چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۴:۵۹Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان نظام پزشکی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، به تشریح بسته تشویقی برای حمایت از پزشکان جوان پرداخت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۲    
رئیس سازمان نظام پزشکی کشور گفت: تسهیل صدور مجوز و خرید تجهیزات مطب از جمله راهکار هایی است که برای حمایت از پزشکان جوان درنظر گرفته شده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور به شتاب بی سابقه جامعه پزشکی در چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: پیشرفت حوزه پزشکی باعث شده تا امروز به خیلی از کشورهای دنیا خدمات دهیم و در پزشکی، به خودکفایی مطلق برسیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۶:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، تخصص و تعهد حرفه ای را دو بال جامعه پزشکی برای خدمت به مردم دانست.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۳    
یکی از دستور جلسه های سی و هفتمین جلسه شورایعالی سازمان نظام پزشکی بررسی چالش ها و مشکلات اجرایی پزشک خانواده و نظام ارجاع بود. حضور دکتر فرشیدی معاون بهداشت وزیر بهداشت در این جلسه به عنوان نماینده این وزراتخانه باعث شد گفتگو در این زمینه به صورت تخصصی تر انجام شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای عالی سازمان نظام پزشکی کشور ضمن انتقاد از عدم تناسب شدید بین نرخ تعرفه های خدمات علوم آزمایشگاهی و نوسانات شدید ارزی در ادامه از خطر ورشکستگی و تعطیلی برخی آزمایشگاه های تشخیص طبی در کشور خبر داد و گفت ...
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۹:۰۸    
سه عصو داروساز شورایعالی سازمان نظام پزشکی در پیامی درگذشت دکتر شاهچراغیان ریاست اسبق انجمن داروسازان فارس را تسلیت گفتند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی، دغدغه تأمین دارو را مهم تر از تحویل درب منزل بیمار دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۱    
آمار های سازمان نظام پزشکی در مورد تعداد پزشکان با اشکالات متعددی همراه است. با این وجود بار ها دیده شده که مسئولان وزارت بهداشت بر اساس همین آمار ها به قانون گذاری و ارائه گزارش پرداخته اند. لایحه برنامه هفتم توسعه یکی از این موارد است.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه صدور مجوز عرضه دارو در پلتفرم ها پیش از تامل کافی در دستورالعمل های اجرایی و نظارتی در واقع به معنای نادیده انگاشتن نقش مهم مسئول فنی داروخانه است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی با بیان این که در دو دهه اخیر تعداد افراد چاق در کشور ما پنج و نیم برابر شده است؛ گفت: مصرف کالری توسط هر فرد در چند دهه اخیر از متوسط 2000 کالری در روز به 3 هزار کیلوکالری افزایش پیدا کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران گفت: بیماری های کبد بحث بسیار مهمی در دنیا و کشور ما است، به خصوص بیماری های کبدی غیرالکلیک و سندرم متابولیک کبدی که بسیار شایع هستند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور پیروی از سبک غلط زندگی، کم تحرکی و استفاده روزافزون از تنقلات و غذاهای آماده پرکالری را از عوامل مهم افزایش شیوع کبد چرب ذکر کرد و گفت: شمار افراد چاق در ایران طی 4 دهه گذشته 5.5 برابر رشد داشته است.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
طبق قوانین سازمان نظام پزشکی کشور، هر عاملی که باعث تحمیل هزینه اضافی یا طول درمان اضافی برای بیمار شود، غیرقانونی است.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۲۲   + ۶۳ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، سعید کریمی درباره چگونگی نظارت بر کار افراد غیر متخصص و به اصطلاح پزشک نماها گفت: سامانه اعضای سازمان نظام پزشکی مرجع مناسبی برای اطمینان از پزشک بودن فرد به شمار می رود. با یک جست وجوی ساده نام پزشک در این سامانه می توان رشته تحصیلی و محل خدمت پزشک را مشخص کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با اشاره به افزایش سن امید به زندگی، خواستار توجه بیش از پیش به جایگاه فیزیوتراپی شد.
