دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۶:۳۴May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تل آویو»

بولتن نیوز   ۳۳ دقیقه پیش    
گردان های القسام منطقه هرتسیلیا در شمال تل آویو را هدف حمله موشکی گسترده خود قرار داد.
خبرگزاری تسنیم   ۴۱ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
مقاومت اسلامی فلسطین در پاسخ به حملات وحشیانه این رژیم به مناطق مختلف غزه و حمله به غیرنظامیان، لحظاتی پیش دور جدید حملات موشکی به شهرک های صهیونیست نشین و نیز مراکز حساس نظامی این رژیم را از سرگرفت.
دیپلماسی ایرانی   ۵۲ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مقامات رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) از لغو 15 پرواز که قرار بود از فرودگاه بن گوریون انجام شود، خبر دادند. به گزارش ایسنا، خبرگزاری آناتولی اعلام کرد که مقامات رژیم صهیونیستی در پی حمله موشکی مقاومت فلسطین ...
محمد اشتیه نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطین از جامعه جهانی خواست به تجاوزگری تل آویو پایان دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
مقاومت فلسطین بر خلاف درگیری های قبلی، حملات هدفمند و حساب شده به مراکز اقتصادی مهم این رژیم و نیز فرودگاه های آن می کند تا هم حداکثر خسارات را به تل آویو وارد کند و هم ارتباط رژیم صهیونیستی با خارج را قطع کند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس با بیان اینکه نتانیاهو در نبرد اخیر در اراضی اشغالی دچار توهم شده است، گفت: هدف قرار دادن مناطق مسکونی حاکی از ناتوانی صهیونیستها در برابر حملات مقاومت است.
یک عضو ارشد مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد از سران این کشور که حق دفاع از خود را برای رژیم صهیونیستی محفوظ می دانند، تل آویو را مصداق یک رژیم آپارتاید توصیف کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
معاون دستیار وزیر خارجه آمریکا نتوانست توفیقی در ماموریت خود در منطقه داشته باشد زیرا اساس را بر جانبداری از تل آویو و فشار بر مقاومت و دادن وعده های پوچ گذاشته بود.
تدبیر و امید   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مقاومت فلسطینی که از ظهر شنبه موج جدیدی از حملات موشکی و راکتی علیه تل آویو، عسقلان، سدیروت، اشدود و سایر مناطق اطراف تل آویو آغاز کرده، شب گذشته نیز به موشک باران مواضع صهیونیست ها ادامه داد.
همبستگی با ملت فلسطین در مناطق مختلف دنیا در حالی ادامه دارد که در این میان اوضاع اردن به سبب پیوند جغرافیایی و داشتن 600 کیلومتر مرز مشترک با فلسطین اشغالی خاص است و عبور دو اردنی کارد به دست حامل پیامی خطرناک برای تل آویو است.
فرمانده بخش جنوبی ارتش رژیم صهیونیستی با تهدید سران ارشد جنبش مقاومت حماس به ترور در حملات هوایی، بر عدم پذیرش آتش بس با نوار غزه تاکید کرد.
شهردار غزه تاکید کرد اشغالگران اسرائیلی به عمد زیرساخت ها و راه ها در نوار غزه را با حملات مستمر هوایی، هدف قرار می دهند. حملات اسرائیل به زیرساخت ها، به مثابه مجازات دسته جمعی ساکنان غزه است.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
رژیم صهیونیستی علاوه بر هدف قرار دادن منازل و برج های مسکونی در غزه، زیرساخت ها و مسیرهای مواصلاتی را هم هدف قرار می دهد که این با اهداف خبیثانه انجام می شود.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک مسئول اسرائیلی اعلام کرد که مذاکرات برای آتش بس جدی نیست و هیچ فشاری بر تل آویو برای آتش بس با غزه وجود ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
موضع گیری وزیر خارجه امارات و نیز معاون رئیس پلیس دبی آنهم در بحبوحه حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه اوج همسویی ابوظبی با تل آویو را نشان می دهد.
یک خلبان مستعفی رژیم صهیونیستی، ارتش این رژیم را یک سازمان تروریستی و حکومت آن را یک نظام نژادپرست دانست که منطقه را به سمت فاجعه می کشاند.
