پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۰۸:۴۶Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی»

باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت:60 درصد از کل تصادفات در 30 کیلومتری شهر ها اتفاق می افتد که اصلی ترین دلیل آن، خستگی راننده است.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم درباره رانندگی در ماه مبارک رمضان به رانندگان توصیه هایی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی از افزایش 39 درصدی تردد ها در نوروز خبر داد و گفت: روز گذشته 26 نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز اظهار کرد: طرح نوروزی پلیس راهور و نظارت بر رفتار رانندگان با جدیت در حال اجراست و با متخلفین از قوانین و مخلان نظم و امنیت ترافیکی قاطعانه برخورد می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از برگزاری مسابقه بزرگ نوروزی ویژه همیاران پلیس خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: یک هزار و 19 دستگاه خودرو متخلف از ابتدای طرح نوروزی در بزرگراه های درون شهری این استان توقیف ساعتی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: تصادفات منجر به فوت در معابر درون شهری ازابتدای طرح نوروزی(25 اسفند 1401) تاکنون در این استان 70 درصد کاهش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: از ابتدای طرح نوروزی تا کنون، تصادفات منجر به فوت در معابر درون شهری این استان 70 درصد کاهش یافته است.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۶    
نصر: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان شرقی گفت: از بیست و پنجم اسفند پارسال تا به امروز بر اثر تصادفات درون شهری پنج نفر کشته و 252 نفر مصدوم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از کاهش 70 درصدی تصادفات درون شهری از ابتدای طرح نوروزی (25 اسفند 1401) تاکنون در این استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان این که 18 استان کشور درگیر برف و باران هستند، گفت: در حال حاضر در محور هزار برف نشسته است و رانندگان در ورودی به محدوده امامزاده هاشم (ع) دچار مشکل هستند و حتما باید از یخ شکن استفاده کنند تا از این محل عبور کنند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان گفت: سامانه تلفنی پلیس راهنمایی و رانندگی 120 برای اطلاع رسانی در خصوص وضعیت راه ها، تصادفات و مسایل مربوط به گزارش تخلفات رانندگی و حوزه راهور راه اندازی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: تصمیم درباره تداوم اجرای طرح زوج و فرد و چگونگی اجرای آن پس از نیمه فروردین در نشست اعضای شورای حمل و نقل و ترافیک اتخاذ می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۵   + ۴۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان اینکه 18 استان کشور درگیر برف و باران هستند، تاکید کرد: در حال حاضر در محور هزار برف نشسته است و رانندگان در ورودی به محدوده امامزاده هاشم دچار مشکل هستند و حتما باید از یخ شکن استفاده کنند تا از این محل عبور کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از توقیف 610 دستگاه خودرو متخلف طی 6 روز سپری شده از سال جاری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون بیش از 400 خودرو حادثه ساز در شهرهای اصفهان توقیف ساعتی و از رانندگان این خودروها تعهد کتبی عدم تخلف در ادامه سفر گرفته شده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از جان باختن یک کودک شش ساله بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پیکان با درخت خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۶ - ۰۰:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان یزد گفت: خط قرمز پلیس در نوروز 1402 تخلفات حادثه ساز است که برای ما مساوی با توقیف وسائل نقلیه است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
گرگان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گرگان از اجرای طرح تشدید برخورد با رانندگان متخلف که اقدام به دور دور کردن شبانه خودروها در برخی معابر شهری می کنند، خبرداد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان یکی از موارد تخلفات شایع رانندگان وسایل نقلیه که منجر به تصادف یا تشدید آن می شود را تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام از کاهش تصادفات درون شهری دراستان ایلام خبر داد و گفت: تصادفات درون شهری کنترل و جانباختگان تصادفات درون شهری از کاهش 100درصدی برخوردار است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام گفت:تعداد جانباختگان حوادث رانندگی درون شهری از ابتدای طرح نوروز تا کنون در استان ایلام 100 درصدی کاهش یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
رودبار - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان از وقوع یک فقره تصادف در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: در این حادثه عابر پیاده 50 ساله به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز گفت: رعایت سرعت مجاز یکی از مهم ترین اصول رانندگی ایمن بوده و پلیس راهور در این خصوص نظارت ویژه ای بر تردد وسایل نقلیه خواهد داشت.
