جمعه ۱۲ خردادساعت ۰۴:۲۳Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «CNG»

خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به ناترازی بنزین، یکی از راه کارهای حل ناترازی توسعه سوخت های جایگزین مانند CNG است.
تین نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر کشور در جریان بازدید از غرفه اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور در نمایشگاه تعالی حکمرانی شهری دستور لازم برای پیگیری مشکلات بیمه رانندگان حمل و نقل عمومی و نیز پیگیری از دستگاه های اجرایی مربوطه در خصوص رفع کمبود جایگاه CNG در شهرهایی که با این چالش روبرو هستند را صادر کرد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۳:۳۳    
بازرس اتحادیه صنف تعمیرکاران کرج: برخی افراد بدون مجوز و بدون رعایت ایمنی، اقدام به نصب کپسول CNG می کنند. نمی دانیم به واسطه این بی قانونی ها، این بمب های ساعتی رها در شهرها چه وقت منفجر خواهند شد. مردم حتماً از تعمیرکار دارای مجوز و قابل اعتماد استفاده کنند
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۳۲    
شهردار شهر گلستان از راه اندازی جایگاه CNG شهید باکری پس از 14 سال خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
افزایش ناگهانی قیمت خودرو باعث افزایش قیمت قطعات هم شد و موجب شد در کنار تولید و توزیع لوازم یدکی، اجناس چینی و تقلبی با بسته بندی اورجینال افزایش یابد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۳:۲۷    
سی ان جی یکی از سوخت های پاک، ارزان در عرصه بین الملل به حساب می آید که مورد توجه بسیاری از کشورها قرار گرفته است، اما این روزها یکی از موضوعات خبرساز در رسانه ها شده است به طوری که رییس هیات مدیره انجمن CNG خبر توزیع رایگان CNGبه مدت 3 سال را گفته که مردم به تبدیل خودروهای خود به دوگانه سوز رغبت ...
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۳۲    
به گزارش خبرخودرو، رییس هیات مدیره انجمن صنفی سی. ان. جی کشور ضمن اشاره به افت مصرف روزانه CNG بر لزوم تغییر قیمت حامل های انرژی و سهمیه بندی بنزین به منظور افزایش فروش و مصرف سی ان جی در کشور تاکید کرد.
سلام نو / خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن گفت: اگر مصرف سوخت را به 40 میلیون مترمکعب برسانیم سالانه 10 میلیارد دلا ارزآوری خوهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۷:۰۴    
رئیس هیئت مدیره انجمن CNG از پیشنهاد این انجمن به دولت برای توزیع رایگان سوخت CNG به مدت 3 سال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مشاور اتحادیه سوخت های جایگزین و صنایع وابسته گفت:در روسیه بیش از 15000 جایگاه سوخت CNG قرار دارد در حالی که این جایگاه ها در ایران برابر با 2500 است با وجود اینکه مخازن گازی دو کشور تقریبا برابر است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن CNG: پیشنهادی به دولت ارائه کرده ایم که به مدت 3 سال، توزیع رایگان CNG صورت بگیرد تا مردم به تبدیل خودروهای خود به دوگانه سوز رغبت نشان دهند؛ این پیشنهاد هم اکنون در سازمان برنامه وبودجه درحال بررسی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره انجمن CNG گفت: پیشنهادی به دولت ارائه کرده ایم که به مدت 3 سال توزیع رایگان CNG صورت بگیرد تا مردم به تبدیل خودروهای خود به دوگانه سوز رغبت نشان دهند؛ این پیشنهاد هم اکنون در سازمان برنامه وبودجه درحال بررسی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جوهری گفت: سهم سی ان جی در سبد سوخت کشور رو به کاهش است به طوری که در سال گذشته سهم سی ان جی در سبد سوخت 20 درصد بود که در سال جاری به 17 درصد رسیده است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قزوین از برگزاری دوره آموزشی تبیین و تشریح و بازآموزی دستور العملهای عملیاتی و ایمنی برای تمامی کارکنان جایگاههای عرضه سوخت استان در محل سالن آموزش این شرکت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن CNG از ارائه پیشنهاد توزیع سه سال سوخت سی ان جی به طور رایگان خبر داد و گفت: اکنون این پیشنهاد در سازمان برنامه و بودجه در حال بررسی بوده و احتمال تایید آن بسیار زیاد است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
جایگاه سوخت جولایی هفتمین جایگاه سوخت فسا است که توسط بخش خصوصی به بهره برداری رسید.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۰۳    
به گزارش خبرخودرو، رییس اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین و صنایع وابسته گفت: در حال حاضر یکی از استراتژی های کلانی که می توانیم در مقابله با شرایط تحریمی در پیش بگیریم جایگزینی CNG با گازوئیل در داخل کشور و صادرات گازوئیل معادل آزاد شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق ایلام از اعمال حدود 20 میلیارد ریال پاداش همکاری در صورتحساب مشترکان کشاورزی، صنعتی، جایگاه های CNG و تجاری استان در سال گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۸ - ۰۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال کارگری گفت: برخی جایگاه داران سوخت بنزین و گاز CNG در شهر شوش حقوق کارگران خود را پرداخت نکرده یا زیر حداقل های قانونی پرداخت می کنند.
