پنجشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۰:۱۹Sep 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کرملین»

اقتصاد نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: با گذشت ماه ها از مرگ پریگوژین، بسیاری از تحلیلگران غربی هنوز درباب چرایی وقوع شورش واگنر و عقب نشینی رهبر این گروه که در نهایت قربانی کرملین نشین ها شد، تردید دارند.از همین رو گمانه زنی های بسیاری در باب نقش پوتین در این باره و ارتباط چنین شورشی با جنگ اوکراین افزایش یافته است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون به نقل از اسپوتنیک، دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین روز چهارشنبه اعلام کرد که حمله تروریستی به خطوط لوله نورد استریم به نوعی از سوی آمریکا وانگلیس سازماندهی شده است. ...
کاخ کرملین امروز چهارشنبه اعلام کرد که انگلیس و آمریکا در حمله تروریستی نورد استریم در سال گذشته دخالت داشتند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی کاخ کرملین با اشاره به افشاگری خبرنگار آمریکایی درباره عاملان اصلی انفجار خطوط گاز نورد استریم گفت که اطلاعات این خبرنگار با داده های سرویس های ویژه روسیه مطابقت دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز تأکید کرد: کانادا باید کهنه سرباز نازی را محاکمه کند.
سلام نو / جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق دولت خودخوانده ارمنی در قره باغ در مرکز بازرسی لاچین به ارمنستان توسط نیروهای گارد مرزی آذربایجان دستگیر شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: در ادامه جنجال ها بر سر تمجید از یک کهنه سرباز اس اس نازی در پارلمان کانادا در حضور نخست وزیر این کشور و رئیس جمهور اوکراین، سخنگوی کرملین گفت دولت کانادا باید این فرد را محاکمه کند یا تحویل دهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین دو کشور انگلیس و آمریکا را مقصر چندین انفجار در خطوط لوله نورد استریم معرفی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در ادامه جنجال ها بر سر تمجید از یک کهنه سرباز اس اس نازی در پارلمان کانادا در حضور نخست وزیر این کشور و رئیس جمهور اوکراین، سخنگوی کرملین گفت دولت کانادا باید این فرد را محاکمه کند یا تحویل دهد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۲۰    
سخنگوی کرملین امروز (چهارشنبه) گفت، حمله تروریستی به خطوط لوله نورد استریم به نوعی توسط ایالات متحده و انگلیس سازماندهی شده بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
همسر وزیر امور داخلی منطقه قره باغ امروز (چهارشنبه) از دستگیری شوهرش خبر داد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
از زمان تهاجم همه جانبه روسیه به اوکراین در فوریه 2022، کرملین باید استراتژی جنگی خود را دائماً تغییر می داد چرا که نیروهای این کشور برای از بین بردن مقاومت شدید اوکراین دچار مشکل شده و متحمل خسارات سنگینی شده اند
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
انتقادات تند نخست وزیر ارمنستان از پیمان شکنی روسیه که هفته گذشته و بعد از حمله نظامی جمهوری آذربایجان به قره باغ صورت گرفت، بار دیگر غیر قابل اعتماد بودن مقامات روسیه را به اثبات رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین اظهار داشت: برقراری هرگونه ماموریت نظارتی در قره باغ باید با رضایت جمهوری آذربایجان باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۰    
سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد زمان بندی سفر رئیس جمهور روسیه به پکن نهایی شده است.
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کاخ کرملین اعلام کرد که امروز رئیس جمهور کشورمان و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه درباره اوضاع قره باغ باهم تلفنی گفت وگو و رایزنی کردند.
