پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۱۲:۵۵Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «گچساران»

فرمانده انتظامی گچساران گفت: 9میلیارد و 986میلیون ریال کالای قاچاق امسال در این شهرستان کشف شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۲    
رکنا: فرمانده انتظامی گچساران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
بویر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۶    
بویرنیوز – مدیر شعب بانک مسکن استان به همراه حوزه حراست و رؤسای شعب شهر دوگنبدان با روانبخش دیهیم، فرماندار شهرستان گچساران در راستای بررسی و تبادل نظر در خصوص مشکلات پروژه های نهضت ملی این شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج_ فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده با دستگیری 17 قاچاقچی در این شهرستان اجرایی شد.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۳    
منوچهر هرمزپور_ معاون درمان بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز در نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان گچساران صحبت کرد و اظهار داشت: خبر نداریم که پشت پرده این شهر نفت خیز چه خبر است که جایی برای 24 نفر فرزند شهید نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حدود 4 میلیارد تومان به گچساران جهت یاماندهی گلزار های شهدا در سال گذشته اختصاص یافت که 100 درصد آن تخصیص یافته است.
ایثار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان گچساران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار گچساران گفت: ما بسیار دغدغه بیکاری جوانان و فرزندان شهدا را در گچساران داریم ولی برخی افراد که در حال حاضر دلسوزی می کنند چطور در گذشته به فکر فرزندان بیکار شهدا نبودند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گچساران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۳    
در جلسه مناطق کمتر توسعه یافته گچساران موضوعات مختلفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۶    
آیین تجلیل از 50 دختر نمونه هنرمندو خبرنگار به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) وجشن میلاد امام رضا (ع) بامحوریت جایگاه نماز و زیست عفیفانه در محل سالن اجتماعات فرمانداری گچساران بلا حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی برگزارشد.
به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) روز دختر و میلاد امام رضا (ع) بامحوریت جایگاه نماز و زیست عفیفانه درشهرستان گچساران جشن بزرگی برگزارشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۶    
به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) روز دختر و میلاد امام رضا (ع) بامحوریت جایگاه نماز و زیست عفیفانه درشهرستان گچساران جشن بزرگی برگزارشد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۶    
به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) روز دختر و میلاد امام رضا (ع) بامحوریت جایگاه نماز و زیست عفیفانه درشهرستان گچساران جشن بزرگی برگزارشد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۲۴    
معاون سواد آموزی استان کهگیلویه و بویر احمد در جلسه بهبود کیفیت شهرستان گچساران با بیان اینکه در مدت زمان یک سالی که به عنوان معاون سواد آموزی در خدمت سواد آموزان ارجمند بوده ام ، اولین برنامه ای که برای خود و حوزه کاری ترسیم کردم این بود که با اجرای برنامه های علمی و راهبردی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۵    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: تشکل های زیست محیطی این شهرستان برای دریافت مجوز فعالیت و ثبت در سامانه اقدام کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از ایمن سازی خط لوله راهبردی 42 اینچ صادراتی خبر داد.
از زحمات سی سال خدمت صادقانه کارشناس فرهنگی و مربی مسئول مرکز گچساران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل وقدردانی شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۰:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
خوراک پتروشیمی گچساران ارسالی از بیدبلند خلیج فارس، به صورت آزمایشی وارد این مجتمع شد.
ریواس جنوب   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ریواس جنوب از یاسوج، سید ناصر حسینی پور در این یادداشت آورده است؛ جناب آقای دکتر جاودان سیرت شاید من اولین کسی بودم که در چند دهۀ اخیر علی رغم مخالفت های جدی بزرگان حوزه انتخابیه ام تلاش نمودم تا با پیشنهاد و حمایت از جنابعالی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: 100 دختر دانش آموز و دانشجوی فعال محیط زیست شهرستان گچساران تجلیل شدند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بالاخره بعد از حرف و حدیث های زیاد خداداد افشاریان با انتخاب اعضای مجمع هیئت فوتبال به مدت 4 سال سکان هدایت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد را برای دومین دوره متوالی بر عهده گرفت.