سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۰۶:۲۹Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۲۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران بر استفاده از روش های نوین علمی برای مقابله با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر تاکید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی گفت: در اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر، تاکنون بیش از 700 نفر در استان جمع آوری شده اند.
آوای رشت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
رشت- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با تاکید بر توجه به آموزش در سنین پایه گفت: فرهنگ سازی و آموزش در خصوص عوارض اعتیاد و مصرف مواد مخدر باید از مهدها کودک و مدارس شروع شود. به گزارش خبرنگار مهر، حسین مصطفی پور ظهر یکشنبه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان [...] ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رشت- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان از اجرای طرح ساماندهی معتادین متجاهر در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت: این طرح با جدیت تمام در گیلان اجرایی می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۸:۰۴    
گرگان- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: با تلاش شبانه روزی فراجا امسال 11 تن انواع مواد مخدر کشف و شعاع 500 متری مراکز آموزشی گلستان پاکسازی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر طی ایام نوروزی در کرمانشاه آغاز شده است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از جمع آوری و ساماندهی یک هزار معتاد متجاهر در کرمانشاه طی نوروز 1402 خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: در این استان نزدیک به 20 مرکز، خدمات به معتادان متجاهر ارائه می دهند که دادستانی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر نیز در امر ساماندهی آنها کمک کننده هستند.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۲۲:۲۹    
اولین جلسه کمیته استانی مبارزه با مواد مخدر در فضای مجازی با حضور دستگاه های مختلف عضو، به ریاست آقای محمد علی اباذری دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گیلان در سالن اجتماعات شهید انصاری استانداری برگزار شد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۶    
پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین به ریاست ابوالحسن کبیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و با حضور حسینی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و دیگر اعضای شورا در محل سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون قضایی دادستان کل کشور از تعیین تکلیف و ساماندهی اموال توقیفی و مصادره ای قاچاقچیان موادمخدر در پارکینگ های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
استانداری قزوین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۴۹    
سرپرست فرمانداری آوج در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آوج که باحضور اعضای ستاد برگزار شد گفت:پدیده مواد مخدر از معضلات اجتماعی است که متاسفانه تبعات آن سایر بخش های جامعه را متاثر نموده که دراین زمینه همه دستگاهای متولی بایدوظایف خود را در چارچوب سیاست ها و دستورعمل های ستاد مبارزه ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۶    
عتباتی:اثر وضعی و خروجی مبارزه با مواد مخدر ایجاد آرامش و امنیت روانی مردم است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۶:۰۷    
جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با حضور دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران و اعضای شورا برگزار شد.
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
سید جواد یحیی زاده فرماندار خلخال در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر در آستانه عید نوروز اجرا می شود تا بتوانیم محیط شهری را از حضور این افراد پاکسازی کنیم و تا شروع سال جدید این طرح را به مرحله عملیاتی برسانیم. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب بهارنارنج، با حضور محمدحسین صالحی،دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و دکتر مسعود فیروزی،مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۳۶    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : به استناد تفاهم نامه همکاری مشترک با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان درخصوص راه اندازی کانون یاریگران کار و تولید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران از کشف 160 کیلوگرم تریاک در شهرستان قائمشهر خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۰    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان قائم شهر؛ ششمین کمیته فرهنگی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قائم شهر با موضوع والد آگاه و کودک ایمن در سالن اجتماعات اداره بهزیستی قائم شهر با حضور نمایندگان دستگاه های عضو کمیته و نماینده فرمانداری برگزار گردید.
حوزه   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۶:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای ایجاد مراکز بهبود و اشتغال در استان قم گفت: احداث واحدهای کاردرمانی و اشتغال صدقه جاری است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گلپایگان سیزدهمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان روز یکشنبه مورخ 1401/12/14 به ریاست فرماندار محترم و با حضور دبیر محترم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان و سایر اعضا در محل فرمانداری با موضوع رسیدگی به مشکلات مرکز بازتوانی و نگهداری کمپ ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با اشاره به تفاهم نامه این شورا با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه اشتغال بهبودیافتگان اعتیاد، گفت: یک هزار کارفرما برای جذب این افراد اعلام آمادگی کرده اند که بهبودیافتگان بعد از خروج از مرکز ماده 16 به این واحدها معرفی می شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اجرای طرح نوروزی ستادکل مبارزه با مواد مخدر درخصوص جمع آوری معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمان گفت: تعداد معتادان متجاهر در استان زیاد است و برای جمع آوری و درمان آنها با کسری بودجه روبه رو هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۵    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی از افزایش دوبرابری اسکان معتادان متجاهر در روزهای سرد زمستان در استان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۷    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: طرح شهید مهرورزی یکی از اقدامات بی نظیر در استان است که در سال های اخیر بی نظیر بوده، امیدواریم این طرح موجب شود در سال های آتی کاهش تقاضای اعتیاد را داشته و جامعه ای عاری از اعتیاد را شاهد باشیم.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۲    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، در حاشیه نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بر استفاده از همه ظرفیت ها در اجرای طرح یاریگران زندگی در مدارس تأکید کرد و گفت ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گمیشان، به ریاست سقلی، فرماندار گمیشان در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان، امید سقلی فرماندار گمیشان در این جلسه ...
