یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۵:۱۲Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون انرژی مجلس»

رکنا   ۳ ساعت پیش   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: امسال متوسط رشد مصرف بنزین در کشور نسبت به سال گذشته حدود 10 درصد افزایش یافت و به بیش از 110 میلیون لیتر در روز رسید. میزان مصرفی که به گفته کارشناسان معادل یک کشور 300 میلیونی است.
میزان   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ براساس اعلام وزارت نفت، قرارداد واردات روزانه 10 میلیون مترمکعب گاز از ترکمنستان به ایران به زودی امضا خواهد شد. در همین خصوص عبدالعلی رحیمی مظفری، دبیر دوم کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ...
خانه ملت   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کمیسیون انرژی مجلس در یک سال گذشته در حوزه های نظارتی و تقنینی اقدامات موثر و قابل توجهی داشته است که در بعد نظارتی می توان به بررسی وضعیت ناترازی تولید و مصرف گاز طبیعی در کشور و در بعد تقنینی به تصویب طرح توسعه و مانع زدایی از صنعت برق اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امام (ره) به ما یاد داد که جوگیر نشویم و اگر چیزی درست است پای آن بایستیم. با همین نگاه بود که انقلاب نیز به پیروزی رسید.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت اثبات کرد که می توان با دیپلماسی انرژی تحریم ها را دور زد و این وزارتخانه در این باره کارنامه قابل قبولی داشته است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی از عدم هماهنگی تیم دولت و وزارتخانه ها انتقاد کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: وزیر نفت نقش محوری و به نوعی فرماندهی مناسبی در احیای دیپلماسی انرژی کشور داشته است که وزیران اقتصاد و امور خارجه نیز باید با وزارت نفت در این باره همکاری و هماهنگی های لازم را داشته باشند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: در اقتصاد کشور باید قیمت تمام شده لحاظ شود و بهای میلگرد و شمش برای مصارف داخلی باید براساس قیمت تمام شده محاسبه شود و از مصارف انرژی برای کالای صادراتی باید مالیات گرفته شود.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۸    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اهمیت عرضه نفت در بورس انرژی با استفاده از اوراق گواهی سپرده کالایی و رقابتی شدن این حوزه به دلیل ورود بخش خصوصی پرداخت.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما سهمیه بندی بنزین را می پذیریم اما به این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها برای ما قابل پذیرش نیست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اهمیت عرضه نفت در بورس انرژی با استفاده از اوراق گواهی سپرده کالایی و رقابتی شدن این حوزه به دلیل ورود بخش خصوصی پرداخت ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: گرانی ها سبب شده طبقه متوسط جامعه که طبقه کارآفرین است و در کشور ارزش افزوده ایجاد می کند به سرعت به سمت طبقه مستضعف جامعه ریزش کنند و این برای کشور بسیار نگران کننده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۲۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به بیان توضیحاتی درباره اهمیت عرضه نفت در بورس انرژی با استفاده از اوراق گواهی سپرده کالایی و رقابتی شدن این حوزه به دلیل ورود بخش خصوصی پرداخت.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: گواهی سپرده کالایی نفتی بستری برای عرضه نفت در بورس انرژی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۷:۴۲    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما سهمیه بندی بنزین را می پذیریم اما به این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها برای ما قابل پذیرش نیست.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۵:۱۳   + ۲۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما سهمیه بندی بنزین را می پذیریم اما به این شیوه و بدون در نظر گرفتن بایدها برای ما قابل پذیرش نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۹:۳۲    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس از بررسی موانع اجرا و تامین مالی طرح های پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی در کمیسیون متبوع خود با حضور وزیر نفت خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از بررسی موانع موجود بر سر راه اجرا و تامین مالی طرح های پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی کشور در نشست امروز کمیسیون انرژی مجلس خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مالک شریعتی نیاسر در گفت وگو با ایران اکونومیست، ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با حضور وزیر نفت بیان کرد: جلسه امروز کمیسیون انرژی به بررسی موانع مربوط به اجرا و تامین مالی طرح های پالایشگاهی و پتروپالایشگاهی کشور اختصاص داشت. ما دو سری طرح داریم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس به لزوم همکاری ادارات و دستگاه های اجرایی در حذف و کاهش سیستم سرمایشی و به مدار آمدن ژنراتورهای برق اضطراری در ساعت پیک مصرف برق اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: امیدواریم که بتوانیم ظرفیت اولیه ای را در پتروپالایشگاه شهید سلیمانی ظرف پنج ماه ایجاد کنیم و پس از آن به سراغ سایر بخش های طرح برویم.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۷    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اخبار ضد و نقیض در رابطه با جمع آوری کارت سوخت جایگاه داران گفت: لازم است وزارت نفت وضعیت اجرای طرح ساماندهی کارت های سوخت آزاد جایگاه داران شفاف سازی کند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: اینکه دولت در تامین زمین برای ساخت یک میلیون مسکن در سال موفق نباشد یا الگوی توسعه افقی شهرها را دنبال نکند چه بخواهد چه نخواهد نمک بر زخم مسکن مردم پاشیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی درباره عواقب تشکیل وزارت بازرگانی و بی نتیجه بودن آن هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات تولیدکنندگان صنعت برق کشور در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: صندوق توسعه ملی باید در کنار وزارت نفت و بخش خصوصی قرار گیرد و چالش های اصلی کشور را حل کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۲    
بوشهر- حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فاز 11 پارس جنوبی شهریور ماه وارد مدار می شود بر لزوم تسریع در اجرای طرح فشارافزایی در میدان پارس جنوبی تاکید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بوشهر- احمدی نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایه نفتی پارس جنوبی 900 میلیون بشکه نفت درجا دارد از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم این طرح خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در واکنش به انتقادهای تند و تیز برخی نمایندگان مردم از صنعت خودرو کشور گفت: به هیچ وجه اجازه نداریم خودروسازی کشور را که در شرایط تحریمی مانع توقف چرخ تولید کشور شده استحقیر و ضعیف جلوه دادهو موجبات دلسردی تولیدکنندگان داخل و مردم را فراهم کنیم.
