پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۳:۱۳Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آی سی یو»

بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۲۱    
خواننده پیشکسوت موسیقی و عضو سابق هیأت مدیره خانه موسیقی ایران به دلیل عارضه مغزی در بخش آی سی یو یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
خواننده پیشکسوت موسیقی و عضو سابق هیات مدیره خانه موسیقی ایران به دلیل عارضه مغزی در بخش آی سی یو یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
برترین ها / تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
حسین کاشیان، هنرمند حوزه نقاشی و خوشنویسی حدود 30 روز است که در بیمارستان بستری است. در همین راستا یکی از نزدیکانش وضعیت او را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۳۷ سایت دیگر  
نصرالله ناصح پور، خواننده پیشکسوت موسیقی و عضو سابق هیات مدیره خانه موسیقی ایران به دلیل عارضه مغزی در بخش آی سی یو یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۳۴    
سیدمهدی حسینی، جانباز ملایری با بیان اینکه خدا دوست نداشت که من آسمانی و شهید شوم، گفت: در عملیات کربلای 5 بودم که ضربه ای به سرم خورد مانند ضربه ای که به یک کاسه مسی بخورد، زمانی که به من گفتند سیدمهدی چرا بیرون رفتی تازه متوجه شدم موج انفجار من را به بیرون پرت کرده بود ...
فرمانده پایگاه هوایی شهید لشکری مطرح کرد؛ امیر سرتیپ دوم جعفری با بیان اینکه وظیفه پایگاه هوایی مهرآباد حراست از تأسیسات صنعتی، نظامی مرکزی است و یکی از پایگاه های منحصر به فرد در منطقه است اطهار کرد: نیروی هوایی ارتش در پشتیبانی از جبهه مقاومت نقش موثری ایفا کرده است. ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل (پانا) - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از انتقال پیکر یک کودک مرگ مغزی از این استان به تهران جهت اهدای عضو به بیماران نیازمند خبر داد. ...
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: بخش آی سی یو بیمارستان ثامن الائمه (ع) بجنورد با 20 میلیارد تومان اعتبار تکمیل و یکشنبه همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز به کار کرد.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در بخش مراقب های ویژه یکی از بیمارستان ها بستری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: در آستانه روز ملی اهدا عضو، بخش پیوند قلب مرکز قلب تهران با 6 تخت آی سی یو و 6 تخت پسا آی سی یو برای بیماران در انتظار پیوند قلب به بهره برداری رسید.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۰۳:۵۴    
وقتی رییس انجمن بیهوشی و مراقبت های ویژه از ضرورت افزایش دو برابری تخت های آی سی یو در بیمارستان های کشور خبر می دهد، یعنی ما در حال حاضر تنها نیمی از استانداردهای مربوط به این تخت ها را رعایت کرده ایم.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: پیگیری هایی برای ساخت اتاق آی سی یو شماره دو بیمارستان امام صورت گرفته است که خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی نیز مساعدت لازم را در این زمینه داشته است همچنین مقرر شد اعتبار لازم جهت بازسازی و تجهیز آی سی یو بیمارستان امام(ره) تامین شود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۰:۰۳   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس استان یزد جزئیات سقوط 2 کودک از ترن هوایی را در شهربازی پارک شادی یزد تشریح کرد.
598   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اورژانس یزد از سقوط ترن در پارک شادی یزد و مصدومیت دو کودک در این حادثه خبر داد.
سینا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
بخش آی سی یو یا همان بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان جایی است که آسیب پذیرترین بیماران برای درمان به آن مراجعه می کنند. اگرچه ممکن است تصور شود که این مکان امن و به دور از بیماری و عفونت است ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
محمد فیلی، بازیگر پیشکسوت کشورمان که به دلیل عارضه مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود، گفت: عمل سنگینی داشتم اما خدا را شکر الان خوبم.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: در حال حاضر وضعیت در پیک هشتم کرونا به طور کامل نزولی شده است، اما همچنان آمار بستری در آی سی یو و مرگ ومیر بالا است؛ دو الی سه هفته آینده به وضعیت بهمن ماه برمی گردیم که آمار پایین تری داشتیم.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۵    
حوزه/ الان سال هشتم است که وی از مشهد (شهر امام هشتم) به حوزه علمیه قم برای درس آمده است، و از طلاب فاضل و فعال و با تقواست.از اتاق عمل خارج شده و در آی سی یو هست اما حالش مساعد نیست.
