سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۷:۳۲Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش و تحقیقات»

صنایع   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه فرارسیدن فصل گرما، برنج های انباشته شده دچار آفت می شوند و دیگر قابل استفاده نخواهند بود، تاکید کرد در چنین شرایطی شاهد واردات برنج به کشور هستیم که این بزرگترین خیانت به کشاورزان است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، به شاخص های مد نظر مجلس در برنامه هفتم اشاره کرد و گفت: باید ارزش پول ملی را افزایش دهیم، باید وابستگی به دلار را کم کنیم و باید تقویت و توسعه زیرساخت های کشاورزی و صنعتی را جدی بگیریم.
عصر اترک   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۹    
علی جدی، نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم شیروان گفت: در این کمیسیون تمام تلاش خود را برای تحقق شعار سال انجام خواهیم داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع رتبه بندی فرهنگیان که در سند تحول هم آمده بود بعد از گذشت 13 سال ورود کرد و این مهم را انجام داد، گفت: مجلس در این موضوع پای کار آمد و قراری برای عدم پرداخت رتبه بندی معلمان نداریم..
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ دکتر احمدی سنگری، نماینده مردم شهرستان رشت و خمام و دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تاخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان گفت: با توجه به پیش بینی و تخصیص اعتبار رتبه بندی معلمان، این تاخیر نشان از بی مدیریتی و بی تدبیری مسئولان ذی ربط است. ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
احمد حسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: این احتمال نیز وجود دارد که فردی نفوذی در وزارتخانه یا سازمان برنامه و بودجه وجود داشته باشد که بخواهد به صورت عمدی در جامعه معلمان نارضایتی ایجاد کند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه مشترک با رئیس مجلس شورای اسلامی و وزیر آموزش و پرورش برای پیگیری حقوق معلمان خبرداد و گفت همچنین با تاکید دکتر قالیباف در اولین جلسه مجلس مساله تاخیر در پرداخت ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: رفتار و عملکرد سازمان برنامه بودجه خلاف قانون و اخلاق است و نتیجه آن به نفع نظام جمهوری اسلامی نیست، امروز 29 اسفند است اما هنوز معلمان دریافتی نداشتند و با وجود وعده های مختلف در خصوص پرداخت معوقات این کار را انجام نداده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تایید پرداخت نشدن حقوق ماه آخر بیش از یک میلیون معلم و فرهنگی همراه با مابه التفاوت رتبه بندی تا صبح امروز 29 اسفند، گفت: با وجود دستورات صریح رئیس جمهور و معاون اول رئیس جمهور؛ سازمان برنامه و بودجه از تأمین کسری رتبه بندی خودداری کرده است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۳۱    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هنوز برای رسیدت به نظام آموزش مهارت محور فاصله وجود دارد، گفت با توجه به اینکه تکلیف قانون است که بخشی از آموزش ها مهارت محور باشد، در جلسات کمیسیون تاکید شد که این آموزش ها در سال 1402 تقویت شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: همه معلمان غیررسمی سال آینده تعیین تکلیف می شوند و به میزان سابقه هرمعلم، امتیاز ویژه ای برای استخدام در نظر گرفته خواهد شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه جمع بندی گزارش تیم اعزامی مجلس به قم، با حضور امیرآبادی فراهانی و ذوالنوری نماینده مردم قم و وزرای بهداشت و آموزش و پرورش و نماینده وزارت اطلاعات به میزبانی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در حال برگزاری است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۷:۴۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حمایت از شرکت های دانش بنیان و تولید داخل منجر به رفع بیکاری و اشتغال آفرینی در کشور می شود.
