شنبه ۲۰ خردادساعت ۱۹:۱۴Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «هواپیمای نظامی»

ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۰۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
بی توجهی اهانت آمیز به هویت افغانی باعث شکست دو دهه سیاست خارجی شد.با برخاستن آخرین هواپیماهای نظامی از میدان هوایی کابل در ساعت 23:59 روز 8 شهریور 1400( 30 اوت 2021،) جنگ نزدیک به بیست و دو ساله آمریکا در افغانستان به پایان رسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان گفت که طی بیست وچهار ساعت گذشته، 37 فروند هواپیمای نظامی و 5 کشتی جنگی چینی را در اطراف این جزیره رصد کرده است.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۷    
نمای داخلی هواپیمای نظامی که نیروهای فرماندهی تیپ 65 پیاده مکانیزه ارتش ترکیه را از فرودگاه "چورلو" شهر "تکیرداغ" ترکیه به درخواست ناتو به کوزوو می برد./ خبرگزاری آناتولی
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تایوان امروز (پنجشنبه) پس از نفوذ 37 هواپیمای نظامی چینی به منطقه دفاع هوایی این جزیره خودگردان که برخی از آنها در تازه ترین اقدام هوایی گسترده پکن به سمت غرب اقیانوس آرام پرواز کردند، سیستم های دفاعی خود را فعال کرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- با پرواز ده ها فروند هواپیمای جنگی چین، گزارش ها از فعال شدن سیستم پدافند هوایی تایوان خبر می دهند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز، تایوان امروز پنجشنبه پس از گزارش پرواز37 هواپیمای نظامی چینی که به منطقه دفاع هوایی جزیره وارد شدند، سیستم های دفاعی خود را فعال کرد ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان بامداد پنجشنبه خبر داد که 37 هواپیمای نظامی چینی صبح امروز حریم هوایی ما را نقض کردند. این وزارتخانه اعلام کرد که چندین جنگنده نیز در منطقه غرب اقیانوس آرام و در حریم هوایی تایوان به پرواز درآمدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان گفته است که در 24 ساعت گذشته، هفت هواپیمای نظامی و پنج کشتی جنگی چین در اطراف تایوان گشت زنی کردند.
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بمباران تاسیسات اتمی عراق توسط اسرائیل هفتم ژوئن 1981 دو دسته هواپیمای نظامی از اسرائیل خودرا به 20 کیلومتری جنوب شرقی بغداد رسانیدند و تاسیسات اتمی و تولید پلوتونیوم عراق را که در این ناحیه با کمک فرانسویان بوجود آمده بود بمباران کردند و از میان بردند ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با گشت زنی مشترک هوایی روسیه و چین بر فراز دریای چین جنوبی، ارتش کره جنوبی ادعا کرد 4 هواپیمای جنگنده چینی و 4 هواپیمای نظامی روسیه بدون اطلاع قبلی وارد حریم هوایی آن کشور شدند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ارتش کره جنوبی اعلام کرد که چهار هواپیمای نظامی روسیه و چهار هواپیمای نظامی چین بدون اطلاع قبلی وارد منطقه شناسایی پدافند هوایی کره جنوبی شدند.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) مدعی شد که یک جنگنده چینی اخیرا یک تقابل تهاجمی غیرضروری با یک هواپیمای نظامی ایالات متحده بر فراز دریای چین جنوبی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
وزارت دفاع آمریکا روز سه شنبه ادعا کرد که یک جنگنده چینی یک مانور خصمانه غیرضروری در نزدیکی یک هواپیمای نظامی آمریکا بر فراز دریای چین جنوبی در حریم هوایی بین المللی انجام داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۴:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
پنتاگون مدعی پرواز جنگنده چین مقابل یک هواپیمای نظامی آمریکا بر فراز دریای چین جنوبی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) مدعی شد که یک جنگنده چینی اخیرا یک تقابل تهاجمی غیرضروری با یک هواپیمای نظامی ایالات متحده بر فراز دریای چین جنوبی داشت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۰:۵۰    
چهارصد و چهل و یک روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری بلاروس تایید کرد که چهار هواپیمای نظامی روسیه طی روزهای گذشته بر فراز روسیه، نزدیک مرز اوکراین و بلاروس سرنگون شدند و به دنبال آن بلاروس آماده باش اعلام کرده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۰۱:۲۶    
