جمعه ۳۱ شهریورساعت ۰۵:۰۷Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سازمان بازرسی کل کشور»

جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
علی سلاجقه رئیس سازمان محیط زیست درخصوص این که گفته می شود سازمان بازرسی کل کشور ساخت پتروشیمی میانکاله را بلامانع اعلام کرده، اظهار داشت: از خودشان سوال کنید از نظر سازمان محیط زیست هیچ مجوزی وجود ندارد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
قائم مقام و سرپرست معاونت نظارت و بازرسی امور اقتصادی سازمان بازرسی کل کشور از وصول بیش از 51,524 میلیارد تومان توسط ادارات کل امور مالیاتی از مودیان بزرگ با پیگیری های این سازمان خبرداد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ مرکز رسانه قوه قضاییه- پس از اینکه در بررسی های سازمان بازرسی نسبت به موضوع ثبت افزایش سرمایه شرکت پتروشیمی باختر و واگذاری سهام دولت و نهاد های عمومی در این پتروشیمی ...
خبر روز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۲۴    
چه کسانی از واریز 12 میلیارد تومانی به حساب تیم فوتبال نفت از طریق شهرداری مسجدسلیمان تحت عنوان آلایندگی و عوارض شهری منتفع می شوند؟
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۰    
هاشمی رفسنجانی روز بیست و چهارم شهریور در مورد گزارش سازمان بازرسی کل کشور در مورد حوادث خرم آباد نوشته است. او همچنین به چند جلسه و نشست سیاسی نیز اشاره کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
خاطرات سال 1379 هاشمی رفسنجانی روایت دست اول از سالی پرالتهاب و پرحادثه است. هاشمی رفسنجانی روز بیست و چهارم شهریور در مورد گزارش سازمان بازرسی کل کشور در مورد حوادث خرم آباد نوشته است. او همچنین به چند جلسه و نشست سیاسی نیز اشاره کرده است. متن کامل خاطرات هاشمی رفسنجانی را می خوانید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، روز 22 شهریور بود که حسن قاسمی که به تازگی عضو هیأت مدیره شرکت هواپیمایی آسمان شده است، به جای ابوذر شیرودی، به مدیرعاملی این شرکت منصوب شد، شیرودی در دولت سیزدهم، مدیرعاملی آسمان را بر عهده گرفته بود . ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی در جریان سفر به شهر کازان، با آقایان کامیل سامیگوللین مفتی تاتارستان و رستم زاگیدولین وزیر دادگستری جمهوری تاتارستان دیدار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: دانشجویان شاغل به تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور جزو سرمایه های علمی کشورمان هستند و همه مسئولان در کشور به ویژه در وزارتخانه های علوم و بهداشت باید نسبت به رفع مشکلات پیش روی آن ها اهتمام داشته باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: همه دستگاه های حکومتی موظف هستند اسناد و مدارک مورد نیاز سازمان بازرسی کل را در اختیار این سازمان قرار دهند.
سخنگوی قوه قضاییه گفت: با همکاری سازمان بازرسی کل کشور و سازمان امور مالیاتی کشور از 46 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در سال 1401 جلوگیری شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۰۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور در راستای نظارت بر حسن انجام واگذاری ها و تطبیق فرآیندهای طی شده با قانون، بررسی فرآیند واگذاری سهام دولت در پتروشیمی باختر از طریق سازمان خصوصی سازی را در دستور کار قرار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۴    
سازمان بازرسی کل کشور جمهوری اسلامی ایران بار دیگر به عنوان عضو هیأت مدیره و خزانه دار کل انجمن آمبودزمان آسیایی انتخاب شد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سال گذشته بود که دیوان عدالت اداری به دنبال شکایت سازمان بازرسی کل کشور از شورای اسلامی شهر تهران انجام معاملات شهرداری تهران از طریق سامانه جامع معاملات شهرداری تهران را مغایر قانون دانست و انجام این معاملات را مشروط به حضور شهرداری در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت دانست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور برای یک دوره چهارساله دیگر به عنوان خزانه دار کل هیئت مدیره آمبودزمان آسیایی در شهر کازان انتخاب شد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۳۲ سایت دیگر  
نامه هشداری و به موقع سازمان بازرسی کل کشور به گمرک جمهوری اسلامی ایران پیرامون انعقاد قرارداد با یک شرکت چینی از تضییع دو هزار و 200 میلیارد ریال ارز جلوگیری کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور در بیست و چهارمین اجلاس سالانه هیئت مدیره و هفدمین مجمع عمومی آمبودزمان آسیایی در شهر کازان جمهوری تاتارستان، برای یک دوره چهارساله دیگر به عنوان خزانه دار کل و عضو هیأت مدیره انجمن آمبودزمان آسیایی انتخاب شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جلوگیری از واگذاری سهام دولت از سوی پتروشیمی باختر با ورود سازمان بازرسی نتیجه بررسی فرآیند واگذاری سهام دولت در پتروشیمی باختر از طریق خصوصی سازی: 190 هزار میلیارد ریال به بیت المال بازگشت سازمان بازرسی کل کشور بررسی فرآیند واگذاری سهام دولت در پتروشیمی باختر از طریق سازمان خصوصی سازی را در دستور ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور به اختیارات قانونی سازمان در زمینه صیانت از حقوق عامه مردم اشاره کرد و گفت: این سازمان به عنوان آمبودزمان ایران، نسبت به دیگر کشورهای جهان، زیرساخت های قانونی و صلاحیت بیشتری برای حمایت از مردم در برابر نهادها و سازمان های دولتی در اختیار دارد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
سرپرست بازرسی امور اقتصادی و دارایی سازمان بازرسی کل کشور از تدوین برنامه بازرسی کلان برای رصد و نظارت بر عملکرد دستگاه های متولی صدور الکترونیکی مجوزهای کسب و کار، خبرداد.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
هفته گذشته و پس از 6 ماه هیات تجدیدنظر شورای رقابت جلسه ای را برگزار کرد که طی آن مشخص کند که آیا رفتار گروه بهمن در گرفتن دو صندلی ایران خودرو، رفتاری انحصارگرایانه است یا خیر؟ خروجی این جلسات، طیف وسیعی از فعالان صنعت خودرو را غافلگیر کرده است ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۶    
رییس سازمان بازرسی کل کشور به منظور شرکت و سخنرانی در هفدهمین مجمع عمومی و بیست و چهارمین اجلاس هیأت مدیره انجمن آمبودزمان آسیایی عازم کازان پایتخت جمهوری تاتارستان فدراسیون روسیه شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت یک قانون جامع است و در این قانون، تکالیف همه دستگاه های اجرایی پیش بینی و برای آن، ضمانت اجرایی کیفری در نظر گرفته شده است.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۶۴ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور بررسی فرآیند واگذاری سهام دولت در پتروشیمی باختر از طریق سازمان خصوصی سازی را در دستور کار قرار داد و در نتیجه این ورود مبلغی بالغ بر 19 هزار میلیارد تومان ارزش آن بود، به بیت المال بازگشت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۹:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بازرس سازمان بازرسی کل کشور مستقر در فرودگاه امام خمینی (ره) از مشارکت شرکت های هواپیمایی برای جابجایی زائران جامانده از پرواز در عملیات اربعین امسال خبر داد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۵   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور اولویت بندی در اجرای برنامه ها را مورد تاکید قرار داد و گام اساسی برای اتمام به موقع برنامه ها را رصد مداوم آن ها عنوان کرد.
وانا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وانانیوز| پس از انتشار اخبار ضد و نقیض در خصوص فروش بلوک مدیریتی شسپا به پالایش اصفهان با قیمت بالا و اعتراض بسیاری از سهامداران و سبدگردانان به این انتقال، بر اساس گزارشات موثقی که به دست ما رسیده سازمان بازرسی کل کشور نماینده خود را در شرکت نفت سپاهان به زودی مستقر خواهد نمود. ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۶:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور با حضور در ترمینال سلام فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از نزدیک روند ارائه خدمات به زائرین اربعین را بررسی کرد.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور به بازرسان کل استان های مرزی مبنی بر نظارت بر نحوه خدمات رسانی به زائرین اباعبدالله الحسین(ع) در استان ها، بازرس قضایی کل استان ایلام به همراه رئیس کل دادگستری استان و همچنین اعضای شورای معاونین و قضایی استان از موکب های مستقر در شهر ایلام بازدید کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی به همشهری آنلاین گفت: ریاست محترم قوه قضاییه در مازندران اعلام کردند که دیگر از نظر ما به عنوان دستگاه قضا پروژه ایرادی ندارد، به نظر می رسد با رفع ابهاماتی که صورت گرفته، پروژه به سمت اجرا می رود.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۱    
فاش نیوز - جریان های انقلابی و ایثار گران و خانواده شهدا بارها شکایت مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان را به نهادهای نظارتی از جمله سازمان بازرسی کل کشور کتبا ارسال نمودند. ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
منصور قنبرزاده درمورد موارد تخلف یک تا 2 باشگاه که در نامه سازمان بازرسی کل کشور نیز به آن اشاره شده است، اظهار داشت: ابتدا درگذشت محسن زمانی، داور پیشکسوت را تسلیت گفته و و روز داور را به همه داوران تبریک می گویم ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۹ - ۰۴:۲۶    
محرز شدن تخلف یک باشگاه لیگ برتری در خصوص عدم رعایت سقف بودجه سروصدای زیادی به پا کرده است، خصوصاً که ماجرا نه رایزنی رسانه ها به واسطه کنار گذاشتن تکه های پازل که براساس بررسی نمایندگان سازمان بازرسی کل کشور مشخص شده است.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری و تحلیل اطلاعات سازمان بازرسی کل کشور به رادیو فرهنگ گفت: سازمان بازرسی کل کشور در بخش نظارت همگانی، درگاهی در فضای اینترنت تحت عنوان درگاه یکپارچه نظارت الکترونیک سازمان بازرسی کل کشور به آدرس 136.ir راه اندازی کرده است.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، ستار شیرعالی بازرس کل امور بانک ها و بیمه سازمان بازرسی، در نامه ای به معاون ارزی بانک مرکزی پیرامون نحوه ارائه خدمات ارزی به زائران اربعین، خواستار رفع فوری اختلال در سامانه های مرتبط شد. ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
مسعود ستایشی در نشست خبری در خصوص پرونده بررسی عملکرد مسئولان اوراق بهادار گفت: در نشست دوم خردادماه نکاتی در این زمینه مطرح کردیم. خوشبختانه این کار پیگیری شد ...