خبر استان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
علی اکبر میرزاخانی رئیس دادگستری و علیرضاشمس دادستان شهرستان ورامین از انبار اموال و پارکینگ وسایط نقلیه موتوری توقیف شده در پرونده های مواد مخدر شهرستان ورامین بازدید کردند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۴    
نشست تخصصی کمیته فرهنگی پیشگیری از مبارزه با مواد مخدر و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر جنوب شرق استان برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۰:۰۳    
فرماندار شهرستان پاکدشت بر امر آموزش و بهره گیری از فضای مجازی برای آگاهی بخشیدن به مردم در زمینه اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: امسال 347 دستگاه خودروی مصادره ای و 817 دستگاه خودروی توقیفی به صورت مزایده توسط شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به فروش رسیده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۶    
جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با حضور مدیران و نمایندگان دستگاههای عضو کمیته برگزار شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۱    
سرپرست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر چهارمحال و بختیاری از بهره برداری پارکینگ خودرو های توقیفی این شورا خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۹ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ظهر روز هشتم اسفندماه ، مرکز جامع نگهداری، درمان اعتیاد و کاهش آسیب ماده 16 بانوان بهزیستی استان گیلان با حضور مدیرکل توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با موادمخدر کشور و سایر مسئولین استانی و شهرستانی در شهرستان رشت افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۰۶    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: برای ایجاد ظرفیت سازی مراکز نگهداری معتادان متجاهر نیازمند همکاری همه اقشار جامعه به ویژه خیرین هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس پایتخت گفت: من نمی خواهم زحمات هیچ دستگاهی را زیر سوال ببرم، اما این آمار خوبی نیست که تعدادی از معتادان متجاهری که ما دستگیر می کنیم به دلیل مسائل مختلف در کمپ ها پذیرش نمی شوند و در خیابان ها رها می شوند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
جلسه کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد به ریاست اداره بهزیستی شهرستان پاکدشت و حضور سایر اعضای این کمیته در بهزیستی شهرستان پاکدشت برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۴    
صبح امروز کمیته ساماندهی معتادین متجاهر به ریاست مدیر کل بهزیستی خوزستان و با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان،معاون دادستان ،معاون درمان و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی،رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و نمایندگان سازمان زندانها،شهرداری و.. ...
استانداری اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
در افتتاحیه کانون یاریگران روستا که در 9 شهرستان منتخب از شهرستان های استان در روستای آق قلعه شهرستان سرعین برگزار شد دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل از آغاز به کار طرح یاریگران زندگی در روستا در 30 درصد از روستاهای این استان خبر داد ...
با هدف همکاری متقابل در بسط و گسترش فرهنگ مطالعه و نهادینه کردن کتابخوانی تفاهم نامه همکاری میان اداره کل کتابخانه های عمومی و شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز امضاء شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران به طور سرزده از انبار و پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در غرب استان تهران بازدید و دستوراتی را در این خصوص صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان تهران به طور سرزده از انبار و پارکینگ شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در غرب استان تهران بازدید و دستور بررسی پرونده خودروهای توقیفی را صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان گفت: 140 کیلوگرم موادمخدر طی درگیری مسلحانه در مسیر ارتباطی بم به نصرت آباد توسط نیروهای امنیتی و انتظامی کشف شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
نصر: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با بیان اینکه 45 درصد از مجموع زندانیان آذربایجان شرقی مجرمان مربوط به قاچاق و مصرف مواد مخدر هستند، گفت: البته شیوع اعتیاد در آذربایجان شرقی از متوسط کشوری پایین تر است.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از امحاء 550 کیلوگرم مواد مخدر و روانگردان مکشوفه غیر قابل استحصال خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۵    
سرپرست دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه ازامحاء 550 کیلوگرم مواد مخدر و روانگردان در کرمانشاه خبر داد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان گفت : راه اندازی مجدد مرکز ماده 16 ترک اعتیاد بیرجند در پیچ و خم های اداری است .