اقتصاد آنلاین / آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
کرملین اعلام کرد: رئیسان جمهور ایران و روسیه درباره وضعیت قره باغ کوهستانی و عادی سازی روابط ایروان و باکو تبادل نظر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (سه شنبه) با اشاره به تانک های آمریکایی آبرامز که اخیرا وارد اوکراین شده اند، گفت که این تانک ها همانند دیگر تسلیحات غربی در جنگ اوکراین خواهند سوخت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کاخ کرملین در واکنش به گزارش ها در مورد رسیدن اولین مجموعه از تانک های "آبرامز" آمریکا به دست اوکراین، اعلام کرد که این تانک ها نیز خواهند سوخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین با بیان اینکه ارائه تسلیحات جدید توسط غرب به اوکراین هم تأثیری بر نتایج عملیات نظامی ویژه نمی گذارد، گفت که برنامه ریزی ها برای سفر رئیس جمهور روسیه به کره شمالی در حال انجام است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای در واکنش به اظهارات اخیر ایروان درباره ناکافی بودن حمایت روسیه، اظهار کرد که ارمنستان توافق های سه جانبه با باکو را نقض کرده و به روسیه پشت کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : اوکراین مدعی است که در حملات خود که با هدف گیری نیرو های دریایی کرملین بوده توانسته به مقر ناوگان دریای سیاه روسیه در کریمه حمله و فرمانده این ناوگان را بکشد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۵    
تهران- ایرنا- کاخ کرملین ناظر به درگیری مسلحانه روز یکشنبه افراد صرب تبار با پلیس کوزوو اعلام کرد که شرایط در کوزوو به صورت بالقوه خطرناک است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با ابراز نگرانی کرملین از وضعیت خطرناک در کوزوو، رئیس جمهور صربستان نیز در دیدار با سفیر روسیه، از اقدام دولت خودخوانده این منطقه برای پاکسازی نژادی بی رحمانه صرب ها صحبت کرد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: پسکوف امروز (دوشنبه) گفت، روسیه به گفت وگویش با ارمنستان از جمله نخست وزیر این کشور ادامه می دهد اما مخالف جدی تلاش برای مقصر دانستن صلحبان های روسی است. ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین تاکید کرد که مسکو هرگز با تلاش هایی در جهت مقصر جلوه دادن روسیه و نیروهای حافظ صلح این کشور در وخامت اوضاع در منطقه قره باغ کوهستانی مخالف است و وزارت خارجه روسیه به زودی بیانیه ای درباره اظهارات مقامات ایروان صادر می کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، یک مقام ارشد دفاعی ایالات متحده گفت: آمریکا شاهد خروج تعداد قابل توجهی از نیروهای گروه واگنر از آفریقا نبوده و تعداد آنها در سراسر این قاره تقریبا ثابت است. ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۵    
سخنگوی کاخ کرملین می گوید که به رغم تحولات اخیر، ارمنستان همچنان متحد روسیه باقی می ماند و مسکو به نقش خود برای دفاع از حقوق ارامنه قره باغ ادامه می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین تصریح کرد که روسیه همچنان ارمنستان را متحد خود می داند و به گفت وگو با این کشور در سطوح مختلف ادامه خواهد داد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۱    
کاخ کرملین فهرست کشورهایی که بانکداران و کارگزاران آنها می توانند در تجارت ارزی بورس روسیه شرکت کنند، اعلام کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۶:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
نخست وزیر ارمنستان در یک برنامه تلویزیونی با انتقاد از سیاست های کاخ کرملین در بحران قره باغ گغت که اتحاد امنیتی با این کشور تا امروز ناکارآمد بوده است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۳    
کاخ کرملین در واکنش به سیاست بلوکه دارایی های خود از سوی غرب، ذخایر شمش طلای روسیه خود را از سال گذشته افزایش داده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نشریه آی، در بحبوحه درگیری های اوکراین مقامات بریتانیا با نمایندگان کلیدی کرملین در مورد امنیت جهانی گفت وگوهای دیپلماتیک انجام داده اند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
جنگ اوکراین، موجب شده تا نفوذ روسیه در منطقه استراتژیک قفقاز که از آن تحت حیاط خلوت مسکو یاد می شود، کاهش یابد، از همین رو امروز شاهد درگیری قدرت های منطقه ای و فرامنطقه ای جهت پر کردن خلاء روسیه در این جغرافیا هستیم. بازی ایران با کارت قفقاز؟ ...
