مسئولان سازمان اداری و استخدامی کشور در نشست کمیسیون برای ارائه توضیحاتی پیرامون این موضوع خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس، با بیان اینکه تصمیم دولت در تغییر ساعات کار ادارات به ویژه کلانشهرها کارشناسی نبوده است تأکید کرد که در اتخاذ این گونه تصمیمات باید شرایط کارمندان برای طی مسیر منزل تا محل کار، وضعیت فرزندان، بهره وری نیروی انسانی و... در نظر گرفته شود.
برترین ها / خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۲۶ - ۲۳:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
بهروزی فر، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: با توجه به تفاوت و تنوع شرایط آب و هوایی در سطح کشور شاید بهتر باشد که تعیین ساعات کار ادارات در استان ها با لحاظ مقرراتی به استانداران تفویض شود تا در وضعیت اضطراری و موارد لزوم متناسب با شرایط استان تصمیم لازم را اتخاذ کنند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد حسن نژاد، کارشناس اقتصاد، در حالی که اقدام دولت در تغییر ساعات کار ادارات را بی اثر می داند، تاکید می کند: کارمندان باید از 6 صبح سرکار باشند.