پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۵:۳۴Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ریابکوف»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا : سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه گفت تصمیم آمریکا برای عرضه موشک های دوربرد ATACMS به اوکراین، کمکی به تغییر اوضاع آن در میدان جنگ نمی کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه روز جمعه به خبرنگاران گفت که عدم تمایل انگلیس، آلمان و فرانسه به لغو تحریم های ایران، چشم انداز احیای برجام را بشدت دور و دشوار می کند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۰:۳۶    
خبرگزاری میزان - سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه، طی اظهاراتی در نشست تقویت نظام منع اشاعه هسته ای از سوء استفاده غرب از پیمان ان پی تی (منع اشاعه هسته ای) انتقاد کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه ضمن هشدار درباره احتمال وقوع جنگ اتمی با مسیری که غرب در پیش گرفته، گفت که ارائه گلوله های حاوی اورانیوم ضعیف شده به اوکراین توسط آمریکا، اقدامی جنایتکارانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۰۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
یک مقام ارشد وزارت خارجه روسیه گفت کشورهای غربی مفاد معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای را بهانه ای برای محدود کردن دسترسی سایر کشورها به فناوری های هسته ای قرار می دهند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۵:۲۶    
شفقنا- سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه تصمیم آمریکا مبنی بر فرستادن دارایی های مصادره شده بازرگانان روس برای کمک به کهنه سربازان در اوکراین را دزدی توصیف کرد. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف" معاون وزیر خارجه روسیه هشدار داد که احتمال درگیری بین قدرت های هسته ای می تواند به یک رویارویی نظامی آشکار در منطقه آسیا و اقیانوسیه تبدیل شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی نسبت به درگرفتن جنگ نامحدود میان کشورهای دارای سلاح هسته ای در منطقه آسیا- اقیانوسیه هشدار داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۳:۵۴    
روزنامه ایران: مقام های ایرانی و روسی بر تداوم همکاری های نظامی- دفاعی دو کشور تأکید کردند؛ تأکیدی بر یک وجه مهم از همکاری استراتژیک دو همپیمان که از تحولات دیپلماتیک دیگر تأثیر نمی گیرد. ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه گفت: دشمنان تلاش می کنند تا همکاری روسیه و ایران را سیاسی کرده و در مسیر این همکاری مانع ایجاد کنند و آن را به شکست برسانند. کار مشترک با تهران ادامه دارد، متوقف نمی شود و تغییری در آن وجود ندارد .
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که همکاری نظامی مسکو و تهران بدون توجه به فشارهای آمریکا و اقمارش ادامه خواهد یافت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه در پی انتشار گمانه زنی هایی مربوط به فشار واشنگتن بر ایران در مورد همکاری های نظامی میان تهران- مسکو گفت: همکاری های ما با ایران ادامه پیدا می کند و تسلیم فشارهای ژئوپلیتیک آمریکا نمی شود.
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که همکاری نظامی مسکو و تهران بدون توجه به فشارهای آمریکا و اقمارش ادامه خواهد یافت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۹:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر امورخارجه روسیه تاکید کرد، همکاری های نظامی تهران و مسکو ادامه خواهد داشت و تسلیم هیچ فشاری نخواهد شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف، معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که گروه اقتصادی بریکس بدنبال ساز و کار و ابزار پرداخت (تبادلات مالی) مستقل از غرب بوده و گفت و گوها در این زمینه ادامه دارد. ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
کاظم جلالی ، سفیر کشورمان در مسکو، جمعه 27 مرداد ماه 1402 با سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه در امور روابط با کشورهای آمریکای شمالی، جنوبی و همکاری با کشورهای بریکس و امنیت بین الملل، دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در دیدار سفیر جمهوری اسلامی ایران در مسکو با ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه درباره مناسبات دوجانبه و تحولات منطقه ای و بین المللی گفت وگو شد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: معاون وزیر امور خارجه روسیه با انتقاد از رفتارهای آمریکا و سه کشور اروپایی عضو برجام در ارتباط با مذاکرات رفع تحریم ها، گفت روسیه از عضویت ایران در گروه بریکس حمایت می کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه با همتایان ایرانی خود در خصوص چشم انداز توافق هسته ای و غیرقابل قبول بودن تلاش طرف های غربی برای تحمیل طرح های جدید در این رابطه و آسیب رساندن به همکاری ها بین مسکو و تهران گفتگو کرد.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه در سفر به ایران با علی باقری کیانی و رضا نجفی در مورد آینده برجام و سایر مسائل امنیتی گفت و گو کرد.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه گفت: درباره گروه بریکس گفت وگو کردیم و ایران کاندیدای قدرتمندی برای همکاری با بریکس به شما می رود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد: ریابکوف در دیدار با معاونان وزیر امور خارجه ایران در تهران، درباره چشم انداز برجام گفتگو کرد.
وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای به موضوع رایزنی های معاون وزیر خارجه این کشور با همتای ایرانی خود پرداخت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه ضمن اشاره به اینکه آینده برجام به تصمیم آمریکا و اروپا بستگی دارد، گفت، زمان آن خواهد رسید که ایران عضو کامل گروه بریکس شود اما این مساله زمان خواهد برد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت، زمان آن خواهد رسید که ایران عضو کامل گروه بریکس شود اما این مساله زمان خواهد برد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس گفت که همکاری های نظامی ایران و روسیه بر خلاف خواست دشمنان ادامه خواهد یافت و افزود: روسیه به همکاری با دوستان ایرانی خود متعهد است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه و مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در خصوص طیف وسیعی از موضوعات مورد علاقه دو کشور از جمله مناسبات دوجانبه، آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی و مذاکرات رفع تحریم تبادل نظر کردند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، پس از آنکه میانه تیرماه امسال عضویت دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان همکاری شانگهای در نشست مجازی سران این سازمان به ریاست هند رسما اعلام شد، تهران گام های بلندتری برای عضویت در بریکس برداشته است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۸:۳۶    
معاون وزیر خارجه روسیه و مذاکره کننده ارشد ایران درباره موضوعات مورد علاقه دو کشور از جمله مناسبات دوجانبه، آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی و مذاکرات رفع تحریم تبادل نظر کردند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۳:۰۷    
نشست جده، بی نتیجه بود. نشانه اولش اینکه آن را می توان تلاش بی ثمر غرب برای جلب حمایت کشور های جهان جنوب توصیف کرد و نشانه دوم هم اینکه اوکراین دیروز دوباره با موشک های تأمین شده انگلیس به دو پل که شبه جزیره کریمه را به خرسون روسیه متصل می کند، حمله کرد. ...
در دیدار معاون وزیر خارجه روسیه با علی باقری درباره مناسبات دوجانبه، آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی و مذاکرات رفع تحریم بحث و تبادل نظر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه با علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و رایزنی کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه با علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و رایزنی کرد. صبح امروز سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه با علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در محل وزارت امور خارجه دیدار و رایزنی کرد ...
اقتصاد آنلاین / منجیل خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه با علی باقری معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و رایزنی کرد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۷   + ۳۰ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امورخارجه روسیه درباره احتمال احیای برجام تاکید کرد که احتمال آن چندان زیاد نیست.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که دوشنبه 16 مردادماه جاری به تهران سفر خواهد کرد تا با مقام های ایرانی درباره همکاری ها در چارچوب گروه بریکس و آخرین وضعیت برجام گفت و گو کند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان - سرگئی ریابکوف ، معاون وزیر خارجه روسیه، روز های 7 و 8 آگوست(16 و 17 مرداد) به ایران سفر خواهد کرد. به گزارش تاس ، موضوع های مورد مذاکره در سفر ریابکوف به ایران، وضعیت برنامه جامع اقدام مشترک(برجام) و تعامل و همکاری ایران با سازمان بریکس خواهند بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۰    
معاون وزیر خارجه روسیه اعلام کرد فردا و پس فردا با مقامات وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران در تهران درباره وضعیت برجام و همکاری ایران با بریکس گفت وگو خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه فردا برای سفری 2 روزه به تهران سفر می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۸    
معاون وزیر امور خارجه روسیه فردا برای سفری 2 روزه به تهران سفر می کند.
اقتصاد آنلاین / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت: در تهران درباره برجام و همکاری ایران با گروه بریکس گفتگو خواهد کرد، به عقیده وی، تعامل روسیه و ایران نباید تحت تأثیر تحریم های غرب قرار بگیرد و اینکه مسکو تمامی امکانات لازم برای توقف تهدیدات امنیتی در دریای سیاه را دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه گفت که استقرار تسلیحات هسته ای تاکتیکی روسیه در خاک بلاروس به معنای نقض پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای (ان پی تی) نیست، زیرا مسکو کنترل آن ها را در اختیار مینسک قرار نمی دهد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۹    
تهران-ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت: آمریکا و متحدانش تلاش می کنند از پیمان منع گسترش سلاح های اتمی (NPT) برای اهداف جاه طلبانه خود استفاده کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۹ - ۰۴:۳۷    
تهران - ایرنا-سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت: ورود فنلاند و رویه پذیرش سوئد در پیمان آتلانتیک شمالی "ناتو" خروج روسیه از معاهده نیروهای مسلح متعارف در اروپا ( CFE ) را اجتناب ناپذیر کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر خارجه روسیه امروز (جمعه) گفت، روسیه برنامه ای برای انتشار داده های مربوط به تعداد تسلیحات اتمی استقرار یافته در بلاروس ندارد. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه به خبرنگاران گفت: به شدت تردید دارم که این مساله علنی شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۹:۰۱    
معاون وزیر امور خارجه روسیه به کی یف درباره وقوع حوادث خطرناک در نیروگاه هسته ای زاپروژیا هشدار داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر امور خارجه روسیه هشدار داد که استقرار نیروهای ناتو در اوکراین یک اشتباه تاریخی برای آمریکا خواهد بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۰۲ - ۰۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه هشدار داد که استقرار نیروهای ناتو در خاک اوکراین عواقب جدی در پی خواهد داشت.
جماران   ۱۴۰۲/۰۴/۰۱ - ۱۸:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه گفت غربی ها، نه فقط آمریکا بلکه سه کشور اروپایی عضو برجام با بهانه های واهی تهران را مورد هجمه قرار می دهند و سیاست تحریم را ادامه می دهند.