سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۰:۳۲May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرزمین های اشغالی»

فردا نیوز   ۲ ساعت پیش    
یک رسانه صهیونیست از کاهش ارزش پول رژیم صهیونیستی به خاطر تداوم ناآرامی در سرزمین های اشغالی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۱۴    
وقتی خبر اظهارات جدید نتانیاهو مبنی بر غافلگیر کردن ایران منتشر شد، نه تنها تحلیلگران صهیونیست آن را سخنانی غلوآمیز قلمداد کردند، بلکه محافل رسانه ای مستقر در سرزمین های اشغالی نیز نشانه های متعددی در نقض اظهارات او مطرح کردند. نتانیاهو در اظهاراتش مدعی شده بود: ما ایران را همیشه غافلگیر می کنیم.. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
وزیر دادگستری رژیم صهیونیستی در جلسه کابینه دولت نتانیاهو، اظهاراتی نژادپرستانه را درباره اعراب فلسطینی بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
با ادعای نتانیاهو مبنی بر عزم جدی او برای به نتیجه رساندن طرح اصلاحات قضایی مدنظرش به دنبال تصویب بودجه 2024 -2023 شنبه های اعتراضی در سرزمین های اشغالی در بیست ویکمین هفته خود متفاوت تر از گذشته برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر در پنجمین ماه پیاپی برای اعتراض به اصلاحات قضائی در سرزمین های اشغالی به خیابان ها آمدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۵:۰۷    
ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه شب از برگزاری رزمایش نظامی در مقر وزارت امنیت این رژیم در شهر تل آویو در مرکز سرزمین های اشغالی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی و هندوستان یک قرارداد همکاری درباره اعزام نیروی کار خارجی در برخی بخش های بازار کار در سرزمین های اشغالی امضا کردند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۴    
از روز گذشته، بیش از صد مورد آتش سوزی در سرزمین های اشغالی گزارش شده است. شب گذشته نیز در مناطق هم مرز با غزه نیز آتش سوزی گزارش شده بود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹    
سرزمین های اشغالی برای بیست یکمین هفته متوالی شاهد حضور مخالفان دولت ائتلافی رژیم صهیونیستی در خیابان ها بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در حالی که احیای روابط دیپلماتیک میان ایران و عربستان موجب نزدیک تر شدن رقبای منطقه ای شده، اسرائیل با تهدید هایی در داخل و فراتر از مرزهای سرزمین های اشغالی روبرو است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
احمد وحیدی وزیر کشور درباره اظهارات اخیر نتانیاهو مبنی بر اینکه ما ایران و همه دشمنان خود را شگفت زده می کنیم، گفت: فعلاً که خود نتانیاهو بیش از هم شگفت زده شده است ...
قم پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از ارومیه، حجت الاسلام اصغر جلالی امروز در خطبه های نماز جمعه شهرستان چهاربرج که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار داشت: سران رژیم غاصب صهیونیستی گفته بودند که حملات گسترده به غزه را برای چند روز ادامه خواهند داد ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی شامگاه شنبه در اعتراض به تصمیم نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای انجام اصلاحات قضایی به خیابان ها آمدند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۳    
ساکنان سرزمین های اشغالی روز شنبه برای بیستمین هفته متوالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و طرح اصلاحات قضایی وی تظاهرات کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
نشریه صهیونیستی یدیعوت اخرونوت نوشت: 120 آتش سوزی در سراسر سرزمین های اشغالی از صبح امروز رخ داده است. وسعت حریق در جنگل های اطراف شهرک کارمیا در نزدیکی نوار غزه به حدی است که پس از ساعت ها تلاش نیروهای آتش نشان و همچنین به کارگیری هواپیماهای اطفای حریق این جنگل همچنان در شعله های آتش می ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی علیه نتانیاهو و طرح اصلاحات قضایی اش تظاهرات کردند. تظاهرات اصلی در تل آویو برگزار می شود اما در شهرهای دیگر هم معترضان به خیابان آمدند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰    
سرویس خارجی- اعتراضات و تظاهرات در تل آویو و دیگر شهرهای اشغالی همچنان پس از 5 ماه علیه کابینه نتانیاهو ادامه دارد. ادامه این اعتراضات باعث شده تا صهیونیست ها به فکر افزایش نیروهای پلیس و نیروهای برای سرکوب بیشتر معترضان باشند. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی برای بیست و یکمین شنبه متوالی در شهرهای مختلف علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر برای بیست ویکمین هفته پیاپی علیه نتانیاهو و کابینه او در سراسر سرزمین های اشغالی دست به تظاهرات زدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
ده ها هزار نفر از ساکنان سرزمین های اشغالی برای بیست و یکمین شنبه متوالی در شهرهای مختلف علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی تظاهرات کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
گزارش یک شرکت مشاور بزرگ آمریکایی درباره ایمن نبودن سرمایه گذاری در سرزمین های اشغالی موجب کاهش ارزش سهام شرکت های آمریکایی در رژیم صهیونیستی شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه صهیونیستی با اشاره به افزایش جرم و جنایت در سرزمین های اشغالی نوشت که کار مجرمان به جایی رسیده که برای حذف یکدیگر، از ریزپرنده های انتحاری استفاده می کنند.
