دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۱۶:۱۷Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تل آویو»

خبرگزاری مهر   ۱۹ دقیقه پیش    
یک رسانه عرب زبان با اشاره به طرحهای تجزیه طلبانه رژیم صهیونیستی و آمریکا برای سودان به شدت از نظامیان فاسد این کشور آفریقایی انتقاد کرد.
رسانه های صهونیستی اعلام کردند که اولین پرواز مستقیم از عربستان به سرزمین های اشغالی امروز -دوشنبه- انجام خواهد شد.
یک مستشرق صهیونیست از نگرانی تل آویو در قبال رویکرد جدید رئیس جمهور مصر در تسلیح ارتش این کشور و خودداری از تقویت همکاری امنیتی با رژیم صهیونیستی، خبر داد.
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
برخی رسانه های رژیم صهیونیستی از پرواز مستقیم عصر امروز (دوشنبه) از مبدأ ریاض به مقصد تل آویو انجام خواهد شد، خبر دادند.
آفتاب نیوز   ۴ ساعت پیش    
ایران و روسیه بر سر حضور اسرائیل در سوریه با یکدیگر اختلاف نظر دارند/ برای روسیه حمله اسرائیل به منافع ایران در سوریه تهدید نیست بلکه برگ برنده ای در دست روس ها برای فشار آوردن بر ایران است/ نگرانی اصلی روسیه در مورد سوریه افزایش نفوذ امریکا در آن کشور است ...
آنا   ۵ ساعت پیش    
یک رسانه مشهور صهیونیستی با انتشار خبری فوری مدعی شد پرواز مستقیم ریاض به تل آویو برقرارشده است.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
نماینده دفتر ارتباطات رژیم صهیونیستی در مغرب از دولت رباط خواست هرچه سریع تر سفیر خود را در تل آویو تعیین کند.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
رسانه های صهیونیستی از نخستین پرواز مستقیم از ریاض به سوی تل آویو خبر دادند. این پرواز توسط شرکت هواپیمایی جت ایرلاین امارات انجام خواهد شد.
ایلنا   ۶ ساعت پیش    
بازداشت خانگی نخست وزیر سودان، دیدار رئیس هیأت نمایندگی سازمان ملل در افغانستان با مقام های طالبان و تصمیم تل آویو برای ساخت 1355 واحد مسکونی جدید در کرانه باختری از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی از تصمیم خود برای ساخت هزار و 355 واحد مسکونی جدید در کرانه باختری خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
اسرای وابسته به جنبش جهاد اسلامی فلسطین که به مدت 9 روز در زندان های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذا زده بودند، حرف خود را به کرسی نشاندند و به دنبال پذیرش خواسته های شان از سوی صهیونیست ها، به اعتصاب خود پایان دادند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۸:۱۱    
نتیجه یک نظرسنجی نشان داد 88 درصد جوانان عرب همچنان رزیم صهیونیستی را دشمن خود می دانند و عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با تل آویو نتوانسته اشغالگری این رژیم را تحت الشعاع قرار دهد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۷:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
در روزهایی که ارتش رژیم اشغالگر به دنبال مانورهای نظامی رنگارنگ است رسانه های رژیم صهیونیستی از هراس های این رژیم در مقابل حزب الله لبنان می گویند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
کارشناس نظامی رژیم صهیونیستی در ارزیابی اوضاع جاری در اراضی اشغالی فلسطین می نویسد که همه امور در نوار غزه، در حال خارج شدن از کنترل است و در چنین شرایطی تل آویو باید هرچه سریع تر رویکرد خود را از میان دو گزینه موجود مشخص کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
یک منبع عالی رتبه سوری به تشریح سیاست دمشق در قبال روابط با کشورهای عربی پرداخت و بر مقابله با تل آویو و عدم تغییر سیاست سوریه در قبال رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام عالیرتبه سوری اعلام کرد که سوریه به طور کامل با فرآیند عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی مخالف است.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۴:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
عصرایران: وب سایت اسراییلی" اسراییل هایوم" در مطلبی مدعی شده حمله چهارشنبه گذشته به پایگاه "التنف" و محل استقرار نیروهای آمریکایی در مرز عراق وسوریه و اردن ضرب شست و پیام هشداری از جانب ایران به آمریکا و اسراییل بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۲:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی در توئیتی نوشت: رژیم صهیونیستی به جای اختصاص بودجه 1.5 میلیارد دلاری برای شرارت علیه ایران به فکر تامین ده ها هزار میلیارد دلار بودجه برای بازسازی خسارت های ناشی از پاسخ کوبنده ایران باشد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
لازم است به این مهم اشاره کنیم که اسرائیل به دنبال ثروت کشور های خلیج فارس نیست، چرا که از نظر اقتصادی نیازی ندارد و آنقدر ثروت دارد که بخواهد از آن به تمام دولت های عربی حاشیه خلیج فارس ببخشد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : در دیدار اخیر نانسی پلوسی با وزیرخارجه اسرائیل، این دو درباره پرونده هسته ای ایران به جدال پرداختند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۱:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : بنت پس از دیدار با پوتین با اشاره به حضور نظامی روسیه در سوریه گفت: روسیه بازیگر بسیار مهمی در منطقه ما است، به نوعی همسایه ما در شمال .
