سه شنبه ۲۵ مردادساعت ۰۸:۲۱Aug 2022 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون کشاورزی مجلس»

سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
بنابر گفته ذبیح الله اعظمی ساردوئی، سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، 25 درصد از ریزگردهای کشور مربوط به تالاب جازموریان است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد اعلام کرد: اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی به زودی با سفر به استان البرز ظرفیت های تولیدی و مشکلات کشاورزی این استان را بررسی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو به منظور پاسخگویی به سوالات 13 نفر از نمایندگان در نشست روز سه شنبه 25 مرداد کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس حاضر می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور مشکلات فراوانی در توزیع اعتبارات حاکم است، گفت: دولت سیزدهم ماهانه به طور میانگین در حدود 100 هزار میلیارد ریال بدهی دولتی را تسویه می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر هزینه تولید یک کیلو برنج برای کشاورز بین 85 تا 100هزار تومان است که لازم است به گونه ای باشد تا برای کشاورز مقرون به صرفه باشد ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۳:۰۸    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: سند توسعه کشاورزی استان هرچه سریعتر تدوین و منتشر شود تا سیاست ها مشخص شود و قابل اندازه گیری و سنجش باشد.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۷    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمد جواد عسگری رییس کمیسیون کشاورزی مجلس در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران درباره عملکرد کمیسیون کشاورزی در سال تولید، اشتغال، دانش بنیان گفت: شعار 1401(تولید، اشتغال، دانش بنیان) در بخش کشاورزی بسیار تاثیرگذار است. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
محمد جواد عسکری: کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به طور جدی موضوع کشت فراسرزمینی را دنبال کرده و دولت، وزارت جهاد کشاورزی را مکلف کرده تا در راستا اقداماتی انجام دهد.
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۱۱:۳۹    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن پرداختن به مهمترین دغدغه های مخالفت با تشکیل وزارت بازرگانی تاکید کرد، اگر بخواهیم وزارت بازرگانی را دوباره احیا کنیم، باید قوانین قبلی را ملغی کنیم. *** مهمترین دغدغه های مخالفت با تشکیل وزارت بازرگانی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان این که تشکیل وزارت بازرگانی با قوانین بالادستی و قوانین قبلی مصوب در مجلس در تضاد است گفت: اگر بخواهیم وزارت بازرگانی را دوباره احیا کنیم مجدد باید قوانین قبلی را ملغی کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با حضور در شهرستان های سیل زده استان فارس به همراه مسئولان ذی ربط از باغات و مزارع خسارت دیده بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شیراز - رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از تخصیص اعتبار 30 میلیارد تومانی به طور موقت به خسارت دیدگان سیلاب بخش کشاورزی و دامداری فارس خبر داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۲    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس یازدهم گفت: ساخت پنج سد در میناب در دستور کار قرار دارد اما متاسفانه ناتمام مانده که در صورت اجرایی شدن آن بخش عظیمی از آب شیرین پشت سد ها ها ذخیره می شود و دیگر نیازی به شیرین سازی آب دریا نیست.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه با حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، اقدامات 11 ماهه وزارت امور خارجه در حوزه دیپلماسی اقتصادی و صادرات محصولات کشاورزی، دیپلماسی آب و مباحث زیست محیطی از جمله مقابله با پدیده گرد و غبار را تشریح کرد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۲۸   + ۷۹ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه با حضور در کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی ، اقدامات 11 ماهه وزارت امور خارجه در حوزه دیپلماسی اقتصادی و صادرات محصولات کشاورزی، دیپلماسی آب و مباحث زیست محیطی از جمله مقابله با پدیده گرد و غبار را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: چنانچه با اصلاح روش های سنتی، بهره وری در حوزه گندم را تا یک تُن در هکتار افزایش می دادیم، نیازی به خرید گندم از خارج از کشور نبود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: پس از بارندگی های اخیر ما فقط در حوزه سراوان هزار تن محصول خرما داشتیم که کاملاً از بین رفت. در دیگر نقاط استان هم متاسفانه این اتفاق افتاده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از گزارش جامع خسارات وارده سیل به بخش کشاورزی و دامداری به انضمام تکالیف بر زمین مانده دستگاه های اجرایی خبر داد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه مجلس پیگیری های لازم را برای اجرای کامل قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار انجام خواهد داد، تاکید کرد اگر قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار اجرا شود و مردم ببینند که حکمرانی ما به تولید و تولیدکننده بها می دهد ...
پانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
با کمک آموزش و پرورش هنرستان های کشاورزی را احیا می کنیم/مجموعه مراکز تحقیقاتی وزارت جهاد کشاورزی مکلف به همکاری با آموزش و پرورش هستند
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۱   + ۲۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، وزیر جهاد کشاورزی گفت: زمان تصمیم برای اصلاح تخصیص ارز ترجیحی، تمام صنوف از جمله لبنیات، دام و طیور خواستار اقدام در این زمینه بودند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: حاضر دریافت حقابه ایران از این کشور با مشکل مواجه شده و باید با نگاه دیپلماسی دقیق و جدی این موضوع را پیگیری کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۱    
نشست اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز 10 مرداد ماه 1401 با حضور وزیر امور خارجه برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۶:۳۰    
کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی مسائل ورود همیشگی ریزگرد ها به کشور و سهم حق آبه از رودخانه های مرزی را با حضور وزیر امور خارجه آغاز کرد.