شوشان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۴    
شوشان سید سجاد جلویانی: در طول سه دهه اخیر همواره مبارزان فلسطینی از جهاد اسلامی و حماس و دیگر مبارزان در درون سرزمین های اشغالی کرانه غربی رود اردون و غزه و حتی درون جغرافیای اسرائیل حملات نظامی و شهادت طلبانه انجام می شود و در تراز بالاتر همواره در برابر حملات نظامی اسرائیل نیروهای نظامی حماس ...
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ناآرامی در سرزمین های اشغالی ادامه دارد و مخالفان کابینه حاکم افراطی بر رژیم صهیونیستی خواستار برگزاری بیست ویکمین شنبه اعتراض علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم شدند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۵۶    
اسماعیل کوثری در گفتگو با جام جم آنلاین ، تهدیدات جدید جنگ طلبانه آمریکا و اسراییل علیه جمهوری اسلامی را یک بلوف سیاسی دانست و گفت: اگر آنها در واقع توان این اقدام را داشتند حزب ا... را از بین برده و یا بر غزه به صورت کامل مسلط می شدند. ...
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه پیروزی رزمندگان دلیر در دفاع مقدس راه را برای خلق قدرت در جهان اسلام هموار کرد، بیان کرد: آزادسازی جنوب لبنان در سال 2000 میلادی از اشغال رژیم صهیونیستی توسط دلیرمردان حزب الله سنگ بنای سلسله پیروزی های جبهه مقاومت در برای صهیونیست ها در سراسر منطقه و سرزمین ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: بعضی از مفاسد در استان ما اتفاق افتاد، کمیسیون اصل 90 نباید می گذاشت که آن فاجعه اتفاق بیفتد، چرا در آن زمان کمیسیون اصل 90 وظیفه خود را انجام نداد، از قضا یک نماینده قزوین در آن ایام مسئولیت کمیسیون اصل 90 را بر عهده داشت ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
صهیونیست ها تلاش دارند تا با تصمیم ساخت واحدهای مسکونی در سرزمین های اشغالی به تدریج زمین های فلسطینی ها را سرقت کنند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۰۳:۳۳    
کارشناس مطرح جهان عرب اعتقاد دارد مانور اخیر حزب الله در نزدیکی مرز سرزمین های اشغالی نشان داد که حزب الله لبنان نیروی زمینی زبده و راهبردی دارد که اتاق عملیات را با دقت مدیریت می کنند و تصویر دقیقی از نقاط ضعف رژیم صهیونیستی دارند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
فرارو- کانال 9 تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که فاریز رضایوف، معاون وزیر امور خارجه جمهوری آذربایجان در گفت وگو با این شبکه تاکید کرد که باکو در مناقشات سایر کشورها مداخله نمی کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
در اقدامی تحریک آمیز ده ها صهیونیست افراطی به بهانه تعطیلات یهودی به محوطه مسجدالاقصی حمله کردند؛ این اتفاق باعث شده که تنش های جدیدی در سرزمین های اشغالی فلسطین به وجود بیاید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های رژیم صهیونیستی از مذاکرات پشت درهای بسته مقامات ارشد نظامی این رژیم درباره احتمال بروز تنش و بحران امنیتی در جبهه شمالی سرزمین های اشغالی خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۲:۵۱    
سناریوی حمله موشکی فراگیر و همزمان از یمن، ایران، عراق، سوریه، لبنان و غزه به سرزمین های اشغالی را در این ویدیو ببینید.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۵:۵۸    
جدیدترین نتایج نظر سنجی توسط رسانه های رژیم صهیونیستی نشان می دهد که نفرت از بنیامین نتانیاهو و مخالفت با ادامه نخست وزیری او در سرزمین های اشغالی به شدت افزایش یافته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
چند روز بعد از رسانه ای شدن گفتگوی تلفنی محمد بن سلمان و بنیامین نتانیاهو که پرواز مستقیم از سرزمین های اشغالی به جده را هم به همراه داشت، به دلایل نامعلومی مسئولین صهیونیست در پی تصحیح و تکذیب این امر برآمدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۶:۳۸    
