یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۳۶Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عوارض خروج از کشور»

فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۱۲    
امسال 87 هزار و 550 ایرانی به حج تمتع مشرف می شوند؛ مدیران کاروان ها به زائران توصیه می کنند قبل از حضور در فرودگاه، عوارض خروج از کشور برای سفر به خانه خدا را بپردازند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
امسال 87 هزار و 550 ایرانی به حج تمتع مشرف می شوند؛ مدیران کاروان ها به زائران توصیه می کنند قبل از حضور در فرودگاه، عوارض خروج از کشور برای سفر به خانه خدا را بپردازند.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۰۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
جهت سهولت در تردد مسافرین از مرزهای شمالی کشور، pos آنلاین پرداخت عوارض خروج از کشور در پایانه های مرزی جلفا و نوردوز راه اندازی شد.
تبریزمن   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۸    
بازگشت عوارض خروج از کشور به حساب سازمان منطقه آزاد ارس
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۲   + ۹۹ سایت دیگر  
مسافران برای دریافت 300 یورو ارز مسافرتی زمینی، ریلی و دریایی نیز باید بلیط مسافرت دریایی و ریلی - گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار - ویزای کشور مقصد در صورت نیاز – عوارض خروج از کشور به باجه های بانکی ارائه دهند.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۰۹:۳۹    
سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: طبق مصوبه کمیسیون، کلیه رده های بسیج مستضعفین (پایگاه ها و حوزه های بسیج)، پاسگاه ها، کلانتری ها و موزه های دفاع مقدس از پرداخت حق انشعاب برق، گاز، آب و فاضلاب، تلفن، عوارض شهرداری و شمارش گرها و کلیه خدمات دولتی و عوارض معاف شدند. ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با پیگیری های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از این پس عوارض خروج از کشور از مرزهای این منطقه، به حساب سازمان منطقه آزاد ماکو واریز می شود. شایان ذکر است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۷:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
درآمد دولت از محل عوارض خروج از کشور طی 9 ماه سال جاری از پیش بینی دولت پیشی گرفت و روند صعودی درآمد از این محل همچنان ادامه دارد. به طوریکه میزان درامد از این محل در 11 ماه سال جاری نسبت به 10 ماه سال جاری 144 میلیارد تومان افزایش داشت.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۱ - ۰۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 با بیان این که عوارض خروج از کشور در سال آینده 20 درصد افزایش پیدا می کند گفت که 15 درصد معافیت مالیاتی برای والدین دارای سه فرزند بیشتر در نظر گرفته شده و همچنین کمیسیون تصویب کرد که خودروسازان باید تمام خودروهای خود را در بورس کالا عرضه کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۶:۵۱    
ایسنا/تهران رئیس مجمع نمایندگان شهرستان های استان تهران گفت: افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده با مخالفت مجلس مواجه شد و در نهایت حذف شد.
همگردی   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۲۳:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تعرفه عوارض خروج از کشور در سال 1402 تغییر نمی کند. در جلسه صحن علنی مجلس شورای اسلامی و در ادامه بررسی بخش درآمدی جزئیات لایحه بودجه 1402 بند الحاقی (6)، (8)، (9) و (10) تبصره (6) لایحه بودجه 1402 با رای نمایندگان حذف شد و بند الحاقی (7) به تصویب رسید. ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۰۱    
توریسم آنلاین : تعرفه خروج از کشور در سال آینده که کمیسیون تلفیق در جریان رسیدگی به لایحه بودجه مقرر کرده بود 20 درصد افزایش یابد، به تصویب نمایندگان مجلس نرسید و به این ترتیب سال آینده این تعرفه طبق نظر دولت ثابت می ماند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بند مربوط به افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده را از لایحه بودجه سال 1402 حذف کردند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، احمد امیرآبادی فراهانی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه 7 اسفند ماه) مجلس و در جریان بررسی بخش درآمدی لایحه بودجه 1402 کل کشور، پیشنهاد حذف بند الحاقی 6 به تبصره 6 را مطرح کرد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۶:۰۴    
تعرفه خروج از کشور در سال آینده که کمیسیون تلفیق در جریان رسیدگی به لایحه بودجه مقرر کرده بود 20 درصد افزایش یابد، به تصویب نمایندگان مجلس نرسید و به این ترتیب سال آینده این تعرفه براساس نظر دولت ثابت می ماند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بند مربوط به افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده را از لایحه بودجه سال 1402 حذف کردند.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : نمایندگان مجلس شورای اسلامی بند مربوط به افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده را از لایحه بودجه سال 1402 حذف کردند.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بند مربوط به افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده را از لایحه بودجه سال 1402 حذف کردند.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۷   + ۴۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی بند مربوط به افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده را از لایحه بودجه سال 1402 حذف کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با افزایش 20 درصدی تعرفه عوارض خروج از کشور نسبت به سال 1401 مخالفت کردند، بنابر این تعرفه عوارض در سال آینده همانند سال جاری خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بند مربوط به افزایش 20 درصدی عوارض خروج از کشور در سال آینده را از لایحه بودجه سال 1402 حذف کردند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۹۱ سایت دیگر  
