سه شنبه ۰۹ خردادساعت ۲۰:۵۷May 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تمدید آتش بس»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
رئیس شورای حاکمیتی سودان اعلام کرد که موافقت با تمدید آتش بس برای حمایت از مردم این کشور صورت گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
ارتش سودان و نیروهای واکنش سریع شامگاه دوشنبه با تمدید آتش بس به مدت پنج روز موافقت کردند.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۵:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
ارتش سودان به فرماندهی عبدالفتاح البرهان و نیروهای پشتیبانی سریع به فرماندهی محمد حمدان دقلو (حمیدتی) آتش بس در این کشور را برای 5 روز تمدید کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۰    
طرف های درگیر در سودان با تمدید آتش بس در این کشور به مدت 5 روز دیگر موافقت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ارتش سودان و نیروهای واکنش سریع با تمدید آتش بس برای پنج روز دیگر توافق کردند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سفر مشاور امنیت ملی عراق به ایران، حمله جنگنده های اسرائیل به سوریه، آمادگی آمریکا برای جنگ فضایی با روسیه و چین، شرط جدید بایدن برای دیدار با نتانیاهو و درخواست ریاض و واشنگتن برای تمدید آتش بس در سودان، از مهم ترین خبر ها و رویداد های منطقه ای و بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ارتش سودان و نیروهای واکنش سریع آمادگی خود را برای بررسی امکان تمدید آتش بس که امشب به پایان می رسد، اعلام کردند. اما الجزیره اعلام کرد، صدای انفجارهای مهیب و تسلیحات سنگین در جنوب خارطوم، پایتخت سودان شنیده شد.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شفقنا- کمتر از یک روز مانده به اتمام آتش بس موقت هفت روزه در سودان، عربستان سعودی و آمریکا در بیانیه مشترکی با متهم کردن طرف های درگیر در این کشور به نقض آتش بس، خواستار تلاش برای تمدید دوباره آن شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
ارتش و نیروهای پشتیبانی سریع سودان اعلام کردند که آماده تمدید توافق آتش بس جده هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۰۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
منابع وابسته به وزارت خارجه عربستان سعودی شامگاه امروز شنبه خبر دادند که طرفین درگیر در سودان، یک بار دیگر بر سر تمدید آتش بس انسان دوستانه در این کشور به توافق رسیده اند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر خارجه آمریکا اعلام کرد که این کشور به بازگرداندن سودان به مسیر دموکراسی پایبند است. به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا گفت: ما در مذاکرات جده برای تمدید آتش بس سودان و رسیدن به توافقی درباره کمک های بشردوستانه تلاش می کنیم ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر محمد حسین محترم برخلاف مرسوم خلاصه مطلب را همین اول عرض می کنیم که نحوه خیز آمریکا برای مقابله با سیاست منطقه گرایی ایران نویددهنده شکست های جدید این کشور در آینده است: ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال حضور نمایندگان طرف های درگیر در سودان در شهر جده عربستان برای حل و فصل بحران این کشور، ارتش سودان با ارائه جزئیاتی از برنامه این مذاکرات اعلام کرد که هدف آن تمدید آتش بس است نه حل و فصل نهایی بحران.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش سودان اعلام کرد که بررسی ابعاد مربوط به تمدید آتش بس در دستورکار مذاکرات صلح جده خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی رسمی نیروهای واکنش سریع از تمدید آتش بس برای 72 ساعت دیگر در پاسخ گویی به میانجی گری آمریکا و عربستان برای گشودن گذرگاه های انسانی خبر داد.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۱    
علی رغم تمدید آتش بس در سودان و درخواست های بین المللی برای پایبندی به آن، درگیری ها میان ارتش سودان و نیروهای پشتیبانی سریع برای بیستمین روز متوالی همچنان ادامه دارد و منابع خبری بعد ازظهر امروز (پنج شنبه) از شنیده شدن صدای انفجار مهیب و تیراندازی در خارطوم پایتخت این کشور خبر می دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