لایحه تغییرات قضایی رژیم صهیونیستی به عامل گسست در سرزمین های اشغالی تبدیل شده است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۵۳    
فرمانده کل سپاه گفت: سالروز آزادسازی خرمشهر روزی آسمانی و الهی بوده و یوم الله ارزشمند و جاودان ایران است.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
دهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فلسطین با مشارکت 80 فیلم در قدس اشغالی، رام الله، حیفا، غزه، بیت لحم برگزار می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
در شرایطی که جنایات صهیونیست ها در سرزمین های اشغالی روند عادی سازی روابط با اعراب را به کما برده است نتانیاهو ناامید نشده و سعی دارد عربستان سعودی را به سمت سازش بکشاند و برای تحقق این امر به بن سلمان متوسل شده تا شاید فرجی شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۶:۲۹    
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت: در صورتی که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی جرأت کند فرماندهان این جنبش را در عرصه های دیگر هدف قرار دهد، گردان های قدس سرزمین های اشغالی را آماج حملات هوایی قرار خواهد داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای یگان الرضوان زبده ترین و معروف ترین نیروهای حزب الله که مهمترین ماموریت آن ورود به خاک فلسطین در هر نبرد احتمالی در آینده است با سلاح های پیشرفته ای که در دست داشتند از دیوار شبیه به دیوار حائل عبور کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروهای یگان الرضوان زبده ترین و معروف ترین نیروهای حزب الله که مهمترین مأموریت آن ورود به خاک فلسطین در هر نبرد احتمالی در آینده است، با سلاح های پیشرفته ای که در دست داشتند از دیوار شبیه به دیوار حائل عبور کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۹    
لایحه بودجه پیشنهادی کابینه حاکم بر رژیم صهیونیستی تنش ها در سرزمین های اشغالی را افزایش داده است؛ به طوری که مخالفان از این لایحه به عنوان دزدی با اسمی دیگر یاد می کنند.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
منابع خبری ظهر امروز دوشنبه از وقوع آتش سوزی در نزدیک شهر تل آویو در سرزمین های اشغالی و توقف حرکت قطارها در چند شهرک صهیونیست نشین خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۰    
جنبش حماس نسبت به تداوم جنایت های رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی هشدار داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مرکز اطلاع رسانی فلسطین در خبری از تازه ترین ناآرامی ها در سرزمین های اشغالی از اصابت یک فروند پهپاد انتحاری به محله ای مسکونی در شهر ساحلی اشغالی نتانیا در فلسطین اشغالی خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۶:۲۲    
پس از مدتی وقفه در تظاهرات علیه نتانیاهو و طرح اصلاحات قضائی در سرزمین های اشغالی، بیستمین هفته تظاهرات در فلسطین اشغالی برگزار شد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
شبکه صهیونیستی کان گزارش داد: بیش از 100 نظامی صهیونیست به دلایل نامعلومی در یکی از پایگاه های ارتش این رژیم در جنوب سرزمین های اشغالی فلسطین مصموم شده اند.
دفتر رسانه ای دولت فلسطین برای قدردانی از جانفشانی های دست اندرکاران رسانه در افشای جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی در سرزمین های اشغالی نصب آگهی نمای ابتکاری دلاور های حقیقت، متشکریم را آغاز کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اقدام کابینه رژیم صهیونیستی به رهبری نتانیاهو به منظور بازتعریف مفهوم شخص یهودی ممکن است سبب شود تا صدها هزار یهودی روس تبار که عمدتا در زمره مخالفین نتانیاهو قرار دارند هدف پاکسازی قرار گرفته و از سرزمین اشغالی اخراج شوند.