شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۲۰Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان تبلیغات اسلامی»

معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی در جمع مراکز فعال در واسطه گری ازدواج گفت: می خواهیم با رعایت اصول و بهره گیری از قانون، همه سلایق و استعدادهای مردمی را پوشش دهیم و به دنبال تقویت نهادهای مردمی فعال در انتخاب همسر هستیم.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر: نخستین جلسه شورای اقامه نماز شهرستان اشکذر در سال جدید با حضور پیتام رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ، حجت الاسلام والمسلمین پورقیومی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
فلاح رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی درباره حمله با تیغ موکت بری به امام جماعت مسجدی در هاشمیه مشهد گفت: ضارب روز حادثه بلافاصله دستگیر شد اما با توجه به مدارک پزشکی که خانواده وی ارائه دادند دچار مشکلات روانی بوده و در حال حاضر در بیمارستان ابن سینای مشهد بستری است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۷    
اولین دوره از رویداد ملی صبا با حضور 55 مرکز فعال در حوزه انتخاب همسر، با همکاری وزارت ورزش و جوانان و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۰۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی درگذشت پیام نجفی ، طلبه انقلابی و مجاهد عرصه فرهنگ دینی در چهارمحال وبختیاری، حجت الاسلام والمسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور پیام تسلیتی صادر کرد.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۲    
قلیچ خانی از موفقیت 135 حافظ قرآن جهرمی در آزمون اعطای مدرک حفظ عمومی سازمان تبلیغات اسلامی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- در مراسمی با حضور مدیر عامل گروه رسانه ای مهر، معاون امور استان های بنیاد سپهر سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مدیران استانی، مدیر جدید خبرگزاری مهر در گلستان معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: دشمن با اجیر کردن افراد در ازای پرداخت پول به دنبال عادی سازی نماد های بی حیایی در کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۰:۲۷   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: جهاد تبیین، حجاب و خانواده سهم و شأن معتنابهی در سبد تألیف کتب دارند که باید گام های بلندتری در این مسیر برداریم.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی گفت: طبق استاندارد، باید به ازای هر 500 نفر یک مسجد فعال شود که قابل دسترسی نیست و در حال حاضر به ازای هر یکهزارنفر یک مسجد در کشور فعال است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت:طرح هایی که در قالب نهضت پیشرفت بانوان تدوین شده متناسب با نیاز امروز جامعه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد عفاف و حجاب سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بیش از 80 درصد مردم نسبت به رعایت حجاب پایبند هستند و در این مسیر باید در برابر بی حجابی ها موضع گرفت و بی تفاوت نبود و مسئولان امر هم باید به وظایف خود در این عرصه به درستی عمل کنند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۹    
حوزه/ دبیر ستاد عفاف و حجاب سازمان تبلیغات اسلامی گفت: برداشت ها مبنی بر این است که در موضوع عفاف و حجاب با چالش محاصره تبلیغاتی مواجه هستیم.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول اجرایی ستاد راهبری عفاف و حجاب سازمان تبلیغات اسلامی گفت:یکی از معضلات جدی عرصه حجاب و عفاف محاصره تبلیغاتی دشمنان است که برای غلبه آن نیازمند ورود همگانی مردم به این میدان هستیم.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
قرارگاه اوقات فراغت شهر اهواز با مشارکت معاونت فرهنگی شهرداری اهواز، قرارگاه تعلیم و تربیت سپاه پاسداران حضرت ولی عصر(عج) و سازمان تبلیغات اسلامی استان خوزستان آغاز به کار کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۹    
