دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۳:۰۳Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون شوراهای مجلس»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی به تشریح جزئیات نشست مجمع تشخیص مصلحت درباره تعیین تکلیف طرح شفافیت پرداخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۷   + ۵۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از تعیین تکلیف طرح شفافیت در نشست مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد و گفت: مفاد قانون شفافیت قوای سه گانه از ماه آینده برای سایر قوا و دستگاه ها از جمله مجلس، هیات وزیران و قوه قضادیه اجرایی خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از اتمام بررسی جزئیات طرح تشکیل سازمان ملی اقامت در این کمسیون خبر دادو گفت: طرح مذکور در نوبت دستورکار مجلس قرار دارد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : عضو کمیسیون شوراهای مجلس درباره شکل گیری بانک های نوین و کیف های پول به مسئولان هشدار داد و گفت: دستگاه های مختلف با جمع آوری پول های خرد در کیف های پول، می توانند پول های کلانی بدست آورده و با آن دلالی کرده و بر بازارهای مختلف اثر بگذارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: هر کشوری که علیه ما تهدیدی داشته باشد و یا زمینش را برای اقدامات خصمانه علیه کشورمان در اختیار دشمنان ما قرار دهد، با موشک های خرمشهر و زلزال به این قبیل اقداماتش پاسخ خواهیم داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از ضابطه مند شدن تشکل های اجتماعی خبر داد و گفت: طرح مربوط به این موضوع در کمیسیون در حال بررسی است و به زودی برای بررسی در صحن علنی به هیأت رئیسه ارسال می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از مذاکره وزیر کشور و دبیر شورای عالی امنیت ملی با رئیس مجلس برای در دستور کار قرار گرفتن طرح تشکیل سازمان ملی اقامت و تعیین تکلیف این طرح خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس درباره طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: قرار است درباره این طرح اعضای کمیسیون شوراها جلسه مشترکی با اعضای هیئت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار کنند تا درباره آن تصمیم گیری شود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۲    
مهندس مهدی کیان دبیر انجمن روزنامه نگاران مسلمان شهر تهران از کمیسیون شوراهای مجلس بخاطر تعلل در تصویب طرح اصلاح قانون احزاب شکایت کرد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: بر اساس قانون فعلی انتخابات مجلس، استعفای مقامات باید 9 ماه پیش از زمان انتخابات صورت گیرد که در خرداد ماه عملی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: بر اساس قانون فعلی انتخابات مجلس، استعفای مقامات باید 9 ماه پیش از زمان انتخابات صورت گیرد که در خرداد ماه عملی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به نشست رئیس و تعدادی از نمایندگان مجلس با اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در این جلسه مقرر شد طرح شفافیت قوای سه گانه در جلسه آینده مجمع به رای گذاشته شود.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با بیان اینکه دولت باید منافذ فساد اقتصادی را ببندد، گفت: دولت نباید اجازه دهد که برخی وارد این منافذ شده و از رانت اطلاعاتی برخوردار شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس درباره آخرین وضعیت طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس گفت: مواد باقی مانده از طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس در دستور کار هفته آینده صحن قرار دارد و امیدواریم که اصلاحات صورت گرفته در قانون، در انتخابات پیش رو اعمال شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از تصویب و جمع بندی طرح افزایش تعداد نمایندگان و حوزه های انتخابیه مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از موافقت اعضای کمیسیون متبوعش با طرح افزایش تعداد نمایندگان خبرداد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به مصوبه نمایندگان درباره اصلاح مفادی از قانون انتخابات مجلس گفت:اگر حوزه انتخابیه ای به هر علت فاقد نماینده شود، باید به صورت اختصاصی در آن حوزه انتخابیه، انتخابات برگزار شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از تشکیل کارگروه مشترک برای اجرای قانون اعاده اموال نامشروع مسئولان خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از همکاری مشترک وزارت کشور و قوه مقننه در راستای بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس خبر داد و گفت: لایحه جامع انتخابات به کمیسیون شوراهای مجلس ارائه نشده است.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: به زودی حربه تحریم نیز از کشورهای غربی گرفته خواهد شد و دیگر نمی توانند با این ترفند به زور متوسل شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ارائه خدمات به بی حجاب ها ممنوع شد محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به نشست روز گذشته این کمیسیون درباره طرح عفاف و حجاب گفت: در این جلسه، احمد وحیدی، وزیر کشور با حضور در کمیسیون گزارشی از اجرای طرح عفاف و حجاب توسط فراجا به اعضای کمیسیون ارائه کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: لایحه جامع انتخابات هم اکنون در کمیسیون شوراهای مجلس در حال بررسی است و انتظار داریم تا اواسط اردیبهشت تصویب و برای اجرا ابلاغ شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: لایحه جامع انتخابات هم اکنون در کمیسیون شوراهای مجلس در حال بررسی است و انتظار داریم تا اواسط اردیبهشت تصویب و برای اجرا ابلاغ شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۸    
وزیر کشور در گزارشی به کمیسیون شوراهای مجلس درباره جزئیاتی از طرح عفاف و حجاب توسط فراجا اعلام کرد: طبق این طرح واحدهای صنفی که در آن ها عفاف و حجاب رعایت نشود، پلمب می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۲۰:۲۵   + ۷۹ سایت دیگر  
