سه شنبه ۰۵ مردادساعت ۲۱:۵۶Jul 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تل آویو»

پس از افشاگری رسانه ها درباره جاسوس افزار صهیونیستی پگاسوس و تلاش رسانه های اسرائیلی برای تبرئه تل آویو و نسبت دادن این رسوایی به بخش خصوصی، یک روزنامه صهیونیستی از دخالت تل آویو در این امرپرده برداشت.
پس اعلام وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی درباره پیوستن این رژیم به اتحادیه آفریقا به عنوان عضو ناظر، تحلیلگران پیامدهای ناشی از این گام را برای آرمان فلسطین خطرناک ارزیابی کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۸ ساعت پیش    
یک روزنامه صهیونیستی اعلام کرد مقامات اماراتی درباره بروز بحران دیپلماتیک با این رژیم به سبب لغو توافقنامه نفتی میان دو طرف هشدار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شبکه 12 رژیم صهیونیستی اعلام کرد، دادگاه این رژیم تصمیم گرفته تشکیلات خودگردان فلسطین را بابت عملیات "آدم ربایی" در سال 1985 به پرداخت غرامت معادل یک میلیون شکل جریمه کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی از همان ابتدا نیم نگاهی به قاره سیاه داشت و تلاش می کرد تا آفریقا حیات خلوتش باشد؛ به همین دلیل است که امروز شاهد پیوستن تل آویو به اتحادیه آفریقا به عنوان عضو ناظر هستیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا از خبرگزاری سما فلسطین، طارق سلمی افزود : گروه های مقاومت فلسطین برای شکستن محاصره نوار غزه، از هیچ کوششی فروگذار نخواهند کرد. وی حملات رژیم صهیونیستی را تلاش مذبوحانه ای برای ترمیم تصویر ارتش شکست خورده این رژیم پس از نبرد شمشیر قدس دانست و گفت: تل آویو در [...]
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- یک رسانه صهیونیستی با انتشار گزارشی مدعی شد که مقامات تل آویو خواستار تعیین ضرب الاجلی برای بازگشت ایران به میز مذاکرات شده اند. به گزارش مهر ...
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۲۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
طارق سلمی سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز دوشنبه پیام شدیداللحنی به رژیم صهیونیستی داد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
عبدالباری عطوان، سردبیر روزنامه رای الیوم در این تحلیل آورده است، یائیر لاپید، وزیر خارجه رژیم صهیونیستی وقتی تصمیم اتحادیه آفریقا را که تل آویو را به عنوان عضو ناظر انتخاب کرد، یک روز تاریخی خواند که باید آن را جشن گرفت چون پس از دو دهه تلاش فشرده دیپلمات های صهیونیستی به دست آمده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی با اشاره به تماس اخیر خود با رئیس جمهور ترکیه، بر لزوم افزایش همکاری های تل آویو با آنکارا تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۲    
پس از آرامش نسبی در روزهای عید قربان، گروه های مقاومت فلسطین تصمیم گرفتند، مجدداً دشمن صهیونیستی را در امتداد مرزهای نوار غزه تحت فشار قرار دهند تا مذاکرات کنونی در خصوص پرونده های مربوط به نوار غزه به ویژه وضعیت انسانی و اقتصادی آن را پیش ببرند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حضور ناوهای ایرانی در رسانه های عبری نیز بازتاب گسترده ای داشت و اسرائیلی ها آن را اتفاقی مهم در راستای تقویت همکاری نظامی ایران و روسیه قلمداد کرده و آن را خطری رو به فزونی برای تل آویو دانستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
استاد دانشگاه جورج تاون آمریکا گفت: اسرائیل از همه جاسوسی می کند. حتی باید بگویم اسرائیل برای دستیابی به اهداف خود، از آمریکا نیز جاسوسی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
منبعی عبری زبان اعلام کرد که وزارت حفاظت از محیط زیست رژیم صهیونیستی اجرای توافق انتقال نفت از امارات را متوقف کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المیادین، پادشاه اردن هاشمی در گفتگو با شبکه خبری سی ان ان آمریکا مدعی شد که در جنگ اخیر میان نوار غزه و ارتش تا بن دندان مسلح رژیم صهیونیستی هیچ طرفی پیروز از میدان خارج نشده است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله دوم پادشاه اردن با اعلام اینکه جنگ آخر بین تل آویو و غزه متفاوت بود، گفت که از سال 1948 تا کنون اولین بار احساس وقوع جنگ داخلی در اسرائیل را کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، یک شبکه خبری متعلق به رژیم صهیونیستی گفته است که نوعی از جنگ جدید از سوی حزب الله لبنان علیه این رژیم جریان دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عبدالله دوم پادشاه اردن با اعلام اینکه جنگ آخر بین تل آویو و غزه متفاوت بود، گفت که از سال 1948 تا کنون اولین بار احساس وقوع جنگ داخلی در اسرائیل را کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از رویترز، پس از حدود یک سال قطع روابط دیپلماتیک میان رژیم صهیونیستی و مغرب، امروز 2 فروند هواپیمای مسافربری این رژیم که از تل آویو به پرواز در آمده بودند در خاک مغرب فرود آمدند. ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه اسرائیلی"کان" امروز (یکشنبه) گزارش داد، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان شخصاً از طریق سایت های شبکه های اجتماعی، به ویژه توییتر، جنگ رسانه ای را علیه اسرائیل هدایت می کند. این منبع گفت، این جنگ، یک جنگ سرد میان طرفین لبنانی و اسرائیلی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
برای اولین بار از زمان سازش میان رژیم صهیونیستی و مغرب، یک پرواز مسافری از تل آویو به شهر مراکش انجام گرفت.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نفتالی بنت، نخست وزیر جدید اسرائیل حتی نسبت به سلف خود دیدگاه های تندتری در قبال ایران دارد. وی معتقد است هر زمان که نمایندگان ایران شامل حزب الله یا حماس انفجاری را در داخل اسرائیل ترتیب دادند، تل آویو باید به ایران حمله کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس جمهوری فرانسه در تماس تلفنی با نخست وزیر رژیم صهیونیستی خواستار توضیح درباره بدافزار جاسوسی اسرائیلی پگاسوس شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۶    
فعالان در 5 کشور شمال و شمال شرق آفریقا بر ضرورت مقابله با عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تاکید کردند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدصادق_کوشکی به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت جناح اصلاح طلب (بویژه طیف افراطی و بقایای جبهه مشارکت) پس از شکست در انتخابات ریاست جمهوری، راهبرد کودتای سفید را با هدف زمین زدن و به بن بست کشاندن دولت رئیسی و با مشارکت و هماهنگی رسانه های لندنی و مثلث حاکم بر فضای مجازی (تیرانا ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- نخستین پروازهای مستقیم گردشگری میان اراضی اشغالی و شهر مراکش امروز یکشنبه انجام می شود. به گزارش شفقنا به نقل از خبرگزاری رویترز، دو شرکت هواپیمایی اسرائیلی العال و اسرایر امروز به مقصد شهر مراکش واقع در کشور مغرب یا مراکش نخستین پروازهای مستقیم گردشگری را آغاز می کنند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۴:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور فرانسه با درخواست از نخست وزیر رژیم صهیونیستی برای جدی گرفتن مسئله جاسوس افزار پگاسوس، درباره استفاده کردن دولت مغرب از این جاسوس افزار قویاََ ابراز نگرانی کرد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۳:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
دو حمله اخیر رژیم صهیونیستی به مناطقی از سوریه، حقایق جدیدی را آشکار کرد که از جمله آن می توان به توان کوبنده پدافند هوایی دمشق و ناتوانی تل آویو در رسیدن به اهدافش اشاره کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
اسرائیل الیوم : رئیس رژیم صهیونیستی هفته گذشته پیامی به رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه ارسال و در آن بر لزوم حل اختلافات میان دو طرف تاکید کرده است. بنابر شنیده ها، این نامه توسط هرتزوگ به مناسبت افتتاحیه نمایشگاه قهوه نوشته شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
دو حمله اخیر رژیم صهیونیستی به مناطقی از سوریه، حقایق جدیدی را آشکار کرد که از جمله آن می توان به توان کوبنده پدافند هوایی دمشق و ناتوانی تل آویو در رسیدن به اهدافش اشاره کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اقدام روسیه در اعلام راه اندازی سامانه های پدافندی خود در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی موجی از نگرانی را همزمان در میان اسرائیلی ها و سعودی ها به وجود آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر معروف جهان عرب با اشاره به نقش آمریکا و تل آویو در تشدید بحران در لبنان اعلام کرد که لبنانی ها تنها راه نجات بحران سوخت در این کشور را نفت ایران می دانند اما آمریکا اجازه نمی دهد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۰    