پارسینه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که طی هفت روز منتهی به روز اول فروردین، 325 نفر در کشور، طی تصادفات رانندگی جان باختند. آن طور که کمال هادیانفر اعلام کرده، از 24 اسفند تا روز اول فروردین در مجموع 267 فقره تصادف منجر به فوتی رخ داده است ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که طی هفت روز گذشته 325 نفر از هموطنان جان خود را در تصادفات از دست دادند. به گزارش روند بازار ، سردار کمال هادیانفر در گفت وگو با ایسنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: از 25 اسفند رزمایش ترافیکی نوروز 1402 در استان شروع شده که در 5 روز ابتدایی طرح تصافات منجر به فوت و جرح نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهشی بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که طی هفت روز گذشته 325 نفر از هموطنان جان خود را در تصادفات از دست دادند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۶    
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهمترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. افزایش جانباختگان حوادث رانندگی نوروز به 271 نفر ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از مرگ 271 نفر در تصادفات رخ داده در طول اجرای طرح نوروزی پلیس خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: از زائران و مجاوران درخواست می شود برای شرکت در مراسم سخنرانی مقام معظم رهبری از ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از مرگ 271 نفر در تصادفات رخ داده در طول اجرای طرح نوروزی پلیس خبر داد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۳:۲۳    
سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از ثبت بیش از 130 میلیون تردد از زمان شروع طرح نوروزی پلیس تا کنون خبر داد. وی با بیان اینکه متاسفانه 228 نفر در تصادفات رانندگی در پنج روز اخیر جان خود را از دست داده اند، گفت: آمار تصادف ها بسیار نگران کننده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خراسان رضوی گفت: برخورد پلیس در ایام نوروز با رانندگان حادثه ساز جدی تر است و خودرو های این گونه رانندگان بدون چشم پوشی توقیف می شود.
کرمان نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از ثبت بیش از 130 میلیون تردد خبر داد و گفت: 228 نفر در تصادفات رانندگی این پنج روز یعنی از 24 تا 29 اسفندماه جان خود را از دست داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از ثبت بیش از 130 میلیون تردد از زمان شروع طرح نوروزی پلیس تا کنون خبر داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از کاهش 67 درصدی تعداد جان باختگان حوادث رانندگی درون شهری از ابتدای اجرای طرح نوروزی تاکنون و تعطیلی مراکز تعویض پلاک اصفهان تا پنجم فروردین خبر داد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا از جریمه خودروهای فاقد بیمه به وسیله دوربین های ترافیکی و ماموران راهنمایی و رانندگی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح توقیف کامیون های رانندگانی که بدون مجوز در سطح شهر تردد دارند تشدید می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۵    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی خوزستان: خودرو های متخلف تا پایان طرح نوروزی در توقفگاه های پلیس می مانند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با بیان اینکه پلیس راهور با استفاده از پهپاد اقدام به رصد و پایش جاده ها خواهد کرد، گفت که از سال آینده پهپادهای جدید با قابلیت پرواز در ارتفاع کم برای رصد جاده های کوهستانی هم وارد پلیس راهور خواهد شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت: از میان رانندگانی که از 24 اسفند 1401 تا 15 فروردین 1402 تخلف و تصادف نداشته باشند به قید قرعه، به 100 نفر جایزه 20 میلیون تومانی و همچنین 30 دستگاه موتورسیکلت اهدا خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا جزئیات عیدانه پلیس به رانندگان قانونمدار را تشریح کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از قاطعیت در برخورد با رانندگان متخلف خبر داد و گفت: در تمامی ایام نوروز، پلیس با تمام تجهیزات و توان در خدمت شهروندان قانونمند است و هرگونه تخلف در رانندگی از خط قرمزهای پلیس در سفرهای نوروزی به شمار می رود.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۹    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از لغو اجرای طرح زوج و فرد تا پایان تعطیلات نوروز 1402 در اصفهان خبر داد. مسئول وبسایت اصفهان زیبا در این مطلب 12 انگاره (تصویرسازی ذهنی) را که به بازنمایی آمریکا و... روزی که فهمیدم قرار است مادر یک پسر باشم، تصمیم گرفتم اسمش را... ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان گفت: بروز 44 فقره سانحه فوتی در 11 ماهه سال جاری موجب مرگ 45 نفر در معابر درون شهری این استان شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از لغو اجرای طرح زوج و فرد تا پایان تعطیلات نوروز 1402 در اصفهان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان با اشاره به معضل گره های ترافیکی در شهر خرم آباد، گفت: یکی از علت های اصلی این امر تجمع مطب های پزشکان در هسته مرکزی این شهر است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ایلام بیان داشت : از شهروندان انتظار می رود از تخلفاتی که باعث ایجاد گره های ترافیکی می شود اجتناب کنند تا شاهد ترافیک روانی در شهر ایلام باشیم.