یکشنبه ۱۰ مردادساعت ۱۶:۱۳Aug 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حماس»

در انتخابات جدید اعضای جنبش حماس، اسماعیل هنیه مجددا به عنوان رئیس دفتر سیاسی این جنبش انتخاب شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
منابعی در جنبش حماس اعلام کردند که این جنبش مجددا اسماعیل هنیه را به عنوان رئیس دفتر سیاسی خود انتخاب کرد.
رسانه ها از توافق بر روی رهبری دوباره اسماعیل هنیه برای جنبش حماس تا سال 2025 خبر دادند.
میزان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان – ریاست اسماعیل هنیه بر جنبش مقاومت اسلامی حماس تا سال 2025 تمدید شد. به گزارش پایگاه القدس ، اسماعیل هنیه بار دیگر به عنوان رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس انتخاب شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
یک رسانه صهیونیستی مدعی شد حماس به دنبال ضربه زدن به این رژیم از طریق عملیات مخفی در کرانه باختری است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس)، به کمک تازه نظامی آمریکا به رژیم اشغالگر قدس واکنش نشان داد و اعلام کرد که این گونه کمک ها، صهیونیست ها را به انجام جنایت و نسل کشی فلسطینی ها بیشتر ترغیب می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جنبش حماس از ادامه حمایت تسلیحاتی آمریکا از رژیم صهیونیستی به شدت انتقاد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حماس در واکنش به قصد آمریکا برای فروش 18 بالگرد ترابری سنگین به تل آویو اعلام کرد، این تصمیم آمریکا، رژیم اشغالگر را به ادامه تجاوز به ملت و مقدسات فلسطین تشویق می کند و بر تنش منطقه ای می افزاید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش حماس تلاش آمریکا برای تجهیز نظامی رژیم صهیونیستی را زمینه ساز تداوم تجاوزگری این رژیم علیه ملت فلسطین دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس تاکید کرد که حمایت تسلیحاتی و مالی و پوشش سیاسی آمریکا از سیاست های رژیم اشغالگر، آمریکا را شریک تجاوز و تعرض علیه ملت فلسطین می کند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
مهر : سخنگوی جنبش حماس گفت: آمریکایی ها به صهیونیستها برای ارتکاب جنایتهای بیشتر علیه فلسطینیان چراغ سبز می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۷:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
یک رسانه عبری زبان از احتمال شکل گیری دور جدید جنگ میان مقاومت فلسطین در نوار غزه و رژیم صهیونیستی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
روزنامه هاآرتص نوشت که صبر جنبش حماس در سایه اقدامات اسرائیل و ممانعت از ورود کمک های مالی قطر به غزه تا این لحظه رو به پایان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس خواستار بازنگری اتحادیه آفریقا در تصمیم پیوستن رژیم صهیونیستی به این اتحادیه شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۱۰    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس دادن عنوان عضو ناظر اتحادیه آفریقا به رژیم صهیونیستی را پوششی برای تشدید تجاوز های آن دانست.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- درپی تصمیم اخیر اتحادیه آفریقا برای اعطای عضویت ناظر به رژیم صهیونیستی در این اتحادیه، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نامه ای به کمیسیر اتحادیه آفریقا خواهان لغو این تصمیم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس پیام اعتراضی در خصوص عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه آفریقا به عنوان عضو ناظر برای رئیس کمیسیون این اتحادیه ارسال کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از المیادین، دو جنبش حماس و جهاد اسلامی هر کدام با صدور بیانیه ای شهادت شوکت خالد عوض جوان فلسطینی را تسلیت گفتند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک جوان 20 ساله فلسطین امروز، پنجشنبه به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در شهرک بیت امر به شهادت رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۲۳:۴۵    
حازم قاسم سخنگوی حماس ضمن تسلیت شهادت جوان 20 ساله فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست گفت، شهادت، بر اصرار ملت فلسطین برای ادامه انقلابش خواهد افزود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
جنبش حماس از طریق مصری ها نارضایتی خود را از وضعیت فعلی ابراز داشته و هشدار داد، با اقدامات دشمن و تلاشش برای تحمیل وضعیت جدید بر نوار غزه، شرایط کم کم به تنش نزدیک می شود و استمرار طرف اشغالگر در ارتباط دادن وضعیت انسانی و اقتصادی به مساله اسرا در نهایت به ازسرگیری درگیری ها منجر خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
رسانه های فلسطینی اعلام کردند که چندین شهروند فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در منطقه "کوه صبیح" واقع در شهرک "بیتا" زخمی شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۵    
سخنگوی حماس شلیک خودسرانه نظامیان صهیونیست به کودک فلسطینی را که منجر به شهادت وی شد جنایت جنگی توصیف و تأکید کرد که جنایات رژیم اشغالگر در کرانه باختری جز با تشدید مقاومت متوقف نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
منابع خبری از ضرب الاجل جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس به رژیم صهیونیستی برای بازگشایی گذرگاه های این منطقه تحت محاصره خبر دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
نظامیان صهیونیست بامداد امروز به خانه های دو تن از رهبران جنبش حماس در شهر های رام الله و البیره یورش بردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس امروز چهارشنبه با وزیر خارجه قطر در شهر دوحه دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی حماس امروز در قطر با وزیر خارجه این کشور درباره کمک مالی دوحه به بازسازی غزه و راه بازگرداندن وحدت ملی فلسطین رایزنی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جنبش حماس و وزیر خارجه قطر در مورد تحولات اخیر و مسائل مربوط به نوار غزه رایزنی کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
