جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۷:۴۶Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مذاکرات هسته ای»

نیویورک – سوم مهرماه 1401 نیویورک تایمز : شما جلساتی را این هفته در مورد توافق هسته ای داشته اید. به نظر جنابعالی جگونه مذاکرات هسته ای می تواند پیشرفت کند؟ ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی در گزارشی مدعی شد، مقامات دولت آمریکا در یک جلسه محرمانه به کنگره اعلام کرده اند که مذاکرات هسته ای با ایران به بن بست رسیده است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
واشنگتن فری بیکن مدعی شد مذاکرات هسته ای به بن بست رسیده و چیز دیگری وجود ندارد تا طرف ها بر سر آن مذاکره کنند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۴    
همزمان با پیگیری مجدانه مذاکرات هسته ای توسط دولت با طرف های غربی و اخبار ضد و نقیض از مذاکرات احیای برجام، یکی از مواردی که رهبری از ابتدای مذاکرات تاکنون مدنظر داشته اند این است که شرایط اقتصادی کشور نباید به مذاکرات هسته ای گره بخورد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۱   + ۷۹ سایت دیگر  
ایلنا : دارل عیسی نماینده جمهوری خواه کالیفرنیا گفت: دولت دو هفته پیش تصور می کرد که به توافقی دست یافته است، اما اکنون می دانند که معامله ای در کار نیست و کار دیگری هم نمی شود کرد، چرا که تمام راه ها را رفته اند، و ایران قصد ندارد معامله کند .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت اسلام رئیسی رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی با مردم گفت: من به آقای مکرون گفتم آژانس 15 بار تایید کرده است که ایران انحرافی در فعالیت هسته ای ندارد.
آنا / افق نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران و آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد درباره آخرین تحولات درباره مذاکرات لغو تحریم ها بحث و گفت وگو کردند.
سلام نو / 8 صبح   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۱۶   + ۴۲ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه کشورمان با آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل متحد دیدار و گفتگو کرد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۲    
مذاکرات هسته ای و تلاش ها برای احیای برجام انگار به جاهای خوبی نرسیده و حتی سفر نیویورک و حضور تیم دیپلماسی به همراه رئیسی هم فایده چندانی نداشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق در گفت وگویی به مذاکرات ایران و عربستان، مذاکرات هسته ای و همچنین اعتراضات اخیر ایران پرداخت.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه اتریش مدعی شد که پنجره فرصت برای حصول توافق اجرای کامل برجام تقریبا بسته شده است. وی در ادامه تاکتیک مقصرنمایی غرب، ایران را عامل تعلل رسیدن به مرحله پایان مذاکرات معرفی کرد.
صراط نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
ند پرایس گفت که واشنگتن از تماس های میان ایران و اتحادیه اروپا در حال حاضر مطلع نیست.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت: چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند و واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۰   + ۴۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته که چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند. او گفته که واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
فارس : وزارت خارجه آمریکا مدعی شده مذاکرات هسته ای با ایران در وضعیت خوبی نیست.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفته که چشم اندازی برای رسیدن به توافق زودهنگام با ایران نمی بیند. او گفته که واشنگتن مذاکرات را ادامه خواهد داد.
الف   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در اظهارنظری تازه درباره وضعیت مذاکرات رفع تحریم های وین گفته که وضعیت این گفت وگوها خوب نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در اظهارنظری تازه درباره وضعیت مذاکرات رفع تحریم های وین گفته که وضعیت این گفت وگوها خوب نیست.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه اتریش: وین طی ماه گذشته میزبان مذاکرات هسته ای ایران بوده و ما از تلاش های خستگی ناپذیر اتحادیه اروپا برای قادرساختن تمام طرف ها در راستای مشارکت کامل در اجرای تعهدات برجام قدردانی می کنیم.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
صدراعظم آلمان که در سفری به قطر رفته است در کنفرانس مطبوعاتی با امیر این کشور بر اهمیت حصول توافق در مذاکرات با ایران تاکید کردند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان در بخشی از گفت وگوهایش با فیصل مقداد در حاشیه مجمع عمومی، درباره روند مذاکرات هسته ای گفت: تبادل پیام ها بین آمریکا و ایران از طریق برخی وزرای خارجه و هماهنگ کننده اروپا در حال انجام است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه ای نسبت به مذاکرات هسته ای گفت: پاسخی که آنها به آخرین پیشنهادات ارائه شده داده اند، یک گام بسیار مهم به عقب بوده است و بنابراین، من هیچ چشم اندازی را در کوتاه مدت نمی بینم.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مطابق بررسی ها، افزایش نرخ دلار غیر رسمی در 6ماه نخست سال 1401، حدود 20درصد ثبت شد. این در حالی است که نرخ دلار در بازه زمانی 6ماه ابتدایی سال1400 تنها حدود 11درصد رشد را تجربه کرده بود ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
