دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۰۳:۵۸Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون صنایع و معادن مجلس»

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که مجلس همچنان بر واردات خودرو تاکید دارد.
برترین ها / ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
ایسنا: نماینده کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: کمیسیون صنایع و معادن هفته گذشته جلسه مفصلی با حضور وزیر صمت داشت که ایشان یک فرصت شش ماهه از مجلس خواست تا به اوضاع نابسامان خودرو رسیدگی ویژه ای داشته باشد و قرعه کشی خودرو را حذف کند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۰۰    
گروه استان ها- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: میزان صنایع تبدیلی در استان قزوین با ظرفیت های کشاروزی و زراعی استان تناسب ندارد و همین موضوع باعث افزایش تلفات محصولات کشاورزی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۷:۲۴    
گروه استان ها - نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مدیریت واردات محدود خودرو قیمت خودرو را کاهش می دهد و زمینه ثبات بازار را فراهم می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تولید انبوه خودروی تارا اتوماتیک با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس آغاز شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: باید محصولات کشاورزی را از خام فروشی به مزیت پایدار تبدیل کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد کشاورزی باید احیا شود و محصولات کشاورزی را از خام فروشی به مزیت پایدار تبدیل کنیم.
پدال نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
پدال نیوز: کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جلسه هفته گذشته خود مواردی از ابهامات موجود در طرح واردات خودرو را بررسی کرد. منشا ارز برای واردات از مواردی بود که اعضای کمیسیون نظر خود درباره آن را اعلام کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۴۰    
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: پیگیر تامین منابع مالی لازم برای تکمیل پروژه های نیمه تمام در اسلامشهر هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۰    
گروه استان ها- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: استثنا شدن استخراج و اکتشافات معدنی از بررسی های زیست محیطی در قانون زمینه تخریب محیط زیست را فراهم می کند و این قانون باید در مجلس اصلاح شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
گروه استان ها –عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اهمیت برنامه هفتم توسعه، خواستار حذف موانع کسب و کار در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس می گوید در حال حاضر انبارهای لوازم خانگی مملو از کالا است به گونه ای تولیدکنندگان در تلاش اند با طرح های اقساطی و برگزاری جشنواره ها مردم را به خرید ترغیب کنند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۰:۲۸    
تقی پور، عضور کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: باید چارچوب و ضوابط مشخصی برای تعیین قیمت با توجه به مقتضیات بازار و مقدار عرضه خودرو وجود داشته باشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه در حال حاضر لوازم خانگی به میزان کافی در انبارها موجود بوده و از مرداد ماه تاکنون قیمت این محصولات در واحدهای تولیدی افزایشی نداشته است، گرانی رخ داده در بازار را ناشی از فعالیت دلالان دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز 28 مهر 1400 برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، در توئیتی به اهداف طرح تعارض منافع اشاره کرد.
تصلا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
تصلا – به دنبال افزایش قیمت برخی برندهای لوازم خانگی ایرانی، جلسه فوق العاده ای امروز، راس ساعت 13:00 در محل کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی برگزار می شود. ...
هفته نامه شما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:حضور دولتمردان بین مردم خوب بوده و مورد تاکید است اما اگر نسخه برای مدیریت اقتصادی کشور نداشته باشیم در طولانی مدت اعتماد مردم آسیب خواهد دید.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
صنعت خودرو مانع ورود خودروهای خارجی نیست و اینجانب بارها در رسانه ها و حتی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به صراحت اعلام نموده ام موافق واردات خودرو هستم ولی ما را از قیمت گذاری دستوری رها کنید . شما چطور؟ اخیراً ورود لوازم خانگی را با لابی گری فراوان ممنوع کرده اید؟
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن گفت: در نشست امروز بررسی راهکارهای رفع ابهامات شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو و تامین ارز برای واردات خودرو مورد بررسی قرار گرفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از برگزاری نشست فوق العاده کمیسیون متبوعش به منظور بررسی دلایل گرانی لوازم خانگی خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره ارجاع طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد به کمیسیون متبوعش، گفت: با روی کارآمدن دولت سیزدهم و تغییر وزیر صمت، این وزارتخانه برنامه های جدیدی برای ساماندهی بازار فولاد دارد بنابراین مقرر شد طرح مذکور به روز شود.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس؛ طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس دهم مطرح شد، اما ایرادی که شورای نگهبان به ماده 4 آن وارد کرد و آن را مغایر با اقتصاد مقاومتی و اصل 110 قانون اساسی برشمرد، سبب شد تا این ماده برای اصلاح به کمیسیون صنایع و معادن مجلس برگشت داده شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: کمیسیون صنایع مجلس از وزارت صمت خواسته است مدام وضعیت و روند تولیدِ تولید کنندگان لوازم خانگی داخلی رصد شود بنابراین وزارت صمت مکلف است هر دو هفته یکبار تولید در این بخش را پایش کند.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس آخرین وضعیت طرح مجلس در خصوص واردات خودرو را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۹:۴۴    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: ابهامات شورای نگهبان در خصوص واردات خودرو بزودی برطرف می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بررسی مصوبه واردات خودرو برای رفع ایردات شورای نگهبان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس همچنان ادامه دارد. این در شرایطی است که با وجود درخواست وزیر صمت مبنی بر مسکوت ماندن یک ساله این طرح، نمایندگان با انگیزه ساماندهی بازار اصرار بر رفع ایرادات دارند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
دهقانی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس به منظور ارائه پیشنهاد برای رفع موانع شورای رقابت، حذف حاشیه سود دلال و آزادسازی وارداتِ منطقی را راهکاری برای حمایت از خودروساز و مردم عنوان کرد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس نشست این کمیسیون با حضور وزیر صمت و معاونان وی را تشریح کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۸:۱۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تخصیص کارت های اعتباری به مردم به جای پول نقد، اقدامی شایسته و ضد تورمی است و می تواند در این شرایط به مردم کمک کند تا کالا های مورد نیاز خود را تامین کنند. ...
