پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۱۲:۲۱Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

مثلث آنلاین   ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و سایر صندوق های وابسته به دستگاه های اجرایی به میزان 20 درصد افزایش می یابد.
بر اساس قواعد و قوانین جاری سازمان تامین اجتماعی تمام مزایای نقدی که تحت هر عنوان به صورت مزد، حقوق، کارمزد و یا کارآموزی بیمه شده پرداخت می شود در صورتی که از حداقل حقوق و مزایای سال مربوطه کمتر نباشد، مشمول کسر حق بیمه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر درمان تامین اجتماعی قم گفت: پارسال 52 میلیارد و 300 میلیون تومان از مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی در استان پرداخت شده است.
برترین ها / جماران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۸:۱۹   + ۲۵ سایت دیگر  
براساس ماده 85 قانون تأمین اجتماعی، کمک هزینه ازدواج یا هدیه ازدواج یکی از تعهدات سازمان تأمین اجتماعی است که به صورت بلاعوض پرداخت می شود. دریافت این هدیه نیازی به مراجعه حضوری به شعب ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه احداث چند مرکز درمانی در چهارمحال و بختیاری توسط سازمان تامین اجتماعی وعده داده شده است، گفت: همه این وعده ها محقق خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه 75 درصد از جمعیت 85 میلیون نفری امروز تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند، گفت: دولت آستین همت را بالا زده است تا کشور را از مشکلات برهاند و ما مصمم به مهار تورم هستیم و به فضل الهی کمر غول تورم را خواهیم شکست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۰    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: 50 درصد مردم استان تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و این جمعیت نیازمند زیرساخت های مناسب در حوزه درمان هستند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
جام جم آنلاین-گیلان-دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان در آخرین روزهای سال 1401 با بیان اینکه همواره مهترین اولویت کاری مدیریت درمان تامین اجتماعی استان گیلان ارتقای کمی و کیفی خدمات درمانی برای کسب رضایتمندی بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی است اظهار داشت ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ورانداز، شرایط بازنشستگان تامین اجتماعی، وابسته به میزان سخت بودن شغل و همینطور وابسته به جنسیت است. حداکثر سابقه برای پذیرش و محاسبه در تعیین مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی 35 سال است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۰:۳۸    
در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان چهار محال و بختیاری توسعه و تجهیز مراکز درمانی تامین اجتماعی این استان به تصویب رسید.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۰    
مدیر درمان تامین اجتماعی ایلام از کشیک نوروزی برای خدمات رسانی به بیمه شدگان خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۸:۱۸    
نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت های مربوط به حوزه درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری در وضعیت بسیار نامناسبی قرار دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۷:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توسعه فیزیکی بیمارستان ها و مراکز درمانی تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری در هیات امنا به تصویب رسیده است که به زودی و در سال جدید عملیاتی می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از پیشنهاد ویژه، حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح و سایر صندوق های وابسته به دستگاه های اجرایی به میزان 20 درصد افزایش می یابد.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، طبق قوانین و مقررات تامین اجتماعی حق بیمه به صورت نسبتی از حقوق و مزایای ماهانه مشمول بیمه تامین اجتماعی است. حق بیمه به صورت اشتراکی توسط کارفرما و کارگر تامین و توسط کارفرما به صندوق تامین اجتماعی پرداخت می شود ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن صنفی کارگران باربر تهران گفت: چندین سال است سازمان تامین اجتماعی به بهانه ی نبود منابع مالی، هیچ کارگر باربری را تحت پوشش بیمه با نرخ حمایتی قرار نداده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد؛ سامانه نسخه الکترونیک این سازمان پایداری کامل داشته و بدون هیچ گونه محدودیتی در حال خدمت رسانی است.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۴    
طی هفته های گذشته سیستم تامین اجتماعی برای تایید نسخ بارها و بارها قطع شده است و این مساله موجب شده داروخانه داران بیماران را مجبور کنند تا به تهیه دارو به صورت آزاد بپردازند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از بیمه شدن 700 تاکسیران در فاز نخست طرح جایگزینی بیمه تامین اجتماعی تاکسیرانان خبر داد.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نشست دستمزد شورای عالی کار با حضور وزیران کار، اقتصاد، صمت و نمایندگان گروه کارگری و کارفرمایی پس از گذشت چانه زنی و مذاکره فشرده سرانجام با تصویب افزایش 27 درصدی حداقل دستمزد پایان یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۳   + ۴۹ سایت دیگر  
جزئیات میزان حقوق و مزایای کارگران و کارکنان مشمول قانون کار و تامین اجتماعی برای سال 1402 اعلام شد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
جشنواره کارستان برای انتخاب کارآفرینان و کارفرمایان برتر استان هرمزگان به همت سازمان تامین اجتماعی هرمزگان برگزار شد. به گزارش صبح ساحل؛ عباس اکبری در حاشیه این مراسم گفت ...
