دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۱:۳۷May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی کاخ سفید»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید امروز در واکنشی منفعلانه به حمله رژیم صهیونیستی به برج الجلاء در غزه اعلام کرد: به اسراییلی ها گفتیم که تضمین امنیت رسانه های مستقل یک مسئولیت بسیار مهم است!
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در واکنش به حملات رژیم اشغالگر به محل استقرار خبرنگاران بین المللی در غزه، اعلام کرد باید امنیت روزنامه نگاران در اولویت باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید در واکنش به تخریب برج الجلا در غزه که محل استقرار دفاتر رسانه های خارجی بود، از رژیم صهیونیستی خواست از ایمنی و امنیت روزنامه نگاران اطمینان یابد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید بار دیگر بر تعهد آمریکا به حمایت از اسرائیل تأکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید با تکرار حق دفاع از خود برای رژیم صهیونیستی مدعی شد برای کاهش تنش در سرزمین های اشغالی و دستیابی به صلح تلاش می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید بار دیگر خواستار کاهش تنش در سرزمین های اشغالی فلسطین شد و گفت موضع این دولت، راه حل دو کشور برای یک نتیجه صلح آمیز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید از 25 تماس مقامات واشنگتن درباره وضعیت روزهای اخیر در سرزمین های اشغالی سخن گفت که هدف آن کاهش تنش بوده است.
سخنگوی کاخ سفید با نادیده گرفتن حق مردم مظلوم فلسطین به دفاع از خود در برابر حملات متجاوزان صهیونیست، از تداوم حمایت بایدن از امنیت این رژیم سخن گفت!
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید بدون اشاره به حملات جنایتکارانه توپخانه و جنگنده های رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشتار فلسطینیان بی گناه، ضمن تکرار حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی، حملات مقاومت فلسطین را محکوم کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با ادعای اینکه دولت ایالات متحده به شدت نگران تشدید خشونتها در اراضی اشغالی است، حمله های راکتی از جانب نوار غزه را محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت : ما خشونت ها در اسرائیل را از نزدیک زیر نظر داریم. وی افزود این موضوعی است که تیم امنیت ملی ما از نزدیک آن را زیر نظر دارد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
همزمان جن ساکی سخنگوی کاخ سفید نیز در نشست خبری روز جمعه خود با بیان اینکه نشانه های خوبی در گفت وگوهای غیرمستقیم با ایران وجود دارد بیان کرده بود: طی هفته های گذشته در گفت و گوهای وین درباره احیای برجام، تعاملات دیپلماتیک وجود داشته و پیشرفت هایی نیز حاصل شده است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۲۱    
ساری-مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا افزود: آمریکا رسما اعلام مذاکره می کند و عده ای در داخل برای گرفتن یک امتیاز ولو یک آب نبات چوبی از رئیس جمهور آمریکا ذوق زده شده و سخنگوی کاخ سفید می شوند.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بخش بین المللی سایت خبرمهم ، آقای بایدن جمعه 7 مه، ساعاتی پس از آغاز دور چهارم مذاکرات وین، با اشاره به این مطلب اضافه کرد که همچنان مذاکرات با ایران ادامه دارد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با اشاره به مذاکرات طرف های برجام در وین، گفت که داشتن تعامل دیپلماتیک با ایران هر چند به صورت غیرمستقیم، نشانه خوبی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید روز جمعه در یک نشست خبری مدعی شد که تحریم ها علیه ایران تنها در صورتی قابل لغو خواهد بود که تهران به پایبندی خود به توافق هسته ای 2015 بازگردد!
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی کاخ سفید اظهار کرد بازگشت تهران به تعهدات برجامی شرط رفع تحریم های یکجانبه علیه ایران است. به گزارش ایسنا از دو دیسکورس، جن ساکی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با اشاره به طولانی بودن روند مذاکرات وین، بار دیگر مدعی شد که اگر ایران به تعهدات خود در برجام برگردد تحریم ها لغو می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید خبر داد که از روسیه برای حضور در نشست ماه آینده در لندن که با حضور رئیس جمهور آمریکا برگزار می شود، دعوت بعمل آمده است.
سخنگوی کاخ سفید، بدون اعتنا به اینکه آمریکا تعهداتش در برجام را نقض کرده بار دیگر تأکید کرد تحریم ها تنها در صورت بازگشت ایران به تعهداتش در برجام قابل رفع است.
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۳:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: به نقل از شبکه خبری اسکای نیوز، جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید جمعه شب در یک نشست خبری تأکید کرد که دولت متبوعش تنها زمانی تحریم های خود علیه ایران را لغو می کند که ایران به اجرای کامل تعهدات هسته ای خود ذیل برجام بازگشته باشد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۱۷    
شفقنا- جن ساکی ، سخنگوی کاخ سفید در جمع خبرنگاران گفت که گفت وگوهای غیر مستقیم با ایران در وین طولانی خواهد بود اما در هفته های گذشته نشانه های مثبتی را دریافت کرده ایم. ...
