جمعه ۱۹ خردادساعت ۰۱:۴۰Jun 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فلسطین اشغالی»

فرمانده سابق تیپ های کماندویی رژیم صهیونیستی با اشاره به افزایش توانایی حزب الله لبنان اعلام کرد که حزب الله دشمن سختی است و در صورت وقوع جنگ در شمال فلسطین اشغالی کار با لبنان دشوار خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در پی توجیه ناشیانه عملیات موفق سرباز مصری در مرزهای فلسطین اشغالی در رسانه نزدیک به نتانیاهو، موجی از انتقادات علیه این اقدام و ضعف عملکرد ارتش رژیم اشغالگر به راه افتاد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
در جریان آتش سوزی در مجتمع تجاری گلیلوت در رمت هشارون واقع در فلسطین اشغالی، 20 خودروی تجاری به طور کامل در آتش سوخت.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۲    
سید محمد امین آبادی روابط جمهوری آذربایجان و رژیم صهیونیستی طی سال های اخیر رو به گسترش بوده است. جمهوری آذربایجان در راستای همین گسترش روابط ، فروردین ماه گذشته در جریان سفر وزیر خارجه خود به فلسطین اشغالی سفارت خود را در تل آویو افتتاح کرد ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سرویس خارجی- طی یک سال گذشته نیروهای امنیتی رژیم صهیونیستی با مجموعه ای از حوادث پیچیده و زنجیروار رو به رو بوده اند که هنوز نتوانسته اند در برابر این گونه حوادث اقدامی انجام دهند. شامگاه سه شنبه نیز وقوع انفجاری مهیب با منشأ نامعلوم در تاسیسات نظامی البیت بخش هایی از فلسطین اشغالی را لرزاند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۹:۲۳    
یک رسانه فرامنطقه ای با اشاره به 6 نکته اصلی در عملیات ضد صهیونیستی سرباز 22 ساله مصری در مرز فلسطین اشغالی تاکید کرد که باید منتظر ضربه های جدید به اشغالگران در جبهه های بعدی باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۶:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، رسانه های صهیونیستی، عصر امروز (چهارشنبه)، از وقوع یک انفجار بزرگ در جنوب اراضی اشغالی فلسطین خبر دادند. منابع صهیونیستی گزارش دادند که در مجاورت شهرک کریات جات در جنوب فلسطین اشغالی صدای شدید انفجار به گوش رسیده و دود زیادی به شکل قارچ رویت شده است. ...
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۱۱    
یک رسانه صهیونیستی در گزارشی از تشدید روند گرایش به دین اسلام در میان یهودیان ساکن در سرزمین اشغالی ابراز نگرانی کرد. آمارها نشانگر آن است که گرایش به اسلام در میان یهودیان ساکن در فلسطین اشغالی 5 برابر بیش از گرایش به مسیحیت است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از حمله به یک پایگاه نظامی ارتش و سرقت مهمات از مخفیگاه نظامی آن در جنوب فلسطین اشغالی خبر داد.
