دوشنبه ۰۶ تیرساعت ۲۲:۰۸Jun 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تامین اجتماعی»

پرسش   ۱۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
بازنشستگان تأمین اجتماعی خوزستان امروز برای چندمین بار در طول یک ماه اخیر برای پیگیری مطالبات خود دست به تجمع زدند.
حادثه 24   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - طبق جلسه معاون اول رئیس جمهور با کانون عالی بازنشستگان تصمیم بر این شد که ماده 96 تامین اجتماعی اجرایی شود، اما قرار بر این شد اجرایی شدن آن توسط معاون اول صورت بگیرد. ...
جهانی پرس   ۷ ساعت پیش    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران از پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی 4 هزار و 100 مددجوی تحت حمایت این نهاد در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: 300 مددجوی کمیته امداد استان تهران طی سه ماهه نخست سال جاری از مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی استفاده کردند.
گروه بیمه و صندوق بازنشستگی به جز تامین اجتماعی در بخش میزان فروش و گروه خودرو و ساخت قطعات در بخش میزان تولید بیشتر رشد را در اردیبهشت ماه سال جاری در میان صنایع بورسی داشته است.
صدای بورس   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سید بابک ابراهیمی معاون سابق سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح به عنوان معاون جدید اقتصادی و سرمایه گذاری بانک سپه منصوب شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی استان زنجان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام گرفته، عملیات اجرایی احداث ساختمان جدید درمانگاه تامین اجتماعی خدابنده در نیمسال دوم سال جاری آغاز خواهد شد که تحقق این امر مهم تاثیر بسزایی در خدمات رسانی بهینه دارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۶    
جمعی از شاغلین و بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی در کارزاری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواستار عدم دخالت دولت در انتصابات و منابع مالی سازمان تامین اجتماعی شدند.
عصر اترک   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زیرکی در خصوص معوقات پرداخت بیمه تامین اجتماعی نیروها گفت: پنج ماه حق بیمه کارگران این شهرداری به تاخیر افتاده است و طی رایزنی هایی که انجام شده بود، مقرر شد که حق بیمه به صورت اقساطی پرداخت شود اما به دلیل پرداخت نشدن مجدد، امکان قسط بندی نیز وجود ندارد.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان تامین اجتماعی در بازدید از بیمارستان فارابی مشهد با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در جهت خدمت به بیمه شدگان افزود : در شرایط کنونی کشور همه باید با همدلی و دلسوزی تمام تلاش و همت خود را صرف خدمت به مردم کنیم .
سبلان ما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۰۸    
به گزارش سبلان ما ، رامین صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل در جمع اصناف اردبیل گفت: در طی دو سال گذشته اعطای تسهیلات به صنوف تولیدی برابر تسهیلات اعطای به واحدهای تولیدی بوده است و صنوف تولیدی نیز در بحث اشتغالزایی همپای واحدهای تولیدی پیش رفتند. ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۸:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی در سفر به استان کرمان و در جلسه هماهنگی مدیران درمان منطقه شش تامین اجتماعی که در شهر کرمان برگزار شد، تحقق عدالت در دسترسی به خدمات درمانی ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خواهان توجه دولت به کارکنان در بخش های مختلف و استخدام آنها برای پیشرفت کشور شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
در مجمع عمومی عادی سالانه کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران؛ نمایندگان بازنشستگان این استان از تغییر مصوبه شورای عالی کار انتقاد کردند .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران از پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی 4 هزار و 100 مددجوی تحت حمایت این نهاد در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و گفت: 300 مددجوی کمیته امداد استان تهران طی سه ماهه نخست سال جاری از مزایای بازنشستگی تامین اجتماعی برخوردار شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۵:۱۷    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان تهران از پرداخت حق بیمه تأمین اجتماعی 4 هزار و 100 مددجوی تحت حمایت این نهاد در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن- براساس اخبار منتشر شده ، نهاد ریاست جمهوری به سرپرست وزارت رفاه ماموریت داده است تا مشکل بازنشستگان تامین اجتماعی هرچه زودتر برطرف شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مستمری بگیران تامین اجتماعی و همچنین بازنشستگان کشوری با رعایت مراحل ذیل بدون نیاز به مراجعه مستقیم می توانند نسبت به دریافت گواهی کسر اقساط اقدام کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت: ابطال مصوبه دولت در باب حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در مجلس شورای اسلامی نتیجه اتحاد و همدلی کانون های بازنشستگی استانها و همراهی کمیسیون های اجتماعی و اقتصادی مجلس بود.
