یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۶:۲۹Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد شهید و امور ایثارگران»

حیات   ۲۶ دقیقه پیش    
صبح امروز تفاهمنامه همکاری فی مابین انجمن اهدای عضو ایرانیان با بنیاد شهید و امور ایثارگران به امضا رسید. به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات ، متن تفاهمنامه همکاری انجمن اهدای عضو ایرانیان و دفتر تشکل های ایثارگری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران که صبح امروز با حضور سید امیرحسین قاضی ...
ایثار   ۵۷ دقیقه پیش    
اصحاب کریمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با صدور پیامی ولادت با سعادت پیامبر اعظم (ص) و امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت: به مناسبت هفته وحدت 20 گروه به نمایندگی از این نهاد برای دیدار با خانواده شهدا و جانبازان در هفته دفاع مقدس اعزام شدند.
ایثار   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در هجدهمین جشنواره شهید رجایی که با حضور 80 دستگاه اجرایی استان برگزار شد، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به عنوان دستگاه برتر در محور تسهیل و ایجاد اشتغال معرفی شد.
ایثار   ۱ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران گفت:بنیاد شهید در مسیر تحول و ریل گذاری برای ساختاری نوین قرار گرفته و امروز نیازمند بروزرسانی در قوانین مربوط به حوزه ایثارگران هستیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مراسم تجلیل از 26 خانواده ایثارگر اهداکننده عضو با عنوان ایثار در ایثار با حمایت انجمن اهداء عضو ایرانیان و سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجتمع فرهنگی شهید رسول زاده تهران برگزار شد.
بسیج   ۲ ساعت پیش    
ساری-چهارمین رزمایش تجلیل از خانواده شهدا درقالب رزمایش رهروان شهدا صبح امروز با حضور فرمانده و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بابل، فرماندار، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر مسئولین ادارات برگزار شد.
در راستای توسعه تعاملات و انجام برنامه های فرهنگی مشترک با محوریت برگزاری نخستین یادواره شهدای عضو کتابخانه های عمومی استان، مدیرکل کتابخانه های عمومی خراسان شمالی با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
مراسم تجلیل از خانواده ایثارگران اهداکننده عضو سراسر کشور با عنوان ایثار در ایثار با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرعامل انجمن اهدای عضو ایران، مسوولان بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از هنرمندان برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران همدان گفت:در راستای کنگره ملی شهدای همدان پنج هزار دیدار از خانواده شهدا به همراه اهدای مدال و نشان سرو انجام گرفت.
ایثار   ۲ ساعت پیش    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با هدف احوالپرسی و پیگیری درمانی از جانباز 50 درصد حمید غزنویان عیادت کرد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران پلدختر گفت: موسیقی حماسی نقش بی بدیلی در تقویت روحیه مقاومت دارد.
ایثار   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نهمین نشست شورای معاونین بنیاد البرز، کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی حاصل زحمات کارکنان است دانست و گفت: باید با تلاش و مجاهدت همواره برای خدمت به ایثارگران در مسیر پیشرفت حرکت کنیم.
به منظور بررسی وضعیت اشتغال جامعه ایثارگران و خانواده شهداء ، نشست مشترک عبدالرضا روشنی مدیر کل تامین اجتماعی استان خوزستان ، اصغر رشنودی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و حسن نورانی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان برگزار شد
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: خداوند میزبان شهدا و متکفل خانواده شهداست، مکتب شیعه و مکتب امام صادق(ع) و جمهوری اسلامی ایران باید زنده بماند تا ما در کمال امنیت زندگی کنیم.
ایثار   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان: شهادت اوج عبادت است و کسانی که شهید می شوند عاشق سیدالشهدا و پرورش یافته این مکتب هستند.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فرهنگ اهدای عضو نیازمند ترویج و توسعه است.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: اهدای عضو نیاز باورسازی و فرهنگ سازی دارد و ایثارگران ما همچنان در مسیر این ایثار هستند.
ایثار   ۴ ساعت پیش    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در پشت صحنه فیلم دست ناپیدا حضور یافت و از عوامل و دست اندرکاران این فیلم قدردانی کرد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون مددکاری و مشارکت های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: یکی از وظایف بنیاد شهید و امور ایثارگران مسئولیت ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است.
ایثار   ۴ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه حاجیه خانم نیره نصیری مادر گرامی شهیدان معزز بهمن ترکمند و کامران ترکمند(مدحتی) را تسلیت گفت.
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: شهدای نیروی انتظامی در مسیر تامین امنیت و آرامش ملت ایران همواره جانفشانی کرده و در خط مقدم قرار دارند.