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- روسیه ممنوعیت نامحدودی را بر صادرات گازوئیل و بنزین به اکثر کشورها اعمال کرد، اقدامی که خطر اختلال در عرضه سوخت را در آستانه زمستان ایجاد می کند و کمبودهای جهانی را تشدید می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
لندن– ایرنا– نشریه انگلیسی آی چاپ لندن روز شنبه در گزارشی نوشت که مقام های بریتانیا و نمایندگان کلیدی کرملین در 18 ماه گذشته جلسات دیپلماتیک محرمانه برگزار کرده اند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
انتشار دو عکس از ابراهیم رئیسی در سفر به کرملین در بهمن 1400 و نیویورک در شهریور 1402، با واکنش کاربران فضای مجازی مواجه شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : شرکت های غربی که از زمان تهاجم تمام عیار مسکو به اوکراین در روسیه به فعالیت خود ادامه داده اند، میلیاردها دلار سود به دست آورده اند؛ اما کرملین از دسترسی آنها به پول نقد جلوگیری کرده است تا به کشورهای غیر دوست فشار بیاورد ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
این مقام ارشد کاخ کرملین در انتها تصریح کرد که توافق صلح می تواند در راستای منافع آذربایجان، ارمنستان و ارمنی های قره باغ باشد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین امروز (جمعه) اعلام کرد که به تخمین مسکو، تنش های کی یف با ورشو و دیگر کشورهای اروپایی افزایش خواهد یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۹    
سخنگوی کرملین گفت: در آینده شکاف های بیشتری بین کی یف و غرب ایجاد خواهد شد.
پارس نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
اگرچه طی ماه های گذشته مناقشاتی میان وزارت دفاع اوکراین و زلنسکی بر سر مدیریت میدان نبرد رخ داده بود، اما عزم کی یف و مقامات نظامی اوکراین بر آشکارسازی این منازعات استوار نبود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کرملین گفت رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور جمهوری آذربایجان در تماس تلفنی درباره گام های در اولویت برای تثبیت وضعیت و غلبه بر مشکلات بشردوستانه در قره باغ گفت وگو کردند و باکو بر همکاری با صلح بانان روس تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا : دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین از تماس تلفنی الهام علی اف، رئیس جمهوری آذربایجان و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و صحبت در مورد تازه ترین تحولات قره باغ خبر داد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آذربایجان امروز (پنج شنبه) در جریان گفت وگوی تلفنی با ولادیمیر پوتین از او بابت کشته شدن چند پرسنل نظامی روس در جریان درگیری های روز چهارشنبه در قره باغ عذرخواهی و ابراز تاسف کرد. ...
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به نظر می رسد در چند سال اخیر هیمنه روسیه در قفقاز با چالش اساسی مواجه شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که وزارت دفاع آذربایجان از کشته شدن نیرو های حافظ صلح روسی در جریان گلوله باران منطقه قره باغ کوهستانی ابراز تاسف کرده، سخنگوی کرملین گفت: مسکو انتظار دارد طرف آذربایجانی به وعده خود مبنی بر عدم حمله به اهداف غیرنظامی و حفظ جان مردم عمل کند.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرارو- تحلیلگران انستیتو مطالعه جنگ با انتشار مطلبی اشاره مختصری به این موضوع داشته اند که که وابستگی "ولادیمیر پوتین" رئیس جمهور روسیه به "رمضان قدیروف" رئیس منطقه چچن تحت کنترل کرملین برای حفظ ثبات در منطقه اهمیت جدی دارد ...
آنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ کرملین با رد گلایه های ارمنستان درباره نیروهای صلح بان روسیه در قره باغ کوهستانی گفت که تماس های مسکو با ایروان و باکو ادامه دارد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۷    
شفقنا- کرملین اعلام کرد مسکو اتهام های ایروان علیه نیروهای حافظ صلح روسیه مبنی بر شکست مأموریتشان در قره باغ را رد می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، آرتی نوشت، دیمیتری پسکوف ...