هم اندیشی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۳    
در شرایطی که صهیونیست ها از خلال اقداماتی چون برگزاری مانورهای نظامی تلاش داشتند وانمود کنند می توانند خطر جنگ چندجبهه ای علیه این رژیم را مهار کنند، عملیات ضد اسرائیلی یک سرباز مصری در مرز فلسطین اشغالی محاسبات اشغالگران را به هم ریخت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۰:۰۳    
روزنامه رای الیوم در گزارشی نوشت که عملیات مقاومت در مرز مصر و فلسطین اشغالی شوک روانی بزرگ و فراگیری در نهاد های صهیونیستی داشته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۲:۲۴    
رسانه های رژیم صهیونیستی نام و تصویر سرباز مصری عامل عملیات ضدصهیونیستی در مرز مصر با فلسطین اشغالی را منتشر کردند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
پلیس رژیم صهیونیستی نیز اعلام کرد، همزمان با برگزاری تظاهرات در شهرهای مختلف فلسطین اشغالی محدودیت های عبور و مرور در خیابان ها اعمال کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع مصر و وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به صورت تلفنی در خصوص حادثه امنیتی در مرز میان مصر و فلسطین اشغالی که به هلاکت سه نظامی صهیونیست منجر شد، رایزنی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۸:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از ساکنان فلسطین اشغالی برای بیست و دومین شنبه متوالی در شهرهای مختلف علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه؛ آوازخوانی سرباز مصری که امروز 3 نظامی صهیونیست را در مرز با فلسطین اشغالی به هلاکت رساند را مشاهده کردید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع مصر در تماس تلفنی با وزیر جنگ رژیم صهیونیستی، درگیری مسلحانه در مرز فلسطین اشغالی را بررسی کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۰۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شبکه تلویزیونی الجزیره در گزارشی اعلام کرد، تجربه سال ها و دهه ها گذشته برای بسیاری از مهاجران یهودی ثابت کرد، فلسطین اشغالی آن وطن و رؤیایی که برایشان ترسیم شده نیست.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۲:۳۳    
بعد از به هلاکت رسیدن سه نظامی صهیونیست در مرز مصر با فلسطین اشغالی هشتگ جندی_مصری (نظامی مصری) به ترند شبکه های اجتماعی در مصر تبدیل شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۳۸    
تصویری از سرباز مصری که 3 سرباز صهیونیست را در مرز با فلسطین اشغالی به قتل رساند
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴    
کاربران شبکه های اجتماعی پس از به هلاکت رسیدن سه نظامی صهیونیست در مرز فلسطین اشغالی و مصر تصاویر مختلفی را منتشر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ارتش مصر در بیانیه ای مدعی شد که نیرو های این کشور در تلاش برای خنثی کردن قاچاقچیان مواد مخدر 3 نظامی صهیونیست را کشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش مصر در بیانیه ای مدعی شد نیروی مرزبانی این کشور سعی داشت جلوی قاچاقیان مواد مخدر را بگیرد، اما موجب کشته شدن سه نظامی صهیونیست شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۱۰    
نیرو های پلیس مصر به سمت نظامیان رژیم صهیونیستی حاضر در منطقه نزدیک مرز های سرزمین های اشغالی تیراندازی کرده و 3 تن از آن ها را به هلاکت رساندند و یک نظامی را زخمی کردند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، رادیو رژیم صهیونیستی امروز شنبه گزارش داد که در یک حادثه امنیتی غیرعادی در مرز مصر و سرزمین اشغالی چهار نفر مجروح شدند. منابع خبری رژیم صهیونیستی گزارش دادند که یک گروه مسلح در گذرگاه نیتصانا به روی نظامیان ارتش اسرائیل تیراندازی کردند که منجر به زخمی شدن دو نظامی رژیم ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
آنگونه که از خبرها بر می آید، یک حادثه امنیتی غیرعادی در مرز مصر و فلسطین اشغالی رخ داده که تلفاتی را برای نظامیان صهیونیست در پی داشته است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