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- درحالکیه آمریکا خواهان شفاف سازی اقدام صهیونیست ها در تروریستی اعلام کردن چند نهاد غیر نظامی فلسطینی است، رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مقام های آمریکایی از پیش در جریان قرار گرفته بودند.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دفتر نخست وزیری اسرائیل اعلام کرد، نفتالی بِنِت نخست وزیر اسرائیل بنا به دعوت ولیعهد ابوظبی به امارات متحده عربی سفر خواهد کرد.روزنامه عبری زبان یدیعوت احارانوت هم در شماره امروز خود خبر داد، این دعوت توسط سفیر امارات در تل آویو تسلیم مقامات اسرائیلی شده است.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد قدرت و امکانات و توانمندی مقاومت برای دفاع از لبنان در برابر طمع ورزی های رژیم اسرائیل است و مقاومت هرگز اجازه تعدی و دست درازی دشمن به ثروت های ملت مان را نخواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه فلسطین در بیانیه ای قصد اسرائیل برای ساخت بیش از 3000 واحد مسکونی در کرانه باختری را محکوم کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا فاش کرد که در جریان دیدارش با یاییر لاپید وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی در واشنگتن، درباره ارزش برجام و پیامدهای خروج واشنگتن از توافق با ایران به اختلاف نظر خورده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد، به تازگی در پاریس دیداری بین مسؤولان عالی رتبه اسرائیلی و فرانسوی با هدف تلاش برای آرام سازی تنش های به وجود آمده از اطلاعات برنامه جاسوس افزار "پگاسوس" انجام گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با اولین سفرنفتالی بنت نخست وزیر رژیم صهیونیستی به روسیه و استقبال از وی در شهر بندری سوچی رسانه های غربی و صهیونیستی سعی کرده اند تصویر دوستانه و صمیمی از روابط دو طرف ارائه دهند اما آیا واقعا همینطور است؟
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۷:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
حسن هانی زاده؛ تحلیلگر مسائل بین الملل در روزنامه آرمان ملی نوشت: دیدار نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در مسکو دربرگیرنده یک سلسله مسائل مربوط به مسکو و تل آویو است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
هنوز یک هفته از اعلام ایران مبنی بر ادامه مذاکرات هسته ای در بروکسل پایتخت بلژیک نگذشته بود که شبکه 12 رژیم صهیونیستی اعلام کرد که اسرائیل بودجه ای 1/5 میلیارد دلاری برای حمله و نابودی توان هسته ای ایران درنظر گرفته است!
