پنجشنبه ۲۵ شهریورساعت ۱۴:۴۵Sep 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سرزمین های اشغالی»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های خبری از وقوع حمله با سلاح سرد در سرزمین های اشغالی خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان بناست ماه اکتبر به سرزمین های اشغالی سفر کند.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۰    
ذبح مرغ در مراسم مذهبی یهودیان در محله ای در سرزمین های اشغالی
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۵۵    
وزیر امنیت داخلی رژیم صهیونیستی می گوید ممکن است به دلیل بالا گرفتن تنش ها در نوار غزه و سرزمین های اشغالی مردم فلسطین قیام کنند.
برترین ها / رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۷:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
فرهیختگان: علیرضا جهانبخش یک بار دیگر در قامت فرشته نجات برای تیم ملی ظاهر شده و در دو دیدار اخیر این تیم در راه رسیدن به جام جهانی قطر بزرگ ترین نقش را ایفا کرد، هرچند خودش اعتقاد دارد سهم کوچکی داشته است ...
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
جنگنده های رژیم صهیونیستی مواضع مقاومت فلسطین را در شرق رفح هدف قرار دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ارتش رژیم صهیونیستی به ظن فرار فردی به سمت لبنان بمب های منور به سمت مرزهای شمالی سرزمین های اشغالی شلیک کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- منابع خبری عربی یکشنبه شب از به صدا درآمدن آژیر خطر در سدیروت و شهرک های صهیونیستی اطراف غزه خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در شانزدهمین سالگرد عقب نشینی خفت بار صهیونیستها از نوار غزه؛ گروه های ملی و اسلامی فلسطین تاکید کردند آزادسازی سرزمین های اشغالی فقط از طریق بازوان مقاومت امکان پذیر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با بیان اینکه مقاومت به مواضع هموطنان فلسطینی در سرزمین های اشغالی 48 در دفاع از آرمان فلسطین مفتخر است، گفت که تلاش اسرائیل برای فتنه انگیزی میان ملت فلسطین به جایی نمی رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های خبری از وقوع آتش سوزی در برخی مناطق جنوبی در سرزمین های اشغالی خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۵۹    
شفقنا- منابع اسرائیلی از وقوع آتش سوزی مهیب در شهرک تعاونی کارمیا در سواحل عسقلان خبر دادند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العهد، فیلمی از این آتش سوزی در رسانه های مختلف اسرائیلی منتشر شده است که بلندشدن دود غلیظی از شهرک تعاونی مذکور را نشان می دهد. انتهای پیام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۵    
در حالی که اسیران فلسطینی در زندان ها برای اعتصاب غذای نامحدود آماده می شوند، فلسطینیان نیز در کرانه باختری و قدس و سرزمین های اشغالی 1948 با برگزاری تظاهرات، جنایات اشغالگران را در حق اسیران محکوم کردند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رعنا الرملاوی، هنرمند فلسطینی ماجرای فرار کردن شش اسیر فلسطین را از زندان فوق امنیتی جلبوع در سرزمین های اشغالی در قالب تندیس های شنی روایت کرد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نفتالی بنت پس از تثبیت دولت ائتلافی در سرزمین های اشغالی تحرکات بین المللی و منطقه ای خود را آغاز کرده است. هر چند دیدگاه ها و افکار و عقاید بنت در مجموع تفاوت چندانی با بنیامین نتانیاهو ندارد، لیکن ماهیت شکننده ائتلاف تشکیل شده ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۱۸    
انتشار نخستین بخش از اسناد محرمانه 11 سپتامبر، حمله پهپادی به نزدیکی پایگاه نظامیان آمریکایی در اربیل و حمله راکتی به جنوب سرزمین های اشغالی از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دادگاه رژیم صهیونیستی چهار اسیر عملیات فرار از زندان جلبوع در شمال سرزمین های اشغالی را که مجددا بازداشت شدند، به طراحی عملیاتی تروریستی متهم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۵    
رسانه های رژیم صهیونیستی از حمله راکتی به جنوب سرزمین های اشغالی خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نیروهای مقاومت در پاسخ به خشونت های رژیم صهیونیستی به سمت جنوب سرزمین های اشغالی یک فروند موشک شلیک کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گروه های فلسطینی با صدور فراخوانی خواستار اعتصاب سراسری و برگزاری اعتراضات گسترده در سراسر سرزمین های اشغالی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۷:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بازیکن ایرانی فاینورد غایب اولین دیدار این تیم در لیگ کنفرانس اروپا خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۳:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
گروه های فلسطینی در واکنش به بازداشت دو نفر از شش اسیر فلسطینی آزاد شده طی عملیات فرار از زندان جلبوع در شمال سرزمین های اشغالی تاکید کردند که بازداشت اسرا ننگ رژیم اشغالگر را از بین نمی برد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۲:۵۶    
شفقنا- ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد که یک راکت پرتاب شده از نوار غزه به سمت سرزمین هالی اشغالی را رهگیری و منهدم کرده است. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بخش عربی خبرگزاری آناتولی ترکیه (AA) ...