وزیر کشور در گزارشی به کمیسیون شوراهای مجلس درباره جزئیاتی از طرح عفاف و حجاب توسط فراجا، اعلام کرد: طبق این طرح واحدهای صنفی که در آن ها عفاف و حجاب رعایت نشود، پلمب می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: اجرای طرح عفاف و حجاب توسط فراجا مورد حمایت ما است و ما از فرماندهی انتظامی می خواهیم تا در این باره قانون را اجرا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از مصوبه امروز این کمیسیون برای تعیین ساز و کار برگزاری تجمعات و راهپیمایی ها خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۲۳:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تابا،رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از نشست هفته آینده این کمیسیون با فرماندهی کل انتظامی کشور درباره طرح جدید فراجا برای مقابله با کشف حجاب خبر داد. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۹:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای های مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون شوراهای مجلس هفته آینده نشستی را با سردار احمدرضا رادان فرماندهی کل انتظامی کشور برگزار خواهد کرد
موج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: در حال حاضر اجرای تبصره 14 یک تکلیف است و دولت باید بسترهای لازم را برای اجرای آن در سال جاری را فراهم کند.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۱:۰۲   + ۳۶ سایت دیگر  
بویرنیوز ، سخنگوی کمیسیون امور داخلی و شوراها در مجلس، از بررسی مواد ارجاعی از طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس در نشست این کمیسیون و موافقت اعضای کمیسیون با ممنوعیت ثبت نام داوطلبانی که تجربه سه دوره نمایندگی را در کارنامه خود دارند خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۰:۴۵   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: بر اساس مصوبه اخیر کمیسیون، از این پس داوطلبانی که تجربه 3 دوره نمایندگی در کارنامه خود دارند، دیگر امکان ثبت نام در انتخابات نخواهند داشت.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۰۹:۵۲    
نشست اعضای کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی 15 فروردین ماه 1402 برگزار شد.
مرور نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۱۳:۱۰    
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس درباره جزئیات مالیات بر خانه های لوکس، گفت: این مصوبه دارای اشکالاتی است و باید رفع شود تا منجر به تعدیل قیمت ها در بازار مسکن شود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به ویژه جوانان از ظرفیت عظیم شهدا و دفاع مقدس استفاده کنند و برای خودسازی به کسانی متوسل شوند که از همه دارایی های زندگی خود گذشتند تا ما امروز در امنیت و آرامش باشیم.
تهران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: موضع گیری سفیر انگلیس درباره مسمومیت دانش آموزان مدارس، بسیار مضحک و خنده دار بوده و قطعا به دنبال ایجاد نا امنی و اختلاف افکنی در کشورمان است.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: در کارگروه ویژه مجلس از نهادهای امنیتی، وزارت آموزش و پرورش و بهداشت در این کارگروه حضور خواهند داشت و همه دستگاه های مرتبط دعوت می شوند تا درباره این موضوع گزارش و توضیح دهند.
ملت بیدار آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۰۹:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: همزمانی ماه مبارک رمضان و نوروز 1402 وظیفه دولت را برای نظارت بر بازار را سنگین تر می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از مصوبه این کمیسیون برای تشکیل شورای نظارت بر عملکرد سازمان های مردم نهاد خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: یکی از ایرادات شورای نگهبان به طرح شفافیت قوای 3 گانه بحث شفافیت مذاکرات مجمع تشخیص مصلحت نظام است که در این رابطه کمیسیون بر مصوبه قبلی خود اصرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: مردم با وجود تنگناهای اقتصادی در راهپیمایی 22 بهمن حضوری پرشور داشتند و با این حضور پرشور توطئه های دشمنان برای ایجاد اختلاف در جامعه را خنثی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس از احتمال جداسازی پردیس از حوزه انتخابیه تهران، شمیرانات، ری و اسلامشهر خبر داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شورا ها در مجلس با اشاره به بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه جهت تامین نظر شورای نگهبان، گفت: اعضای کمیسیون بر شفافیت مذاکرات مجمع تشخیص درباره مسائل مورد اختلاف مجلس و شورای نگهبان اصرار کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: اعضای کمیسیون های شوراها در نشست امروز خود بر مصوبه شان درباره شفافیت جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام در زمان بررسی مصوبات مورد اختلاف مجلس و شورای نگهبان اصرار کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: اعضای این کمیسیون در جلسه امروز خود، افزایش اعتبارات مربوط به فرا جا، سازمان ثبت احوال و ستاد مدیریت بحران در لایحه بودجه سال آینده را تصویب کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: بودجه فرماندهی انتظامی با حضور سردار رادان در کمیسیون شوراهای مجلس مورد بررسی قرار گرفت و بنا شد نتیجه بررسی ها برای تصمیم گیری به کمیسیون تلفیق ارائه شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس آخرین وضعیت اجرای قانون ساماندهی تهران و امکان سنجی انتقال را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۱:۴۶    
عضو هیآت رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس گفت: امروز اروپایی ها به خوبی جایگاه و قدرت نفوذ جمهوری اسلامی ایران را هم در منطقه و هم در سطح غرب آسیا و هم در جهان میفهمند که توانمندی بازدارندگی ست.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی در جلسه امروز کمیسیون شوراهای مجلس پیشنهاد داد تا برای تأمین اعتبارات این سازمان املاک متعلق به سازمان بهزیستی به فروش برسد.