دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۸:۳۹Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بنیاد شهید و امور ایثارگران»

ایثار   ۱ ساعت پیش    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نقش استان ها در تدوین سیاست گذاری و برنامه ریزی کلی این بنیاد در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، و خدماتی پررنگ می شود.
ایثار   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت : فرهنگ ایثار بسیار ارزشمند است و انتقال آن به آحاد جامعه و فرهنگ سازی آن وظایف همه است.
پایگاه خبری انتهاج   ۸ ساعت پیش    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد – ایرنا- معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نقش استان ها در تدوین سیاست گذاری و برنامه ریزی کلی این بنیاد در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، و خدماتی پررنگ می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۰ ساعت پیش    
دو نخبه شاهد و ایثارگر در استان قم در جلسه ای با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و رئیس بنیاد نخبگان قم تجلیل شدند.
ایثار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ورامین از پایان پروژه مرمت و نوسازی گلزار شهدای امام زاده زین العابدین(ع) خبر داد و گفت:عمده گلزار های شهدای شهرستان ورامین دارای بافتی فرسوده است که کار مرمت و بازسازی آن در دستور کار است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین وبینار سراسری ستاد صیانت از عفاف و حجاب در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان همزمان با سایر استان ها برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۲    
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت؛ خانواده های معظم شهدا سرمایه ارزشمند جامعه هستند و خدمت بی منت و توام با تکریم به این قشر معزز توفیق الهی برای همه مسئولان است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۰۹    
فاش نیوز - رییس بنیادشهید و امور ایثارگران از راه اندازی دو مرکز ارزیابی در بخش اقتصادی و مدیریتی و برگزاری آزمون های شناسایی نخبگان، به منظور استفاده از ظرفیت های بالقوه نخبگان شاهد و ایثارگر خبر داد. ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فریمان از معرفی تسهیلات وام اشتغال به مبلغ نهصد میلیارد ریال به واجدین شرایط در این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو مشهد گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه آثار و برکات و فراوان دارد، که کمک به یکدیگر یکی از این اثرات است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۴۵    
جلسه هم اندیشی فی ما بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمه دی با هدف رفع مشکلات درمانی ایثارگران در باین نهاد مقدس برگزار شد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۳۴ سایت دیگر  
بانک مسکن به شعب خود در سراسر کشور، سقف های جدید تسهیلات مسکن ایثارگران و خانواده شهدا را ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، این تسهیلات در گروه تسهیلات تکلیفی بانک مسکن قرار دارد که این بانک خود را متعهد به پرداخت آن طبق ضوابط بالادست می داند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نقش استان ها در تدوین سیاست گذاری و برنامه ریزی کلی این بنیاد در بخش های مختلف فرهنگی، اجتماعی، و خدماتی پررنگ می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با تاکید بر توجه به مقوله عفاف و حجاب در بدنه این نهاد به عنوان دستگاهی در تراز انقلاب اسلامی و پیشرو در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: صیانت از عفاف و حجاب به جهت تاکیدات دینی و مذهبی و نیز توطئه های دشمن برای این مقوله امری واجب است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره فرهنگی،تبلیغات ،هنری و اسناد اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت : یاد شهدا باعث رشد اخلاقی و معنوی همه ما می شود و لازم است که ورزشکاران، شهدا را به عنوان قهرمانان واقعی الگوی خود قرار دهند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۸    
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری مشاوره گروهی با موضوع مدیریت هیجان برای همسران جانبازان به مناسبت هفته بهداشت روان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
نخستین وبینار سراسری ستاد صیانت از عفاف و حجاب با حضور نماینده ولی فقیه و معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن شهید رسول زاده برگزار شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه جامعه ایثارگری همواره در زمینه دستاوردهای علمی عملکرد درخشانی داشته است، گفت: در طول 5 سال گذشته، جمعاً 105 نفر از ایثارگران در کنکور سراسری حائز رتبه های زیر 100 شده اند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان پس از شرکت در نماز مغرب و عشا مسجد جامع به مناسبت 24 مهرماه سال 57 سالروز به آتش کشیدن مسجد جامع و ویژه برنامه این روز همراه با مسئولین استان با فرزند شهید والامقام غلامرضا یزدان شناس دیدار و گفتگو کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست شورای اداری بنیاد فردیس بر لزوم تکریم ایثارگران تاکید کرد و گفت: کارکنان بنیاد باید در بحث تکریم ارباب رجوع پیشتار باشند و تکریم ایثارگران را سرلوحه کار خود قرار دهند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۰    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طی حکمی محمود طاهریان را به عنوان رئیس مرکز حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در مراسم افتتاح شعبه بیمه دی در شهرستان کرمانشاه گفت: پیگیری و حل مشکلات جامعه ایثارگری موجب رضایت و خشنودی خدای متعال و نزول رحمت و برکات الهی است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۲    
مراسم تجلیل از دو نخبه شاهد و ایثارگر استان قم با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس بنیاد نخبگان استان قم در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز شنبه 24 مهر ماه در نشستی صمیمانه میزبان جمعی از اعضای مجمع ایثارگران قوه قضائیه بود