علی رغم تمدید آتش بس در سودان و درخواست های بین المللی برای پایبندی به آن، درگیری ها میان ارتش سودان و نیروهای پشتیبانی سریع برای بیستمین روز متوالی همچنان ادامه دارد و منابع خبری بعد ازظهر امروز (پنج شنبه) از شنیده شدن صدای انفجار مهیب و تیراندازی در خارطوم پایتخت این کشور خبر می دهند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۰۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ارتش سودان در بیانیه ای اعلام کرد که با طرح پیشنهادی سازمان بین دولتی توسعه شرق آفریقا موسوم به ایگاد برای تمدید هفت روزه آتش بس موافقت کرده است. درخواست فوری آمریکا از ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۱    
علی رغم تمدید آتش بس در سودان برای ششمین بار اما منابع خبری صبح امروز (سه شنبه) از تداوم درگیری ها در این کشور خبر دادند.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
منابع خبری از تداوم درگیری ها بین ارتش به فرماندهی عبدالفتاح البرهان و نیروهای پشتیبانی سریع به فرماندهی محمد حمدان دقلو ملقب به حمیدتی در سودان همزمان با تمدید آتش بس در این کشور خبر دادند.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اکو ایران: با تمدید 72ساعته آتش بس سودان، گروه های بشردوستانه توانستند کمک های خود را به این کشور جنگ زده ارسال کنند. در عین حال، سازمان های پزشکی از کشته شدن بیش از 500 نفر از آغاز درگیری ها خبر دادند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۳:۱۱    
شفقنا-ارتش سودان شامگاه امروز (یکشنبه) با تمدید آتش بس با نیروهای واکنش سریع برای 72 ساعت موافقت کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، ارتش سودان در بیانیه ای اعلام کرد: بنا به تلاش های میانجیگرانه امریکا و عربستان ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با موافقت طرف های درگیر در سودان با تمدید آتش بس به مدت سه روز دیگر، منابع خبری از آغاز دوباره درگیری ها میان آنها در خارطوم خبر می دهند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۲:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
فرودگاه خارطوم پایتخت سودان اعلام کرد که بسته بودن حریم هوایی این کشور تا 13 می (23 اردیبهشت) تمدید شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی نیرو های پشتیبانی سریع سودان اعلام کرد که آتش بس بشردوستانه میان گروه های درگیر در این کشور تمدید شده است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نیروهای پشتیبانی سریع امروز خبر داد که به آتش بس 72 ساعته پایبند خواهد بود.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
شفقنا- نیروهای واکنش سریع سودان موافقت خود را با تمدید آتش بس در این کشور برای 72 ساعت دیگر اعلام کردند. به گزارش شفقنا به نقل از الجزیره، آتش بس در سودان از نیمه شب دوشنبه برای 72 ساعت دیگر تمدید می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
نیروهای واکنش سریع سودان موافقت خود را با تمدید آتش بس در این کشور برای 72 ساعت دیگر اعلام کردند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۲    
مقابله پدافند هوایی سوریه با حمله رژیم صهیونیستی به حمص، شهادت نوجوان فلسطینی به ضرب گلوله صهیونیست ها و وقوع درگیری های سنگین در خارطوم به رغم موافقت با تمدید آتش بس از جمله مهم ترین اخبار جهان در 12 ساعت گذشته است.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۹ - ۰۶:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به رغم موافقت ارتش و نیروهای پشتیبانی سریع سودان با تمدید 72 ساعته آتش بس، حملات و درگیری های سنگین در پایتخت و منطقه خارطوم بحری، ادامه داشت.
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
ارتش سودان پنجشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد که با تمدید آتش بس در این کشور به مدت 72 ساعت موافقت کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۵:۵۵    
سخنگوی رسمی ارتش سودان شامگاه پنجشنبه اعلام کرد: ما با تمدید آتش بس در کشور به مدت 72 ساعت دیگر موافقیم.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ارتش سودان پنجشنبه شب در بیانیه ای اعلام کرد که با تمدید آتش بس در این کشور به مدت 72 ساعت موافقت کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نیروهای مسلح سودان با تمدید آتش بس 72 ساعت اضافی دیگر با گروه نظامی واکنش سریع موافقت کرد .