ندای موج   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
14:11:52 - دوشنبه 10 مرداد 1401 نائب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از تصویب طرح تحقیق و تفحص از عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه خبر داد و گفت: این ستاد به حیاط خلوت دولت ها جهت هزینه کرد اعتبارات احیای دریاچه ارومیه تبدیل شده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۸   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از انتخاب اعضای هیات های تحقیق و تفحص از ستاد احیای دریاچه ارومیه و امور ماهیان خاویاری با رای اعضای این کمیسیون خبر داد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص تغذیه مناسب ذخایر آبی کشور از سیلاب های اخیر با حجت الاسلام نقد علی عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو واردات برنج با دکتر نوروزی، عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی و حسنی مقدم، مدیرکل دفتر بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با انتقاد از اینکه در ماه های اخیر شاهد وفور نهاده های دامی نبوده ایم، گفت: طبق گفته وزیر جهاد کشاورزی قرار بود مشکل کمبود نقدینگی واردکنندگان در قالب وام و اعتبارات در نظر گرفته شده حل شود اما تابه امروز این اتفاق نیفتاد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۷۶ سایت دیگر  
قالیباف کمیسیون عمران و کمیسیون کشاورزی مجلس را موظف به ارائه گزارش عملکرد از خسارت ها سیل کرد و گفت: به خصوص در مورد مشکلات باغات و دام و طیور و خسارت هایی که وارد شده است باید این دو کمیسیون گزارش خود را به صحن مجلس ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم ساری و عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار حضور وی و مسؤولان ذیربط در استان به منظور بررسی میدانی مشکلات کشاورزان مازندرانی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با حضور در نشست هفته جاری کمیسیون کشاورزی مجلس به سوالات 20 نفر از نمایندگان پاسخ می دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به خسارات سیل به بخش کشاورزی شهرستان داراب و استان فارس از حضور وزیر کشور برای بررسی این خسارات در داراب خبر داد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۱    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: خسارت آفات به محصولات کشاورزی باید تحت پوشش بیمه قرار بگیرد و در مجلس شورای اسلامی به دنبال تصویب قانونی در این حوزه هستیم.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ذبیح الله اعظمی نماینده عضو کمیسیون کشاورزی مجلس روز جمعه در سفر به استان قزوین از ایستگاه تحقیقات انگور تاکستان بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: ایستگاه تحقیقات انگور تاکستان باید با تخصیص اعتبارات مورد نیاز تقویت شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این نکته که جهاد دانشگاهی باید دوره جدید فعالیت های خود را معطوف به حوزه دانش بنیان و زیست بوم صنایع نرم و خلاق کند، ابراز امیدواری کرد که با حمایت سایر نهادها این مهم به ثمر بنشیند.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۱۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه شرکت های خارجی علیرغم درآمدهای سرشار، مالیات مناسب پرداخت نمی کنند، گفت: دست های پشت پرده مانع اخذ مالیات بر سیگارهای خارجی شد.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: من به دولت هشدار می دهم که حواستان به تولید داخل باشد و نکند که مانند گذشته کشاورزان برنجکار اولین قربانیان این میدان باشند و واسطه گران و وارد کنندگان، سودشان چندین برابر تولیدکنندگان باشد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۵    
نایب رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: فعالیت های حوزه صنعت بسیار وسیع است و از این رو برای فعال بودن بخش بازرگانی و به ویژه صادرات نیز به یک وزارتخانه جداگانه نیازمندیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۲۳    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به شرایط نگران کننده دریاچه ارومیه و احتمال کم کاری در دوره های گذشته گفت: اعضای هیئت رئیسه تحقیق و تفحص از این دریاچه هفته آینده مشخص می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: دامداران را دریابید که حال و روز خوبی ندارند و به دلیل سختی تأمین نهاده ها به مرز ورشکستگی رسیده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تأکید کرد که وضعیت حقوق بازنشستگان و کارکنان خوب نیست.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۵    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه در بحث دولت الکترونیک خوب کار کرده ایم، گفت: گسترش دولت الکترونیک باعث صرفه جویی در منابع می شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
شفقنا- جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد. به گزارش شفقنا از ایسنا دستور کار جلسه امروز مجلس به شرح زیر است: گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر رد تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت های حوزه ایمیدرو و ایدور در حوزه فولاد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: روسیه کشور همسایه ما است و بحث صادرات ما به روسیه خیلی راحت تر از کشورهای دور است که می توانیم این کار را انجام دهیم. در حوزه واردات برخی اقلام، مانند گندم و ذرت به کشور می توانیم روی حوزه قفقاز مخصوصاً روسیه تمرکز کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
نشست اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی امروز 3 مرداد ماه 1401 برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: تا پایان سال، ذخایر استراتژیک گندم کشور تأمین شده است، یعنی اگر هیچ گندمی وارد نشود نیز تا پایان سال گندم داریم.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۶    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: ما می توانیم در بخش کشاورزی علاوه بر تامین نیاز داخلی، میلیاردها دلار صادرات داشته باشیم، اما به شرطی که سرمایه گذاری اولیه و حمایت های بعدی از سوی دولت انجام گیرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۵    
لایحه اصلاح قانون پسماند با حضور مسئولانی از سازمان حفاظت از محیط زیست، وزارت کشور، وزارت صمت، وزارت بهداشت، جهاد کشاورزی، وزارت اطلاعات و مرکز پژوهش های مجلس بررسی شد.