چهارشنبه ۰۶ مردادساعت ۰۰:۱۱Jul 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اصفهان»

پارس فوتبال   ۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در نیم فصل لیگ بیستم احسان حاج صفی کاپیتان تیم ملی و بازیکن چند پسته فوتبال ایران از تراکتور به تیم سابق خود یعنی سپاهان بازگشت و بازوبند را نیز دوباره به بازو بست. اما این طور که معلوم است مدت زمان حضور دوباره حاج صفی در اصفهان طولانی نخواهد شد و او دوباره به سوپر لیگ یونان برمی گردد. ...
صاحب نیوز   ۱۰ دقیقه پیش    
مراسم افتتاحیه دو مرکز واکیسناسیون سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار می شود.
ایمنا   ۲۲ دقیقه پیش    
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه دبیرخانه دائمی مکتب اخلاقی اصفهان ایجاد می شود، گفت: اگر در بسیاری از مسائل اخلاقی و رفتاری اصفهانی ها برتری خاصی دارند به دلیل این است که مکتب علما و بزرگان همچنان در بین مردم اصفهان رونق داشته است.
خبرگزاری فارس   ۴۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
در چهارمین روز از مرداد ماه 1400، فرایند واکسیناسیون کووید - 19 فرهنگیان شهرستان اردستان در مدرسه مصطفوی آغاز شد.
ایمنا   ۵۴ دقیقه پیش    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: رسالت ما این باشد که در پاسداری از خون شهدا شرایطی ایجاد کنیم که همه مردم به دنبال مسبب اصلی اتفاقات مبارک باشند و ببینند چه کسانی باعث شدند که زندگی خوب توأم با آرامش و امنیت را داشته باشند.
راهبرد معاصر   ۱ ساعت پیش    
جدول قطعی برق اصفهان 6 مرداد 1400 را در بخوانید.
گردوخاک و غبار آلودگی هوای مناطق شرق و مرکز استان اصفهان تا پایان این هفته به تدریج کاهش می یابد.
ایسنا- علی رغم هشدارهای ستاد ملی کرونا درباره شیوع پیک پنجم کرونا و پیدایش گونه جدید دلتا، بسیاری از مردم اصفهان با برداشتن ماسک، رعایت پروتکل های بهداشتی را کنار گذاشته و با آغوش باز به استقبال پیک پنجم کرونا رفته اند. ...
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: حوزه بزرگ علمیه اصفهان که ریشه در تاریخ هزار ساله دارد، در ادوار مختلف و پرورش و بسط نظام اخلاقی و جلوه های متعالی آن، سهمی تاثیرگذار داشته است.
چهاردهمین کارگروه اقتصادی بنیاد مطالعات نصف جهان به تشریح فرصت های تبادل تجاری فعالان اقتصادی اصفهان با آستاراخان روسیه و بحث و تبادل نظر درخصوص روند پیشرفت پروژه های زیربنایی و توسعه ای اصفهان به ویژه پروژه قطار سریع السیر و دهکده لجستیک اختصاص یافت.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 10 تن کود سوپر فسفات تریپل در شهرستان اران و بیدگل خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان اقای فریدون صفایی از تامین و توزیع 5 تن کود سولفات پتاسیم در شهرستان اران و بیدگل خبر داد کودهای شیمیایی تامین شده توسط شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان از طریق کارگزاران توزیع تحت پوشش در بین ...
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان مدیر استان اقای فریدون صفایی بیان نمود با تلاش و هماهنگی های به عمل آمده توسط همکاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان اصفهان توانسته ایم در چهار ماهه 1400 میزان700 تن کود اوره مصرف بهره برداران کشاورزی شهرستان اران و بیدگل را توزیع ...
گروه استان ها-رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به وضع استان در موج پنجم کرونا، اظهار داشت: وضعیت استان به لحاظ شیوع کرونا در شرایط بحرانی قرار دارد و تعداد بیماران با روند افزایشی غیرقابل باوری مواجه است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان با اشاره به نقش مکتب اخلاقی اصفهان در تحول جامعه ایران و جهان اسلام از صدر اسلام تاکنون گفت؛ مکتب اخلاقی اصفهان در امتداد اخلاق انبیا و اولیای الهی است.
ایمنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بعدازظهر امروز _سه شنبه 5 مردادماه_ بیش از 400 میلیارد تومان پروژه زیرساخت آبرسانی شهرداری با حضور شهردار اصفهان، اعضای شورا و مدیران شهری به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون فنی اداره کل پست استان اصفهان گفت: حجم ترافیک مرسولات خرید و فروش اینترنتی در استان پس از شیوع کرونا 200 درصد افزایش پیدا کرده است.
آنا   ۲ ساعت پیش    
مرکز بزرگ واکسیناسیون شرق اصفهان در سالن فردوسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان راه اندازی شد.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: بالغ بر 200 میلیارد تومان برای اجرای 86 کیلومتر خطوط انتقال و کلکتور مورد نیاز سطح شهر همچنین احداث 22 هزار مترمربع مخزن هزینه شده است.
رئیس مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان از تولید و ضبط ترتیل قرآن کریم به شکل تندخوانی آوای معرفت به همت مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان و موسسه معرفت به عنوان نخستین گام خبر داد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اصفهان_ایرنا_ معاون توسعه و منابع انسانی استانداری اصفهان گفت: بر اساس مُصوبه ستاد مقابله با کرونا استان مقرر شد چراغ بوستان ها روشن و محدودیت استفاده از فضای باز این مکان ها بشرط رعایت پروتکل های بهداشتی(استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی) برداشته شود.
رئیس ششمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه ما رسانه را به عنوان یار چهاردهم خود می دانیم و قطعاً بر روی کمک رسانه و ارتباط با آن ها حساب ویژه باز کرده ایم، گفت: همه حاضران در جلسه بر روی یک نکته تأکید فراوان داشتند و آن نکته ارتباط منطقی و شفاف مدیریت شهری با رسانه ها بود.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان گفت: تا پایان سال قابلیت بهره برداری 195 میلیارد تومان پروژه دیگر در قالب رینگ چهارم، مسیر دوچرخه سواری، پارکینگ خیابان توحید، فرهنگسرای حسین آباد و فضای باز شهری خیابان وحید وجود دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
پژوهشگران به بررسی فرونشست زمین در دشت نجف آباد اصفهان با استفاده از تکنیک تداخل سنجی تفاضلی راداری پرداختند.
ایمنا   ۲ ساعت پیش    
شهردار اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر 35 درصد از فضای سبز چهار هزار هکتاری شهر اصفهان با استفاده از آب های خاکستری آبیاری می شود، گفت: پیش بینی شده بود که تا پایان سال 1405 این میزان به 50 درصد برسد در حالی که با اقدامات صورت گرفته این هدف تا پایان سال جاری محقق خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها-سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان از اعزام 31 تانکر با ظرفیت 191 هزار لیتر آب به مناطق مختلف شهر اصفهان، خمینی شهر، خورزوق و زیار در پی وقوع حادثه در یکی از خطوط انتقال آب به اصفهان بزرگ با قطر 1400 میلیمتر خبر داد.
رکنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: سروش صحت متولد سال 1344 در اصفهان میباشد، سروش صحت بازیگر ، نویسنده ، کارگردان و طنز پرداز سینما و تلویزیون میباشد.
300 باب خانه ورزش روستایی در سطح استان اصفهان تجهیز و راه اندازی خواهد شد.
ورزش 3   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی فریدونی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با انتشار پستی از سروش رفیعی و محرم نویدکیا تشکر کرد.
گروه استان ها- آیین رونمایی از پروژه بزرگ قرآنی آوای معرفت مشتمل بر ترتیل خوانی کل قرآن کریم به شکل تندخوانی همراه با ملودی و آواهای ایرانی-فارسی برای نخستین بار در کشور به همت موسسه معرفت و مرکز تحقیقات رایانه ای حوزه علمیه اصفهان برگزار شد.
تفاهمنامه خواهرخواندگی اصفهان و پورتو پرتغال، روز سه شنبه توسط شهرداران این شهر ها بصورت ویدیو کنفرانس امضا شد.
برترین ها / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۷:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: در فضای مجازی پرسپولیسی ها مدعی هستند که استقلال با تمام قوا مقابل سپاهان بازی نمی کند اما کادرفنی و بازیکنان استقلال مسئله را قبول نداشته و اتفاقاً عقیده دارند که تیم شان با تمام قدرت مقابل شاگردان محرم نویدکیا قرار خواهد گرفت ...
آفتاب نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بسیاری از مردم اصفهان با برداشتن ماسک، رعایت پروتکل های بهداشتی را کنار گذاشته و با آغوش باز به استقبال پیک پنجم کرونا رفته اند.