بانی فیلم   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
شیرین یزدانبخش، بازیگر سینما که به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان بستری است، امروز یا فردا مرخص و عازم منزل می شود. به گزارش ایرنا، این بازیگر در حال حاضر مشکل جسمانی خاصی ندارد و به راحتی با کسانی که به عیادتش می روند صحبت می کند ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
شیرین یزدانبخش از اواخر هفته گذشته به دلیل سکته مغزی در بخش آی سی یو بستری شد و از روز گذشته دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه به بخش عمومی منتقل شده است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۵۴ سایت دیگر  
شیرین یزدانبخش به دلیل سکته مغزی در بخش آی سی یو بستری شد و از روز گذشته دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه به بخش عمومی منتقل شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۲    
مخاطبان خبرگزاری فارس در پویشی در سامانه فارس من خواهان رسیدگی به خدمات شخصی بیماران در آی سی یو توسط محارم بیمار شدند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
این بخش در جریان کرونا خوش درخشید و هزینه زیادی پرداخت کرد ولی هم در دولت پیش و هم در این دولت دچار بی مهری شده است
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: عادی انگاری و عدم رعایت نکات بهداشتی باعث افزایش مجدد تعداد مبتلایان به کرونا در استان اصفهان شده است. پژمان عقدک اظهار کرد ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۲:۲۰    
یک بار دیگر کرونا روند افزایشی در پیش گرفته است. طی هفته های گذشته روزانه بیش از 800 نفر به این بیماری مبتلا شده اند و بار دیگر تعداد بیماران کرونایی در بخش های آی سی یو از بیماران دیگر پیشی گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۵:۲۵    
193 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان همدان بستری هستند که 59 نفر از آن ها در آی سی یو قرار دارند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: مناطق محروم استان خوزستان محور مصوبات سفر اول رئیس جمهور در حوزه بهداشت و درمان محسوب می شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی علوم پزشکی همدان گفت:193 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان همدان بستری هستند که 59 نفر از آن ها در آی سی یو قرار دارند.
اقتصاد ایران: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: از زمان افتتاح رسمی کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی(عج)، بخش های آی سی یو و دیالیز این بیمارستان فعال بوده و مجوز استخدام 1500 نفر برای کلان بیمارستان هوشمند حضرت مهدی(عج) اخذ شده است.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۰۲:۰۳    
صادق امامی، خبرنگار: فقط حرف ما رِ به رئیس جمهوری آقای رئیسی... رئیس قوه قضائیه آقای اژه ای... به رهبر برسونید. یعنی جوری باشه که مطلع شن. این درخواست زنی است که پسرش مهر سال گذشته هدف اصابت گلوله مامور نیروی انتظامی قرار گرفته است ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
آنتونیو تاجانی، وزیر امور خارجه ایتالیا که رابطه نزدیکی با برلوسکنی دارد با بیان این مطلب اعلام کرد که رهبر حزب فورتزا ایتالیا در بخش آی سی یو بیمارستان سن رافائله میلان بستری شده است. ...
بسیج   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۰۵:۲۰    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کُردستان گفت: در 2 روز گذشته 7 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کردستان شناسایی شده و 5 نفر هم در آی سی یو تحت مراقبت های ویژه قرار دارند.
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۲۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در حادثه ای کم نظیر در جامعه دانشگاهی و علمی، یک محقق مصری در دانشکده بازرگانی دانشگاه الازهر در بخش آی سی یو یکی از بیمارستان های این کشور از رساله دکتری خود دفاع کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
باکمک خیران و همت دانشگاه علوم پزشکی کاشان بخش آی سی یو بیمارستان ثامن الحجج (ع) آران وبیدگل به بهره برداری رسید.