سخنگوی سازمان نظام پزشکی، در ارتباط با میزان درآمد جامعه پزشکی کشور، نکاتی را متذکر شد.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۱:۲۳   + ۲۱ سایت دیگر  
اخیرا نامه ای از جانب سرپرست مرکز نظارت و اعتباربخشی امور درمان وزارت بهداشت در خصوص محرومیت دائم حسین روازاده از اشتغال به حرفه پزشکی ابلاغ شده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
گروه جامعه: سخنگوی سازمان نظام پزشکی با اشاره به اینکه میزان مهاجرت جامعه پزشکی نسبت به سال های قبل از کرونا تقریبا افزایش دو برابری داشته است، گفت: برای حوزه پزشکی و طبابت در همه دنیا نیاز وجود دارد ...
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۹:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان نظام پزشکی درباره علل مهاجرت پزشکان توضیحاتی ارائه داد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، به مناسبت روز پزشک و روز داروساز و همزمانی با هفته تعاون ، اسماعیل زاد رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سیاهکل به اتفاق رؤسای تأمین اجتماعی و هلال احمر با مراجعه به درمانگاه پزشکان طالقانی و قسمتی زاده ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، با اشاره به جایگاه پزشکی کشورمان در دنیا، گفت: پیشکسوتان حوزه سلامت ایران در دنیا زبانزد هستند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۲    
رییس کل سازمان نظام پزشکی در مراسم گرامیداشت روز داروساز،با تقدیر از مجاهدتهای داروسازان از ذکریای رازی به عنوان یکی از مفاخر بزرگ علم بشر نام برد و در ادامه صحبت هایش ورود دستگاه های غیر مرتبط و با نگاه کالایی به دارو را خلاف مصالح کشور دانست و گفت ...
سالم خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۹    
سالم خبر: محمد رئیس زاده، رئیس سازمان نظام پزشکی کشور در مراسم بزرگداشت روز داروسازی که با میزبانی انجمن داروسازان ایران و حضور چهره های شاخص داروساز کشور در هتل قلب برگزار شد، گفت: رشته داروسازی باید به عنوان یک رشته آکادمیک و دانشگاهی شان خود را حفظ کند در این مساله ساده انگاری نکنیم.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
آیین ویژه گرامیداشت روز پزشک، روز داروساز و روز کارمند در سازمان تأمین اجتماعی، با حضور میرهاشم موسوی مدیرعامل این سازمان، دکتر محمد رئیس زاده رئیس سازمان نظام پزشکی کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/قم رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم، مداخلات پزشکی به ویژه در حوزه دندان پزشکی و طب سنتی را مورد توجه قرار داد و گفت: مهم تر از برخورد قضایی و مداخله سازمان نظام پزشکی؛ ارتقا سطح سواد سلامت مردم است که اهمیت دارد؛ فرهنگ مردم باید در حوزه سلامت ارتقا پیدا کند.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۳    
رئیس نظام پزشکی سبزوار و عضو شورایعالی سازمان نظام پزشکی در پیامی روز داروساز را گرامی داشت
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
اصفهان-رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان اصفهان گفت: استان اصفهان با 5 میلیون نفر جمعیت هفت نفر متخصص جراحی نوزادان دارد و در آینده ای نزدیک اصفهان از وجود این متخصصان خالی می شود.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۱    
دکتر محمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی در پیامی سالروز تولد حکیم زکریای رازی و روز داروساز را به همه فعالان در این حوزه علمی تبریک گفت
موج   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۰:۳۱    
با حضور هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی استان کرمانشاه، جامعه پیشکسوت و نمونه پزشک کرمانشاه مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت روز پزشک و داروساز در مراسمی از 41 پزشک و متخصص برگزیده سازمان نظام پزشکی شاهرود تجلیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: پزشکان عمومی در کشورمان به دلیل هزینه های بالا و درآمد کم رغبتی به مطب داری ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان رفسنجان از وضعیت ساختمان نظام پزشکی رفسنجان انتقاد کرد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۰۸:۲۵    
