پنجشنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۹:۴۲May 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ائتلاف فتح»

حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۳    
حوزه/ رفیق الصالحی تأکید کرد: طرحی که چارچوب هماهنگی (گروه های سیاسی شیعه) ارائه داده است، مورد قبول تمامی فراکسیون های سیاسی قرار گرفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق به موضع گیری درباره حضور نیروهای خارجی در عراق پرداخت و گفت: نیروهای خارجی حق ماندن در عراق را ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق در دیدار با سفیر اسپانیا گفت که از ابتدای سال 2022 به این سو، هرگونه حضور نیروهای خارجی در عراق قانونی نبوده و توجیهی ندارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ائتلاف فتح عراق اعلام کرد که نمایندگان مستقل پارلمان قادر نخواهند بود بر اساس روش پیشنهادی مقتدی صدر، دولت جدید را تشکیل دهند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو ائتلاف فتح عراق در سخنانی با اشاره به طرح ابتکاری هیئت هماهنگی شیعی برای خروج از بن بست سیاسی در این کشور، گفت: این طرح ابتکاری مورد تأیید اغلب گروه های سیاسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۲۱:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو ائتلاف فتح عراق در سخنانی با اشاره به طرح ابتکاری هیئت هماهنگی شیعی برای خروج از بن بست سیاسی در این کشور، گفت: این طرح ابتکاری مورد تأیید اغلب گروه های سیاسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق ضمن انتقاد از عملکرد رئیس پارلمان این کشور، گفت: الحلبوسی برای تغییر معادلات و تحقق منافعی خاص تلاش می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۴:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح و رئیس سازمان بدر عراق نسبت به احتمال انحلال حشدالشعبی در صورت عدم حمایت نیروهای پشتیبان ابراز نگرانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق در مراسم بزرگداشت یکی از فرماندهان سازمان بدر، بسیج مردمی را امانتی دانست که باید حفظ شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق در تازه ترین موضع گیری خود درباره حشد شعبی عراق گفت: حشد شعبی برقرار و پابرجاست و از یک موضع قوی تر به موقعیت قوی تر و با صلابت تر می رود.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به نقل از المعلومه، محمد البلداوی نماینده ائتلاف فتح امروز شنبه از سکوت دولت پیشبرد امور عراق در قبال اقدامات توسعه طلبانه ترکیه در شمال عراق به شدت انتقاد کرد و سکوت را نشانه رضایت دانست.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۶    
حوزه/ هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق تأکید کرد: رژیم صهیونیستی برای تخریب و ویرانی عراق، تلاش کرده و می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق در سخنانی تصریح کرد: تحت هیچ شرایطی عادی سازی روابط با صهیونیست ها را نمی پذیریم.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
به نقل از آناتولی، حسین العذاری، رئیس ائتلاف جریان صدر در پارلمان عراق در بیانیه ای اعلام کرد که اخبار منتشر شده در بعضی از رسانه ها با مضمون به توافق رسیدن جریان صدر با چارچوب هماهنگی شیعیان درباره پرونده تشکیل دولت جدید عراق غیر واقعی است و آنها را مشتی دروغ خواند. ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۱    
شفقنا- ائتلاف فتح به رهبری هادی العامری ، امروز(پنج شنبه) از شکل دولت جدید عراق در دوره آتی سخن به میان أورد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بغداد الیوم، علی الفتلاوی ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- ائتلاف فتح، امروز(چهارشنبه) نسبت به افزایش عملیات تروریستی در شهرهای مختلف عراق در دوره آتی هشدار داد و پیامی به قدرتهای سیاسی ارسال کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بغداد الیوم، کریم علیوی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۲    
رئیس ائتلاف فتح عراق گفت: امروز به احترام روز جهانی قدس ایستاده ایم.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۰۳ - ۲۲:۴۰    
شفقنا – یکی از اعضای ائتلاف فتح عراق حضور نیروهای الحشدالشعبی را عامل خنثی شدن طرح های خارجی برای تجزیه عراق عنوان کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از المعلومه، خالد هاشم حنون، یکی از اعضای ائتلاف فتح، امروز (شنبه) حضور الحشدالشعبی ...
