پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۲۱:۲۷Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «عفو عمومی»

حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ اخبار ایران و جهان در 24 ساعت گذشته از رسانه های مختلف در بسته ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم خبرگزاری حوزه می گردد،انتظار داریم با ارائه نظرات ارزشمند شما فرهیختگان گرامی، پویش روزافزون آن را شاهد باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مشاور ارشد وزیرخارجه کشورمان از فرمان عفو عمومی رئیس جمهور سوریه استقبال و آن را گامی مثبت در راستای اعتماد سازی و نشان دهنده رویکرد مثبت دولت سوریه درحل و فصل مسالمت آمیز اختلافات دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۵   + ۲۲ سایت دیگر  
در دیدار نمایندگان ویژه نروژ و ایتالیا در امور سوریه با مشاور ارشد وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، اقدامات اخیر دولت سوریه از جمله فرمان عفو عمومی بشار اسد مثبت ارزیابی شد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
شهاب الدین دلاور، رئیس کمیسیون "بازگشت و ارتباط با مقامات و چهره های سیاسی سابق افغانستان" و وزیر موقت نفت و معدن طالبان در کنفرانسی خبری در کابل گفت: رهبری طالبان به افرادی که در این 20 سال جنگ شرکت داشته اند، عفو عمومی اعطا کرده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۶    
تهران - ایرنا - گیر پدرسون نماینده ویژه سازمان ملل متحد در امور سوریه، فرمان عفو عمومی صادر شده از سوی بشار اسد برای محکومان اقدامات تروریستی را اتفاقی مهم و مثبت ارزیابی کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه گفت که صدور عفو عمومی توسط رئیس جمهور، سوریه تحول بسیار مهم و مثبتی به شمار می رود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۷    
برادر وزیر کشور هیئت حاکمه افغانستان از نیروهای طالبان خواست تا از خصومت های قبلی گذشت کرده و فرمان عفو عمومی را نقض نکنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۴ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به موجب حکم عفو عمومی بشار اسد که در آستانه عید فطر صادر شده بود ده ها زندانی از روز دوشنبه در سوریه آزاد شده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر کشور هیئت حاکمه افغانستان اعلام کرد، افرادی که فرمان عفو عمومی رهبر طالبان را نقض کرده اند، محاکمه خواهند شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه به مناسبت عید فطر فرمان عفو عاملان جنایات تروریستی که تلفات انسانی نداشته اند را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۶:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه امروز شنبه، حکم جدیدی درباره عفو عمومی جرایم تروریستی صادر کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور سوریه به مناسبت عید فطر فرمان عفو برای عاملان جرائم تروریستیِ بدون تلفات انسانی صادر کرد. به گزارش شفقنا از ایسنا به نقل از روسیا الیوم، دفتر ریاست جمهوری سوریه در بیانیه ای اعلام کرد: بشار اسد، رئیس جمهور سوریه با صدور حکم قانونی شماره هفت سال 2022 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه در آستانه عید فطر، حکم عفو عمومی را برای متهمان سوری جنایات تروریستی تا قبل از تاریخ امروز 30 آوریل به استثنای جرائمی که منجر به مرگ یک انسان شده، صادر کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۱/۰۱/۲۶ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان با رد گزارش نیویورک مبنی بر کشتار نظامیان دولت سابق افغانستان تاکید کرد که پس از اعلام عفو عمومی هیچ یک از اعضای طالبان حق انتقام گیری ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
توبه، دری از درهای خداوند بر بندگان گنهکار است و این ماه، ماه عفو عمومی امت است، که این دری است بزرگ تر، وسیع تر و پر رحمت تر از درِ توبه. بعضی ها، به خاطر درک این ماه، بقیه سال را شکر می کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۴    