شاتا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس ارزیابی واحد فنی و اعتباری صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته از ورود این صندوق به حمایت از تولید انواع مخازن تحت فشار CNG برای نخستین مرتبه خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خمینی شهر از انفجار مخزن CNG پیکان وانت در جایگاه سوخت گیری کهندژ خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تعداد زیادی از تاکسی ها، وانت بار ها و خودروهای بنزین سوز برای کاهش هزینه های خود، خواستار جایگزین کردن گاز CNG در ازای بنزین به عنوان سوخت اصلی وسایل نقلیه گازسوز خود هستند؛ زیرا استفاده از سی ان جی، هزینه ها را به میزان 80 درصد برای رانندگان کم تر می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کردستان گفت: پروسه استاندارد سازی 54 باب جایگاه سی ان جی استان انجام و 98 درصد از این جایگاه ها موفق به کسب گواهینامه استاندارد شدند.
به اطلاع مالکین محترم خودروهای دوگانه سوز اعم از تاکسی، وانت و سواری می رساند استفاده از مخزن CNG فرسوده فاقد اعتبار و بدون گواهی سلامت و تائیدیه، میتواند حادثه آفرین باشد لذا برابر قوانین و مقررات جاری شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و جلوگیری از هرگونه خطر احتمالی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۳    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: تا به امروز واردات بنزین نداشتیم و در همترازی بنزین به سر می بریم. سال گذشته 21 درصد نسبت به سال قبلش افزایش مصرف داشتیم و امسال نیز 10 درصد نسبت به سال گذشته افزایش مصرف داریم.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان از پایش فعالیت جایگاه های CNG منطقه زنجان با 400 مورد بازدید میدانی در سال 1401 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر جایگاه های CNG شهرداری خوی از انفجار مخزن گاز CNG یک دستگاه خودروی وانت نیسان هنگام سوختگیری در جایگاه شماره یک این شهر خبر داد
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول جایگاه های CNG شهرداری یزد در ارتباط با تعطیلی برخی جایگاه های CNG شهر یزد گفت: این تعطیلی به دلیل اورهال، تعمیر و استانداردسازی است و از یک تا سه هفته آینده این جایگاه ها به مدار بهره برداری باز می گردند.
تیتر ۱   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۱۴:۰۵    
معاون سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: اجازه تردد به خودروهایی که تاریخ انقضاء مخزن CNG آن ها به اتمام رسیده باشد، داده نمی شود. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - گرگان : مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: حجم گاز دریافتی استان در سالی که گذشت افزون بر 3 میلیارد و 800 میلیون مترمکعب بود. علی طالبی با اعلام این خبر افزود: این میزان مربوط به بخش های مختلف گازرسانی اعم از بخش خانگی، تجاری، صنعتی، نیروگاه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز گفت: در سال گذشته تمامی 52 جایگاه سی ان جی استان البرز بررسی و 93 درصد آنها استاندارد سازی شد.