معاون حوزه های علمیه گفت: هم اکنون برای احیای کارکرد های مسجد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح محله اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی طرح امام محله و حوزه علمیه طرح مسجد تراز را در دستور کار دارند که این طرح ها در ماهیت و هدف اختلافی با هم ندارند و حتی مکمل یکدیگر هم هستند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد عفاف و حجاب سازمان تبلیغات اسلامی درباره ارتباط این ستاد با قرارگاه اصلی عفاف و حجاب مستقر در وزارت کشور گفت: فعالیت های این ستاد در تعامل با قرارگاه دنبال می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون حوزه های علمیه گفت: هم اکنون برای احیای کارکرد های مسجد، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طرح محله اسلامی ، سازمان تبلیغات اسلامی طرح امام محله و حوزه علمیه طرح مسجد تراز را در دستور کار دارند که این طرح ها در ماهیت و هدف اختلافی با هم ندارند و حتی مکمل یکدیگر هم هستند.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بیش از 400مجموعه همسان گزینی به سامانه ای که در این ارتباط راه اندازی شده مراجعه کردند که صلاحیت 50 مجموعه از این تعداد احراز شد و مجوز فعالیت گرفتند. دیگر مجموعه ها هم برای رفع موانع در حال تلاش هستند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۹:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: معاون سازمان تبلیغات اسلامی گفت: عملکرد مرکز رسانه استان ایلام بخصوص در مراسم جشن نیمه شعبان قابل تقدیر است.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۷:۳۷    
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی درباره موضع این سازمان در خصوص لایحه حجاب و عفاف گفت: وجود قانون ولو به صورت ماده واحده ای که به دلیل شرایط امروز از جهت کشف حجاب بسیار جدی تر شده و به دلیل مواجهه ای که با جایگاه خانواده و زن بروز و ظهور پیدا می کند، ضروری است.
رسا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۲    
به همت گروه فرهنگی تبلیغی زفرات و با همکاری دفترتبلیغات اسلامی حوزه علمیه، سازمان تبلیغات اسلامی و شهرداری قم دوره آموزشی فن رثاء برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۰:۲۱    
حجت الاسلام عزت زمانی با تاکید براینکه عملیات فرهنگی برای حجاب نیازمند عزم ملی است، گفت: سازمان تبلیغات اسلامی یک هزار و 200 برنامه لا موضوع حجاب و عفاف در سراسر کشور در دست اقدام دارد که اجرا می شود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی گفت: هدف گذاری نهضت پیشرفت بانوان این است که با یک گفتمان روشن و متعالی و پیشبرنده، ظرفیت های مردمی بانوان را ساماندهی کند تا به عنوان یک هویت مردمی مستقل تحت حمایت سازمان تبلیغات اسلامی به فعالیت بپردازد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۶:۲۶    
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از دسته روی هیئت های مذهبی در مرکز استان همزمان با سالروز ارتحال امام خمینی (ره ) خبرداد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان آذربایجان شرقی، یادآور شد: گاها در بررسی تاریخ خواهیم دید که آن افراد با امام راحل همراه نبودند که هیچ، گاها به ایشان توهین نیز کرده اند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
کوروش زارعی اعلام کرد تلاش بر این است تا نمایش در مجلس تشرف تهران که قصه ای مستند درباره امام(ره) دارد، در سال جاری تولید و بر صحنه تالار وحدت اجرا شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۴۰    
طرح ملی مسجد به مسجد با هدف ظرفیت شناسی مساجد کشور و با محوریت جهاد تبیین از سوی بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی آغاز بکار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۸    
معاون فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: براساس آمار، نزدیک به 85 درصد بانوان معتقدند که کشف حجاب به نفع امنیت جامعه، خانواده و زنان نیست و باید حدود رعایت شود این نشان از ریشه دینی و اعتقادی جامعه دارد.
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس امروز در محل معاونت فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی نشست خبری ستاد حجاب و عفاف سازمان تبلیغات برگزار شد. حجت الاسلام روح الله حریزاوی قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی در این نشست اظهار داشت ...