اندیشکده ای صهیونیستی در گزارشی چالش های راهبردی را به رئیس رژیم صهیونیستی گزارش داد که ایران و حزب الله و حماس مهمترین چالش های این رژیم ارزیابی شده اند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۶:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو دفتر روابط بین الملل جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در واکنش به گزارش دیده بان حقوق بشر در مورد اینکه رژیم صهیونیستی در جنگ 11 روزه اخیر در غزه مرتکب جنایات جنگی شده است، تاکید کرد که این گزارش ضرورت بازخواست و مجازات سران رژیم صهیونیستی را می رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۲۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش حماس با اشاره به تدوین طرح فراگیری برای آزادسازی فلسطین، تأکید کرد که خروج اشغالگر به زودی صورت خواهد گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: رئیس دانشکده علوم سیاسی دانشگاه امت در غزه در مطلبی برای وبگاه شبکه الجزیره نوشت: آتش بس غزه متزلزل است و ممکن است به زودی جنگ دیگری رخ دهد. با تداوم خشونت ها علیه فلسطینیان در اورشلیم و تمایل اسرائیل به تلافی جویی، ممکن است مخاصمه از سر گرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یک تحلیلگر سیاسی تلویزیون رژیم صهیونیستی ادعا کرد که جنبش مقاومت اسلامی حماس پیشنهاد معامله دو مرحله ای تبادل اسیران را مطرح کرده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
تازه ترین ها به نقل از مهر ، گروه بین الملل – رامین حسین آبادیان: رژیم صهیونیستی اخیراً به عنوان ناظر به عضویت اتحادیه آفریقا درآمده است. عضویت صهیونیست ها در اتحادیه آفریقا واکنش های گروه های مختلف فلسطینی را طی روزهای گذشته به دنبال داشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۴:۱۲    
پس از آرامش نسبی در روزهای عید قربان، گروه های مقاومت فلسطین تصمیم گرفتند، مجدداً دشمن صهیونیستی را در امتداد مرزهای نوار غزه تحت فشار قرار دهند تا مذاکرات کنونی در خصوص پرونده های مربوط به نوار غزه به ویژه وضعیت انسانی و اقتصادی آن را پیش ببرند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۵۶    
جنبش حماس در بیانیه ای به حمله شب گذشته رژیم صهیونیستی به نوار غزه اشاره و اعلام کرد: این بمباران تلاشی شکست خورده برای نمایش قدرت از سوی دشمن صهیونیستی بود.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از روسیا الیوم، جنبش حماس در بیانیه ای به حمله هوایی شب گذشته رژیم صهیونیستی به جنوب و شمال نوارغزه واکنش نشان داد. ...
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
منابع خبری از سرنگونی یک فروند کوادکوپتر رژیم صهیونیستی توسط مقاومت فلسطین خبر دادند. به گزارش خبرگزاری فلسطینی شهاب، مقاومت فلسطین یک فروند کوادکوپتر رژیم صهیونیستی را در شرق خانیونس واقع در نوار غزه سرنگون کرده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۰    
سخنگوی جنبش حماس حملات اخیر رژیم صهیونیستی به نوار غزه را تلاشی بی فایده برای ترمیم قدرت مخدوش این رژیم خواند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری فلسطینی شهاب، نیروهای اشغالگر به شمال غربی نوار غزه حمله کردند. پیشتر منابع امنیتی رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که حماس در پی شعله ور کردن درگیری در جبهه های جنوبی است.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
جنبش اسلامی حماس روز شنبه در بیانیه ای حضور رژیم صهیونیستی را به عنوان عضو ناظر در اتحادیه آفریقا محکوم کرد به گزارش ایرنا از سما نیوز، حماس در این بیانیه ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
دو نفر از کارشناسان برجسته نظامی صهیونیست به سران این رژیم هشدار دادند که جنبش مقاومت فلسطین در پی ایجاد درگیری با این رژیم است و مهمترین چالش صهیونیستها، نحوه برخورد با این مسئله است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس نسبت به ادامه کارشکنی اسرائیل در رساندن کمک ها به نوار غزه هشدار داد و تأکید کرد مردم فلسطین صبر زیادی در این رابطه از خود نشان نخواهند داد.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نفتالی بنت، نخست وزیر جدید اسرائیل حتی نسبت به سلف خود دیدگاه های تندتری در قبال ایران دارد. وی معتقد است هر زمان که نمایندگان ایران شامل حزب الله یا حماس انفجاری را در داخل اسرائیل ترتیب دادند، تل آویو باید به ایران حمله کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عاموس یدلین، فرمانده سابق اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در مقاله ای برخورد نخست وزیر سابق این رژیم درباره پرونده های امنیتی مختلفی را که این رژیم در طول 12 سال با آن مواجه بوده است، مورد بررسی قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی طی یادداشتی درباره نتایج عملکرد 12 ساله نخست وزیر پیشین رژیم صهیونیستی به تشریح شکست های وی در برابر حماس در غزه و حزب الله در لبنان پرداخت.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس عضویت رژیم صهیونیستی در اتحادیه آفریقا به عنوان عضو ناظر را تکان دهنده خواند و خواستار اخراج فوری آن از اتحادیه مذکور شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۲:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
یحیی السنوار در 13 فوریه سال 2017 به عنوان رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه انتخاب شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
جنبش مقاومت اسلامی حماس اعلام کرد که پیوستن رژیم صهیونیستی به عنوان ناظر به اتحادیه آفریقا به این رژیم مشروعیت می بخشد. به گزارش ایسنا، جنبش مقاومت اسلامی حماس در بیانیه ای پیوستن رژیم صهیونیستی به اتحادیه آفریقا به عنوان ناظر را شوکه کننده و محکوم شده خواند. ...