سفیر افلاک   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان با بیان اینکه شخصی شهید می شود که در مکتب سیدالشهدا (ع) رشد کرده و به بالندگی رسیده باشد گفت: مردم ایران پای مکتب انقلاب اسلامی و سیدالشهدا(ع) هستند.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
بایمانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 2 اهواز به همراه سید احمد موالی زاده سرپرست فرمانداری شهرستان اهواز روز چهارشنبه پنجم مهرماه به همراه با خانواده های شهید محمد علی یوسف چلتوکی و شهید مفقودالاثر عبدالمحمد صابر پور از شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار کردند.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
یوسف دانشی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک اهواز به همراه سید احمد موالی زاده سرپرست فرمانداری شهرستان اهوز و حجت الاسلام والمسلمین طهماسبی نماینده ولی فقیه در بنیاد استان به مناسبت هفته دفاع مقدس ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
موکب های بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با ارائه خدماتی که به زائران اربعین ارائه دادند، به عنوان استان برتر در بین موکب های بنیاد شهید سراسر کشور معرفی شدند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: تبدیل وضعیت شغلی ایثارگران مطابق قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران مصوب سال 1400، لازم الاجراست اما برخی دستگاه ها در استان در برابر اجرای آن مقاومت می کنند لذا از آنان به دیوان عدالت اداری شکایت کرده ایم.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی شهادت جانباز 70درصد محمد گنجی دستجرده را تسلیت گفت.
ایثار   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران قم، گفت: همه دستگاه های دولتی وظیفه مند هستند دفاع مقدس را برای نسل جوان امروز تبیین کنند؛ زیرا در غیر این صورت دشمنان مطابق با میل خودشان دست به تبیین می زنند.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: 230 موکب مرتبط با جامعه ایثارگری در قم فعال است، این موکب ها ظرفیت مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۰۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت صورت گرفت ؛ استاندار خراسان جنوبی به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده گرانقدر شهید نصیر احمد عزیزی دیدار کرد.
ویژه برنامه محفل خاطره گویی با روایتگری سید امیر شوشتری مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی و ماشالله شاهمرادی زاده بازیگر ، کارگردان و تهیه کننده سینما و تلویزیون با حضور ابراهیم زره ساز مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خراسان رضوی ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: ماهانه 47 نفر از والدین شهدا را از دست می دهیم که طرح نهضت ثبت خاطرات شهدا را آغاز کرده ایم و تاکنون خاطرات 5 هزار شهید ثبت شده است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در مراسم "هر رسانه یک یادواره" گفت: رسانه ها می توانند پیش قراولان فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۱:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
دومین جشنواره بین المللی موسیقی ایثار اداره کل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران در خرم آباد برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل به مناسبت روز بزرگداشت شهدای منا یادداشتی منتشر کرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۲    
مراسم مهمانی لاله ها در گلزار بهشت معصومه سلام الله علیه با حضور ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان قم، و گروه پدافند هوایی حضرت معصومه سلام الله علیها و نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار و مزار مطهر شهدای مدافع حرم و شهدای گمنام مدفون در این گلزار گلباران شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۲    
به گزارش ایثار از استان اردبیل : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل به مناسبت آغاز هفته غرورآفرین دفاع مقدس پیامی منتشر کرد. در این پیام می خوانیم: ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در جلسه ساماندهی مزار مطهر شهدا در ینگی امام و دانشگاه آزاد اسلامی واحد هشتگرد گفت: ساماندهی مزار مطهر شهدا باید منطبق با فرمایشات مقام معظم رهبری صورت پذیرد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۱۲    
به همت ادارۀ ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی جلسۀ آموزشی و توجیهی رابطین بازرسی ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان با حضور علی اکبر سلمانی سرپرست این اداره کل برگزار شد.
موج   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۱۷    
فرماندار آبیک به همراه جمعی از اعضای شورای تأمین، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده های معظم شهیدان دیدار و گفتگو کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۶    
جلسه ستاد شاهد آذربایجان غربی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تجلیل از ایثارگران و جانبازان ادارکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۳۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی در پیامی آغاز هفته وحدت را تبریک گفت.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۹:۱۸    
آئین استقبال از پیکر پاک شهید مدافع نظم و امنیت، سرهنگ سعید پناهی فرد ، رئیس پلیس آگاهی شهر بندرعباس که روز پنج شنبه طی عملیات درگیری با اشرار به درجه رفیع شهادت نائل آمد، با حضور استاندار لرستان ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس پنجشنبه 6 مهرماه در دیداری چهره به چهره با 23 نفر از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان دیدار کرد. ابراهیم بیانی از ابتدای امسال تاکنون مجموعا با 586 ایثارگر استان دیدار چهره به چهره داشته است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با همراهی فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان در راستای اجرای رزمایش بزرگ رهروان شهدا با سه تن از خانواده های شهدا دیدار و از آن ها تجلیل کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
استاندار ایلام به همراه جمال اسدی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی از مسئولین با حضور در منزل دو شهید با خانواده های این شهدای گرنقدر دیدار و گفتگو کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج سید احمد کلانتری کوشه پدر شهیدان والامقام سید کاظم و سید حسین کلانتری کوشه پیام تسلیتی صادر کرد.