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۳۷    
یک شرکت معتبر جهت تکمیل کادر خود واقع در اصفهان شهرک صنعتی سجزی از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. کارشناس بازرگانی جنسیت: خانم، آقا نوع قرارداد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۷    
رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری در انزلی و در جمع اعضای کانون عالی بازنشستگان کشوری و روسای کانون های بازنشستگی استان مازندران گفت: حقوق مسلم بازنشستگان تامین اجتماعی باید پرداخت شود .
بازار کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
زمزم جهت تکمیل کادر خود در استان کرمان از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید. مسئول ترابری استان کرمان جنسیت آقا سابقه کار دارای سابقه کار نوع همکاری تمام وقت شرایط احراز آشنا به مسائل فنی خودرو سنگین و نیمه سنگین دارای گواهی نامه پایه 2 دارای حداقل دو سال سابقه کار مرتبط تسهیلات و مزایا ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص اجتماعات و انتظاراتی که بازنشسته ها دارند با علی دهقان کیا رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
گیلان صدر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
تمامی خدمات درخواست بازنشستگی ، ازکارافتادگی و بازماندگان ، افتتاح یا تغییر حساب بانکی ، گواهی کسر اقساط و ... مستمری بگیران به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه خدماتی مربوطه به نشانی es.tamin.ir انجام می پذیرد . ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۴    
بانک اول - بانک رفاه با ارائه طرحی به نام رفاه دانا به متقاضیان دریافت خدمات بیمه دانا، وام 4 میلیون تومانی پرداخت می کند. این وام به حقوق بگیران تامین اجتماعی اعطا می شود
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۱۴    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان اردبیل گفت: مدیریت درمان تامین اجتماعی استان در حوزه نظام سلامت و پیشرفت و توسعه مراکز درمانی برای مردم خدمات شایسته و قابل توجهی ارائه می کند. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
دبیر هیئت تطبیق مصوبات در پایان با تشریح ابعاد حقوقی این مصوبه اعلام کرد: با تعامل خوبی که میان دولت و هیئت تطبیق برقرار است اطمینان داریم بهترین تصمیم گرفته خواهد شد و با اصلاح مصوبه، مشکلی وجود نخواهد داشت.
سلام نو / مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مسئول کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی شهرستان تهران از مکاتبه رئیس مجلس با هیات دولت در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان خبر می دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۸    
صبح امروز مجمع عمومی عادی سالانه کانون بازنشستگان تامین اجتماعی و مستمری بگیران سراسر استان در بندر انزلی برگزار شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان و اینکه در نهایت چه کسی تصمیم گیری می کند آن چیزی که ما اطلاع داریم و قوانین می گویند هیئت دولت باید تصویب کند که این کار انجام شده و هیئت تطبیق مصوبات مجلس باید باید نظر مشورتی به ریاست محترم مجلس بدهد ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باید متناسب با تورم باشد که در تامین اجتماعی و مصوبه شورای عالی کار ملاک 38 درصدی رعایت شده و از ابتدای سال 1401 محاسبه می شود.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سازمان تامین اجتماعی در کنار صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح یکی از صندوق های فراگیر بیمه های اجتماعی در ایران محسوب می شود. این سازمان برخلاف دو صندوق دیگر دارای استقلال مالی و اداری از دولت است و برای همین نحوه افزایش حقوق بازنشستگان امسال آن با مخالفت بازنشستگان مواجه ...
دیار آفتاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
جودکی گفت: امیدواریم به زودی شرکت آذرآب اولین قرار داد خود برای صنایع داخلی و یک قرارداد خارجی را منعقد کند چراکه با ورود نقدینگی به این مجموعه سایر مشکلات از جمله بدهی های بانکی، تامین اجتماعی و مسائلی از این دست نیز حل خواهد شد.
