چهارشنبه ۱۲ مهرساعت ۱۷:۰۵Oct 2023 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حمید درخشان»

پارس فوتبال   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : تنها مشکل پرسپولیس همان خط جلو و نداشتن یک تمام کننده است شما ساختار و انسجام دفاعی خوبی در تیمت شکل دادی و ارتباط بین خطوطت خوب است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
کارشناس فوتبال کشورمان گفت: همه افرادی که عنایتی را انتخاب و از او حمایت کردند، اکنون باید پاسخگوی عملکرد افتضاح تیم ملی امید باشند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حمید درخشان، پیشکسوت فوتبال ایران، درخصوص دیدار نمایندگان ایران در هفته دوم رقابت های لیگ قهرمانان آسیا صحبت های مختلفی به میان آورد. این پیشکسوت فوتبال ایران معتقد بود با توجه به تعطیلی رقابت های لیگ برتر ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : باید یحیی گل محمدی فکری به حال خط هجومی تیم خود کند پرسپولیس مقابل الدحیل دست و پا بسته نیست و به نظرم می تواند نتیجه خوبی را کسب کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت باشگاه پرسپولیس و تیم ملی گفت همچنان می خواهد کار فنی انجام دهد و به همین دلیل در انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران ثبت نام نکرده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۴:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره شکست 2 بر صفر پرسپولیس مقابل النصر عربستان اظهار داشت: ما پرسپولیس همیشگی را مقابل النصر ندیدیم به طوری که به هیچ وجه بازی شاگردان گل محمدی طراوت و تحرک گذشته را نداشت ...
برترین ها / خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۹:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
حمید درخشان معتقد است آسیب دیدگی مهدی ترابی برنامه های تاکتیکی یحیی گل محمدی را خراب کرد اما آن چه تیرخلاص را به پرسپولیس زد، اخراج میلاد سرلک بود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۰۱:۱۸    
حمید درخشان یکی از بهترین هافبک های تاریخ باشگاه پرسپولیس و تیم ملی است.
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
صحبت های حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس پیش از دیدار برابر النصر
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
حمید درخشان به نقل قول عجیبی که از او در خصوص کریستیانو رونالدو منتشر شده بود، واکنش نشان داد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: نباید بیش از حد النصر و رونالدو را بزرگ کنیم و پیروزی شاگردان گل محمدی در نخستین دیدار در لیگ قهرمانان آسیا دور از دسترس نیست.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
در آستانه دیدار حساس پرسپولیس و النصر عربستان، سرمربی و کاپیتان پیشین نماینده کشورمان معتقد است تیم یحیی گل محمدی به هیچ وجه بازنده نخواهد بود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حمید درخشان گفت: پرسپولیس مقابل النصر عربستان تیم دست و پا بسته ای نیست و دست کمی از حریف نداریم.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
حمید درخشان در مصاحبه ویدیویی درخصوص رابطه اش با ناصر محمدخانی زمانیکه در پرسپولیس همبازی بودند گفت: من همیشه ناصر محمدخانی را دوست داشتم و همیشه برای من قابل احترام بوده است روزهای خوبی را در کنار او داشتم چه در زمان بازی و چه بیرون از ایران هیچوقت فراموش نمی کنم در شخصیتش را دوست دارم بسیار بسیار ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۱۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
گزیده ای از مصاحبه اختصاصی آنتن با حمید درخشان درباره حضور در تیم های آلمانی
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
حمید درخشان برای اولین بار لب به انتقاد از علی پروین گشود.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۱۸ - ۱۵:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
حمید درخشان معمار پرسپولیس نوین بود، اما به شکلی عجیب همان ابتدای کار متوقف شد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۶ - ۰۹:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پیشکسوت سرخ ها در خصوص بازی با النصر گفت: کار واقعا است اما زور پرسپولیس به شرطی که خط حمله خود را تقویت کند به النصر می رسد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : اگر تیم ملی فوتبال بلغارستان با نفرات اصلی خود مقابل تیم ملی بازی کند، بازی بدی نخواهد بود و عیار تیم ملی مشخص می شود و ملی پوشان محک خوبی می خورند تیم ملی در این دیدار می تواند خیلی چیزها به دست بیاورد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد در شرایط فعلی که فدراسیون نتوانسته بازی دوستانه مناسبی برای تیم ملی فراهم کند همین 2 بازی مقابل بلغارستان و آنگولا مثال کاچی به از هیچی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۹:۴۶    
خیلی از طرفدارهای پرسپولیس اعتقاد دارند این مصاحبه حمید درخشان و برکناری این سرمربی، عامل اصلی قهرمانی های متوالی پرسپولیس بود. بعد از درخشان، برانکو به پرسپولیس آمد و 3 فصل متوالی قرمزها را قهرمان ایران کرد./توپ
برترین ها / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به مشکل گلزنی که در این تیم وجود دارد و قطعا مشکل ساز خواهد شد، گفت: گلزنی مدافعان برای برنامه ریزی پرسپولیس در این زمینه اتفاق خوبی نیست.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : شهاب زاهدی بازیکن خوبی است، اما هافبک ها شرایط خوبی را برای گلزنی او مهیا نکردند چون هنوز هماهنگی مناسبی بین او و بازیکنان خط هافبک ایجاد نشده.
باشگاه پرسپولیس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۲۰:۲۶    
پیشکسوت پرسپولیس معتقد است ضعف مدیریتی و بی توجهی نسبت به ورزشگاه آزادی، میزبانی را از ما گرفته است. درخبرها آمده دیدارهای تیم های دو کشور ایران و عربستان در زمین بی طرف برگزار می شود ...