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۲۲:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ارتش سودان موافقت خود را با تمدید آتش بس برای 72 ساعت دیگر اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در سایه تداوم جنگ قدرت در سودان، بحران انسانی در این کشور در حال تشدید است و هشدارهای بین المللی در این خصوص افزایش یافته است و از سوی دیگر، تلاش ها برای تمدید آتش بس میان طرفین درگیر همچنان ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ارتش سودان موافقت اولیه خود را با طرح پیشنهادی سازمان "ایگاد" برای اعزام نماینده به جوبا، پایتخت سودان جوبی جهت مذاکره درباره تمدید آتش بس اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۱۳:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
دستیار وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، ایالت متحده برای احتمال تمدید آتش بس سودان با رهبران نظامی و غیرنظامی این کشور در ارتباط نزدیک است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
در سایه تداوم درگیری های نظامی میان ارتش و نیرو های پشتیبانی سریع در سودان برغم تمدید آتش بس 24 ساعته، سازمان بهداشت جهانی، از افزایش شمار قربانیان این درگیری خبر داد.
ایران پرس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
در سایه تداوم درگیری ها میان ارتش و نیروهای پشتیبانی سریع در سودان برغم تمدید آتش بس 24 ساعته، سازمان جهانی بهداشت از افزایش شمار قربانیان این درگیری ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۲۲ - ۰۳:۱۴    
هیئت عمانی مذاکرات مربوط به تمدید آتش بس را بعد از گسترش بند ها و شروط آن در صنعا تکمیل می کند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
محمد البخیتی با اشاره به اینکه عربستان در روند مذاکره برای تمدید آتش بس در یمن میانجی نیست بلکه یک طرف درگیری است، بر آمادگی صنعا برای مذاکرات یمنی - یمنی تأکید کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
یک مقام ارشد دولت وابسته به عربستان در یمن گفت که توافقی برای تمدید آتش بس با انصارالله به مدت شش ماه تا یک سال به دست آمده است.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۷:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه یمنی به العرب آنلاین گفتند که یک تیم مشترک نظامی و امنیتی از سوی عربستان سعودی و عمان برای دیدار با رهبران حوثی عازم صنعا خواهند شد و آخرین اقدامات را برای تمدید توافقنامه جامع آتش بس انجام خواهند داد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
حرکت 80 جنگنده و کشتی جنگی چین به سمت تایوان، حملات متقابل اسرائیل و سوریه علیه اهداف یکدیگر، شروط انصارالله برای تمدید آتش بس در یمن، فرود اضطراری جنگنده های آمریکایی در ژاپن و پاسخ منفی اردن به درخواست تل آویو، از مهم ترین خبر ها و رویداد های منطقه ای و بین المللی در 24 ساعت گذشته بوده اند.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۱/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
پیرو این نکته یک مقام ارشد دولت وابسته به عربستان در یمن هم روز جمعه خبر داد که توافقی برای تمدید آتش بس با انصارالله به مدت شش ماه تا یک سال به دست آمده است و پس از اجرای آن، مذاکرات مستقیم سیاسی برای راه حل جامع بحران این کشور انجام خواهد شد.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات شرعی حزب الله لبنان بر لزوم تسریع در روند انتخاب رئیس جمهوری جدید این کشور بدون چشم دوختن به طرف های خارجی برای حل و فصل این بحران تاکید کرد. به گزارش از پایگاه خبری العهد، شیخ محمد یزبک گفت: ما نباید منتظر باشیم طرف های خارجی به ما رئیس جمهور دیکته کنند. ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیئت مذاکره کننده انصارالله یمن به مطالبات انصارالله یمن برای تمدید آتش بس شامل خروج نیروهای خارجی از یمن، پرداخت غرامت، توقف حملات، رفع کامل محاصره اشاره کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس هیئت صنعاء در مذاکرات صلح یمن گفت که توقف حملات، برداشته شدن کامل محاصره، پرداخت حقوق از درآمدهای نفت و گاز، خروج نیروهای خارجی از یمن و پرداخت غرامت و بازسازی از مطالبات ما است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: رئیس هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن توقف تجاوز، لغو کامل محاصره، پرداخت حقوق همه کارمندان، خروج نیروهای خارجی، پرداخت غرامت و بازسازی را مهمترین مطالبات این کشور برای تمدید آتش بس با ائتلاف متجاوز عنوان کرد.