افق تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۹   + ۶۳ سایت دیگر  
روابط عمومی بیمه آسیا در نهمین جشنواره روابط عمومی های برتر صنعت بیمه کشور، رتبه برتر را در محور انتشارات کسب کرد.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۰۲:۲۶    
می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: در راستای مدیریت مصرف انرژی دولت اختیاراتی دارد، اما با توجه به اینکه معادن یکی از شاخص های اصلی درآمد و تولید در کشور است؛ نیازمند نگاه و توجه ویژه می باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس از تصویب لایحه ارجاع اختلاف شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران با شرکت بازرگانی دولتی هند به داوری در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به دعوت از "بشار اسد" رئیس جمهور سوریه به عربستان برای شرکت در اجلاس سران عرب،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مشکل اصلی در کشور کمبود بودجه و مسائل مالی نیست بلکه مهمترین مسئله مدیریت نادرست است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات معیشتی و پرداختی های پایین بازنشستگان خواستار تهیه طرحی در مجلس به منظور همسان سازی حقوق بازنشستگان شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت نیرو، آئین رونمایی از تابلوی برق سبز در بورس انرژی با حضور “علی اکبر محرابیان” وزیر نیرو، “سیداحسان خاندوزی ” وزیر اقتصاد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در توئیتی به بازگشت ناوگروه 86ارتش بعد از 7 ماه دریانوردی،اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی به افتتاح بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مدل مطلوب قیمت گذاری انرژی این است که ابتدا قیمت تمام شده کالای عمومی محاسبه شده و سهم هر ایرانی متناسب با دهک بندی بر مبنای قیمت تمام شده اعطا شود و برای مصارف خارج از الگو مالیات پلکانی وضع شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: صنعت پتروشیمی در سال جاری سهم بیشتری را به ساخت داخل و شرکت های فناور داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی بر لزوم شفاف سازی پرونده تخلفات بانک آینده تاکید کرد.
نیپنا   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۴:۱۰    
به گزارش نیپنا؛ عبدالعلی رحیمی مظفری عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نیپنا در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بر نقش سازندگان داخلی در بخش توسعه صنعت پتروشیمی و بومی سازی دانش در این صنعت تاکید کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس هفته جاری مشکلات تامین سوخت نیروگاه ها را بررسی خواهند کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نخعی، عضو کمیسیون انرژی مجلس درخصوص اجرای قوانینی که در بودجه سال 1402 آمده است گفت: منابعی که در قانون برای بهینه سازی آمده است باید متولی مشخصی در حوزه اجرا داشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مراسم رونمایی از تابلوی برق سبز در بورس انرژی با حضور وزیر نیرو، وزیر اقتصاد، رئیس کمیسیون انرژی مجلس و رئیس ساتبا در سالن همایش های تالار بورس برگزار خواهد شد.
شانا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شانا_ گروه فیلم: مالک شریعتی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (جمعه، 29 اردیبهشت ماه) از بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس گفت: قانون مانع زدایی از صنعت برق بالای 80 درصد خلاء های قانونی در حوزه صنعت برق را حل می کند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مالک شریعتی روز جمعه در حاشیه سومین روز از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در نشستی خبری با بیان اینکه شعار محوری نمایشگاه تولید فناورانه و مصرف بهینه است، افزود: در سال های قبل، شرکت ها و غرفه های نمایندگی شرکت های خارجی ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست ، مالک شریعتی نیاسر در حاشیه بیست و هفتمین نمایشگاه در نشست خبری گفت: شعار محوری نمایشگاه تولید فناورانه و مصرف بهینه است. سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس ادامه داد: اکنون تلاش شده و به سمت دانش بنیان پیش رفتیم و برخی از شرکت ها توانسته اند در این صنعت پیشروی داشته باشند. ...