مجمع عمومی کلیساهای آمریکا رژیم صهیونیستی را رژیمی آپارتاید توصیف کرد و از بایدن خواست ضمن قطع کمک های آمریکا به تل آویو از حقوق فلسطینیان حمایت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با انتشار گزارش هایی درباره تشدید نگرانی های تل آویو از جنبش حزب الله لبنان، یک وبگاه صهیونیستی توانمندی حزب الله را برابر با یک ارتش غربی توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
منابع خبری عبری از تصمیم دولت رژیم صهیونیستی برای بازنگری در توافق نفتی با امارات خبر دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بررسی عناوین رسانه های عبری حکایت از آن دارد که تل آویو بشدت نگران پررنگ ترشدن نقش حزب الله در جریان بحران لبنان است به ویژه آنکه برآوردها نشان می دهد حزب الله قادر است تنها در یک روز جنگی 3000 موشک روانه اراضی اشغالی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از رایزنی با یک مقام آمریکایی در خصوص تقویت تشکیلات خودگردان در راستای منافع تل آویو خبر داد.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش : رئیس اطلاعات نیروهای دفاعی رژیم صهیونیستی گفت کشور دائماً آماج تهدیدات سایبری است، و تلافی می کند. به گزارش آریا سعادتمند از سرویس بین الملل نواندیش ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نویسنده فلسطینی در یادداشتی به موضوع شکست رژیم صهیونیستی در محافل بین المللی پرداخت و نوشت: کشورهای جهان در حال بازنگری در خصوص اسرائیل هستند و از تعهد خود نسبت به تل آویو شانه خالی می کنند، مسأله ای که بار سنگینی برای اسرائیل به شمار می رود.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
خودداری ورزشکاران از رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی که به مثابه نفرت جهانی از اسرائیل و جلوگیری از مشروعیت سازی برای این رژیم تلقی می شود به کابوسی برای تل آویو تبدیل شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: ارتش لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد که طی ساعت های گذشته جنگنده های رژیم صهیونیستی چندین بار حریم هوایی این کشور را نقض کردند که موضوع از طریق نیروهای موقت سازمان ملل مستقر در لبنان در حال پیگیری است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۰    
به دنبال انتشار اخبار حاکی از بحران در روابط تل آویو ابوظبی، خبرگزاری امارات امروز از تماس تلفنی نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ولیعهد ابوظبی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
یک رسانه اسرائیلی فاش کرد، دولت فرانسه از اسرائیل در رابطه با جاسوسی از امانوئل ماکرون رئیس جمهور این کشور به وسیله برنامه تولیدی شرکت اسرائیلی (ان اس او) رسما توضیح خواهد خواست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
پس از تجاوز اخیر تل آویو به استان حمص سوریه و انتشار گزارش هایی درباره برخورد یک موشک به مناطق مرزی لبنان، حزب الله گفت که حریم لبنان و سوریه در حالی از سوی صهیونیست ها نقض می شود که سازمان های بین المللی سکوت اختیار کرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گفته منابع عبری تل آویو تصمیم گرفته است در توافقنامه انتقال نفت از کشور های حاشیه خلیج فارس به اروپا از طریق سرزمین های اشغالی بازنگری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
به رغم هشدار یک مقام بلندپایه اماراتی درباره پیامدهای لغو توافق نفتی با ابوظبی، منابع عبری زبان خبر دادند که تل آویو تصمیم گرفته است توافق مذکور را بازنگری کند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تل آویو روابطی با 46 کشور در آفریقا در راستای همکاری در زمینه های توسعه و تجارت دارد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
منابع عبری زبان، بعدازظهر امروز (پنجشنبه)، از عضویت تل آویو در اتحادیه آفریقا خبر دادند.
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا: سردبیر روزنامه "رای الیوم" طی یادداشتی در خصوص رسوایی مربوط به استفاده برخی کشورهای عربی از جاسوس افزار اسرائیلی"پگاسوس" نوشت، علی رغم انکارها و محکومیت ها تل آویو به زودی اسرار بسیاری را از دوستان خود برملا خواهد کرد. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور لبنان در اعتراض به ادامه نقض حریم این کشور به دست رژیم صهیونیستی از نماینده لبنان در سازمان ملل خواست این موضوع را به اطلاع دبیرخانه عمومی سازمان ملل برساند.