ایمنا   ۳ ساعت پیش    
تردد خودروها در هر دو مسیر بزرگراه شهید خرازی و مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام خمینی به علت وجود ترافیک به کندی انجام می شود.
گروه استان ها- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اصفهان گفت: اخذ ویزیت مجدد برای ملاحظه نتایج آزمایش و گرافی، تخلف و قابل پیگیری است.
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: بانوان برابر قانون مجاز به گرفتن گواهینامه موتور سیکلت نیستند. سرهنگ محمدرضا محمدی با بیان اینکه بانوان برابر قانون مجاز به دریافت گواهینامه موتور سیکلت نیستند ...
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت کرونا در اصفهان نگران کننده است و پیک پنجم نسبت به موج های قبلی بی سابقه است و در شبانه روز گذشته هزار و 913 مورد جدید کرونا در اصفهان شناسایی شده است.
سهام شرکت پالایش نفت اصفهان که به علت مجمع سالیانه متوقف بود در نیمه دوم بازار امروز بازگشایی و سرخ پوش شد. شپنا به عنوان سومین نماد تاثیرگذار بر افت هشت هزار واحدی شاخص کل ثبت شد.
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
در ادامه برگزاری رقابت های تور جهانی زیر 18 سال در اصفهان، 17 دیدار جدول اصلی آغاز شد و تنیسورها در بخش دختران و پسران به مصاف یکدیگر رفتند.مسابقات تور جهانی زیر 18 سال از دوم مرداد در زمین های مجموعه ورزشی 22 بهمن اصفهان آغاز شد و 9 مرداد با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد. ...
معاون امور بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی اصفهان گفت: امروز مشکل دامدار تامین نقدینگی است و طبیعی است که اگر در بازار شیر خام و گوشت قرمز تحرکی ایجاد شود می توانیم برای عبور از این مشکل امیدوار باشیم.
پارس فوتبال   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرورزشی – سپاهان تجربه پیروزی بر استقلال در تهران را دارد؛ همان طور که آبی پوشان نیز سابقه برتری برابر تیم اول دیار نصف جهان در خود اصفهان را یدک می کشند اما حکایت بازی جمعه شب این دو تیم کاملاً متفاوت با سایر رویارویی های آنها تلقی می شود. ...
با امضای تفاهم نامه ای بین شهرداران اصفهان و پورتو، این شهر به جمع خواهرخوانده های اصفهان پیوست.
افتتاح 3 مرکز واکسیناسیون کرونا با مشارکت فولاد مبارکه و سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان اندازه فونت مدیر روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه از افتتاح 3 مرکز واکسیناسیون کرونا با مشارکت شرکت فولاد مبارکه و سپاه صاحب الزمان(عج) در شهر اصفهان خبر داد . ...
پایگاه خبری ایراسین   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مشکل قطعی برق بیمارستان صحرایی رفع شده است و با توجه به اینکه اصفهان 2 هزار مگاوات کمبود برق دارد نیروگاه های خورشیدی قادر به تامین 50 مگاوات برق هستند.
ایمنا   ۴ ساعت پیش    
بعدازظهر امروز _ سه شنبه 5 مردادماه_ 29 پروژه عمرانی در منطقه پنج شهرداری با حضور شهردار اصفهان، اعضای شورای شهر و مدیران شهری با صرف اعتباری بالغ بر دو هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
اصفهان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: پلیس علاوه بر داشتن اقتدار باید عطوفت، مهربانی و مُدارا کردن با مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.
پارسینه   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرتضی دامن پاک جامی سفیر ایران در پرتغال، در مورد این موضوع در صفحه توییتر خود نوشت: در نشست مجازی امروز شهرداران پورتو و اصفهان، تفاهمنامه خواهرخواندگی دو شهر امضاء شد. ...
سیمرغ   ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان گفت: بانوان برابر قانون مجاز به گرفتن گواهینامه موتور سیکلت نیستند.
آفتاب نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
استاد گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در قالب اجرای یک طرح پژوهشی در این دانشگاه، اثر زردچوبه در پیشگیری از کرونا اثبات شد.
خبرگزاری برنا   ۵ ساعت پیش    
آیین امضای تفاهم نامه خواهرخواندگی اصفهان و پورتو امروز به صورت برخط برگزار گردید.