یکشنبه ۱۴ خردادساعت ۱۴:۲۰Jun 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس کل بانک مرکزی»

دیدار محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی ایران با رئیس صندوق بین المللی پول سرآغازی است برای شروع مجدد از سر گرفتن تعاملات بانک مرکزی با IMF که شاید در افکار عمومی ایران به عنوان اقدامی مثبت تلقی شود اما باید بررسی کرد که ارتباطات گذشته و توصیه های صندوق بین المللی پول به ایران در ادوار گذشته ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی گفت: ورود منابع ارزی در داخل کشور بر افزایش قدرت خرید با پول ملی و کاهش نرخ ارز مؤثر واقع می شود. سید بهاالدین حسینی هاشمی، کارشناس اقتصادی در گفت و گو با خبرنگار مهر درباره دیدار رئیس کل بانک مرکزی بعد از چند دهه با رئیس صندوق بین الملل پول و اجازه استفاده از حق برداشت ویژه گفت ...
بانک مردم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی بانک مردم: رئیس کل بانک مرکزی کشورمان با رئیس صندوق بین المللی پول در محل این صندوق در واشنگتن دیدار و بر افزایش تعاملات با این نهاد مالی بین المللی با رعایت منافع ملی بالاخص در شرایط تحریم های غیرقانونی آمریکا تاکید کرد. ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: دیدار رئیس کل بانک مرکزی با رئیس صندوق بین المللی پول در تعاملات نهاد های اقتصادی دنیا موثر است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به مقاومت دلار برای ماندن در محدوده قیمت 51 هزار تومانی، حتی اگر سیگنال های مساعد خبری نیز روانه بازار شود نباید انتظار داشت قیمت دلار امروز کاهش شدیدی داشته باشد. این در حالی است که باید دید سیاست گذار از سفر رئیس کل بانک مرکزی به واشنگتن سیگنالی روانه بازار خواهد کرد؟
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار با کریستالینا جورجیِوا رئیس صندوق بین المللی پول بر افزایش تعاملات با این نهاد مالی بین المللی با رعایت منافع ملی بالاخص در شرایط تحریم های غیرقانونی تاکید کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۰:۱۰    
دنیای اقتصاد : محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی ایران روز سه شنبه نهم خردادماه در رأس هیاتی برای دیدار و گفت وگو با مقامات صندوق بین المللی پول به واشنگتن سفر کرد ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کل بانک مرکزی در دیدار با کریستالینا جورجیِوا رئیس صندوق بین المللی پول بر تداوم اجرای سیاست های تثبیت اقتصادی به رغم تحریم های آمریکا تاکید کرد.
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
دستاورد های سفر رئیس کل بانک مرکزی به واشنگتن درباره استفاده از حق برداشت ویژه، قطعه دیگری از پازل دیپلماسی ارزی دولت را کامل کرد.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی در دیدار با کریستالینا جورجیِوا رئیس صندوق بین المللی پول بر تداوم اجرای سیاست های تثبیت اقتصادی به رغم تحریم های آمریکا تاکید کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: هدف تحریم کنندگان انزوای ایران است، بنابراین شکستن این دیوار انزوا ضروری است که دولت در دیپلماسی بین المللی این هدف را دنبال می کند و نمونه آن دیدار رئیس کل بانک مرکزی با رئیس صندوق بین المللی پول و گشایش های ارزی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس اقتصادی معتقد است دیدار رئیس کل بانک مرکزی کشورمان با رئیس صندوق بین المللی پول رویداد بزرگ و کم سابقه ای در این عرصه بود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
برترین ها: رئیس کل بانک مرکزی ایران از دسترسی سریع به 6.7 میلیارد دلار از منابع موجود ایران در صندوق بین المللی پول خبر داد.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی ایران در دیدار با رئیس صندوق بین المللی پول، بر افزایش تعاملات با این نهاد مالی بین المللی با رعایت منافع ملی بالاخص در شرایط تحریم های غیرقانونی آمریکا تاکید و اعلام کرد: برنامه های اصلاح سیاست ها تثبیت اقتصادی با هدف کاهش قابل توجه تورم تداوم خواهد داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی کشورمان با رئیس صندوق بین المللی پول در محل این صندوق در واشنگتن دیدار و بر افزایش تعاملات با این نهاد مالی بین المللی با رعایت منافع ملی بالاخص در شرایط تحریم های غیرقانونی آمریکا تاکید کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی ایران در دیدار مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول بر بهبود شاخص های اقتصادی کشورمان در 2 سال گذشته باوجود تحریم ها تاکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار ارز و طلا، قیمت ها در بازار غیررسمی تغییر چندانی نداشت، اما باید منتظر ماند تا واکنش بازار به خبر رئیس کل بانک مرکزی در موضوع دسترسی سریع به 6.7 میلیارد دلار از منابع ایران در صندوق بین المللی پول را دید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست به نقل از بانک مرکزی، محمدرضا فرزین که در رأس هیأتی به منظور دیدار و گفت وگو با مقامات صندوق بین المللی پول به واشنگتن سفر کرده است در دیدار با جیهاد آزور مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به تحولات اقتصاد ایران در دو سال گذشته ...