ریچارد بنت ضمن انتقاد از محدودیت های طالبان بر زنان گفت که با وجود اعلام عفو عمومی از سوی طالبان، گزارش های زیادی از کشتار افراد وجود دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سران سابق افغانستان که باوجود اعلام عفو عمومی طالبان از بازگشت به این کشور مایوس شده اند، به نظر می رسد که پیمانکاری جدیدی را برای اعزام افغان ها به جنگ اوکراین آغاز کرده اند تا بار دیگر با استفاده از اقتصاد آشوب و جنگ مردم افغانستان را قربانی کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۲/۰۹ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که گزارشات فراوانی از کشتار و آزار نیروهای امنیتی حکومت پیشین افغانستان توسط طالبان نشر می شوند، یک مقام ارشد این گروه اعلام کرد که اعلام عفو عمومی فقط جنبه شرعی دارد!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۰    
طالبان با اشاره به عفو عمومی و ادامه کار معاون برنامه وزارت دارایی افغانستان تاکید کرد که کارمندان دولت سابق می توانند به محل کارشان بازگردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۳    
رئیس اتحادیه جهانی علمای مسلمان در دیدار با هیئت طالبان در قطر گفت که اعلام عفو عمومی از تلفات بزرگ جانی و مالی در افغانستان جلوگیری کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۲۴ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
صنعاء از چهار فرمانده ارشدی که جبهه های ائتلاف سعودی را رها کرده و در چارچوب عفو عمومی به صفوف ملی بازگشتند، استقبال کرد.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
بعضی ها هنوز این را نمی فهمند، حتی کسانی که در علوم سیاسی متخصص هستند، که در تمام جهان حتی یک رژیم وجود ندارد که اصل حاکمیتش را به رأی مردم گذاشته باشد؛ یعنی اول به مردم بگوید این رژیم را قبول دارید یا ندارید. فقط امام بود که گفت رأی بدهید که اصل این نظام را قبول دارید یا ندارید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - حکومت نظامی میانمار امروز (12 فوریه) فرمان عفو عمومی برای بیش از 800 زندانی را در "روز اتحاد " صادر کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۲۳ - ۰۹:۰۱    
شفقنا- شورای نظامی حاکم در میانمار امروز(شنبه) اعلام کرد که به زودی بیش از هشتصد زندانی را در چارچوب عفو عمومی به مناسبت روز اتحاد آزاد خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از القدس العربی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۲۰ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس طالبان عفو عمومی اعلام کرده است اما نظامیان حکومت پیشین باور ندارند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۲ - ۲۱:۵۶    
نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان می گوید: کسانی که عفو عمومی را نقض می کنند و در قتل های فراقانونی دست دارند باید مجازات شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۲۱:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مجاهد اشاره کرد، بعد از عفو عمومی هیچ کس حق ندارد کسی دیگر را آزار و اذیت کند، اگر این مساله رخ دهد در نتیجه انتقام شخصی بوده و ما درباره آن تحقیق خواهیم کرد و مجرمان را مجازات می کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۶    
سازمان ملل اعلام کرده است که نیروی امنیتی حکومت پیشین و همکاران نیرو های خارجی به دست طالبان کشته شده اند.
جماران   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۵:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از روسیا الیوم، گروه طالبان اطلاعات منتشر شده توسط سازمان ملل درباره قتل صدها عضو دولت سابق پس به قدرت رسیدن این گروه را تکذیب کرد و تأکید کرد که این اطلاعات نادرست است . ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۵:۰۱    
شفقنا افغانستان – طالبان گزارش سازمان ملل درباره ی کشته شدن 100 نفر از اعضای دولت و نیروهای امنیتی پیشین افغانستان را تکذیب کرد. به گزارش خبرگزاری شفقنا افغانستان، انعام الله سمنگانی، معاون سخن گوی حکومت سرپرست طالبان امروز (دوشنبه ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۱۴:۴۹    
شفقنا- از زمانی که طالبان عفو عمومی در افغانستان اعلام کرده، 100 نفر کشته شده اند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از گاردین، سازمان ملل متحد در گزارشی اعلام کرد اسناد و مدارک محکمی به دست آورده که نشان می دهد که باوجود عفو عمومی طالبان در افغانستان، 100 نفر شامل مقامات سابق دولت کابل ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۱/۱۱ - ۰۹:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: به نقل از نووستی، آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل در این گزارش که به شورای امنیت ارائه کرد عنوان داشت، "طالبان ده ها مقام سابق، نیروهای امنیتی و افرادی را که با واحد نظامی بین المللی همکاری می کردند، کشته اند." ...