الف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس نشست این کمیسیون با حضور وزیر صمت و معاونان وی را تشریح کرد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: وزیر صنعت، معدن و تجارت به دلیل نگرانی از احتمال بروز تلاطم در بازار ارز، فعلا با واردات خودرو مخالف است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن: واردات محدود خودرو به کشور انجام خواهد شد. روح الله عباس پور افزود: کمیسیون صنایع درصدد واردات مدیریت شده خودرو بدون فشار به منابع ارزی است و در این نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت از کمیسیون خواست برای ساماندهی بازار خودرو مهلتی تعیین کنند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دهقانی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تغییرات در حوزه معدن نه در پشت درهای بسته که با درهای باز صورت گرفت و همه افراد اعم از بخش دولتی و بخش خصوصی در آن حضور دارند.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از نتایج جلسه روز گذشته کمیسیون متبوع خود با حضور وزیر صمت و معاون ارزی بانک مرکزی با موضوع بحث و بررسی پیرامون مصوبه ساماندهی صنعت خودرو خبر داد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۲    
عزت الله اکبری تالار پشتی، رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: دولت جدید انقلابی مواضعی دارد که مشخص است. هرچند تازه کار خود را شروع کرده اما اعلام کردند که روند مذاکرات به رفتار طرف مقابل بستگی دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۷:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس با حضور سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاونان وی برگزار شد و دستور کار آن بررسی ابهامات شورای نگهبان و ایراد شورای عالی نظارت بر حسن اجرای سیاست های کلی نظام به طرح ساماندهی صنعت خودرو بود.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با مدیران کارشکن در طرح تسهیل صدور برخی مجوزهای کسب و کار برخورد قانونی خواهد شد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۲۳:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تامین نظر شورای نگهبان، طرح ساماندهی صنعت خودرو اصلاح شدکه براساس آن خودرو به صورت محدود وارد کشور می شود.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در شرایطی که فضای خودرویی کشور به این سمت کشیده شده که آزادسازی واردات خودرو منتفی است، اما به نظر می رسد همچنان روزنه امیدی وجود دارد؛ این را می توان از اظهارات اخیر عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس برداشت کرد. ...
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۵    
طرح آزاد سازی واردات خودرو برای رفع ابهام شورای نگهبان در کمیسیون صنایع و معادن مجلس در حال بررسی است، اما به گفته موافقان واردات خودرو، این طرح با مخالفان بسیاری جدی مواجه است که از جمله آنان می توان به بانک مرکزی و مجمع تشخیص مصلحت نظام نام برد ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۰   + ۶۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه به منظور رفع ابهامات شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو مقرر شد که کارگروهی به ریاست کمیته صنعت کمیسیون صنایع تشکیل شود، گفت: کمیسیون صنایع و معادن به دنبال وادرات خودرو بدون تحمیل فشار به منابع ارزی کشور است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نشست کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی یکشنبه 25 مهرماه با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیر صمت فعلا و به خاطر حفظ تراز ارزی کشور مخالف واردات خودرو است.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۵    
در حالی که، طرح آزادسازی واردات خودرو نزدیک به دو ماه پس از تصویب همچنان بین مجلس و شورای نگهبان دست به دست می شود، دبیر انجمن واردکنندگان خودرو با اشاره به این که طرح آزادسازی واردات خودرو، در حال بررسی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس است می گوید: فکر نمی کنم در عملیات اجرایی به نتیجه برسد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی به بازدید از مجموعه ای از صنایع در محلات،دلیجان و خمین به اتفاق وزیر صمت اشاره کرد.
عصر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
عصر خودرو- طرح واردات خودرو با ایرادات شورای نگهبان برای چندمین بار به کمیسیون صنایع و معادن مجلس برگشت داده شده و مقرر است این کمیسیون با رفع ابهامات وارد شده شورای نگهبان طرح مذکور را برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس ارائه کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: هرچند گرانی آهن و فولاد در افزایش قیمت بخاری اثرگذار است اما دلیل اصلی رشد بهای این محصول، التهاب بازار و قیمت گذاری سلیقه ای کالاها توسط برخی تولیدکنندگان است.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۵   + ۶۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قرار است سه شنبه هفته جاری، جلسه کمیسیون صنایع با حضور وزیر صمت برگزار و جمع بندی نهایی در مورد اصلاح ایرادات طرح واردات خودرو انجام شود.
خبر خودرو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۶    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص معایب شیوه فروش خودرو مبتنی بر قرعه کشی و پیشنهاد مجلس مبنی بر عرضه این کالا در بورس و اهداف این طرح توضیحاتی مطرح کرد.