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۵    
سخنگوی کاخ سفید از تصمیم خود برای کناره گیری از این پست خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-شبکه سی ان ان به نقل از جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که برای ترک این منصب با گذشت حدود یک سال از تصدی آن برنامه ریزی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
جن ساکی دبیر مطبوعاتی کاخ سفید اعلام کرد، قصد دارد در عرض حدودا یک سال دیگر از سمت فعلی اش در دولت جو بایدن یعنی دبیر مطبوعاتی کاخ سفید کناره گیری کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
کاخ سفید پنجشنبه شب در بیانیه ای، تصویب قانون جدید انتخاباتی در ایالت فلوریدا را محکوم کرد و آن را بر پایه دروغ توصیف کرد. به نوشته روزنامه ایندیپندنت ، کارین جین پیر معاون سخنگوی کاخ سفید گفت: انتخابات 2020 یکی از ایمن ترین انتخابات های تاریخ آمریکا بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۰۱:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که فرماندهی فضایی ایالات متحده راکت دوربرد چین موسوم به لانگ مارچ 5- بی را رهگیری می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۱:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید خبر منتشر شده درباره تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا را نادرست خواند و گفت تا این زمان، هیچ توافقی انجام نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۰:۱۲    
سخنگوی کاخ سفید با نادرست خواندن گزارش های منتشر شده درباره تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا، تاکید کرد که هنوز هیچ توافقی در این باره صورت نگرفته است.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که توافقی با تهران برای تبادل زندانیان وجود ندارد. به گزارش ایسنا، به نقل از رویترز، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه با اشاره به اینکه هیچ گونه توافقی بین ایران و آمریکا برای تبادل زندانیان حاصل نشده است ...
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۲۳:۰۲   + ۲۸ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد خبر توافق برای آزادی زندانیان را تایید نکرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالی درباره تبادل زندانیان بین ایران و آمریکا گفت: سیاست دولت آمریکا در قبال آزادی زندانیان، تغییری نکرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با تکذیب مجدد خبرهای منتشرشده مبنی بر توافق ایران و آمریکا برای تبادل زندانیان تأکید کرد که هرگونه گفتگوی غیرمستقیم احتمالی با ایران درباره تبادل زندانیان، جدا از مذاکرات احیای برجام خواهد بود.
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جنیفر ساکی ، سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری شامگاه سه شنبه گفت مذاکرات برای آزادی زندانیان از ایران از گفت وگوهای هسته ای جدا هستند. ساکی در پاسخ به سوال یک خبرنگار درباره این موضوع گفت ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید امروز در سخنانی اعلام کرد: گزارش ها درباره تبادل زندانیان با ایران نادرست است؛ این موضوع در دستور کار مذاکرات وین نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید مدعی شد مذاکرات غیرمستقیمی در بالاترین سطوح برای آزادی زندانیان از ایران در جریان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید مدعی شد مذاکرات غیرمستقیمی در بالاترین سطوح برای آزادی زندانیان از ایران در جریان است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۳    
به گزارش پارسینه ؛ جن ساکی سخنگوی کاخ سفید امروز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد: گزارش ها درباره تبادل زندانیان با ایران نادرست است. سخنگوی کاخ سفید در این باره گفت که تلاش هایی در این راستا در بالاترین سطوح از طریق کانال های مستقیم و غیرمستقیم میان تهران و واشنگتن انجام شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۱    
سخنگوی کاخ سفید امروز در سخنانی اعلام کرد: گزارش ها درباره تبادل زندانیان با ایران نادرست است؛ این موضوع در دستور کار مذاکرات وین نیست.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۰    
سخنگوی کاخ سفید امروز در سخنانی اعلام کرد: گزارش ها درباره تبادل زندانیان با ایران نادرست است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۱:۴۹    
سخنگوی کاخ سفید امروز در سخنانی اعلام کرد: گزارش ها درباره تبادل زندانیان با ایران نادرست است؛ این موضوع در دستور کار مذاکرات وین نیست.
مردم نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مردم نیوز : کاخ سفید روز جمعه اعلام کرد که جو بایدن ، رئیس جمهوری آمریکا روشی جدید برای اعمال فشار به کره شمالی به منظور کنار گذاشتن تسلیحات هسته ای و موشک های بالستیک را در پیش گرفته که هدف آن دستیابی به دیپلماسی است، اما درعین حال به دنبال معامله با رهبر کره شمالی نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دولت این کشور به دنبال رویکرد عملی و سنجیده ای در قبال کره شمالی است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از رویترز، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دولت بایدن یک رویکرد جدید اعمال فشار علیه کره شمالی وضع کرده که شامل دیپلماسی و نه یک معامله بزرگ با رهبری این کشور می شود. ...
برترین ها / تیتر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فارس: جن ساکی ، سخنگوی کاخ سفید بر ضرورت همکاری با روسیه، علی رغم اختلافات با این کشور تأکید کرد. سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال دیدار جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا با ولادیمیر پوتین ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان - جنیفر ساکی ، سخنگوی کاخ سفید، می گوید کاخ سفید بررسی سیاست خود را در مورد کره شمالی به پایان رسانده است. وی گفت در حالی که هدف آمریکا خلع هسته ای شبه جزیره کره است، دولت بایدن برای گفت وگو های دیپلماتیک برای تقویت امنیت منطقه شبه جزیره آماده است. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سخنگوی کاخ سفید گفت که همکاری روسیه و آمریکا به رغم برخی اختلاف ها در شماری از حوزه ها از جمله ایران ضروری است. جن ساکی سخنگوی کاخ سفید گفت که همکاری روسیه و آمریکا به رغم برخی اختلاف ها در شماری از حوزه ها از جمله ایران ضروری است. ...
اقتصاد آنلاین / مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید خواستار همکاری با روسیه در خصوص پرونده برنامه هسته ای ایران علی رغم اختلافات میان مسکو و واشنگتن شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در اظهاراتی گفت که آمریکا و روسیه می توانند درخصوص موضوع برنامه هسته ای ایران با یکدیگر همکاری داشته باشند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به پرسشی درباره اینکه موضوعات مورد بحث در نشست احتمالی رؤسای جمهور آمریکا و روسیه چه خواهد بود، گفت: زمانی که تاریخ این نشست را تعیین کنیم، درباره دستور کار آن صحبت خواهیم کرد حال آنکه اکنون در آن جایگاه نیستیم. ...