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی گروه عدل و احسان مغرب گفت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی خیانت در حق وطن است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۱    
دنیای اقتصاد : جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، طی دیدار اخیرش با محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان، بحث عادی سازی رابطه با اسرائیل را مطرح کرد. باراک راوید ، گزارشگر پایگاه اینترنتی Axios، در گزارش 20 اکتبر با اشاره به این مساله، گزارش خود را با چند سوال شروع می کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
غروب چهارشنبه برای اولین بار این خبر به گوش رسید که مجلس قصد احضار رئیس فدراسیون فوتبال را دارد و حالا یک نماینده مجلس این خبر را تایید کرده است. به گزارش طرفداری، در پی توافق ابهام آمیز فدراسیون فوتبال با یک شرکت هنگ کنگی که مشکوک به روابط با دولت تل آویو است و ریشه اسرائیلی دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرد قدرت و امکانات و توانمندی مقاومت برای دفاع از لبنان در برابر طمع ورزی های رژیم اسرائیل است و مقاومت هرگز اجازه تعدی و دست درازی دشمن به ثروت های ملت مان را نخواهد داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رژیم صهیونیستی به فرانسه قول داده است که در هرگونه قرارداد سایبری این رژیم با کشور های دیگر از هک شماره تلفن های فرانسه ممانعت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه اروپا در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد عمیقا نگران اقدامات رژیم صهیونیستی علیه کودکان فلسطینی است.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۰   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: رهبران روسیه و رژیم صهیونیستی بر سر ادامه همکاری نظامی در سوریه با یکدیگر توافق کردند. زئو الکین وزیر مسکن و شهرسازی رژیم صهیونیستی که بنت را در سفر به روسیه همراهی کرده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
منابع فلسطینی گزارش دادند که وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با اتهام زنی به شش مؤسسه حقوقی فلسطینی آن ها را تروریستی اعلام کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس : رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در رایزنی با یائیر لاپید وزیر خارجه رژیم صهیونیستی، از تلاشهای اسرائیل علیه سیاستهای آمریکا در زمینه برجام و لابیگری نهادهای وابسته به تل آویو در این زمینه انتقاد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
پوتین در جریان دیدار با نفتالی بنت سطح روابط میان مسکو و تل آویو را ستود و تاکید کرد کرد که منافع مشترکی میان آنها به ویژه در پرونده سوریه وجود دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رژیم صهیونیستی به رغم مخالفت جهانی و متحدان سنتی تل آویو سه هزار واحد مسکونی جدید در شهرک های صهیونیست نشین واقع در کرانه باختری احداث می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
منابع عبری زبان خبر دادند که کابینه رژیم صهیونیستی هفته آینده قصد دارد ساخت بیش از 3000 واحد صهیونیست نشین جدید در کرانه باختری را تایید کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
منابع عبر ی زبان فاش کردند که در پی بحران به وجود آمده میان تل آویو و پاریس در ارتباط با جاسوس افزار پگاسوس ، رژیم صهیونیستی متعهد شده که دیگر تلفن های همراه فرانسوی را هک نکند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
برخی منابع اسرائیلی مدعی شدند که تل آویو برای امضای قرارداد تبادل اسرا با جنبش حماس جدی است و تاکنون راه زیادی را در این پرونده طی کرده است؛ اما زندانی های محکوم در عملیات هایی که اسرائیلی ها به قتل رسیدند را هرگز آزاد نخواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سازمان موسوم به صلح اکنون خبر داد که پس از 20 سال، برای نخستین بار، تل آویو مجوز احداث شهرک صهیونیستی در قلب الخلیل را صادر کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۸    
رسانه های عبری زبان تاکید کردند که اسرائیل و آمریکا در حال تشکیل یک تیم برای بحث درخصوص افتتاح کنسولگری آمریکا در قدس اشغالی هستند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
رسانه های عبری زبان اعلام کردند که دو طرف اسرائیلی و آمریکایی در حال انجام مذاکراتی محرمانه برای حل بحران افتتاح کنسولگری آمریکا در شهر قدس اشغالی هستند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اظهارات وزیر خارجه مالزی در مخالفت با سازش با رژیم صهیونیستی را ستود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
به گفته یک دیپلمات اسرائیلی، توافق برای تقسیم خاورمیانه بین تهران و ریاض، حتی اگر در دستور کار علنی آن ها نباشد، گام های موقت و جزئی برای آن برداشته شده تا به تدریج این مهم در دستور کار آن ها هم قرار گیرد و در ادامه، این اسرائیل است که باید منتظر عواقب چنین تغییر مهمی در خاورمیانه باشد.