توئیت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در تقدیر از حامیان تل آویو در حمله به فلسطین، با درج پرچم کشورها، با واکنش تند کوزوو و بوسنی و هرزگوین مواجه شد.
نیک نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
نیک نیوز: گردان های قسام در پاسخ به دور اخیر حملات رژیم صهیونیستی به غزه، مجدداً برخی از مناطق و شهرک های اسرائیلی را هدف حملات موشکی و راکتی خود قرارداد. ...
افکار نیوز   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با تشدید فشارهای داخلی و منطقه ای علیه رژیم صهیونیستی و بحران های پی در پی که این رژیم مجعول با آن دست به گریبان است، تل آویو اقدامات تهاجمی خود را علیه فلسطینیان بشدت افزایش داده است.
موشک های مقاومت فلسطین که چندان هم پیشرفته نیست برای اسرائیلی های مدعی دارندگی آخرین دستاورد ها در حوزه سپر های موشکی به آبروریزی بزرگ تبدیل شده است. مقامات صهیونیست امیدوارند با کشتار زنان و کودکان غزه مقاومت آنان را بشکنند، اما در مقابل توحشی که در غزه انجام می دهند، موشکی می خورند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۳:۴۲    
ژنرال اوری گوردین، فرمانده جبهه داخلی رژیم صهیونیستی بعد از شش روز آزمون و خطا اعلام کرد که سامانه گنبد آهنین 90 درصد موشک های پرتاب شده از غزه را رهگیری می کند ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گردان های قسام در پاسخ به جنایت صهیونیست ها، ده ها راکت به سوی تل آویو شلیک کردند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از کانال خبری صابرین نیوز، گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس در پاسخ به جنایات صهیونیست ها در کشتار زنان و کودکان، ده ها راکت به سوی تل آویو شلیک کرد ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
گردان های القسام، تل آویو را در پاسخ به جنایت در اردوگاه الشاطی با ده ها موشک، هدف قرار دادند. شبکه الجزیره به نقل از گردان های القسام بیان کرد: تل آویو را در پاسخ به جنایت در اردوگاه الشاطی ، کشتار زنان و کودکان بی گناه فلسطینی با ده ها موشک، هدف قرار دادیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۱:۵۹    
شلیک چند موشک به طرف تل آویو با تکبیر گفتن فلسطینی ها در نوار غزه همراه و همزمان با شلیک این موشک ها، صدای الله اکبر و شادی فلسطینی از مناطق مختلف نوار غزه بلند شد. منبع: خبرگزاری صداوسیما
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۱    
ویدیویی از کلاغی که پرچم رژیم صهیونیستی را پس از اصابت موشک های مقاومت فلسطین به تل آویو تکه تکه می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۲    
شفقنا- نخست وزیر رژیم صهیونیستی بنیامین اعلام کرد که تل آویو در حال حاضر قصد ندارد عملیات نظامی خود را در نوار غزه متوقف کند و این کارزار را با تمام قدرت و با حمایت سایر کشورها به ویژه آمریکا ادامه می دهد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: حماس با برج 68 طبقه ای موشه آویو در تل آویو تماس گرفته و گفته تخلیه کنید. می زنیم. به روش خود صهیونیست ها. *بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.
جویا خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه های مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به مناطقی از غزه، بیش از 110 راکت و موشک به سمت بئر السبع و تل آویو و دیمونا و فرودگاه بن گورین شلیک کرده اند.
