پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۱۲:۲۵Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شاهرود»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- درخشش مربی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شاهرود در مسابقه ملی نمایش نامه ی کودک و نوجوان، برگزیده شدن چهار اثر از اعضای کانون بسطام در مسابقه نقاشی جوانه های مهر، دانش و ترافیک از جمله خبرهای مهم این روزهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان سمنان است.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
عطیه شهسواری در فصل جدید رقابت های لیگ برتر تیم تک شاهرود را همراهی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۳۷    
شاهرود - ایرنا - استاندار سمنان گفت: موانع و محدودیت های اعتباری طرح های عمرانی شهرستان میامی پیگیری و برطرف می شود.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۴    
شاهرود_مراسم جشن میلاد رسول اکرم (ص) و امام صادق (ع) به همت کانون جوانان رضوی شهرستان شاهرود با روایتگری شهدا و مسابقات متنوع فرهنگی در کانون جوانان بسیج این شهر برگزار گردید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۴۹    
شاهرود - ایرنا - استاندار سمنان با جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی در سفر یک روزه به میامی با حضور در این شهرستان ضمن آشنایی با مسائل و مشکلات منطقه، پای درد و دل مردم نشست و دستورات لازم را برای رسیدگی به مسائل صادر کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۳:۳۰    
شاهرود - ایرنا - سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان در سفر یک روزه به میامی به همراه مسوولان شهرستانی، حضور در گلزار شهدای میامی، دیدارهای مردمی، بازدید از روستاهای بخش کالپوش و مرکزی میامی و حضور در نشست شورای اداری این شهرستان را در برنامه داشت. (عکس:علی آقایی)
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا- استاندار سمنان گفت: مصوبات سفر به شهرستان های استان باید دارای خروجی، نتیجه مناسب و رویکرد توسعه ای داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۰    
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس گفت: شهرستان میامی عمری هشت ساله دارد؛ اما تاکنون اتفاقات خیلی خوبی نیفتاده و این شهرستان جایگاه اصلی و حقیقی خود را به دست نیاورده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۴    
شاهرود - ایرنا - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: حل مشکلات مردم نیازمند عزم ملی همه مسوولان در عرصه های مختلف است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۵:۵۱    
گروه استان ها- نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی از کاهش نرخ بیکاری در این دو شهرستان خبر داد و بر لزوم حل مشکل آب شرب در منطقه کالپوش در شرق استان سمنان تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس گفت: اعتبارات محرومیت زدایی سال جاری به 161 میلیارد تومان افزایش یافته که 97 میلیارد تومان از این عدد مربوط به شهرستان میامی است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس پارک علم و فناوری استان سمنان گفت: سومین رویداد استان آپ کشور به همت این پارک علم و فناوری در شهرستان شاهرود به منظور جذب ایده پردازان و صاحبان محصول با هدف رونق کسب و کارهای نوآورانه دعوت به ثبت نام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - کتاب گذری بر ادب عامه شهرکلاته خیج شامل بخش هایی از آداب و رسوم کهن و فرهنگ عامه مردم این بخش از شهرستان شاهرود در شرق استان سمنان به همت یکی از جوانان این شهر به رشته تحریر درآمد و رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - استاندار سمنان گفت: کاغذبازی اداری و محدودیت های اداری نباید مانع از خدمت به مردم شود و باید راهکارهای قانونی برای حل مشکلات مردم پیدا کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۱۰    
استاندار سمنان در ادامه برنامه سفرهای شهرستانی خود، در بدو ورود به شهرستان شاهرود، به اتفاق هیات همراه در گلزار شهدای این شهر حضور یافته و با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه، نسبت به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تکمیل و بهره برداری از طرح انتقال آب سد کالپوش به روستاهای این منطقه با تلاش مضاعف و به سرعت انجام شود.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عبدالله حسنی از دستگیری هر 3 عضو باند سارقان احشام در شاهرود خبر داد و گفت: این سارقان که با متوقف کردن یک دستگاه خودروی سنگین قصد خروج از حوزه را داشتند با هوشیاری ماموران جان برکف شناسایی و دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس اداره منابع طبیعی شاهرود بابیان اینکه 150 میلیون ریال اعتبار برای جمع آوری بذر در شاهرود منظور شد، گفت: هدف از این اقدام تولید نهال برای کاشت در مناطق جنگل های مخروبه است.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سمنان(پانا) - رئیس مرکز مشاوره، تربیت بدنی و سلامت دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان یکی از استان های پیشرو در ورزش دانشگاهی است که در جهت توسعه زیرساخت های ورزشی گام های بزرگی برداشته و در ساخت سالن ورزشی در دانشکده فنی و حرفه ای پسران سمنان و همچنین ایجاد فضاهای ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از برگزاری رویداد گردشگری سفر به زیستگاه زاغ بور در بخش بیارجمند شهرستان شاهرود خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۵    
سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان بابیان اینکه انهدام باند سه نفره سرقت احشام دریکی از مناطق حاشیه ای شاهرود منهدم شد، گفت: این سارقان غیربومی با تلاش و هوشیاری مأموران دستگیر شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۴    