براساس آخرین جزئیات اعلام شده از مصارف ارزی خدماتی 63 گانه اعلام شده از سوی مرکز مبادله ارز و طلای ایران، تغییراتی در نحوه و چگونگی دریافت ارز مسافری توسط مردم اعمال شده است که می توان به تعیین ارز برای سفرهای زمینی - ریلی و دریایی و کاهش شرط سنی دریافت ارز مسافرتی اشاره کرد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵   + ۵۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، طبق تصمیم جدید بانک مرکزی؛ برای مسافرت های زمینی، دریایی و ریلی 300 یورو و مسافرت های هوایی 500 یورو اختصاص داده شده است؛. ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۱:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مسافران برای دریافت 300 یورو ارز مسافرتی زمینی، ریلی و دریایی باید بلیط مسافرت دریایی و ریلی - گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار - ویزای کشور مقصد در صورت نیاز – عوارض خروج از کشور به باجه های بانکی ارائه دهند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مسافران برای دریافت 300 یورو ارز مسافرتی زمینی، ریلی و دریایی نیز باید بلیط مسافرت دریایی و ریلی - گذرنامه معتبر با حداقل 6 ماه اعتبار - ویزای کشور مقصد در صورت نیاز – عوارض خروج از کشور به باجه های بانکی ارائه دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
از عوارض خروج از کشور گرانتر می شود؟ تا ادامه پنهان کاری اسامی بدهکاران بانکی تیتر پر رنگ صفحه نخست روزنامه های امروز اصفهان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
سیمرغ عاشقانه نصیریان، چرایی منتشر نشدن بیانیه ای از طرف هیأت داوران جشنواه فیلم فجر، دلیل گران تر شدن عوارض خروج از کشور از گزیده اخبار این یکشنبه برفی بود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۲    
توریسم آنلاین: به دنبال تصویب 20 درصد افزایش عوارض خروج از کشور در سال آینده در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402، معاون گردشکری دلایل این افزایش را توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
به دنبال تصویب 20 درصد افزایش عوارض خروج از کشور در سال آینده در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402، معاون گردشکری دلایل این افزایش را توضیح داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
با تصویب کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402، عوارض خروج از کشور در سال آینده 20 درصد افزایش پیدا می کند؛ مصوبه ای که در صورت تصویب در صحن علنی و تایید شورای نگهبان لازم الاجراست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 در نشست روز گذشته خود 4تصمیم مهم را برای بودجه سال آتی اتخاذ کرد. تکلیف به خودروسازان برای واگذاری خودروهای تولیدی در بورس، افزایش 20درصدی عوارض خروج از کشور نسبت به سال جاری ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
درحالی که دولت در لایحه بودجه سال آینده تغییری در عوارض خروج از کشور نسبت به سال جاری اعمال نکرده بود، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 از "افزایش 20 درصدی این عوارض" خبر داده است. البته این موضوع باید در صحن علنی مجلس تصویب و سپس به عنوان قانون لازم الاجرا شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402، ضمن اعلام میزان افزایش عوارض خروج از کشور در سال 1402 گفت: این افزایش برای زیرساخت های گردشگری مصرف می شود.
نماینده   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نماینده ، رحیم زارع امروز (سه شنبه 18 بهمن) طی نشست خبری با اشاره به آخرین مصوبات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1402، اظهار داشت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق عوارض خروج از کشور 20 درصد افزایش یافت تا صرف زیرساخت های گردشگری شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۵۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1402 در تشریح مصوبات نشست صبح امروز این کمیسیون گفت: براساس تصمیم کمیسیون تلفیق عوارض خروج از کشور 20 درصد افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۶۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1402 با بیان این که عوارض خروج از کشور در سال آینده 20 درصد افزایش پیدا می کند گفت که 15 درصد معافیت مالیاتی برای والدین دارای سه فرزند بیشتر در نظر گرفته شده و همچنین کمیسیون تصویب کرد که خودروسازان باید تمام خودروهای خود را در بورس کالا عرضه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۰۳:۴۰   + ۲۹ سایت دیگر  
درآمد دولت از محل عوارض خروج از کشور همچنان صعودی است و طبق آمارها میزان درامد از این محل در 10 ماهه سال جاری نسبت به 9 ماهه سال جاری حدود 139 میلیارد تومان افزایش داشته است.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۰:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
یکی از اقداماتی که هر مسافری قبل از سفر خارجی باید آن را انجام دهد، پرداخت عوارض خروج از کشور است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
خبر آنلاین : جزئیات کامل از لایجه بودجه 1402 در یک نگاه؛ از حقوق و یارانه گرفته تا مالیات و عوارض خروج از کشور در گزارشی ویژه جمع آوری شده است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۳۰ - ۱۸:۲۱    
شفقنا رسانه – گزینش اخبار و گزارش های رسانه ها اگرچه دشوار و پیچیده است، اما شفقنا رسانه بنا دارد از این پس مطالبی از مطبوعات و خبرگزاری ها را به ارزیابی بگذارد تا به نوعی بهترین گزارش، مصاحبه و متن را در پایان هر هفته معرفی شود ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۸    
شفقنارسانه_ صفحه یک روزنامه ها به عنوان ویترین در مقابل چشم خواننده است به همین جهت انتخاب تیتر، عکس و مطالب فرعی در این صفحه اهمیت زیادی دارد تا خواننده را به داخل متن بکشاند و همراه خود کند ...
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه دولت در مطلبی از میزان بودجه گردشگری در لایحه بودجه 1402 و سهم صنعت گردشگری از محل عوارض خروج از کشور انتقاد کرده است.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
دولت درحالی افزایش 128 درصدی درآمد از محل عوارض از خروج کشور را در لایحه بودجه سال آینده پیش بینی کرده که میزان عوارض خروج از کشور برای هر نفر ثابت مانده است.