برترین ها / نبض بازار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی استان البرزگفت: مبلغ ریالی هدیه ازدواج سازمان تأمین اجتماعی معادل مجموع حقوق و مزایای مشمول کسر حق بیمه فرد واجد شرایط ظرف دو سال قبل از تاریخ ازدواج تقسیم بر 24 است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیردرمان تامین اجتماعی استان مازندران با بیان اینکه در زمینه پاراکلینیک رشد 34 درصدی و در عملکرد غیر مستقیم موسسات طرف قرارداد با رشد 14 درصدی مواجه بودیم داشتیم، گفت: پروژه مهم ما در مازندران رساندن سه بیمارستان کوچک مقیاس بابلسر، ساری و نکا به سقف استاندارد 64 تخت است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۴۸    
مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران گفت: پیگیری خرید و تجهیز سه بیمارستان ساری، بابلسر و نکا به سی تی اسکن در دست انجام است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست واگذاری زمین پلی کلینیک تخصصی نظرآباد با حضور مشاور مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در امور ساخت و ساز ، مدیر درمان تامین اجتماعی استان البرز ، فرماندار نظرآباد ، شهردار و رئیس شورای شهر شهرستان نظرآباد ظهر روز بیست و هفتم اسفند ماه در محل فرمانداری نظرآباد برگزار شد .
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
طی هفته های گذشته سیستم تامین اجتماعی برای تایید نسخ بارها و بارها قطع شده است و این مساله موجب شده داروخانه داران بیماران را مجبور کنند تا به تهیه دارو به صورت آزاد بپردازند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
تجلیل از چهره های برتر کارآفرینی و کارفرمایی تامین اجتماعی 1401 در قالب جشنواره کارستان با حضور مدیرکل تامین اجتماعی و جمعی از مسوولان استانی برگزار شد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اگرچه تنها یک روز تا پایان سال جاری باقی مانده اما بسیاری از مستمری بگیران بهزیستی و تامین اجتماعی می گویند کنوز عیدی خود را دریافت نکرده اند.عیدی این گروه چه زمان واریز می شود؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
ساری- مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران استانداردسازی سه بیمارستان کوچک تحت پوشش را از برنامه های سال آینده ذکر کرد و گفت: این بیمارستان ها به سطح استاندارد 64 تختخوابی ارتقا می یابند.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر داریوش طاهرخانی رورز یکشنبه به خبرنگاران گفت: بیمارستان فوق تخصصی البرز، بیمارستان هشتگرد ، مرکز جراحی محدود و سرپایی شهید حاجی زاده کرج، پلی کلینیک تخصصی شهید بهشتی کرج ...
گیل خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ پیام شهروندی؛ یکی از مخاطبان گیل خبر با ارسال پیامی، نسبت به عملکرد مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان گلایه نمود . متن پیام به شرح زیر است: سلام و عرض ادب ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان زنجان ، همزمان با مراسم آغاز عملیات اجرایی و افتتاح 78 پروژه بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی در 23 استان کشور که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار گردید ، مراسم کلنگ زنی طرح توسعه بیمارستان سردار شهید قاسم سلیمانی ابهر نیز برگزار گردید . ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۲    
نایب رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری گفت: پیشنهاد داده ایم که رقم تسهیلات را برای سال آینده به 10هزار میلیارد تومان برسانند که اگر این رقم نهایی شود، امکان آن وجود دارد که به 500 هزار نفر 20 میلیون تومان پرداخت شود ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۶:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
میرهاشم موسوی در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت تادیه بدهی دولت به تامین اجتماعی در سال آینده اظهار کرد: در بودجه سال 1402 در باب تادیه بدهی دولت به تامین اجتماعی با همکاری خوب دولت، سازمان برنامه و بودجه ...
انعکاس اردبیل   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۵۵    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: بخش اعظم بدهی های سازمان به مراکز درمانی و بخش خصوصی در ماه های گذشته پرداخت شده است و سازمان درصدد تامین منابع مالی برای پرداخت معوقات است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت صنایع عمومی تامین، برای 17 اقدام عملی جهت توسعه زیست بوم فناوری، نوآوری و دانش بنیان در حوزه لوازم خانگی و دامپروری و کشاورزی برنامه ریزی کرده است ...
وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۳:۵۶    
چهاردهمین جشنواره ی کارآفرینان برتر استان ، با حضور اقای احمد مرادی نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، اقای مجتبی معین وزیری مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل هلدینگ صنایع عمومی تامین اجتماعی کشور در بازدید از کشتارگاه جونقان گفت: به دنبال تکمیل زنجیره تولید پروتین هستیم.
عصر کاسپین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
پس از یکسال تلاش و پی گیری های مداوم سند بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت که به عنوان چالشی برای توسعه بیمارستان بود دریافت شد. عصر کاسپین/ دکتر حسین ابراهیمی مدیردرمان تامین اجتماعی استان گیلان با اعلام خبر فوق افزود ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی از آمادگی بیمارستان های این سازمان در سراسر کشور برای استمرار ارائه خدمات به بیمه شدگان و مسافران نوروزی در ایام نوروز 1402 خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
پیشگامان توسعه ارتباطات در آیین اختتامیه جشنواره ملی انتخاب کارفرمایان برتر کشور، توسط سازمان تامین اجتماعی کشور به عنوان کارفرمای برتر استان یزد برگزیده شد.
نمایندگانی از انستیتو تغذیه مرکز آمار ایران، معاونت رفاه و مرکز پژوهش های تامین اجتماعی و مرکز آمار و نمایندگانی از دولت، کارفرمایان و کارگران هزینه سبد معیشت را در نشست های متعدد شورای عالی کار در روزهای پایانی هر سال مشخص می کنند.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۱۵    
نشست تقدیر از رابطین و عاملان رفاه دادگستری استان تهران ؛ سرپرست اداره رفاه و تامین اجتماعی دادگستری استان تهران از رابطین و عاملان رفاه دادگستری استان تهران تقدیر به عمل آورد .
گفتارنو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۰۸    
استاندار کرمان با انتقاد از برخورد برخی سازمان ها از جمله تامین اجتماعی بابت انسداد حساب نیروگاه کهنوج تاکید کرد: رویکردها نسبت به سرمایه گذاران نباید با نگاه زالوصفتی همراه باشد زیرا آنان اشتغال ایجاد می کنند. ...
صدای بورس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
شرایط بازنشستگی با 10 سال سابقه و کمتر چیست؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: بیش از 19 هزار کارگاه در سطح استان فعال هستند.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۵۱    
ضمن اعلام حمایت قاطع خود از نمایندگان کارگری شورای عالی کار، امیدوایم با تصمیم منطقی و قانونی اعضای شورای عالی کار و موافقت آنها با تاکید نمایندگان کارگری شوار برای رعایت قانون در تعیین حداقل مزد کارگران، شاهد اجرای قانون باشیم.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۵    
رئیس کانون بازنشستگان شهر تهران گفت: در تعیین حقوق و دستمزد بازنشستگان، باید سیاست های ابلاغی به تامین اجتماعی و همچنین نرخ تورم مورد توجه قرار گیرد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۳    
اتحادخبر: جلسه ویژه سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر با کارمندان جدید الاستخدام