شاهرود- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: در پی بروز اختلال روز گذشته و تلاش متخصصان هم اکنون 100 درصد پمپ های بنزین استان سمنان فعال هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شاهرود و میامی در مجلس مدعی است: از زمان قبول مسؤولیت نمایندگی مردم، به میزان 6 درصد میزان بیکاری در شهرستان های شاهرود و میامی کاهش پیدا کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
علی ترابی سرپرست معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در حاشیه بازدید از پروژه بیابان شهرستان شاهرود وجلسه ستاد بررسی عملکرد برنامه اجرایی سال 1400 که به بررسی عملکرد بخش بیابان منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شاهرود در سال 1399 اختصاص داشت از اجرای 1200 هکتار پروژه مدیریت روان آب ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۷    
نمایشگاه خوشنویسی با عنوان "غبار تا کتیبه" با ارائه آثار حبیب الله برازجان در گالری سیب مجتمع فرهنگی هنری مهر شاهرود افتتاح شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: با تلاش نیروهای متخصص شرکت، 56 جایگاه سوخت معادل 70 درصد جایگاه های سراسر استان سمنان فعال و به خودروها سوخت ارائه می شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۱    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای خالق مسئول بازرگانی استان سمنان از حمل و ارسال کود سوپر فسفات تریپل از انبار مرکزی استات سمنان به کارگزاران شهرستان های دامغان و شاهرود خبر داد مهندس خالق با اعلام این مطلب افزودند: ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
امینیان با اشاره به گشایش نمایشگاه خوشنویسی با عنوان از غبار تا کتیبه در شاهرود به مناسبت هفته وحدت گفت: این نمایشگاه شامل 81 اثر خطاطی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
این روزها بر خلاف چندین ماه قبل، دیگر خبری از صف واکسن کرونا در شاهرود نیست.
پانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - یک متخصص اپیدمیولوژی، ایجاد ایمنی جمعی را منوط به واکسیناسیون حداقل 85درصدی مردم و عدم شیوع گونه جدیدی از کووید19 دانست. رضا چمن متخصص اپیدمیولوژی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: منظور از واکسیناسیون 85 درصدی ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- عربعامری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: 54 جایگاه بنزین معادل 70درصد و همچنین 43 جایگاه سی ان جی در استان فعال شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: با تلاش نیروهای متخصص شرکت، 56 جایگاه سوخت معادل 70 درصد جایگاه های سراسر استان سمنان فعال و به خودروها سوخت ارائه می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۳۱    
شاهرود - ایرنا - نمایشگاه خوشنویسی غبار تا کتیبه مروری بر آثار حبیب الله برازجان که شامل 36 اثر برگرفته از الهی نامه خواجه عبدالله انصاری و 45 اثر در قالب غبار، کتابت، قطعه نویسی، سیاه مشق، کتیبه و نقاشی خط در گالری سیب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهرود افتتاح شد.(عکس: ابوالقاسم تیموری)
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: مشکل جایگاه های سوخت استان سمنان موقتی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه شاهرود گفت: در پی اختلالات پیش آمده در جایگاه های عرضه سوخت، با تلاش کارشناسان هم اکنون 34 جایگاه عرضه سوخت در استان سمنان فعال شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
عامری گفت: جایگاه سوختگیری پیوندی در شهر سمنان، خلیج فارس در شهرستان گرمسار و شاهوار شاهرود و ستاره سهیل میامی فعال است و این جایگاه ها یکسره است و نیازبه کارت سوخت ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شاهرود گفت: پیش بینی می شود امسال 30 هزار تن ذرت علوفه ای از مزارع این شهرستان برداشت شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود- ایرنا- رییس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شاهرود گفت: طرح حضور قاضی سیار تعزیرات و صدور حکم در محل وقوع تخلف، هفته ای یک روز در شاهرود انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به اینکه افزون بر 83 درصد از افراد بالای 12 سال در شرق استان سمنان دُز نخست واکسن کرونا را دریافت کردند، گفت: 48 درصد از این افراد دُز دوم را نیز تزریق کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از افزایش نسبی مبتلایان به کرونا در هفته گذشته در شرق استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
در نخستین رویداد ایده شو کشاورزی استان سمنان که در شاهرود برگزار شد، سه ایده برتر در خصوص کشاورزی نوین معرفی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۷    
دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با ثبت بیش از سه هزار و 800 مورد تروما با اهداف پژوهشی موفق به اخذ رتبه برتر برنامه ثبت ملی ترومای ایران شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه شورای اداری شهرستان شاهرود با حضور استاندار سمنان کمبود آب و مشکلات واحدهای تولیدی این شهرستان بررسی شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۵:۰۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود از برپایی نمایشگاه خوشنویسی "غبار تا کتیبه" در گالری سیب مجتمع فرهنگی هنری مهر خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا ، سیدناصر میرمرسلی روز دوشنبه در آئین افتتاحیه جشنواره بازی های بومی و محلی ویژه بانوان در روستای لرد از توابع بخش شاهرود خلخال اظهارکرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از آزادسازی 6 هزار مترمربع از اراضی باغی و کشاورزی در شهرستان شاهرود خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای خدابخشی مسئول انبار استان سمنان از حمل و تخلیه کود اوره در انبار مرکزی شهرستان شاهرود خبر داد آقای خدابخشی با اعلام این مطلب افزودند: ...