نگاه اصفهان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین شهر و میمه از صدور حکم قضایی برای مالکیت یک کاروانسرا و انعقاد دو تفاهم نامه با اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و نیز بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، خبرداد . ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۰    
جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با حضور جعفری ریاست حراست کل استان تهران و مقدم سرپرست حراست بنیاد شهید و امور ایثارگران و معاونین ستادی و روسای مناطق و اداره کل در سالن الغدیر برگزار گردید.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج گفت: در مراسمی از دانش آموزان ممتاز شاهد وایثارگر مدرسه شهید کلانتری کرج به صورت نمادین تجلیل به عمل آمد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: عظمت و بزرگی کار شهدا ، جانبازان و ایثارگران غیر قابل توصیف است و نمی توان این شکوه و بزرگی را به رشته تحریر درآورد ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی درگذشت فرزند شهید گرانقدر قاسم تبار مقری پیام تسلیتی را صادر کرد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مسابقه رالی خانوادگی ایثارگران به مناسبت هفته تربیت بدنی توسط معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران پس از دیدار با ایثارگران در بخش لایی هزار جریب نکاء گفت: ساده زیستی، تواضع و فروتنی را از خانواده های شهدا و ایثارگران بیاموزیم.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان رسالت اصلی بنیاد را کار فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: تکریم ارباب رجوع در رأس کار بنیاد قرار دارد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۲    
به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان، راهکارهای حفظ و ارتقای سطح سلامت بانوان برای کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین تشریح شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با اشاره به اینکه دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران مایه برکت است، افزود: شهدا و ایثارگران آبرو و عزت به جامعه و نظام می بخشند، چرا که در راه خداوند متعال از دنیا دل کندند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- قاسم محمدزاده با حکمی از سوی امیر حسین قاضی زاده به عنوان سرپرست جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی منصوب شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در دیدار با ایثارگران گرمسار گفت: ترویج تفکر شهدا تنها راه رستگاری و سعادت جامعه است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: مدیران نظام و آحاد مختلف مردم باید نسبت به تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران که امنیت و آرامش را برای کشور به ارمغان آورده اند، به عنوان یک ارزش واقعی اهتمام داشته باشند.
تابش کوثر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پیامی ضمن تبریک به محمدرضا گرایی به خاطر کسب عنوان قهرمانی کشتی جهان تصریح کرد: بی تردید ملت غیور ایران به داشتن فرزندان قهرمان و افتخارآفرینی چون شما به خود می بالد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
اولاد قباد به مناسبت هفته نیروی انتظامی با خانواده شهید امنیت، محمدحسین حدادیان دیدار کرد. فریده اولادقباد، مشاور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در امور زنان و خانواده در این دیدار که با همراهی محمد غفوری سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ انجام شد ...
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران مراغه در دیدار با رئیس پلیس شهرستان مراغه اظهار کرد: جان فشانی و ایثار بارزترین خصلت نیروهای انتظامی است و نقش شهدا و ایثارگران این نیرو بر هیچ کس پوشیده نیست.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۵۷    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساوجبلاغ از برگزاری یادواره 100 شهید والامقام شهر هشتگرد خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان از دیدار جمعی از مسئولین با خانواده معظم شهیدان والامقام سیف اله مجنونی و سید ابوطالب جزدره خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۲۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج گفت: مدیرکل و کارکنان اداره کل پست استان البرز به مناسبت هفته پست با حضور در گلزار شهدا به مقام شهدای ادای احترام کردند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۷    
مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگرشهرستان طبس در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۷    
حقایق پور گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که بین رئیس وقت بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار قزوین منعقد شده، باید به یک هزار و 500 نفر از ایثارگران واجد شرایط در استان قزوین، زمین واگذار شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به مناسبت درگذشت مرحومه مغفوره حاجیه خانم خاتون دوستی مادر گرانقدر شهید والامقام عزیزالله پورمند ، با صدور پیامی این ضایعه را به بازماندگان محترم آن مرحومه تسلیت گفت.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: بنیاد شهید یک نهاد انقلابی و فرهنگی است که باید در برجسته سازی فرهنگ ایثار و شهادت تمرکز کند و نگاه صرفا حمایتی و خدماتی به بنیاد شهید تضعیف این نهاد است.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، به مناسبت هفته نیرو انتظامی با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران ،امام جمعه، ،فرماندهی نظامی و انتظامی ،رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران و جمعی از مسئولین محلی قبور مطهر شهدای آرمیده در آستان مبارک حسین ابن موسی الکاظم (ع) گلباران و عطر افشانی شد . ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین دیدار ویدئوکنفرانسی خود با 6 نفر از ایثارگران استان مازندران به گفت وگو پرداخت. دکتر امیرحسین قاضی زاده هاشمی روز سه شنبه 20 مهرماه در این نشست پس از استماع مطالبات و درخواست های ایثارگران ...