سازمان همکاری های اسلامی پس از برگزاری نشستی مجازی، جنایات صهیونیست ها علیه مردم مظلوم فلسطین را با شدیدترین لحن محکوم کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
برآورد سازمان مالیات رژیم صهیونیستی از هزینه چهار روز نخست جنگ کنونی با مقاومت فلسطین این است که به اندازه هزینه نصف جنگ 51 روزه در سال 2014 رسیده؛ جنگ 2014 حدود چهار میلیارد دلار برای تل آویو هزینه داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع اسرائیلی تاکید کرد که آمریکا تل آویو را برای توقف جنگ تحت فشار قرار نداده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با وجود ادعاهای پوچ رژیم صهیونیستی درباره استفاده حماس از رسانه های خارجی به عنوان سپر انسانی، حملات هوایی حساب شده تل آویو به مقر رسانه هایی چون آسوشیتدپرس و الجزیره در غزه یک حمله آشکار به آزادی مطبوعات تعبیر شده است که در راستای جلوگیری از مخابره رنج مردم غزه به جهان انجام شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه عبری زبان خبر داد نشست هیئت آمریکایی اعزامی به سرزمین های اشغالی با مسئولین سیاسی و نظامی اسرائیل بدون وارد کردن هیچ نوع فشاری بر تل آویو برای توقف حملات به پایان رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۵   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی حماس با بیان اینکه مقاومت تاکنون تنها از بخشی از قدرت خود در نبرد شمشیر قدس استفاده کرده است، گفت: بیش از 6 میلیون شهرک نشین از ترس موشک های مقاومت به پناهگاه ها فرار کرده اند.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس ارشد تحولات غرب آسیا معتقد است، طی دو یا سه روز آینده رژیم صهیونیستی مجبور است، مذاکرات آتش بس را بپذیرد و گروه های مقاومت فلسطینی در این مذاکرات هیچ امتیازی به تل آویو نخواهند داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۵    
تظاهرکنندگان تونسی مواضع جدی تر دولت این کشور را علیه تل آویو خواستار شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۶:۰۹    
نماینده جهاد اسلامی در لبنان با اشاره به اوضاع آشفته صهیونیست ها، به علت دخالت مستقیم آمریکا در حمایت از تل آویو پرداخت و مقاومت از غزه را نجات دهنده قدس از معامله قرن دانست.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، شبکه کان رژیم صهیونیستی به قدرت موشکی گروه های مقاومت فلسطین اذعان کرد. این شبکه اذعان کرد که جنبش مقاومت اسلامی حماس به وعده خود در هدف قرار دادن مواضع صهیونیستها به وسیله موشک های متعدد عمل کرده است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تل آویو و غزه از شب طی هفت روز گذشته زیر هجوم موشک های یکدیگر قرار گرفته اند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گزینه های اردن در تعامل با اشغالگری رژیم صهیونیستی نامحدود است و هر اقدامی که برای تحقق امنیت و ثبات برای ملت فلسطین و تأمین امنیت اردن لازم باشد انجام می دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی و دستیار وزیر خارجه آمریکا که به عنوان بخشی از تلاش ها برای کاهش تنش نظامی موجود در نوار غزه وارد تل آویو شده، نشستی را برگزار می کنند.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل سازمان ملل با ابراز تاسف از حمله هوایی رژیم صهیونیستی به ساختمان رسانه ها، گفته که از افزایش تلفات غیرنظامیان در غزه عمیقا دلسرد و ناامید شده است. ...
حیات   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
منابع فلسطینی به آمار شهیدان و زخمی شدگان ناشی از حملات وحشیانه صهیونیست ها به غزه و نیز درگیری ها و هلاکت یک صهیونیست دیگر بر اثر حمله موشکی مقاومت فلسطین به تل آویو اشاره کردند. ...
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نما، عبدالباری عطوان تحلیلگر معروف جهان عرب در رای الیوم نوشت: رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان می کنند که محور حماس مقاوم پیروز شده است؛ چه چیزی سبب شده که پس از 6 روز از جنگ این برآورد شود؟ ...
شریان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی از شلیک 55 موشک به تل آویو و مناطق اطراف آن و همچنین افزایش شمار شهدای غزه به بیش از 174 نفر از جمله 47 کودک خبر می دهند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۳    
دو شرکت هواپیمایی اماراتی "الاتحاد" و "فلای دبی" هم اعلام کردند پروازهای خود به تل آویو را متوقف می کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
گردان های القسام اعلام کرد تل آویو را با ده ها موشک هدف قرار داده است. ارتش رژیم صهیونیستی به اصابت موشک به مرکز و جنوب تل آویو اذعان کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از فلسطین الیوم، صالح النعامی کارشناس امور رژیم صهیونیستی اعلام کرد: بمباران شدید غزه در شب گذشته نشان از خوی وحشی این رژیم دارد. وی افزود: این حمله نشان از درماندگی این رژیم و حقارت آن است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
گردان های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس از بامداد امروز یکشنبه موشک باران تل آویو و شهرهای اطراف آن را از سرگرفتند.