عقیق   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: انتظار می رود همانند حوزه های فرهنگی و آموزشی در حوزه فرهنگی و تبلیغی نیز حمایت ویژه ای صورت گیرد و این توقع منطقی است و لذا انتظار حمایت جدی تر دولت در حوزه حجاب و خانواده را داریم.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام حریزاوی با اشاره به اینکه تلاش سازمان تبلیغات اسلامی در بحث حجاب و عفاف در این راستا بوده است که در جامعه دو قطبی سازی نشود، گفت: فعالیت های سازمان تبلیغات در این زمینه ایجابی است نه سلبی.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
همدان- مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: یکی از مهمترین رویکردها در جهاد تببین، بحث بازخوانی نظام فکری و اندیشه ای معمار کبیر انقلاب حضرت امام (ره) است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل امور بانوان سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بن بست ها و چالش های مهم فرهنگی کشور با جدی گرفتن فعالیت های تربیتی در مدارس باز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جدید ستاد عفاف و حجاب سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه مردم خودشان باید در مورد عفاف و حجاب نقش آفرینی کنند، گفت: مبانی و زیرساخت های حجاب باید تقویت شود تا مساله حجاب ثمره خود را نشان دهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با اشاره به اجرای 1200 برنامه در حوزه عفاف و حجاب در کشور گفت: گزارش این برنامه ها در 200 صفحه تدوین شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ستاد عفاف و حجاب در سازمان تبلیغات اسلامی تشکیل و حجت الاسلام محمد جنتی به عنوان اولین دبیر این ستاد معرفی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات گفت: از مسئولان دولتی انتظار داریم همانطور که در حوزه های زیرساختی سرمایه گذاری می کنند، به حوزه فرهنگ هم توجه کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۳    
معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه لایحه حجاب و عفاف به اصلاحات نیاز دارد، گفت: نظرات متعددی در این زمینه ارائه شده و امیدواریم که این مسئله به نحو احسن اصلاح شود.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۳۳    
نشست خبری معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام رضا عزت زمانی با موضوع "عفاف و حجاب و موضع گیری و برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی در این عرصه" برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سازمان تبلیغات اسلامی وظیفه دارد در امر تبلیغ و اطلاع رسانی معارف دینی کوشا باشد اما این روزها این سازمان رفع دغدغه های اجتماعی را هم مدنظر دارد، یکی از قشرهای مهم آینده ساز نوجوانان هستند که می توان با توانمدسازی آنها به آینده کشور امیدوارتر بود ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی لرستان گفت: ترحیم خوانان استان باید ساماندهی شوند.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مراسم تکریم و معارفه فرماندار گرگان فردا (شنبه) 13 خرداد برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، فردا (شنبه) 13 خرداد 1402 با برگزاری مراسمی از تلاش های عیسی پایین محلی تقدیر و اسماعیل نادری به عنوان سرپرست فرمانداری گرگان معرفی خواهد شد. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۶    
موکب خدام الحسین (ع) روستای گلکی باحضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تنگستان افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه در مسئله حجاب، نهضت تبیین مقدم بر امر به معروف و نهی از منکر است، گفت: مطالبه مقام معظم رهبر ی از جریان انقلابی نهضت تبیین است که یک همت همگانی می طلبد و هزار نویسنده و هزار گوینده باید بگویند و بنویسند تا اثرات مخرب بی حجابی در فضای تنفس فکری جامعه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۴۱    
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور با اشاره به اینکه جهاد تبیین ابزاری برای اقناع افکار عمومی در مقابل نقشه های دشمنان نظام است، گفت: در جهاد تبیین باید برای روشنگری ذهن و افکار عمومی مردم به خصوص جوانان کار شود.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
حوزه/ طرح ملی مسجد به مسجد با هدف ظرفیت شناسی مساجد کشور و با محوریت جهاد تبیین از سوی بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی آغاز به کار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
بمناسبت دهه کرامت روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان تبلیغات اسلامی بانه امروز با دختران کم توان جسمی و استثنایی خانواده های شاهد و ایثارگر این شهرستان دیدار کردند.
پیش نویس سند ملی مسجد از سوی سازمان تبلیغات اسلامی برای بررسی و تصویب به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال شده است. بندهایی از این سند درباره کار امامان جماعت، نوید بخش رفع مشکلات اساسی مساجد در این حوزه است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۴    
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گناباد، ارتزاق زیر پرچم متبرک آستان قدس رضوی، را یک نعمت الهی برشمرد و گفت: تمام زندگی امام(ع) به جای منفعت گرایی، صرفِ ایثار، خدمت و گره گشایی از نیازمندان می شد.