جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۶:۴۲Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آذرشهر»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذرشهر از کشف نزدیک 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار آذرشهر از اختصاص پنج هکتار از اراضی لوله سازی برای احداث طرح اقدام ملی مسکن این شهرستان خبر داد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آذرشهر عنوان کرد: تکریم جانبازان سرافراز بر همگان واجب است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۸    
نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه پروژه خط آهن میانه-تبریز باید تا چشمه ثریا در مرز ترکیه ادامه یابد، تأکید کرد: ما پروژه خط آهن میانه- تبریز را زمانی تمام شده تلقی می کنیم که این خط آهن به ایستگاه اصلی تبریز برسد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس گفت: ایستگاه خاوران به ایستگاه مرکزی تبریز برسد و ترانزیت این خط تا چشمه ثریا در مرز ترکیه وصل شود لذا این موضوع هم زمان بر است و هم به اعتبارات زیادی نیاز دارد و حداقل 10 هزار میلیارد تومان اعتبار در این بخش لازم است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۰    
نصر: محمد حسین فرهنگی؛ نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی از برخی رویه های ناصواب در وزارت علوم انتقاد کرد.
استانداری آذربایجان شرقی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۶    
فرماندار آذرشهر با اشاره به ظرفیت های بالقوه و بالفعل شهرستان در حوزه میراث فرهنگی، خواستار استفاده از تمامی ظرفیت ها از جمله سازمان های مردم نهاد برای معرفی جاذبه ها، آثار ملموس و ناملموس، سنن، آداب و... شد و این موضوع را در صیانت از این حوزه مفید دانست.
استانداری آذربایجان شرقی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۶    
پیگیری های فرماندار آذرشهر برای احیا، مرمت و بازسازی قنوات شهرستان در راستای تحقق مطالبات کشاورزان محقق شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آذرشهر از تخصیص اعتبار 1250 میلیارد ریالی برای تقاطع غیر همسطح شهرک شهید سلیمی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آذرشهر در بازدید از عملیات عمرانی طرح احداث تقاطع غیر همسطح شهرک صنعتی شهید سلیمی گفت: برای اجرای این پروژه از محل اعتبارات سفر سال گذشته رئیس جمهور به استان مبلغ 1250 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آذرشهر در جریان سفر به الوانق ، با خانواده های شهیدان والامقام علی پورپاشا ، علی اصغر ساکنی و حسین عبدالعلی زاده به عنوان سه عضو جامعۀ ایثارگری این روستا دیدار و از استقامت آنان تکریم کرد.
رشت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، اسکو، آذرشهر و پردیس در مجلس در نطق میان دستور امروز خود گفت: باید زنگ خطر مردم را که می گویند نمی توانند زندگی کنند را بشنویم، مردم به نفس نفس افتاده اند، کارمند با حقوق 8 میلیون تومان نمی تواند در تهران زندگی کند ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نصر: معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه پروژه راه آهن تبریز - میانه از کریدورهای اتحادیه بین المللی راه آهن ها بوده و تکمیل این پروژه موجب عملیاتی شدن کریدور شرق به غرب می شود، افزود: با توجه به ضرورت اتصال این مسیر به شبکه اصلی از طریق ایستگاه قدیم تبریز ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نصر: رئیس مجمع نمایندگان شمالغرب کشور و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش تسلط و اطلاعات بالایی نسبت به مسائل حوزه آموزش دارد.
فرماندار آذرشهر در همایش پیاده روی بزرگ خانوادگی ینگجه از توابع بخش مرکزی، ترویج ورزش بالاخص ورزش های همگانی را ترویج همبستگی اجتماعی، شور، نشاط، امید و صمیمیت دانست و بر اهتمام بیش از پیش در این راستا تاکید کرد.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۱:۳۷   + ۴۸ سایت دیگر  
گروه سیاسی: نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس یازدهم و نماینده افشا کننده دریافت خودروهای شاسی بلند اعطایی از جانب وزارت صمت توسط نمایندگان درباره آخرین ابعاد این موضوع گفت: برخی نمایندگان با اسامی از قبیل دفترداران، رانندگان، عروس و دامادشان این خودروها را دریافت کردند ...
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۹    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آذرشهر گفت: والدین معظم شهدا دین خود را به اسلام و کشور ادا کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان شرقی گفت: امکانات آتش نشانی های شهرستان آذرشهر جوابگوی حجم و نوع آتش سوزی ها نیست.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۱۴    
نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه خط آهن میانه-تبریز هم اکنون ناقص است و دولت باید برای تکمیل آن تا ایستگاه اصلی راه آهن تبریز طرح مناسب و ردیف اعتباری کافی در نظر بگیرد.