دست کم 2 نظامی صهیونیست در یک حادثه امنیتی نامعلوم در مرز مصر مجروح شدند و ارتش رژیم صهیونیستی به محل درگیری نیروهای پشتیبان و تجهیزات ارسال کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در پی وقوع درگیری در مرز های فلسطین اشغالی و مصر دو نظامی صهیونیست زخمی شدند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی مدعی شدند مجارستان برای انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی با مقام های رژیم صهیونیستی به توافق اولیه رسیده است.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری جمعه شب از وقوع آتش سوزی های گسترده در مناطق مختلف فلسطین اشغالی همزمان با قطعی برق خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال افزایش بی سابقه دما در اراضی اشغالی فلسطین و ثبت 160 مورد آتش سوزی تنها طی یک روز، برق در بخش های مختلفی از فلسطین اشغالی قطع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی در نامه ای به دبیرکل سازمان ملل متحد و شورای امنیت از جنبش حزب الله لبنان به علت برگزاری رزمایش در مجاورت مرز فلسطین اشغالی شکایت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۲    
ارتش لبنان تجهیزات و خودرو های نظامی خود را در منطقه جنوبی در طول خط مرزی مزارع شبعا مستقر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
یگان های ارتش لبنان در جنوب این کشور در حالت آماده باش حداکثری قرار گرفتند و در مرز با فلسطین اشغالی آرایش جنگی به خود دادند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رسانه های عبری امروز (پنجشنبه) گزارش دادند که آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا سفر برنامه ریزی شده هفته آینده به فلسطین اشغالی را لغو کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
یک روزنامه الجزایری از نشست سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی ، فرانسه و مغرب در فلسطین اشغالی برای ایجاد بی ثباتی در الجزایر خبر داد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۵:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اسحاق هرتزوگ، رئیس جمهوری اسرائیل، صبح دیروز (سه شنبه) برای دیدار با الهام علی اف، رئیس جمهور جمهوری آذربایجان، وارد خاک این کشور شد. هرتزوگ پیش از ترک قدس اشغالی، در فروگاه بن گوریون با اشاره به اینکه جمهوری آذربایجان کشوری دوست و دارای حوزه های بسیاری برای همکاری است ...
سلام نو / تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی در سفر به جمهوری آذربایجان در کاخ ریاست جمهوری این کشور با الهام علی اف دیدار کرد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مقابله ساکنان منطقه کفر شوبا در جنوب لبنان با اقدام نظامیان اشغالگر برای ایجاد یک کانال آب در مرز لبنان و فلسطین اشغالی، برای ساعاتی باعث ایجاد تنش در این منطقه شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده منطقه مرکزی ارتش آمریکا (سنتکام) برای یک سفر سه روزه در فلسطین اشغالی حضور دارد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۸    
سرویس خارجی- رژیم صهیونیستی طی دو روز گذشته متحمل دو تلفات پشت سر هم شده است. در یکی از این حوادث که در آن یک افسر موساد در سواحل ایتالیا غرق شد! عوامل این حادثه تلاش داشته اند تا به موساد این پیام را بدهند که به اقدامات تروریستی این سازمان جاسوسی و امنیتی پاسخ خواهند داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
منابع رسانه ای در سرزمین اشغالی از آتش سوزی گسترده در یکی از جاده های منتهی به بندر عسقلان خبر می دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
یکی از کارشناسان برجسته مسائل منطقه با اشاره به سخنان دبیرکل حزب الله لبنان که به صهیونیست ها درباره جنگ افروزی در منطقه هشدار داده تاکید کرد: سخنان اخیر سید حسن نصرالله پیامی روشن برای همه ساکنان فلسطین اشغالی و از همه مهمتر ارتش اسرائیل داشت.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا : سخنگوی ارتش اسرائیل از آغاز برگزاری رزمایش نظامی با عنوان ضربه نهایی توسط ستاد مشترک ارتش این رژیم خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تصاویر بازدید رئیس رسانه ملی از مناطق مرزی در فلسطین اشغالی منتشر شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی بزرگترین بالن جاسوسی جهان را در نقطه مرزی فلسطین اشغالی با اردن و سوریه علیه سه کشور عربی به هوا فرستاده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه عبری زبان به چالش های پیش روی سرویس های امنیتی رژیم صهیونیستی به ویژه بعد از عملیات موفقیت آمیز نیرو های حزب الله در خاک فلسطین اشغالی اشاره کرد.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین ، به نقل از تلویزیون پرس تی وی ، تظاهرات در تل آویو علیه اصلاحات قضائی پیشنهادی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، برگزار شد. تعداد بازدید : 4 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی ...