جمعه ۳۱ شهریورساعت ۱۵:۲۰Sep 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ثبت نام خودرو»

سلام نو / ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۴   + ۶۳ سایت دیگر  
خبرهایی جدید درخصوص نحوه ثبت نام متقاضیان برای خودروهای پر فروش کرمان موتور را می خوانیم.
نجف آباد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
پلیس نجف آباد: فرمانده انتظامی شهرستان نجف آباد گفت: فردی با کلاهبرداری تحت عنوان ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی با هزینه اندک اعتماد افراد را جلب و با دریافت مبالغی به عنوان پیش پرداخت نسبت به ثبت نام صوری خودرو و ارائه حواله های جعلی موجبات اغفال تعداد 18 نفر از شهروندان را فراهم کرده و با ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۵:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
اصفهان - فرمانده انتظامی نجف آباد از شناسایی و دستگیری فردی کلاهبردار که به بهانه ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی اقدام به فریب شهروندان و کلاهبرداری به ارزش 100 میلیارد ریال کرده بود، خبرداد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
فراخوان مرحله چهارم نوبت دهی سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی پاییز 1402 و مراحل ثبت نام خودرو لاماری ایما اعلام شد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۷   + ۲۶ سایت دیگر  
ثبت نام محصولات ایران خودرو در حالی از امروز آغاز شده که متقاضیان خاصی در این مرحله مجاز به ثبت نام خودرو هستند. به گزارش گروه اقتصادی حیات ؛ ایران خودرو فراخوان مرحله بیستم اولویت بندی سامانه یکپارچه فروش خودرو را برای خودرو پژو پارس اعلام کرد. ...
اقتصاد آنلاین / ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودروها، با اشاره به فرصت فراهم شده در پی افزایش ظرفیت ایجادشده برای محصولات سه خودروساز (سایپا، کرمان موتور و مدیران خودرو) برای تغییر خودروهایی که نوبت تحویل آن ها سال آینده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۳۰   + ۳۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت های کرمان موتور و مدیران خودرو مبنی بر امکان تحویل خودرو در سال 1402 از محل این ظرفیت ها، متقاضیان دارای چند شرایط اعلام شده می توانند نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند.
تیک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
از امروز دوشنبه 20 شهریور به مدت چهار روز (تا پایان روز پنجشنبه 23 شهریور) سایت سامانه فروش یکپارچه خودروها بازگشایی و فعال می شود تا امکان ویرایش اولویت بندی برای متقاضیان اولین و دومین دوره سامانه یکپارچه که موعد تحویل 1403 دارند، فراهم شود. ...
برترین ها / ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۸۴ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه جدیدی که سامانه یکپارچه فروش خودروها منتشر کرده است، ظرفیت های خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق این سامانه از روز دوشنبه (20 شهریور) الی پنجشنبه 23 شهریور عرضه خواهد شد.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۵۱ سایت دیگر  
سامانه فروش یکپارچه خودرو به منظور ویرایش اولویت بندی متقاضیان از امروز 20 شهریور به مدت 4 روز فعال شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۲۳:۴۸   + ۸۳ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه جدیدی که سامانه یکپارچه فروش خودروها منتشر کرده است، ظرفیت های خالی موجود خودروسازان مجددا با شرایط جدید و از طریق این سامانه از روز دوشنبه (20 شهریور) الی پنجشنبه 23 شهریور عرضه خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۲۱:۱۱    
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: تصمیم گیری در خصوص اعلام زمان ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش به زودی اعلام خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: تصمیم گیری در خصوص اعلام زمان ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش به زودی اعلام خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: تصمیم گیری در خصوص اعلام زمان ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه فروش به زودی اعلام خواهد شد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس آنچه مدیر سامانه یکپارچه فروش می گوید پس از گذشت حدود 7 ماه از ثبت نام اسفند سال 1401، همچنان سامانه و مساله تخصیص خودرو های داخلی تنها برای کسانی فعال است که در اسفند سال گذشته ثبت نام کرده باشند ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۱۸ سایت دیگر  
بندرعباس - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: 13 نفر عاملان کلاهبرداری 10 هزار میلیاردی با 1200 نفر شاکی در استان شناسایی و دستگیر شدند. به گزارش خبرگزاری مهر ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۱   + ۴۸ سایت دیگر  
سامانه یکپارچه خودرو باز شد و آن دسته از افرادی که نتوانسته اند در مرحله گذشته خودرویی دریافت کنند می توانند با مراجعه به سایت اقدام به ثبت نام مجدد کنند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۲۲:۰۵   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیر طرح یکپارچه خودرو از باز شدن این سامانه در ساعت 20 امروز (دوشنبه) خبر داد.
ایران جیب   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۳۹   + ۲۶ سایت دیگر  
وزارت صمت قصد دارد قیمت خودرو را به سمت آزادسازی ببرد که در صورت عملی شدن این برنامه، نحوه فروش خودروها نیز آزاد خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کوئیک R تیپ S از جدیدترین تیپ های محصولات سایپا محسوب می شود که با نزدیک شدن به زمان تحویل مرحله دوم سامانه یکپارچه، اطلاعات قیمتی و مشخصات آن در حال مشخص شدن است.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
برنامه زنده عصر صبا با موضوع ثبت نام خودرو و تاخیر در تحویل آن راهی آنتن می شود
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۳    
50 درصد متقاضیان مرحله دوم ثبت نام خودرو از شرکت سایپا و 90 درصد متقاضیان خرید از خودروسازان خصوصی برای تکمیل وجه اقدام نکرده اند.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: انتقادات نسبت به ثبت نام های اخیر به ما هم رسیده است درحال پیگیری و رسیدگی هستم و به زودی اعلام می کنم.