ایران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۲:۱۶    
مقاومت فلسطین در باریکه غزه بامداد شنبه، سرزمین های اشغالی را هدف حمله موشکی قرار داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۰۱:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی از شلیک بیش از 10 راکت از باریکه غزه به سمت مناطق صهیونیست نشین در نزدیکی نوار مرزی با غزه خبر دادند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرورزشی – طبق تصمیم سران باشگاه فاینورد هلند، علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی این تیم در دو بازی از شش بازی مرحله لیگ کنفرانس اروپا مقابل مکابی حیفا حضور نخواهد داشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری قدس به نقل از سازمان اسرای فلسطینی اعلام کرد شهروند فلسطینی که در قدس اشغالی هدف تیراندازی نظامیان اشغالگر قرار گرفت، به شهادت رسید.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
حوزه / نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: اقدام شجاعانه زندانیان فلسطینی نشان می دهد، رژیم صهیونیستی که برای ایران خط و نشان می کشد و سخن از طرح هزار ضربه چاقو می گوید، ضعیف تر از آن است که تصور می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۵:۵۰    
در پی آتش گرفتن یک خودرو براثر انفجار بمب در الجلیل یک زن جان باخت. با احتساب این انفجار تعداد قربانیان خشونت و جنایت در سرزمین های اشغالی فلسطین به 80 نفر افزایش یافت.
قم فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۱۲:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
پس از اصابت موشک به حریم امنیتی پایگاه اتمی دیمونا و فرار 6 اسیر فلسطینی، این بار اطلاعات 7میلیون نفر در سرزمین های اشغالی هک شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۸ - ۰۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرزمین های اشغالی روز چهارشنبه شاهد برگزاری راهپیمایی های گسترده برای یاری و پشتیبانی از اسیران فلسطینی در برابر سرکوب و حملات اداره زندان های رژیم صهیونیستی بود.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۰:۳۱    
شفقنا- ارتش رژیم صهیونیستی نیروهای بیشتری را به عنوان بخشی از عملیات جستجو و یافتن اسرایی که سه روز پیش از زندان جلبوع در شمال سرزمین های اشغالی فرار کردند، به مناطق مختلف اعزام کرده است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۵۶    
منابع صهیونیستی مدعی شدند، دوربین های مداربسته نشان می دهد زندانیان فراری به منطقه ای در شمال سرزمین های اشغالی رسیدند.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
افزایش کرونا در جهان، از سرزمین های اشغالی تا انگلیس و ترکیه، حضور سویه جدید و ادامه کویید 19، موضوعاتی است که رادیو فرهنگ در برنامه امروز بازتاب بررسی می کند. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۰۰:۰۱    
6 زندانی فلسطینی بامداد دوشنبه و زمانی که زندانبانان امنیتی ترین زندان سرزمین های اشغالی خواب بودند، با نقشه ای پیچیده از آنجا فرار کردند، موضوعی که بهت و حیرت صهیونیست ها را برانگیخته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یک گروه هکری اعلام کرد که توانسته است اطلاعات شخصی حدود 7 میلیون کاربر ساکن سرزمین های اشغالی را هک کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر دولت تشکیلات خودگردان فلسطین رژیم صهیونیستی را مسئول جان شش اسیر فلسطینی دانست که طی