برترین ها / خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
فلاحی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که امروز جامعه متدین این سوال را مطرح می کند که چه زمانی قرار است اقدام عملیاتی درباره بی حجاب ها انجام گیرد؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که امروز جامعه متدین این سوال را مطرح می کند که چه زمانی قرار است اقدام عملیاتی درباره حجاب انجام گیرد؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
در حالی که عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از باقی ماندن 12 همت از بودجه رتبه بندی خبر داده است ولی معلوم نیست بودجه باقی مانده، کفاف رسیدگی به اعتراض معلمان را می دهد یا خیر.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی یکی از سازوکارهای جلوگیری از فساد را راه اندازی سامانه های نظارتی عنوان و اظهار کرد: در همین راستا در سامانه نظارت مردمی صندوق بازنشستگی کشوری گامی برای مقابله با فساد است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۴:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت که باید سیاست فعال تری در خصوص دخالت های دولت آذربایجان داشته باشیم و پاسخ این کشور را بدهیم.
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۳۵ سایت دیگر  
شیوا قاسمی پور عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، به خبر نمایش فیلم های مستهجن در برخی مدارس واکنش نشان داد.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره تحقق شعار تولید؛ اشتغال و دانش بنیان گفت: سال جاری 6 هزار میلیارد تومان به دانش بنیان ها اختصاص داده شد و سال آینده نیز حداقل 6 هزار میلیارد تومان اختصاص داده می شود.
آنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۳    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها یک عملیات روانی معروف به نام عملیات پشه مالاریا دارند،گفت: ممکن است در همین راستا یک عملیات هدفمندی را به نیت ایجاد جنگ روانی در جامعه ما دنبال کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به ویژگی های مجلس منتظر گفت: مجلس شورای اسلامی باید قوانینی را وضع کند که این قوانین جامعه را به سمت انتظار واقعی هدایت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در خصوص عدم درج برخی رشته ها در دفترچه آزمون استخدامی آموزش وپرورش گفته است: دلیل افزودن نشدن برخی رشته ها در آزمون استخدامی آموزش وپرورش عدم نیاز مراکز و مدارس به این رشته ها بوده است.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسمومیت دانش آموزان توطئه برنامه ریزی شده از سوی رژیم صهیونیستی و مرتجعین منطقه است، گفت: خود دشمنان هم می دانند که در این زمینه موفق نبوده اند.
سعیدرضا کامرانی در جمع کارکنان آموزش و پرورش استان به صورت حضوری و اعضای شورای معاونان ادارات آموزش و پرورش و مدیران مدارس سراسر استان به صورت برخط ، با حضور علیرضا پاک فطرت، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و نماینده مردم شیراز و زرقان از وضعیت مرکز شماره 1 شیراز گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۲۷    
ایسنا/فارس نماینده مردم شیراز و زرقان و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اداره شهرهای دارای شهروندان فرهیخته دارد ساده تر است، گفت: برای کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند معلمان و شهروندانی باسوادتر و بافرهنگ تر هستیم و این وظیفه برعهده شهرداری ها و آموزش و پرورش است.
فاش نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۵:۳۲    
فاش نیوز - رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از ایجاد تسهیلات جهت رفع محدودیت های تحصیلی برای ایثارگران در لایحه بودجه سال آینده خبر داد. به گزارش خبرنگار پارلمانی ما، علیرضا منادی سفیدان ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از احتمال افزایش 2.5 تا 5 میلیون تومانی برخی معلمان آموزش و پرورش خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
توضیحات منادی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس درباره ماجرای مسمومیت دانش آموزان در مدارس و تعطیلی آنها را ببینید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به موضوع مسمومیت دانش آموزان گفت: فعلا تصمیمی برای تعطیلی مدارس گرفته نشده؛ تصمیم گیری در این خصوص بر عهده شورای عالی امنیت ملی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه مسمومیت ها غیرطبیعی است گفت: نهادهای امنیتی برای بازگشت آرامش به جامعه باید زودتر اقدام کنند
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در توئیتی به تصویب پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی به میزان حداقل 70 هزار میلیارد تومان، اشاره کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه نمایشگاه جهاددانشگاهی؛ الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت دانش بنیان با ارائه دستاوردهای شاخص حوزه های پزشکی، سلول های بنیادی، فرهنگی، پژوهش و فناوری، آموزش و کارآفرینی، تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان این نهاد انقلابی ظهر امروز شنبه سیزدهم اسفندماه با حضور علیرضا منادی سفیدان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۴۵   + ۳۸ سایت دیگر  
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت که جلسه کارگروه ویژه بررس موضوع مسمومیت دانش آموزان به زودی تشکیل می شود.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: این مسمومیت ها بیشتر در ادامه همان اغتشاشات است و نوعی انتقام گرفتن از جوانان و بخصوص نوجوان است که در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن حضور گسترده داشتند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دانشگاه ها با انبوهی از بدهی بجا مانده از دولت گذشته سال 1401 را به پایان خواهند رساند و این حجم از بدهی به همراه رشد ناچیز اعتبارات در سال آینده بر تولیدات علمی، مرجعیت و دیپلماسی علمی اثرگذار خواهد بود.