شبستان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مهرابیان از بستری 68 بیمار کرونایی در مراکز درمانی گیلان خبر داد و گفت: 11 نفر در بخش آی سی یو بستری هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۴۳    
رئیس بیمارستان الزهرا( س) تبریز با اشاره بر اینکه بخش پی سی یو این بیمارستان نیز جزو برنامه های نوآوراری مرکز برای مراقبت های مادر و نوزاد است، گفت: به صراحت می توان گفت که بخش ان آی سی یو الزهرا پایتخت نوزادان در کشور است ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۴:۱۵    
از پشت شیشه های دودی رنگ، صدای ضجه های زنی جوان من را داخل بیمارستان می کشاند. چشمانم به تلویزیونی خیره می شود که وضعیت بیماران بدحال آی سی یو را نشان می دهد. زن جوان به تلویزیون زل زده و اشک می ریزد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۵    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: حال عمومی همه دانش آموزانی که بر اثر مسمومیت به بیمارستان منتقل شده بودند خوب است و تا ساعاتی دیگر ترخیص می شوند.
سلام نو / شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۲   + ۲۸ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن در گزارشی به بررسی جزییات جدید از مسمومیت دانش آموزان در گفتگو با متخصصان اورژانس، پزشکان و پرستاران پرداحته و عنوان می کند که منبع مسمومیت نامشخص است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
هم میهن در گزارش امروز خود نوشته است: تنها در یک مورد، دانش آموز از روز چهارشنبه در آی سی یو مسمومیت بیمارستان فیروزگر بستری است و همچنان روند درمانش ادامه دارد. بخش هایی از گزارش هم میهن را می خوانید.
طرح توسعه بخش آی سی بیمارستان زینبیه شهرستان دشتی در استان بوشهر که با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان ساخته و تجهیز شده، با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.
برترین ها   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۰    
تصویری از کاغذی چسبانده شده به روی شیشه آی سی یو در مجازی توجه برانگیز شده.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۰    
همزمان با ولادت با سعادت امام سجاد (ع) بخش آی سی یو بیمارستان خیریه امام سجاد(ع) افتتاح شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دکتر حسن ابوالقاسمی در گفت وگویی درباره وضعیت حمید سجادی؛ وزیر ورزش اظهار کرد: وزیر ورزش به تازگی به تهران منتقل شده و در آی سی یو بستری است و امروز نیز جلسه ای در خصوص وضعیت او برگزار شده است. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۵:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دکتر حسن ابوالقاسمی درباره وضعیت حمید سجادی؛ وزیر ورزش اظهار کرد: وزیر ورزش به تازگی به تهران منتقل شده و در آی سی یو بستری است و امروز نیز جلسه ای در خصوص وضعیت او برگزار شده است. وی افزود: در حال حاضر آقای سجادی وضعیت جسمانی پایداری دارد و از شب گذشته تاکنون، شرایط او رو به بهبودی رفته است. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۲۱    
سیدمهدی حسینی، جانباز ملایری با بیان اینکه خدا دوست نداشت که من آسمانی و شهید شوم، گفت: در عملیات کربلای 5 بودم که ضربه ای به سرم خورد مانند ضربه ای که به یک کاسه مسی بخورد، زمانی که به من گفتند سیدمهدی چرا بیرون رفتی تازه متوجه شدم موج انفجار من را به بیرون پرت کرده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیران کل ورزش و جوانان استان های کرمان، تهران و آذربایجان شرقی، همچنان در آی سی یو بیمارستان باهنر هستند.
استانداری ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۷:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بازدید سرزده استاندار از بیمارستان رازی شهر ایلام | به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا شامگاه جمعه 5 اسفندماه به صورت سرزده از بیمارستان رازی شهر ایلام بازدید و در جریان فعالیت پرسنل قسمت های اورژانس، داخلی زنان، آی سی یو 1 و 2 ...