عملیاتی از زندانی در سرزمین های اشغالی فرار کردند و در عین حال شاخه نظامی جهاد اسلامی به دشمن صهیونیستی درباره حمله به اسرای فلسطینی هشدار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- اداره زندان های رژیم صهیونیستی امروز(سه شنبه) جزئیات تازه ای را از فرار شش زندانی فلسطینی از زندان جلبوع در سرزمین های اشغالی فاش کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری معا، تحقیقات اولیه سازمان زندان های اسرائیل نشان داده است که حدود ساعت 1:30 دقیقه شب ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
جماران : فرار شش زندانی فلسطینی از یک زندان در سرزمین های اشغالی ضربه امنیتی و رسوایی بزرگی به دولت اشغالگر است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرار موفقیت آمیز 6 اسیر فلسطینی در زندان فوق امنیتی جلبوع در سرزمین های اشغالی باعث شد تا بخشی از تدابیر امنیتی و استحکامات این زندان فاش شود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فرار شش تن از اسرای فلسطینی دربندِ رژیم صهیونیستی به خبر اول در سرزمین های اشغالی تبدیل شده و رسوایی بزرگی را برای دستگاه امنیتی این رژیم به بار آورده است. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۲:۰۷    
هنوز چند ماه از حفره عمیق امنیتی موشک های مقاومت در آسمان تل آویو و شهر های بزرگ سرزمین های اشغالی نگذشته که زمین هم زیر پای صهیونیست ها ناامن شد. شش زندانی فلسطینی طی عملیاتی، با حفر یک تونل چند ده متری از زندان جلبوع فرار کردند؛ زندانی که یکی از محافظت شده ترین زندان های رژیم صهیونیستی است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شش اسیر فلسطینی موفق شدند با حفر تونلی از زندان جلبوع در سرزمینهای اشغالی فرار کنند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۱    
زیاد نخاله با تبریک حادثه امروز که طی آن شش رزمنده زندانی در رژیم صهیونیستی با وجود تدابیر امنیتی کامل موفق به فرار از زندان جلبوع شدند، از ملت قهرمان فلسطین به ویژه در کرانه باختری خواست تا تمام تلاش خود را برای محافظت از این فرزندان قهرمان خود به عمل آورند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- نفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز(دوشنبه) یک جلسه امنیتی در بالاترین سطح برای بررسی پیامدهای فرار شش زندانی فلسطینی از امنیتی ترین زندان این رژیم در شمال سرزمین های اشغالی برگزار کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
زندانیان فلسطینی با حفر تونلی از زندان در شمال سرزمین های اشغالی فرار کردند. یکی از فرماندهان سابق جنبش فتح نیز در میان این افراد است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ، ساکنان سرزمین های اشغالی امروز در حالی برای جشن روش هشانا به مناسبت آغاز سال نو یهودی آماده می شوند که صحبت دورهمی هایشان نه درباره بیماری کرونا و سیاست های دولت جدید ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ الجزیره گزارش داد: 6 اسیر فلسطینی موفق شدند با کندن تونل از زندان گیلبوا واقع در شمال اراضی اشغالی فرار کنند. یکی از این اسرا زکریا زبیدی فرمانده ارشد گردان های شهدای الاقصی است و پنج اسیر دیگر از اعضای جنبش جهاد اسلامی فلسطین هستند، اما هویت آن ها هنوز مشخص نشده است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
در پی ادامه تعطیلی ادامه دار گذرگاه های غزه، جوانان فلسطینی ارسال بالن های آتش زا را به سمت اراضی اشغالی شدت بخشیدند.