حوزه   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ اخبار ایران و جهان در 24 ساعت گذشته از رسانه های مختلف در بسته ی خبری صبحگاهی تقدیم حضور کاربران محترم خبرگزاری حوزه می گردد،انتظار داریم با ارائه نظرات ارزشمند شما فرهیختگان گرامی، پویش روزافزون آن را شاهد باشیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۰    
رئیس جمهور سوریه عفو عمومی تمام فراریان از خدمت سربازی داخلی و خارج از این کشور را صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور سوریه با صدور یک فرمان قانونی، تمام شهروندان این کشور را که از خدمت سربازی گریخته اند مشمول عفو عمومی قرار داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس جمهور سوریه برای مجازات کامل مرتکبان جرایم فرار داخلی و خارجی تا قبل از 25/1/2022 حکم عفو عمومی را صادر کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بشار اسد ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۴    
شفقناافغانستان- آزادی های مدنی و حق انتخاب برای مردم یکی از مسائل حقوقی و اجتماعی این روزهای افغانستان است که در نسبت با شیوه ی حکومتداری طالبان مطرح می شود و جنبه های گوناگونی دارد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر داخله طالبان گفت که کسانیکه از طالبان هراس دارند و به ترکیه رفته اند از عفو عمومی استفاده کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۶    
تعدادی از اعضای داعش در نه ولسوالی ولایت ننگرهار علیه طالبان فعالیت می کردند مشمول عفو عمومی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
یک مقام نظامی صنعاء از جدایی 16 هزار نفر از ائتلاف متجاوز به یمن از زمان صدور فرمان عفو عمومی خبر داد.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۱۰/۱۹ - ۱۴:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
انتخاب: افراد وابسته به گروه طالبان فیض الله جلال استاد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه کابل را به جرم مخالفت و تحریک مردم علیه نظام، بازداشت کردند. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حمله هوایی ارتش اتیوپی به تیگرای منجر به کشته شدن 56 نفر و زخمی شدن حدود 30 نفر دیگر شد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: به نقل از خبرگزاری افق، غنی اخیرا در مصاحبه ای گفت که فرار او از کابل یک تصمیم ناگهانی بود و زمانی اتفاق افتاد که نیروهای امنیتی در ارگ به او گفتند که دیگر قادر به محافظت از او و پایتخت نیستند. با باور غنی اگر در کابل می ماند کشته می شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۲۳:۴۶    
رییس الوزرای طالبان گفت اشرف غنی را نمی کشتیم زیرا فرمان عفو عمومی صادر شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
در پی برخی گزارش ها درباره بازداشت تعدادی از نظامیان و کارمندان دولت پیشین افغانستان، رهبر طالبان در پیامی به نیروهای این گروه دستور داده تا فرمان عفو عمومی را رعایت کرده و آن را پایمال نکنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رهبر طالبان در توصیه ای 18 ماده ای به مسئولان طالبان بر ضرورت رعایت عفو عمومی و تاکید کرد که از اقدامات و فعالیت های خودسرانه پرهیز شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ملا هبت الله آخوندزاده رهبر طالبان در پیامی به نیروهایش دستور داده تا به مردم ظلم نکنند و حق کسی را پایمال نکنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
کابل - ایرنا -شماری از مردم و فعالان اجتماعی افغانستان نسبت به آنچه که بی توجهی تعدادی از جنگجویان طالبان نسبت به فرمان عفو عمومی رهبر این گروه و ادامه شکنجه و بازداشت های خودسرانه مردم و فرماندهان سابق اعتراض کردند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ - ۰۰:۳۵    
به گزارش آسیانیوز، عفو عمومی طالبان دروغ و فریب است، و نیروهای نظامی و انتظامی دولت پیشین افغانستان نباید به این گروه اعتماد کنند در تازه ترین مورد از کشتار و ناپدید شدن نیروهای نظامی و انتظامی دولت پیشین افغانستان به دست طالبان، سه شنبه شب 23 آذر، همایون دلشاد و ضیاءالدین پهلوان ...