باشگاه پرسپولیس   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: الان همه تیم های ایرانی در گروه سختی قرار دارند، به خصوص پرسپولیس که در گروه مرگ قرار دارد. حمید درخشان در گفت وگو با ایرنا درباره تساوی پرسپولیس در هفته سوم لیگ برتر برابر ذوب آهن اصفهان، اظهار داشت: به نظر من پرسپولیس بازی خوبی انجام نداد ...
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش تابناک ورزشی، طی چند روز گذشته اختلاف هایی میان فتح الله زاده و درخشان پیرامون برد 8 گله استقلال. مقابل رقیب دیرینه به وجود آمده بود که حالا روزنامه کیهان ورزشی اسنادی را درباره این بازی منتشر کرده است. ...
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
پیشکسوت سرخ ها با تمجید از عملکرد تیم طی دو هفته ابتدایی، مدعی است آنها در آزادی کار سختی مقابل ذوب آهن خواهند داشت.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۹ - ۰۸:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی پیشین پرسپولیس با اشاره به دیدار این تیم برابر تراکتور تبریز گفت که هر دو تیم یک ضعف مشترک دارند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حمید درخشان سرمربی پیشین پرسپولیس می گوید: شکی در توانمندی مهدی عبدی ندارم اما او باید زودتر به خودش می آمد. الان هم دیر نشده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
حمید درخشان سرمربی پیشین پرسپولیس می گوید: شکی در توانمندی مهدی عبدی ندارم اما او باید زودتر به خودش می آمد. الان هم دیر نشده است. او می تواند به تیم دیگری رفته و پس از گلزنی های متعدد و پیشرفت بیشتر با انگیزه ای بالاتر به پرسپولیس بازگردد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : منطق بازیکنان پرسپولیس کاملاً بر احساسات آنها برتری داشت دو بار رفتارهای بازیکنان تراکتور می توانست وحید امیری و سروش رفیعی را از کوره به در کند اما آنها هوشمندانه مدیریت بحران کردند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
حمید درخشان معتقد است که تنها نقطه ضعف پرسپولیس خط حمله است و باید با مهاجم خارجی تقویت شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۲ - ۰۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
حمید درخشان در گفت وگو با میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس در هفته اول لیگ برتر مقابل آلومینیوم اراک اظهار داشت: در بازی اول هنوز تیم ها در شرایط اصلی خودشان جا نیفتاده اند و شکل نگرفتند. از طرفی بازیکنان زیر فشار بدنسازی بوده اند و خیلی نمی شود روی نتایج هفته اول حساب کرد ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
حمید درخشان بازیکن و سرمربی اسبق پرسپولیس درباره شروع لیگ با روزنامه اعتماد گفت و گو کرده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۱۲ - ۱۴:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی سابق پرسپولیس می گوید پرسپولیس شاید لیگ را با خریدهایی که انجام داده سر کند؛ اما برای لیگ قهرمانان آسیا نیاز به بازیکن باکیفیت و خوب در خط حمله دارد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت : پرسپولیس به دو دلیل کیفیت خوب پیشین را حفظ کرده، یک مدیران باشگاه پرسپولیس استخوان بندی تیم را حفظ کرده اند و یکی دیگر آوردن بازیکن های خوب و با تجربه است که سبب شده پرسپولیس چند فصل پیاپی قهرمان لیگ شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۷:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
– اخبار ورزشی – حمید درخشان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم درباره آخرین وضعیت پرسپولیس در نقل وانتقالات اظهار داشت: مهمترین نکته درباره شرایط سرخپوشان در نقل وانتقالات، حفظ بازیکنان تأثیرگذار فصل گذشته است که اتفاق بسیار خوبی در تیم یحیی گل محمدی به شمار می آید ...
باشگاه پرسپولیس   ۱۴۰۲/۰۵/۰۶ - ۲۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی سابق تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس با وجود قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی ولی بودجه آنچنانی ندارد. حمید درخشان در خصوص اینکه عملکرد پرسپولیسس را در فصل نقل و انتقالات چگونه می بیند و این مطلب از سوی استقلای ها القا می شود که پرسپولیس پول زیادی برای جذب بازیکنان مورد نظرش در اختیار دارد ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۶    
حمید درخشان معتقد است سرمایه گذاری روی فوتبال پایه ها می تواند باعث حل مشکلات باشگاه ها شود .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
پیکرهای مطهر شهیدان مبارزه با مواد مخدر حمید درخشان و مهدی امینی بر دوش مردم یاسوج تشییع شد.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۴/۲۸ - ۲۱:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حمید درخشان پیشکسوت پرسپولیس گفت: من مخالف دستمزد خوب بازیکنان فوتبال نیستم اما می گویم هر چیزی حساب و کتابی دارد.
صدای ایران   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران،سید جواد هاشمی مهر اظهار کرد: پس از اطلاع از عبور یک محموله مواد مخدر از نوع تریاک در محور یاسوج به اصفهان، ماموران انتظامی در منطقه تلگاه شهرستان بویراحمد، خودروی حامل مواد مخدر را مشاهده و متوقف می کنند. ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۴/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- ستوان یکم مهدی امینی و حمید درخشان فر از نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد بعدازظهر امروز(پنجشنبه) در درگیری با قاچاقچیان به شهادت رسیدند.