وزارت دفاع روسیه امروز اعلام کرد که 3 فروند جنگنده نظامی متعلق به آلمان و فرانسه را نزدیک مرزهای این کشور رهگیری کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندهی دفاع هوافضای آمریکای شمالی اعلام کرد که جنگنده های این کشور 6 هواپیمای نظامی روسیه که نزدیک آلاسکا مشغول پرواز بودند را رهگیری کرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
چهارصد و چهل و یک روز از حمله روسیه به اوکراین با دستور ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور این کشور می گذرد؛ تهاجمی که رویداد های بسیاری به دنبال داشته و منجر به تحریم گسترده روسیه از سوی بلوک غرب شده است و دورنمای مشخصی برای پایان آن نیز وجود ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع روسیه امروز اعلام کرد که 3 فروند جنگنده نظامی متعلق به آلمان و فرانسه را نزدیک مرزهای این کشور رهگیری کرده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۸    
ارتش روسیه برای تصرف باخموت واقع در شرق اوکراین، همچنان حملات هوایی را به وسیله موشک و هواپیماهای بدون سرنشین دنبال می کند. تقویت قابلیت توانایی پدافند هوایی همچنان برای طرف اوکراینی یک چالش به شمار می آید و در این میان کشورهای غربی حمایت خود از اوکراین را تحکیم بخشیده اند. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۰۰:۵۲    
شفقنا_یک مقام ناتو دوشنبه اعلام کرد که این پیمان نظامی در پی تقابل نزدیک میان یک جنگنده روس و یک هواپیمای لهستانی، سطح آماده باش واحدهای گشتزنی هوایی خود را افزایش داده است. ...
فرارو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی سقوط هواپیمای میگ-21 روی خانه ای در هند فرارو- یک هواپیمای میگ-21 نیروی هوایی هند در منطقه هانومان گر ایالت راجستان سقوط کرد. به گزارش فرارو، پلیس هند اعلام کرد که سه نفر روز دوشنبه در غرب هند بر اثر سقوط یک هواپیمای نظامی میگ-21 روی خانه آن ها کشته شدند. ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۳    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه و به نقل از اسپوتنیک؛ وزارت دفاع روسیه فیلمی از کار خدمه هواپیمای نظامی سوخو-35 نیروی هوافضای روسیه در حین انجام مأموریت انهدام هواپیما های دشمن در چارچوب عملیات ویژه نظامی در اوکراین را منتشر کرد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۵    
با شروع جنگ روسیه و اوکراین، آمریکا و تعدادی از کشورهای غربی به حمایت از اوکراین پرداختند. این کشورها با ارسال تجهیزات به اوکراین از این کشور حمایت کردند. بیشتر این تجهیزات به شکل هوایی به دست ارتش اوکراین می رسند. به گزارش کاماپرس هواپیماهای ترابری نظامی برای انتقال تجهیزات به کار می روند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
در ادامه سوانح هوایی ارتش رژیم صهیونیستی، منابع رسانه ای از فرود اضطراری هواپیمای آموزشی این رژیم و آسیب آن خبر دادند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی امروز یک شنبه اعتراف کرد، یک هواپیمای نظامی ارتش این رژیم به دلیل نقص فنی مجبور به فرود اضطراری شد، تا دومین فرود اضطرای طی کمتر از چند روز به ثبت برسد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ، نخستین هواپیمای ترابری ساخت ایران، سیمرغ نام گرفته است و بر اساس آخرین اخبار در خرداد پیش رو نخستین بار در آسمان پرواز خواهد کرد . ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش چین از افزایش سطح آماده باش این نیروها درپی رصد یک فروند هواپیمای نظامی آمریکایی بر فراز تنگه تایوان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان از پرواز 38 جنگنده و هواپیمای نظامی چین در حریم اطراف این جزیره خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۲۴    
نیروی هوایی آلمان از رهگیری 3 هواپیمای نظامی روس بر فراز دریای بالتیک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نیروی هوایی آلمان اعلام کرد که سه هواپیمای نظامی روسیه را در حال پرواز در حریم هوایی بین المللی بر فراز دریای بالتیک شناسایی کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