مازنی نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
علی کریمی فیروزجایی پیش ازظهر جمعه در جلسه مشترک مجمع نمایندگان مازندران با مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: ارتباط دانشگاه های مازندران با کشورهای اوراسیا ضرورت دارد ...
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
نمایشگاه معرفی گزیده ای از دستاوردهای جهاددانشگاهی به میزبانی مجلس شورای اسلامی شروع به کار کرد. نمایشگاه معرفی گزیده ای از دستاوردهای حوزه های پژوهش و فناوری؛ آموزش و کارآفرینی؛ تجاری سازی و اقتصاد دانش بنیان و فرهنگی جهاددانشگاهی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بعد از رتبه بندی معلمی که دنبال شاخص رتبه نباشد، به کارمند تبدیل می شود و دیگر نمی تواند آموزش بدهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/همدان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس از توضیحات وزرا پیرامون مسمومیت دانش آموزان قانع نشدند چراکه این موضوع ادامه پیدا کرده در حالیکه نگاه مجلس این است که عوامل این مسأله هرچه سریع تر شناسایی شوند و برخورد جدی با آنها صورت گیرد.
برترین ها / ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: این مسمومیت ها بیشتر در ادامه همان اغتشاشات است و نوعی انتقام گرفتن از جوانان و بخصوص نوجوان است که در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن حضور گسترده داشتند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: طرح ایجاد مرکزی برای مرجعیت علمی برای مقابله با تهدیدات زیستی مراحل قانونی خود را در مجلس طی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: 43 هزار میلیارد تومان اعتبار نیز از محل تعرفه های واردات ماشین آلات کشاورزی به صندوق های نوآوری و شکوفایی اختصاص یافته که به این شرکت ها تعلق می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، گفت: اکنون سه ماه از وقوع مسمومیت دانش آموزان در مدارس می گذرد اما هنوز این ماجرا در هاله ای از ابهام بوده و حتی دستگاه های امنیتی و بهداشتی نیز در ابهام به سر می برند فلذا باید سریع تر اقدامی صورت گیرد تا خانواده ها از نگرانی خارج شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه سه ماه از اتفاق مسمومیت دانش آموزان می گذرد، اظهار داشت: همچنان دستگاه های امنیتی و بهداشتی و درمانی با ابهام در این زمینه صحبت می کنند، باید این نگرانی با حساسیت دنبال شود تا خانواده ها از این نگرانی خارج شوند.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ دانش آموزی بینایی اش را بر اثر مسمومیت از دست نداده است، گفت: دستگاه های امنیتی در حال بررسی مسئله هستند.
صنایع   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسبت به افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان با وجود تورم 40 درصدی، انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن انتقاد از مباحث مطرح شده پیرامون نحوه اخذ مالیات از جامعه نخبگان تأکید کرد که این موضوع نباید باعث نزول شأن نخبگان شود چرا که رفع مشکلات کنونی تنها در گرو حفظ جامعه نخبگان در کشور است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۹:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رکنا سیاسی : رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که وجود اراده و فکر پلیدی پشت ماجرای مسمومیت دانش آموزان دختر خطر مهمی است، گفت : طبق اخبار رسیده برای مسموم کردن دانش آموزان از سم استفاده شده البته این سم از سموم جنگی نیست که خطر بالایی داشته باشد.