یکشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۳:۰۹Oct 2022 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ستاد دیه»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۶    
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان قزوین از آزادی 45 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در ماه های محرم و صفر خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۵    
رکنا: مدیر نمایندگی ستاد دیه استان قزوین از آزادی 141 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در شش ماهه ابتدای سال جاری حبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یزد- مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 82 زندانی مالی غیرعمد از زندان های یزد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه استان همدان از آزادی 126 زندانی جرائم غیرعمد در همدان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس هیأت امنای ستاد دیه استان مرکزی از افزایش 81 درصدی جذب کمک های مردم استان مرکزی برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد خبر داد و گفت: این افزایش در شش ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رخ داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۵    
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل گفت: با یک اقدام خیرخواهانه دو زندانی جرائم غیرعمد و مالی در استان اردبیل توسط دو زوج جوان آزاد شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیرعامل ستاد دیه استان البرز گفت: 210 زندانی جرائم غیرعمد با کمک ستاد دیه و به همت خیرین طی 6 ماه گذشته از زندان های این استان آزاد شدند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از ستاد دیه استان، 20 نفر از این زندانیان از زندان مرکزی تبریز و 20 نفر دیگر هم از زندانهای شهرستان های دیگر آذربایجان شرقی به آغوش خانواده های خود بازگشتند. بر اساس این گزارش، مبلغ بدهی این 40 نفر مبلغ 10 میلیارد تومان بود که نیمی از آن توسط [...]
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
جامانده اربعین در روز اربعین مبلغ 60 میلیون ریال را جهت آزادی یک زندانی غیر عمد به ستاد دیه استان یزد اهدا نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: استان اصفهان با میزبانی از 1041 زندانی جرایم غیرعمد در صدر فهرست عددی محکومان مالی و بدهکاران دیات غیرعمد قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس ستاد دیه گیلان، از راه اندازی پویش مهر حسینی در آستانه اربعین خبر داد و خاطرنشان کرد: بسیاری از افراد در این ایام به عشق امام حسین(ع) و با نیت خبر هزینه سفر کربلا را برای آزادی زندانیان پرداخت کردند که ثواب زیادی دارد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 77 زندانی مالی جرایم غیرعمد از زندان های یزد آزاد شدند، گفت: یزد دیگر زندانی زن محکوم مالی جرایم غیرعمد و دیه ندارد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 77 زندانی مالی جرائم غیرعمد از زندان های یزد آزاد شدند گفت: یزد دیگر زندانی زن محکوم مالی جرائم غیر عمد و دیه ندارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۸:۲۶    
اردبیل - ایرنا - فرزندان یک فرد خیر در اردبیل با اهدا هزینه مراسم اربعین درگذشت پدر روحانی خویش به ستاد دیه این استان، زمینه آزادی پنج زندانی جرایم غیرعمد و مالی را را فراهم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه اصفهان با اعلام آمار 171 نفری زندانیان مهریه در استان گفت: مطالعه پرونده های ناشی از تعهدات مهریه نشان می دهد سکه های بهار آزادی، همیشه نوید سرور و شادی نبوده و قابلیت حبس مردان بسیاری را در پست میله های سرد زندان دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های البرز گفت: در 5 ماهه نخست سال جاری و با همت اداره کل زندان ها، ستاد دیه و خیرین 181 زندانی بدهکار مالی از زندان های این استان آزاد شدند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ نیکوکار یزدی با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان یزد مبلغ 20 میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در قالب پویش”قدم قدم تا آزادی” اهدا نمود. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد نیکوکاران یزدی به ویژه جاماندگان از سفر اربعین حسینی این روزها در قالب پویش قدم قدم تا آزادی با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان نسبت به کمک جهت ازادی زندانیان جرائم غیرعمد مالی و بازگشت آنها به آغوش خانواده اقدام می کنند.
روابط عمومی ستاد دیه کشور، طبق آخرین آمار ارائه شده هم اکنون 11544 زندانی جرایم غیرعمد در سطح زندان های کشور تحمل حبس می کنند که 356 نفر از این زندانیان را زنان شامل می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه خراسان جنوبی از تلاش مجدانه این نهاد حمایتی در آزادی 72 زندانی جرایم غیرعمد موجود در زندان های استان تا پایان ماه صفر خبر داد.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش رروز شنبه ایرنا از ستاد دیه کشور، نمایش نامه خوانی زندگی کارگری زنان که شامل سه نمایش نامه به نویسندگی لیلی عاج و کارگردانی الهام شعبانی است از 19 شهریور تا 9 مهر با هدف آزادی زنان زندانی جرایم مالی و غیرعمد در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می شود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان مرکزی گفت: با کمک خیران از ابتدای امسال تاکنون 155 زندانی جرایم غیر عمد از زندان آزاد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
نیکوکار یزدی مبلغ 80 میلیون ریال هزینه خیرات پدر مرحوم خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه خراسان جنوبی گفت: از ابتدای ماه محرم با همراهی شاکیان، همت خیران و ستاد دیه، 18 زندانی جرائم غیرعمد از زندان های استان آزاد شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نیکوکار یزدی با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان یزد مبلغ 100 میلیون ریال را برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا کرد.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۰۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
نیکوکار یزدی با اهدای مبلغ 100 میلیون ریال به ستاد دیه استان، با هدف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد نذر خود را ادا کرد.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
یک دختر دانشجو در اقدامی خیر و خداپسندانه هزینه سفر به کربلا برای مراسم اربعین را صرف آزادی دو زندانی کرد اما در اتفاقی جالب از سمت دانشگاه عازم کربلا می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه آذربایجان شرقی گفت: مدیران صنایع و کارخانجات استان با اهدای هزینه تاج گل ترحیم به مناسبت درگذشت همسر رئیس اتاق بازرگانی تبریز، مقدمات آزادی همزمان 20 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان را فراهم کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
طبق گردانی شیفتگان حضرت سیدالشهداء(ع) در حسینیه امام مجتبی(ع) زمینه آزادی پنج بدهکار مالی تحت حمایت ستاد دیه کشور را فراهم کرد.
عطنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عطنا - دانشجوی دختر مقطع کارشناسی ارشد رشته روزنامه نگاری در دانشگاه علامه طباطبایی، پس انداز شخصی خود را صرف آزادی دو زندانی در شهرهای شیراز و تهران کرد.این دختر کازرونی الاصل با پرداخت 10 میلیون تومان به ستاد دیه استان تهران زمینه ساز آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد شد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۲:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
مرجان چراغی نیک در روز تولدش با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان یزد و بررسی پرونده های موجود در این ستاد مبلغ 1 میلیارد و 500 میلیون ریال، بدهی شش زندانی را که به دلیل محکومیت های مالی و جرائم غیر عمد در زندان های استان تحمل حبس می نمودند را پرداخت
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
حسینیه حضرت مهدی (عج) مشهد مقدس، مبلغ صد و ده میلیون تومان هزینه پذیرایی از مهمانان دهه اول محرم امسال را برای مشارکت در آزادی هشت زندانی در استانهای مختلف به ستاد دیه اهدا کرد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، یک مادر بدهکار مالی که به دلیل مشکلات مالی در زندان به سر می برد ظرف 20 روز در مراسم شهادت حضرت رقیه از زندان فردیس آزاد شد. بدهی این مددجو 310 میلیون ریال بود که ستاد دیه البرز با پرداخت کل بدهی زمینه آزادی وی را مهیا کرد و این مددجو به آغوش گرم خانواده بازگشت. ...
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ غلامعلی دهشیری در تبیین دستاوردهای سفر ریاست قوه قضاییه به استان یزد، افزود: 60نفر با تکیه بر تاسسیات حقوقی، استفاده از پابند، زندان باز و مرخصی پایان حبس و با تلاش مجموعه اجرای احکام دادسرا آزاد گردیدند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند- مدیر نمایندگی ستاد دیه خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 59 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد استان با 229 میلیارد ریال بدهی آزاد شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مراسم گلریزان آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد با مشارکت آستان قدس رضوی، ستاد دیه و اداره کل زندان های فارس و حضور تعدادی از خیرین و خادمیاران آستان قدس در اداره کل زندان ها برگزار شد و تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
خانواده خانم دکتر تهرانی با اهدای هزینه مراسم ترحیم فرزندشان به ستاد دیه استان اردبیل 27 زندانی جرایم غیر عمد و مالی را از زندان آزاد کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مدیر ستاد دیه لرستان گفت: به مناسبت ایام اربعین 10 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد استان آزاد شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل ستاد دیه استان کرمان از آزادی 17مددجوی جرائم غیر عمد در کرمان خبرداد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت امناء ستاد دیه اردبیل گفت: با کمک های حاصل از پنجمین گردهمایی حسینیان استان، زمینه آزادی 30 زندانی غیرعمد و جرایم مالی با محکومیت بالغ بر 110 میلیارد ریال فراهم شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 8 محکوم مالی جرائم غیر عمد خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 8 محکوم مالی جرائم غیرعمد همزمان با سفر رئیس قوه قضاییه به استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 8 محکوم مالی جرائم غیرعمد همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان یزد خبر داد.
یزد آوا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 8 محکوم مالی جرائم غیر عمد همزمان با سفر رییس قوه قضاییه به استان یزد خبر داد.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرنمایندگی ستاد دیه هرمزگان از کمک 150میلیون تومانی شرکت صبا فولاد خلیج فارس برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۰۹:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اردبیل از تامین 253 میلیارد و 127 میلیون و 136 هزار و 23 ریال مبلغ دیه و آزادی 83 زندانی از زندان های این استان در سال جاری خبر داد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آسیانیوز / یزد ؛ همزمان با نهمین روز از شهریور ماه مقارن با سوم صفر نیکوکاران یزدی با مراجعه به دفتر ستاد دیه استان یزد کمک های خود را در قالب پویش “قدم قدم تا آزادی” جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمودند. ...
پیام خاوران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر نمایندگی ستاددیه خراسان جنوبی از فراهم شدن زمینه آزادی 10 زندانی جرائم غیر عمد در استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
در پنجمین جلسه ستاد دیه استان به 10 پرونده جرائم غیر عمد رسیدگی و قرار شد تا قبل از اربعین با تسویه بدهی، این افراد آزاد شوند.
دانا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عظیمی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان یزد از آزادی 12 محکوم مالی در یزد با اجرای پویش هر هیئت آزادی یک زندانی در ماه محرم امسال خبر داد.