سلام نو / راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کانون بازنشستگان کارگری تهران گفت :اصلاح مصوبه ی افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی قطعی است و چون و چرا ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر عیوضی گفت: خواسته ی بازنشستگان، خاتمه ی ماجرا و احیای مصوبات مزدی شورایعالی کار قبل از پایان تیرماه است؛ یعنی قبل از زمانی که قرار است مستمری ها واریز شود.
سلام نو / اتاق نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۰۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی از روز چهارشنبه هفته جاری آغاز می شود .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
یک فعال صنفی کارگران ساختمانی از سازمان تامین اجتماعی خواست بابت محرومیت بیمه ای کارگران پروژه هایی که مبالغی برای حق بیمه آن ها از محل صدور پروانه های ساخت دریافت شده، توضیح دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: آنچه که در شرایط فعلی مشخص است اجرای کامل متناسب سازی حقوق بازنشستگان می باشد و این قشر عزیز پیگیر این مطالبه قانونی خود هستند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق خردادماه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که از روزهای گذشته آغاز شده بود، دیروز تکمیل و برای همه بازنشستگان واریز شد.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۴:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل تامین اجتماعی خوزستان گفت: حق بیمه ساختمان متروپل و حتی ساختمان متروپلی که کار ساخت آن به اتمام و بهره برداری رسیده نیز پرداخت نشده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۳:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
می متالز - از زمان اجرای طرح نسخه الکترونیک و عدم تمدید فیزیکی دفترچه های بیمه درمان، اگر فردی چنددفترچه بیمه داشته باشد به هر مرکزی که برای درمان مراجعه کند ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
علی دهقان کیا، مسئول کانون بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی شهرستان تهران از مکاتبه رئیس مجلس شورای اسلامی با هیات دولت در رابطه با افزایش حقوق بازنشستگان خبر می دهد ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جام جم انلاین اصفهان ؛ در این رویداد که همزمان با بیست و پنجمین سفراستانی رئیس جمهور به استان اصفهان برگزار گردید، مراجعه کنندگان رو دررو با مدیران ارشد سازمان مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و برای برون رفت از چالش های مبتلا به شرکای اجتماعی سازمان، چاره اندیشی شد. ...
سلام نو / می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
روز گذشته مجتبی توانگر عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در حساب توییتری خود از ابطال مصوبه افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در جلسه هیات تطبیق مقررات مجلس خبر داد.
سلام نو / می متالز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
اصل سوم قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران، برای تأمین عدالت اقتصادی و اجتماعی راهکارهائی را در 16 بند مقرر کرده که بندهای 9 و 12 آن مشخصاً بر ضرورت رفع تبعیض و ایجاد امکانات عادلانه برای همه در تمام زمینه های مادی و معنوی از طریق پی ریزی اقتصاد صحیح و عادلانه تأکید می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۲    
دماوند _ ایرنا _ فرماندار شهرستان دماوند گفت: با واگذاری زمین، ساخت درمانگاه تأمین اجتماعی در شهرهای دماوند و رودهن حداکثر تا 6 ماه آینده آغاز می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
پرداخت مابه التفاوت افزایش حقوق خردادماه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که از روزهای گذشته آغاز شده بود، دیروز تکمیل و برای همه بازنشستگان واریز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۲۴   + ۳۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی باید متناسب با تورم باشد که در تامین اجتماعی و مصوبه شورای عالی کار ملاک 38 درصدی رعایت شده و از ابتدای سال 1401 محاسبه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۰۴    
مدیرکل تامین اجتماعی استان لرستان گفت : با هدف رونق اشتغالزایی در سطح استان از شرکتهای دانش بنیان و کارآفرین حمایت می کنیم
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
وضعیت افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی کمابیش نامعلوم است، مجلس مصوبه هیات دولت در مورد افزایش 10 درصدی مستمری کارگران بازنشسته را باطل می داند اما دولت از قبول این موضوع خودداری می کند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
وضعیت افزایش حقوق بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی کمابیش نامعلوم است، مجلس مصوبه هیات دولت در مورد افزایش 10 درصدی مستمری کارگران بازنشسته را باطل می داند اما دولت از قبول این موضوع خودداری می کند.