نیروی هوایی آلمان مدعی شد که سه هواپیمای نظامی روسیه را بر فراز دریای بالتیک رهگیری کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
در پی کشف یک شیء انفجاری در شهر بلگورود روسیه که دو روز پیش مهمات یک هواپیمای نظامی در آن سقوط کرد، شمار زیادی از ساکنین شهر تخلیه شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۴    
رسانه های روسی می گویند پس از سقوط مهمات یک هواپیمای سوخو 34 بر فراز شهر بلگورود روسیه، انفجار رخ داده و دو نفر از حاضران در محل زخمی شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
دو هواپیمای نظامی مصری برای انتقال سربازان مصری عازم سودان شدند که در حال حاضر یکی از آن ها به قاهره بازگشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های انگلیسی از تقابل جنگنده های انگلیسی و آلمانی با سه فروند هواپیمای نظامی روسیه بر فراز خلیج فنلاند خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تایوان اعلام کرد که 26 هواپیمای نظامی و 7 کشتی جنگی چینی طی 24 ساعت گذشته در اطراف این جزیره رویت شده اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۲۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان از مشاهده 91 هواپیمای نظامی و 12 کشتی جنگی متعلق به چین در اطراف این جزیره خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - وزارت دفاع تایوان از حضور 59 فروند هواپیمای نظامی چین در اطراف این جزیره خبر داد. به گزارش روز دوشنبه ایرنا از رویترز، وزارت دفاع تایوان اعلام کرد حضور 59 جنگنده چینی را در اطراف این جزیره تا ساعت 10 صبح امروز به وقت محلی ردیابی کرده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۲:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
افشای اسناد طبقه بندی شده وزارت دفاع آمریکا نشان می دهد که جنگنده های روس سپتامبر گذشته در آستانه ساقط کردن یک هواپیمای نظامی انگلیس بر فراز کریمه بوده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۲۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
وزارت دفاع جزیره تایوان اعلام کرد که سی و پنج فروند هواپیمای نظامی چین در ماموریتی به سواحل این جزیره نزدیک شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت دفاع تایوان اعلام کرد که 71 هواپیمای نظامی چین را در حال نزدیک شدن به جزیره، شناسایی کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۸    
وزارت دفاع کانادا برای جلوگیری از نقض تحریم های کره شمالی یک هواپیمای نظامی در ژاپن مستقر می کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۰۷:۳۸    
نزدیک شدن هواپیماهای پهن پیکر به ساختمان ها می تواند خطرناک باشد، حتی اگر برخوردی صورت نگیرد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- وزارت دفاع عراق امروز(چهارشنبه) در بیانیه ای از فرود اولین هواپیمای نظامی در فرودگاه بین المللی موصل از زمان اعلام آزادی آن از دست گروه تروریستی داعش در سال 2017 میلادی خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۵۵    
وزارت دفاع عراق اعلام کرد اولین هواپیمای نظامی پس از عملیات آزادسازی در فرودگاه موصل به زمین نشست.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
این پرنده پیشرفته با قابلیت های بی نظیر صد ها میلیون دلار ارزش دارد و از کارآمدترین سلاح های عرصه نبرد های مدرن است. بریف ای 50 را می توان ارزشمندترین دارایی نیروی هوایی روسیه لقب داد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۲۲    
هم اکنون بزرگ ترین هواپیمای نظامی جهان متعلق به کشور روسیه است. آنتونوف 124 در سال 1984 تولید شد و تا امروز همچنان لقب بزرگ ترین هواپیمای نظامی جهان را به دوش می کشد. اکنون حدود 40 فروند از روسلان آنتونوف اَن-124 در ارتش روسیه موجود است. ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۳    
جنگنده میگ 29 یکی از موفق ترین و کارآمدترین هواپیمای نظامی شوروی محسوب می شود که صادرات چشمگیری را در دوران اوج خود داشته است.