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۷    
علیرضا نادری نسب مسئول نمایندگی تعاون ،کار و رفاه اجتماعی داورزن از برگزاری جلسه کمیته ایمنی و حفاظت فنی جایگاه CNG در این شهرستان خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
جایگاه های CNG استان چهارمحال و بختیاری درسال گذشته بیش از 104 میلیون متر مکعب گاز مصرف کردند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۰۸:۳۶    
معاون ارزیابی انطباق استاندارد اداره کل استاندارد استان مرکزی گفت: فعالیت جایگاه های CNG بدون تأیید بازرسی دوره ای اداره کل استاندارد خلاف مقررات است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۵    
روابط عمومی شهرداری شهرضا اعلام کرد: اصلاح هندسی ورودی و خروجی جایگاه CNG خیابان گاز با همکاری واحد موتوری معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری انجام شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: با مصرف سوخت پاک گاز طبیعی فشرده (CNG)، حدود 170 میلیون لیتر بنزین در استان زنجان صرفه جویی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۹    
طبق قانون کار، تمدید قرارداد با پیمانکار با در نظر گرفتن رضایت کارفرما و همینطور رعایت تمامی آیتم های قانونی برای کارگر، انجام شود.
مرصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۰۲ - ۰۷:۴۱    
مرصاد نیوز: نتیجه آخرین پیگیری یک مطالبه مردمی توسط امام جمعه اسلام آبادغرب حاکی از ترک فعل و اهمال شهرداری اسلام آبادغرب در راستای تکمیل و بهره برداری از جایگاه CNG شهری می باشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اورژانس و فوریت های پزشکی اصفهان از سوختگی درجه دو یک مرد در پی انفجار کپسول CNG خودرو خبر داد.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش پارسینه، ایستگاه شارژ خودروهای برقی دقیقا عملکردی مشابه پمپ های بنزین و CNG برای ماشین های بنزینی و گازسوز دارد. اما تفاوت اصلی این ایستگاه ها با پمپ بنزین ها در این است که امنیت و ایمنی آنها خیلی بالاتر از پمپ های بنزین است ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۰    
گروه خودروسازی سایپا در ادامه روند روبه رشد خود در حوزه تولید خودروهای اقتصادیِ با کیفیت، در سال 1401 موفق به افتتاح خطوط تولید دو خودروی جدید در سایپاسیتروئن شد. به گفته مدیرعامل این مجموعه صنعتی، مقرر بوده از بهمن 1401 تا بهمن 1402، 8 محصول جدید وارد بازار شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون اداره کل استاندارد استان اردبیل از بازرسی و آزمون دوره ای صحت عملکرد 144 نازل جایگاه های CNG در استان اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۰:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: بخش حمل و نقل در استان کردستان در سال گذشته بیش از 190 میلیون متر مکعب گاز طبیعی مصرف کردند.
مدیر منطقه اصفهان از دریافت گواهی بازرسی استاندارد، به منظور تداوم شرایط ایمن، جهت تمامی جایگاه های عرضه سوخت CNG فعال در سطح استان اصفهان، خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل استاندارد خراسان شمالی از اعلام جرم علیه یک واحد خدماتی جایگاه متخلف CNG در شهرستان گرمه خبر داد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی یزد گفت: با مدیریت و عرضه سوخت پاک CNG در مراکز عرضه سوخت در طول سال قبل به میزان 131 میلیون لیتر بنزین در استان صرفه جویی شده است.
مدیرشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از استانداردسازی 94 درصدی جایگاه های CNG جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۲۶ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رکنا: ساکنان شهسوار شمالی در خیابان فلاح می گویند صاحب منزلی که در 20 فرورین 1402 دچار انفجار شد در مغازه پایین به مدت 6 ساعت مشغول تخلیه گاز CNG بود و بوی گاز در کل محله پیچیده بود و همین امر باعث انفجار شدید شد.
صنعت ماشین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
صنعت ماشین: رئیس انجمن صنفی CNG گفت: یکی از مشکلاتی که باعث غیر اقتصادی شدن جایگاه های سی ان جی شده کمبود تقاضا است چراکه خودروسازان داخلی در رابطه با تولید خودرو های دوگانه سوز کوتاهی کرده اند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۴ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنفی CNG گفت: یکی از مشکلاتی که باعث غیر اقتصادی شدن جایگاه های سی ان جی شده کمبود تقاضا است چراکه خودروسازان داخلی در رابطه با تولید خودرو های دوگانه سوز کوتاهی کرده اند.