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۲۹    
وقت نیوز - نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تکمیل پروژه خط ریلی میانه - تبریز تا ایستگاه اصلی راه آهن تبریز تاکید کرد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۹    
نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی بر لزوم تکمیل پروژه خط ریلی میانه-تبریز تا ایستگاه اصلی راه آهن تبریز تاکید کرد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۳    
جلسه قرارگاه جهاد تبیین در شهرستان آذرشهر درخصوص شعار سال با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی برگزار شد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۵۹ سایت دیگر  
در انتخابات امروز هیئت رئیسه اجلاسیه چهارم مجلس شورای اسلامی، روح الله متفکرآزاد، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو به عنوان دبیر انتخاب شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نصر: در این جلسه که حجت الاسلام والمسلمین میر تاج الدینی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر و نایب درختان ، نایب رییس هیئت مدیره انجمن فولاد آذربایجان نیز حضور داشتند ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۲    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان آذرشهر برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۲    
جشنواره فرهنگی، هنری وادبی "امید وهمدلی" در آذرشهر برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۵۳    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آذرشهر به همراه رئیس و کارشناس اداره مسکن و امور گلزارهای اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی از طرح ساماندهی گلزار شهدای روستاهای ینگجه، نادینلو و شیرامین آذرشهر بازدید کردند.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۳:۱۶    
میز خدمت بنیاد شهید و امور ایثارگران آذرشهر در محل برگزاری نماز جمعه این شهر برپا شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۰    
در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی شرکت سیمان آرتا اردبیل سیمان اردبیل و آهک آذرشهر ساربیل متوقف خواهد شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۹:۴۹    
مسئولان آذرشهر با دو عضو جامعۀ معزّز ایثارگری این شهرستان دیدار و گفت وگو کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۹    
تبریز- جانشین فرمانده سپاه آذرشهر در خصوص مصون ماندن در مقابل هجمه های دشمن در عرصه جنگ ترکیبی گفت: امروز در مقابل جنگ ترکیبی دشمن، مرزبندی درست با دشمن در فضای مجازی از اولویت های ماست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۰۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان آذرشهر در آیین اختتامیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای آموزش و پرورش گوگان از تخصیص 11 میلیارد ریال اعتبار برای احداث زمین چمن مصنوعی در دو مدرسه گوگان خبرداد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۶    
نصر: کوچه های قدیمی و جالب آذرشهر یکی از جاذبه های این شهر محسوب می شود؛ کوچه هایی که بالای سرشان مسکونی است و آن زمان از اصول شهرسازی خاصی پیروی می کردند.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نصر: نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: با اشاره به همت جدی کمیسیون آموزش برای نظارت بر اجرای صحیح قانون، افزود: امسال مرحله نظارت بر اعمال قانون توسط نهاد ها است و این نشست ها کمک می کند تا ضعف در اجراها را پیدا کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی خبر داد: پنج تُن مغز گردوی قاچاق به ارزش هشت میلیارد و 460 میلیون ریال در شهرستان آذرشهر کشف و ضبط شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: این بار موشک های فلسطینی ها شکل تازه ای از مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم غاصب اسرائیل نشان دادند و معادلات سران استکبار را برهم زندند
بسیج   ۱۴۰۲/۰۲/۲۵ - ۰۱:۱۲    
تبریز- مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز نوجوانان پسرایران به میزبانی آذرشهر، برگزار شد
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دوران دانشجویی، دوران بی نظیری برای سازندگی، پیشرفت و رشد محسوب می شود، تصریح کرد: در دوران دانشجویی در کنار تحصیل به خاطر آزادی عمل و دغددغه کمتر، بهترین فرصت برای مطالعات غیر درسی، فعالیت های ورزشی ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۰۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
موضوع افشای شاسی بلندها که در چند هفته گذشته با تکذیب و تاییدهای فراوان و متضاد از سوی بهارستان نشینان همراه بود، این روزها بهانه ی تسویه حساب دو طیف مجلس اصول گرا تندرو را فراهم کرده و تبدیل به یک دعوای سیاسی میان طیف قالیباف و جبهه پایداری شده است. ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
نصر: احمد علیرضا بیگی، نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی تفاهم نامه صوری شرکت رادین مبین غرب با مجلس جهت واگذاری 300 دستگاه خودروی دیگنیتی و فیدلیتی را در اختیار تحریریه نصر قرار داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نصر: احمدعلیرضا بیگی نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با حضور در تحریریه به سئوالات سردبیر نصر پاسخ داد.
ایانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان شمال غرب کشور و نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ابتکار و خلاقیت در تولید محصولات موجب سبقت از رقبا و تولیدکنندگان داخلی و خارجی می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با اشاره به ظرفیت های صنعتی و معدنی شهرستان آذرشهر گفت: آذرشهر رنگین کمان سنگ است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۰    
در قالب یک تور رسانه ای، برای بازدید از خدمات سازمان بهزیستی به افراد تحت پوشش عازم شهرستان آذرشهر می شویم. در نشست های خبری معمولا خدمات چنین سازمان ها و اداراتی توسط مدیران این نهادها تشریح و به آمار و ارقامی اکتفا می شود که گاه دور از [...]