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۳   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی از دسترسی سریع به 6.7 میلیارد دلار از منابع موجود ایران در صندوق بین المللی پول خبر داد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رئیس کل بانک مرکزی از دسترسی سریع به 6.7 میلیارد دلار از منابع موجود ایران در صندوق بین المللی پول خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی ایران در 2 سال گذشته به رغم تشدید تحریم های غیرقانونی آمریکا،خواستار حمایت این صندوق از برنامه های تقویت بانکداری بین المللی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۰   + ۱۰۱ سایت دیگر  
محمدرضا فرزین رئیس کل بانک مرکزی از دسترسی سریع به 6.7 میلیارد دلار از منابع موجود ایران در صندوق بین المللی پول خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی ایران در 2 سال گذشته به رغم تشدید تحریم های غیرقانونی آمریکا،خواستار حمایت این صندوق از برنامه های تقویت بانکداری بین المللی شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی در دیدار مدیر بخش خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول با اشاره به بهبود شاخص های اقتصادی کشورمان در 2 سال گذشته به رغم تشدید تحریم های یک جانبه و غیرقانونی آمریکا ...
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۶   + ۸۲ سایت دیگر  
ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با بیان اینکه دولت مردمی با هرگونه رویه تبعیض آمیز مخالف است، وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی را مامور کرد چنانچه آیین نامه ای وجود دارد که برای کارکنان بانک ها تسهیلات ویژه در نظر گرفته، اصلاح شود.
اکو فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه دولت مردمی با هرگونه رویه تبعیض آمیز مخالف است، وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی را مامور کرد چنانچه آیین نامه ای وجود دارد که برای کارکنان بانک ها تسهیلات ویژه در نظر گرفته، اصلاح شود.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی روز گذشته به منظور حضور در نشست صندوق بین المللی پول به آمریکا رفت تا با مقامات صندوق بین المللی پول دیدار کند. کارشناسان معتقدند که این حضور خروجی ای برای گشایش های ارزی ایران نخواهد داشت و صرفاً یک نشست همیشگی است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : روز گذشته محمدرضا فرزین، رئیس کل بانک مرکزی برای دیدار و گفت وگو با مقامات صندوق بین المللی پول، تهران را به مقصد واشنگتن ترک کرد. نمایندگان در گفت وگو با دنیای اقتصاد به اهداف و برنامه های رئیس کل بانک مرکزی از سفر و رایزنی با مقامات صندوق بین المللی پول اشاره کردند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: همزمان با سفر رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی به واشنگتن به منظور مذاکره با صندوق بین المللی پول، یک روزنامه اقتصادی کره جنوبی از تلاش سئول و واشنگتن برای آزاد کردن 7 میلیارد دلار بلوکه شده ایران در کره جنوبی خبر داد.
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
دکتر محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور نیز در پنجاه و یکمین اجلاس اتحادیه پایا پای آسیایی با اشاره به این آمار منتشر شده در صندوق بین المللی پول گفت: ایران در سال 2022 از نظر شاخص برابری قدرت خرید 1600 میلیارد دلار تولید ناخالص داخلی داشته است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس کل بانک مرکزی به منظور دیدار و گفت و گو با مقامات صندوق بین المللی پول، ایران را به مقصد آمریکا ترک کرد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۴۹ سایت دیگر  
فرزین رئیس کل بانک مرکزی به منظور دیدار و گفتگو با مقامات صندوق بین المللی پول تهران را به مقصد واشنگتن ترک کرد.