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان بازرسی کل کشور در نامه ای به بانک مرکزی پیرامون نحوه ارائه خدمات ارزی به زائران اربعین، خواستار رفع فوری اختلال در سامانه های مرتبط شد. ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۷:۴۴   + ۸۳ سایت دیگر  
سازمان بازرسی کل کشور در نامه ای به بانک مرکزی پیرامون نحوه ارائه خدمات ارزی به زائران اربعین، خواستار رفع فوری اختلال در سامانه های مرتبط شد.
باشگاه استقلال به صورت رسمی از باشگاه سپاهان بابت از عدم رعایت سقف قراردادها به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران به نقل از ایرنا، شکایت استقلال از سپاهان رسمی شد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اکوایران: اولین جلسه رسیدگی به تخلفات بورسی 12شهریور برگزار خواهد شد. این پرونده 6 متهم دارد و یک مقام سابق وزارت امور اقتصادی و دارایی، یک مدیر سابق سازمان بورس و اوراق بهادار و چهار نفر از همکارانشان در این پرونده درگیر هستند ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بعد از نامه سازمان بازرسی کل کشور درباره بررسی عملکرد باشگاه سپاهان در خصوص سقف بودجه، پرونده این باشگاه قرار است در کمیته انضباطی بررسی شود. به گزارش ایسنا، بعد از نامه سازمان بازرسی کل کشور درباره باشگاه سپاهان مربوط به قانون سقف بودجه ...
ستاره صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
انتقاد مرتضی طلایی، عضو اصولگرای سابق شورای شهر از عملکرد شورا و شهردار تهران گروه اجتماعی - الهام روحانی: شورای ششم با رای حداقل مردم تهران در سال 1400 شکل گرفت این شورا در اقدامی سؤال برانگیز علیرضا زاکانی، پزشک هسته ای را به عنوان شهردار تهران که فاقد تجربه و تحصیلات این سمت بود برگزید ...
یکی از باشگاه های لیگ برتری فوتبال با همسر یکی از بازیکنان خود که در یک رشته ورزشی دیگر در این باشگاه فعالیت می کند، قرارداد 15 میلیاردی منعقد کرده است.
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان بازرسی کل کشور به بازرسان کل استان های مرزی کشور ماموریت داد به صورت ویژه بر نحوه خدمت رسانی دستگاه های اجرایی به زوار اربعین حسینی در مرزها نظارت داشته باشند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران در حالی هفته چهارم خود را پشت سر می گذارد که حاشیه های نقل و انتقالاتی همچنان روی سر فوتبال باشگاهی کشور سایه افکنده است. ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به دستورالعمل تشکیل کمیسیون های علمی– تخصصی و در چارچوب مبانی ارائه شده در ماموریت های سازمان بازرسی کل کشور و نقش ارزشمند کارگروه علمی و تخصصی در شناسایی مسائل و مشکلات کشور، ارائه راه حل برون رفت از آنها و تشخیص اولویت های نظارت و بازرسی ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۰۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون فوتبال اعلام کرد سازمان بازرسی کل کشور از تخلف دو باشگاه پرده برداشته است.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۳   + ۲۸ سایت دیگر  
مطالبات صندوق های تأمین اجتماعی و بازنشستگی کشوری در سازمان بازرسی کل کشور بررسی می شوند.