رئیس سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران گفت: نیازمند انقلاب نظری در حوزه بهداشت و درمان ناظر به وضعیت فعلی و نیازهای آتی حوزه سلامت هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۲:۱۳    
رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: 42 درصد پزشکان متخصص کشور در پنج کلانشهر تهران، اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز سکونت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - 41 پزشک و متخصص برگزیده جامعه پزشکی شاهرود از سوی سازمان نظام پزشکی این شهرستان به مناسبت روز پزشک در آیینی معرفی و تجلیل شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس سازمان نظام پزشکی کشور گفت: توزیع نامناسب پزشکان را در کشور شاهد هستیم که دغدغه ها و نگرانی های جدی به وجود آورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۲ - ۱۷:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم گفت: استان قم هزار و 200 پزشک عمومی دارد که از این تعداد 180 پزشک مطب شخصی دارند و حدود 400 نفر از پزشکان نیز در مراکز درمانی دولتی و خصوصی مشغول به طبابت هستند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۳:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قضیه از این قرار است که سازمان روانشناسی و مشاوره مثل سازمان نظام پزشکی یا سازمان نظام مهندسی یکی از سازمان مستقل و غیردولتی کشوراست. این سازمان که بعد از مجلس ششم مصوب شد، قرار بود چند روز پیش پنجمین دوره انتخابات خود را برگزار کند اما با تاخیر و تعویق و در نهایت مداخله مستقیم دولت مواجه شد.
سازمان نظام پزشکی   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۶    
به مدد مجاهدت ها و ایثار شماست که اکنون هیچ بیماری با هیچ بیماری ای در سراسر این مرز پرگهر تنهانیست و از واسطه ی فیض الهی که دستان شفابخش شماست در بالاترین سطح کیفی ممکن
سازمان نظام پرستاری کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۲:۵۶    
رئیس کل سازمان نظام پرستاری با صدور پیامی، زادروز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پرستاری، دکتر محمد میرزابیگی رئیس کل سازمان نظام پرستاری کشور در پیامی به دکتر محمد رئیس زاده رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور، فرا رسیدن اول شهریور، روز پزشک را تبریک گفت ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۰:۲۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، نسبت به ورود ارگان های خارج از حوزه دارو به صنعت داروسازی انتقاد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران، به تشریح مهم ترین چالش های نظام سلامت و جامعه پزشکی پرداخت.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم روز پزشک و داروساز صبح امروز سه شنبه ، با حضور ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، بهرام عین اللهی وزیر بهداشت و محمد رئیس زاده رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور، در سالن اجلاس سران برگزار شد.| عکاس: مسعود ساکی
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
سرطان سینه رئیس سازمان نظام پزشکی فریدونکنار گفت: بنابر آمار های موجود شایع ترین دلیل سرطان در خانم ها، سرطان سینه محسوب می شود که از گستره شیوع آن از 15 تا کهنسالی است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مراسم روز پزشک از سوی سازمان نظام پزشکی کشور برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۱:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
قرار است صبح سه شنبه 31 مرداد 1402، رئیس کل سازمان نظام پزشکی و جمعی از نمایندگان جامعه پزشکی به مناسبت روز پزشک، با رئیس جمهور، دیدار و گفتگو کنند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شفا آنلاین سلامت درپی درخواست سازمان نظام پزشکی جهت افزایش تعرفه خدمات سلامت برای نیمسال دوم سال جاری تا سقف 40 درصد مصوب شورای عالی بیمه سلامت و مطابق روال گذشته، معاون اول رئیس جمهور دستور اقدام لازم دراین باره را صادر کرد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شفا آنلاین سلامت غلامحسین اسماعیلی ،رییس دفتر رییس جمهوری، تصویر نامه رئیس سازمان نظام پزشکی ایران در خصوص درخواست افزایش تعرفه خدمات سلامت تا سقف 40 درصد -مصوب شورای عالی بیمه سلامت-را برای بررسی به وزیر بهداشت ارجاع کرد.