حوزه   ۱۴۰۱/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۴    
حوزه/رئیس ائتلاف فتح عراق، انفجار تروریستی که شیعیان شهر مزار شریف در شمال افغانستان را هدف قرار داد را به شدّت محکوم کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق به بازگشت داعشی ها از اردوگاه الهول و افزایش اقدامات تروریستی در خاک عراق، هشدار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال حملات اخیر ترکیه به عراق یک عضو ائتلاف فتح اعلام کرد که محور شمالی عراق به دلیل سیاست های اقلیم کردستان به میدان تسویه حساب ها تبدیل شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق امروز پنجشنبه در سخنانی درباره بازگشت داعشی ها از اردوگاه الهول و افزایش اقدامات تروریستی در این کشور، هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق با اشاره به حملات ترکیه به شمال این کشور، گفت: با چراغ سبز اقلیم کردستان، محور شمالی عراق به میدان تسویه حساب ها تبدیل شده است.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۸    
حوزه/ هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق با صدور بیانیه ای، سالگرد شهادت آیت الله شهید سید محمد باقر صدر را یاد آورد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق در سخنانی اعلام کرد که برای حذف هیئت هماهنگی شیعی از صحنه سیاسی عراق تلاش می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سران هیأت هماهنگی شیعی نشست مشترکی را در منزل رهبر ائتلاف فتح برگزار و در آن آخرین تحولات صحنه سیاسی عراق را بررسی کردند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق در جریان دیدار سفیر انگلیس در بغداد گفت: ما اطلاعاتی در اختیار داریم که دخالت شما در اوضاع سیاسی عراق را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق در جریان دیدار با سفیر ایتالیا در بغداد گفت: توافق ملی تنها راه برون رفت از شرایط فعلی عراق است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۵ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق در حالی به رایزنی با سفیران اروپایی ادامه می دهد که هنوز گروه های سیاسی عراقی نتوانسته اند که به توافقی درباره انتخاب رئیس جمهور و نخست وزیر این کشور برسند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از الفرات نیوز، هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق در دیدار سفیر استرالیا در عراق بر لزوم تشکیل فراکسیون اکثریت از بین چارچوب هماهنگی، جریان صدر و نمایندگان مستقل و توافق میان آنها برای ضایع نشدن حق اکثریت شیعه در تشکیل دولت تاکید کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق در جریان دیدار با سفیر انگلیس در بغداد به او گفت: ما اطلاعاتی در اختیار داریم که دخالت شما در اوضاع سیاسی عراق را نشان می دهد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق در دیدار با سفیر انگلیس در خصوص مداخله مستمر لندن در اوضاع سیاسی عراق هشدار داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق در جریان دیدار با سفیر انگلیس در این کشور، خطاب به وی گفت: ما از دخالت های دائمی شما در فرایند سیاسی عراق اطلاع داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۱/۱۴ - ۰۵:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق در دیدار با سفیر انگلیس گفت: گزارش هایی داریم که مداخله مستمر انگلیس در اوضاع سیاسی عراق را تایید می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۶:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق گفت: آمریکا از دلار به عنوان سلاحی برای گرسنه نگه داشتن ملتها استفاده می کند.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش المیادین، هادی العامری، رئیس ائتلاف فتح عراق ، درباره نتایج انتخابات پارلمانی که در اکتبر گذشته برگزار شد، گفت: ما از همان ابتدا درباره تقلب هشدار دادیم، اما این اتفاق افتاد و ما مدارک کافی خود را به دادگاه فدرال ارائه کردیم. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۰۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا، العامری رئیس ائتلاف فتح در سخنرانی خود به مناسبت گرامیداشت روز شهیدان کُرد فیلی افزود: این عزیزان در طول تاریخ رنج های فراوانی برده اند اما هرگز با آنان منصفانه برخورد نشده و باید قوانین ظالمانه علیه آنها برچیده شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۱/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یکی از رهبران ائتلاف فتح عراق به ناگفته هایی درباره اقدام آمریکا در جابجایی تروریست های تکفیری با هدف بی ثباتی درغرب آسیا اشاره کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۱/۰۱ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق به رهبری هادی العامری اعلام کرد: انتخاب رئیس جمهور بدون توافق با هیئت هماهنگی شیعی میسر نخواهد بود.
رویش افکار   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به نقل از الفرات نیوز، هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح عراق گفت: حشد شعبی یک نهاد نظامی جهادی و فداکارانه است که ضامن اطمینان بخش حاکمیت عراق باقی خواهد ماند. رئیس ائتلاف فتح عراق تاکید کرد؛ توانستیم از طریق نابودی فرقه گرایی کشنده؛ عراقی ها را متحد کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف فتح عراق ضمن تمجید از حشد شعبی عراق و نقش آن در تامین امنیت و ثبات این کشور بر ضرورت تقویت توان دفاعی عراق تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف فتح عراق گفت که رؤسای قوای سه گانه در این کشور مرتکب اشتباهات بزرگی شدند و قانون را زیر پای گذاشتند. او همچنین افزود که این مردم عراق هستند که هزینه این اشتباهات را می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲    
یکی از اعضای ائتلاف فتح عراق بر ضرورت برگزاری نشستی میان رهبران سیاسی به منظور برون رفت از بحران سیاسی این کشور تاکید کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۰    
حوزه/ علی الفتلاوی گفت: آمریکا و هم پیمانان آن برای به حاشیه بردن محور مقاومت و دور کردن فراکسیون های مخالف سیاست و اشنگتن، تلاش می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۲/۰۳ - ۱۳:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
یک نماینده عضو ائتلاف فتح عراق امروز سه شنبه درباره تلاش برخی کشورهای حوزه خلیج فارس برای اختلاف افکنی در صفوف بیت شیعی هشدار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری المعلومه، عدی حاتم عضو پیشین ائتلاف فتح اعلام کرد که طرف شیعی می تواند از طریق تفاهم میان هیئت هماهنگی شیعی و جریان صدر و ورود به فرایند سیاسی به عنوان یک فراکسیون واحد، به قدرت خود بازگردد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۹    
یکی از نمایندگان ائتلاف فتح عراق از شرطی سخن گفت که برای نخست وزیر آتی این کشور خواهند گذاشت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۹ - ۱۹:۲۷    
شفقنا – عضو ائتلاف فتح اعلام کرد که چارچوب هماهنگی شیعیان درصدد تشکیل ائتلافی فراگیر با سایر قدرت های سیاسی در راستای تشکیل دولتی قدرتمند است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از بغداد الیوم ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۲۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- علی الفتلاوی از رهبران ائتلاف الفتح عراق تحت رهبری هادی العامری امروز(پنج شنبه) درباره حالتی که می توان از طریق آن در مرحله آتی، رئیس جمهوری جدید را انتخاب کرد، توضیح داد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۵:۵۷    
یک عضو ائتلاف فتح عراق گفت: هیئت هماهنگی شیعی به گزینه ای برای تصدی پست ریاست جمهوری رأی خواهد داد که در مقایسه با دیگران، اهتمام بیشتری به حفاظت و حراست از حاکمیت ملی عراق داشته باشد.