امیرعبداللهیان در دیدار با فیصل مقداد در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک درباره روند مذاکرات هسته ای گفت: تبادل پیام ها بین آمریکا و ایران از طریق برخی وزرای خارجه و هماهنگ کننده در حال انجام است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از پیام های آمریکا برای آیت الله رئیسی که از سوی روسای جمهور سوئیس و فرانسه در نیویورک منتقل شده را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جدیدترین یاوه گوئی های خود به اظهار نظر درباره مذاکرات هسته ای و تحولات کرانه باختری و لبنان پرداخت.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مذاکرات برای نجات توافق هسته ای 2015 وین با ایران به موفقیت نزدیک شد، اما اکنون دیپلمات ها خود را برای بدترین شرایط آماده می کنند. دوم ژوئن 2022 ستاد کل ارتش رژیم صهیونیستی در بیانیه ای اعلام کرد که باید برای رویارویی با چندین سناریو از جمله تهدیدات ایران آماده شود و به طور مداوم آموزش ببیند ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید شامگاه جمعه گفت که واشنگتن آماده تحمیل هزینه های شدید اقتصادی بیشتری علیه روسیه است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید شامگاه جمعه گفت که ادامه مذاکرات هسته ای با ایران در راستای منافع امنیت ملی آمریکا قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۳:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید شامگاه جمعه گفت که ادامه مذاکرات هسته ای با ایران در راستای منافع امنیت ملی آمریکا قرار دارد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۳:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
بازار مسکن در حالی شهریور ماه را پشت سر گذاشت که تحت تاثیر انتظار طرفین معامله برای مشخص شدن چشم انداز اقتصاد ایران از زوایه مذاکرات هسته ای بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
القدس العربی در مطلبی به قلم محمد نون نوشت: آسمان مذاکرات اتمی میان ایران و غرب پس از توقف تلاش های دیپلماتیک برای احیای توافق هسته ای تیره و تار شد. این در حالی است که دیپلماسی ایران در راستای محقق ساختن دستاوردهای سیاسی و اقتصادی به منظور فرار از فشارهای غرب فعال شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز جمعه در نشست خبری با نمایندگان رسانه ها تصریح کرد که از نگاه اتحادیه، مذاکرات درباره رفع تحریم ها از تحولات اخیر در ایران مجزاست.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه روز پنج شنبه در گفتگو با سی ان ان به توافق هسته ای با ایران اشاره کرد و در این ارتباط گفت: توافق برای ازسرگیری مذاکرات هسته ای با ایران هنوز امکان پذیر است ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
به اعتقاد مکرون، رییس جمهور فرانسه هنوز احتمال توافق با ایران بر سر مسائل هسته ای وجود دارد. او گفته پیشنهادات ارائه شده به تهران پیشنهادات نهایی است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور فرانسه گفت: توافق برای ازسرگیری مذاکرات هسته ای با ایران هنوز امکان پذیر است. به گزارش شفقنا از مهر به نقل از سی ان ان، امانوئل ماکرون ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور شرط ایران برای دستیابی به یک توافق عادلانه را مطرح کرد. محمد جمشیدی معاون امور سیاسی دفتر رئیس جمهور، درباره پیگیری مذاکرات هسته ای در نیویورک، گفت: رئیس جمهور در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل، منطق رفتاری و رویکرد ایران را درباره مذاکرت هسته ای بیان کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۶   + ۳۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - سخنگوی شورای امنیت ملی آمریکا درباره مذاکرات هسته ای ایران بدون اشاره به عدم اراده جدی در دولت بایدن برای بازگشت به توافقی که دولت ترامپ آن را با دست اندازهای فراوان مواجه کرد، گفت: ما بسیار تا بازگشت به توافق و دستیابی به توافق در این زمینه فاصله داریم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
– اخبار سیاسی – به گزارش حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، آیت الله سید ابراهیم رئیسی عصر روز چهار شنبه در ادامه برنامه های سومین روز از سفر به نیویورک، در نشستی با جمعی از متخصصان و کارشناسان سیاست خارجی آمریکا به سوالات آنان پاسخ گفت. ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دومین روز سفر سیدابراهیم رئیسی به نیویورک آمریکا برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل متحددر حالی به پایان رسید که صبحش با مصاحبت اروپایی ها آغاز شد، ظهرش در دیدار با مقامات پاکستان و بولیوی گذشت و عصرش به هم کلامی با نخست وزیر عراق انجامید و در شامگاه بازهم یک دیدار اروپایی این روند را تکمیل کرد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه عراق در مصاحبه ای با شبکه الجزیره قطر گفت: از مذاکرات هسته ای ایران و آمریکا استقبال می کنیم زیرا هر تنشی بر اوضاع داخلی عراق تاثیر منفی می گذارد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در حاشیه نشستی با جمعی از متخصصان و کارشناسان سیاست خارجی آمریکا درباره فوت مهسا امینی گفت: شما یک پژوهشگر هستید و از شما توقع می رود که قبل از پذیرفتن و بازطرح یک موضوع، از صحت آن اطمینان کسب کنید و آنچه می گویید بر اساس اسناد معتبر و تایید شده باشد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نصر: وزیر خارجه عراق درباره حمایت کشورش از مذاکرات هسته ای ایران سخن گفت.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
عبدالرحمن آل ثانی به بلومبرگ گفت: قطر تمام تلاش خود را انجام می دهد تا نقشی سازنده را در مذاکرات هسته ای ایران ایفاء کند.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی دفتر ریاست جمهوری گفت: اگر که طرف مقابل تضمین دهد که رفتارهای گذشته خود را تکرار نکرده و بر تعهدات خود پایبند باشد، ایران برای برای دسترسی به یک توافق عادلانه آمادگی دارد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: وزیر خارجه عراق در مصاحبه ای با شبکه الجزیره قطر گفت: از مذاکرات هسته ای ایران و آمریکا استقبال می کنیم زیرا هر تنشی بر اوضاع داخلی عراق تاثیر منفی می گذارد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی عصر چهارشنبه در ادامه برنامه های سومین روز از سفر به نیویورک، در نشستی با جمعی از متخصصان و کارشناسان سیاست خارجی آمریکا به سوالات آنان پاسخ گفت. ...
تیک   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۲۵ سایت دیگر  
کیهان نوشت: اصل داستان مذاکرات هفته های اخیر به صورت رد و بدل کردن پیام های متقابل این بوده که آمریکایی ها و اروپایی ها پاسخ هایی با کلمات مبهم و قابل تفسیر و فاقد ویژگی پایدار بودن ارائه می کردند و ایران آن عبارات مبهم را با عبارات روشن ...