مدیر سامانه فروش یکپارچه خودرو گفت: 50 درصد از متقاضیان مرحله دوم ثبت نام خودرو از شرکت سایپا و 10 درصد از شرکت کرمان موتور در سامانه یکپارچه فروش خودرو واریز وجه نکرده اند بنابراین در زمان ویرایش امکان انتخاب بیشتری از خودرو وجود دارد.
برترین ها / عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۲۳:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیر طرح یکپارچه خودرو، بازگشایی سامانه را تکذیب کرد و گفت: بازگشایی مجدد سامانه با توجه به ظرفیت جذب نشده خودروسازان و نیز محصولات جدید، به زودی در شهریور ماه برای سه درصد باقی مانده، ضمن حفظ اولویت آنان انجام می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۴    
از مراحل ثبت نام و انتخاب مرکز اسقاط خودرو فرسوده اطلاع دارید؟ می دانید که برای دریافت گواهی اسقاط خودرو باید چه مراحلی را طی کرد؟ در این مقاله قصد داریم به همین سوالات پاسخ دهیم. پس اگر شما نیز قصد دارید پاسخ سوال خود را پیدا کنید، پیشنهاد ما این است که تا انتهای مقاله همراه ما باشید.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
انجمن صنفی شرکت های خدمات پس از فروش خودرو در نامه ای، برای ثبت نام خودرو های وارداتی کارکرده به شرکت های متقاضی فراخوان داد.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۶۷ سایت دیگر  
طبق دستور وزارت صمت شرکتهای متقاضی واردات خودروهای کارکرده باید نوع، مدل و زمان واردات خودروی مدنظر خود را حداکثر تا 24 مرداد ماه اعلام کنند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۲:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ثبت نام فروش فوق العاده سایپا به زودی آغاز می شود. شرکت سایپا از فروش فوق العاده وانت سایپا 151 از 24 مرداد خبر داد. در ادامه شرایط و لینک ثبت نام خودرو وانت سایپا را بخوانید.
اول فارس   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۴۱ سایت دیگر  
به گفته مدیر سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، بخشی از سه درصد باقیمانده از مرحله دوم که با ظرفیت جذب نشده گروه خودروسازی کرمان موتور مواجه شده بودند، این امکان برای تحویل خودروها و نوبت دهی به مشتریان توسط شرکت فراهم شده و این دست متقاضیان می توانند برای ادامه فرآیند ثبت نام خود اقدام کنند. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۴:۴۶   + ۱۰ سایت دیگر  
شرایط ثبت نام فروش فوری ایران خودرو ویژه مرداد 1402 به همراه لینک و نحوه ثبت نام خودرو اعلام شد در ادامه جزئیات طرح فروش فوری تارا اتوماتیک ویژه سامانه یکپارچه ازسوی ایران خودرو ... را بخوانید.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
با گذشت 5 ماه از ثبت نام خودرو های وارداتی، هنوز خودرویی به مشتریان تحویل داده نشده!
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۰۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
با گذشت 5 ماه از ثبت نام خودرو های وارداتی، هنوز خودرویی به مشتریان تحویل داده نشده!
با گذشت 5 ماه از ثبت نام خودرو های وارداتی، هنوز خودرویی به مشتریان تحویل داده نشده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۰۷ - ۰۰:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
تسنیم : مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت: در شهریور ماه امکان ویرایش خودرو برای ثبت نامی های مرحله دوم فروش یکپارچه فراهم می شود. مهدی تقدسی افزود: متقاضیانی که در نوبت دوم سامانه یکپارچه، ثبت نام و با گزینه عدم تخصیص مواجه شدند، شهریور تعیین تکلیف می شوند ...
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۲:۳۲   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو گفت در شهریور ماه امکان ویرایش خودرو برای ثبت نامی های مرحله دوم فروش یکپارچه فراهم می شود.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
کلاهبردار میلیاردی به اتهام خرید و فروش خودروی لیزینگی به قیمت کارخانه و جعل عنوان مسئولان کشوری در تهران دستگیر شد. کارشناسان ارزش ریالی اموال کلاهبرداری شده را 680میلیارد ریال برآورد کرده اند. ...
جام جم   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مسئله آزادسازی واردات خودرو از آن دسته مسائلی است که در طول سال های 1397 تاکنون بین مجلس، دولت و بازار خودرو در حال بحث و بررسی بوده است. در نهایت، در تاریخ 16 خردادماه 1401، رئیس مجلس شورای اسلامی قانون واردات خودرو را برای مدت 5 سال به دولت ابلاغ کرد تا اجرای آن را برعهده بگیرد. ...
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: کاهش قیمت ها، کاهش قدرت خرید مردم در بحث طلا، ثبت نام خودرو و اخبار سیاسی و اقتصادی مانند آزادی ارزهای ایران از مهمترین دلایل کاهش قیمت ها و کاهش تقاضا در بازار بوده است.
مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو در خصوص اینکه چه خودرو هایی در دوره سوم طرح فروش یکپارچه عرضه خواهد شد، توضیحاتی ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۴۲ سایت دیگر  
از امروز (یکشنبه) امکان واریز وجه علی الحساب برای منتخبان مادر که اولویت دریافت خودروی شاهین در پاییز و زمستان 1402 دریافت کرده اند و روز گذشته از سوی سایپا پیامک دریافت کرده اند، فراهم شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
با توجه به آخرین مصوبه سازمان صنعت، معدن و تجارت، مقرر گردید تمامی خودرو سازان مانند ایرانخودرو، سایپا، مدیران خودرو ، فردا موتور و... باید محصولات خود را از طریق سامانه یکپارچه خرید خودرو عرضه نمایند ...