دوشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۷:۳۳Oct 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی کاخ سفید»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید پس از سوالات خبرنگاران درباره معاینات پزشکی رئیس جمهور آمریکا، اعلام کرد که بایدن به زودی این کار را انجام خواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به سوالات مکرر خبرنگاران گفت که جو بایدن به زودی تحت معاینات پزشکی قرار می گیرد. اشتباهات متعدد، لکنت زبان و چرت زدن های ناگهانی بایدن در حضور مهمانان خارجی و کنفرانس های خبری، گمانه زنی ها نسبت به اینکه وی از سلامت کافی برخوردار نیست و ممکن است اوضاعش بدتر شود ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
شبکه خبر: معاینه رئیس جمهور آمریکا برای اطمینان از سلامت ذهنی؛ جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد جو بایدن به زودی تحت معاینات پزشکی قرار می گیرد. اشتباهات متعدد، لکنت زبان و چرت زدن های ناگهانی بایدن در حضور مهمانان خارجی و کنفرانس های خبری ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
اظهارات رئیس جمهور آمریکا درباره لزوم محاکمه افراد پشت پرده حمله به ساختمان کنگره، واکنش وزارت دادگستری و سخنگوی کاخ سفید را به دنبال داشت.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۶:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : در بسته خبری پیش رو، مهم ترین اخبار 24 ساعت گذشته را با هم مرور می کنیم. این صبحانه خبری مفید و مختصر را بخوانید. آمریکا: اگر ایران زیاد بخواهد و کم بدهد، به نتیجه نمی رسیم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۸    
علی رغم امتناع آمریکا از عمل به وعده هایش در بازگشت به برجام سخنگوی کاخ سفید مدعی شد واشنگتن در پیگیری مسیر دیپلماسی با ایران صادق و ثابت قدم بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید بدون اشاره به بدعهدی های آمریکا در قبال توافق هسته ای مدعی شد مطالبات بیشتر ایران مانع مذاکرات موفقیت آمیز می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۴۷   + ۴۲ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی کاخ سفید در کنفرانسی خبری به سوالاتی در زمینه مواضع واشنگتن در قبال مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین پاسخ داد. به نقل از پایگاه اینترنتی کاخ سفید ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در نشستی خبری گفت که واشنگتن در حال حاضر بر روند دیپلماتیک با ایران تمرکز دارد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۵:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در کنفرانسی خبری اعلام کرد که واشنگتن آماده بازگشت متقابل به تعهدات برجامی خود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۰۳:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - سخنگوی کاخ سفید یک روز پس از فضاسازی های وزیر خارجه رژیم صهیونیستی علیه ایران و در آستانه برگزاری دور جدید مذاکرات وین اعلام کرد که تمرکز واشنگتن بر مسیر دیپلماسی با ایران است.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: کاخ سفید سه شنبه به دولت عراق بابت برگزاری انتخابات در فضایی مسالمت آمیز تبریک گفت. به گزارش روسیا الیوم، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید به خبرنگاران گفت: ما به دولت عراق برای تحقق وعده خود در برگزاری انتخابات زودهنگام تبریک می گوییم. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - جنیفر ساکی ، سخنگوی کاخ سفید، مدعی شد به تعامل با ایران پایبندیم. به گزارش وبسایت کاخ سفید ، ساکی در نشستی مطبوعاتی، ادعا کرد هدف ما ادامه دادن در مسیر دیپلماتیک است، اما تمرکز ما کار کردن بر روی این موضوع است که ببینیم آیا به دور دیگری از مذاکرات وین بازمی گردیم. ...
درحالیکه افغانستان به دلیل منجمد شدن دارایی هایش در آستانه بحران انسانی قرار دارد، سخنگوی کاخ سفید گفت که واشنگتن قصد آزادسازی این دارایی ها را ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری شب گذشته اش به سوالات خبرنگاران درباره از سرگیری مذاکرات احیای توافق هسته ای در وین پاسخ داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۱۰    
خبرگزاری میزان - مهم ترین خبر ها و تحولات بین الملل در ساعات گذشته عبارتند از: * شمار تلفات و مبتلایان کرونا شمار مبتلایان ویروس کرونا در جهان به بیش از 239 میلیون و 481 هزار نفر رسیده و بیش از 4 میلیون و 881 هزار نفر نیز بر اثر ابتلا به این ویروس جان باخته اند. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۵:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری روزانه خود گفت که دولت آمریکا دیپلماسی و مذاکره را بهترین رویکرد در قبال ایران می داند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با تاکید بر اینکه دیپلماسی مسیر مورد انتخاب دولت بایدن در قبال ایران است، گفت: این موضوع باید همیشه اولین گزینه باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۱:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا - جن ساکی سخنگوی کاخ سفید با بیان اینکه دیپلماسی همچنان مسیر مورد انتخاب دولت جو بایدن در قبال ایران است، گفت: معتقدیم دیپلماسی همیشه باید اولین گزینه باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری خود بر پایبندی به دیپلماسی برای تعامل با ایران تاکید کرد.
برترین ها / هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جن ساکی سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه گفت که همچنان به دیپلماسی برای تعامل با ایران پایبندیم. وی که در کنفرانس خبری کاخ سفید صحبت می کرد، افزود: پنجره دیپلماسی برای تعامل با ایران برای همیشه باز نخواهد ماند . ...
شبکه خبری المیادین به نقل از یک مقام ارشد ایرانی خبر داد که بازگشت تهران به مذاکرات وین طی چند روز یا چند هفته آتی صورت خواهد گرفت.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۳   + ۶۵ سایت دیگر  
حاشیه های مذاکره با غرب و بازگشت به برجام هر روز با اخبار ضد و نقیض سیگنال های متفاوتی را صادر می کند. حالا اما سخنگوی کاخ سفید گفته که برای بازگشت به مذاکرات آماده هستند. از آن سو وزیر امور خارجه نیز در اظهاراتی گفته که نگاه به شرق به معنای کنار گذاشتن غرب نیست. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید روز جمعه سعی کرد در اظهاراتی نتایج ضعیف نظرسنجی های جدید مربوط به رضایت شهروندان آمریکایی از عملکرد جو بایدن را توجیه کند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۷:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید گفت دولت جو بایدن از تلاش های کمیته بررسی حوادث ششم ژانویه که از سوی مجلس نمایندگان ایجاد شده است، حمایت می کند. وی افزود رئیس جمهوری به این نتیجه رسیده است که داشتن امتیازات اجرایی عدم افشای اولین مدارک دوره ترامپ را تضمین نمی کند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، دولت واشنگتن در حال حاضر در تلاش است تا جزئیات نشست دوجانبه میان روسای جمهوری آمریکا و فرانسه را نهایی کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۴    
سخنگوی کاخ سفید در حالی اعلام کرد که امکان دیدار روسای جمهوری آمریکا و روسیه در حاشیه نشست سران گروه 20 در ایتالیا در حال بررسی است که حضور پوتین در این نشست هنوز بطور صددرصد قطعی نشده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۷    
سخنگوی کاخ سفید از توافق میان رؤسای جمهور این کشور و چین برای برگزاری نشست مجازی دوجانبه تا پایان سال جاری میلادی خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۲۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید به دنبال اختلال و قطعی اینستاگرام و واتس آپ و فیس بوک در کشورهای مختلف جهان اعلام کرد که شبکه های اجتماعی ثابت کردند که قدرتی غیر قابل کنترل دارند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با تکرار ادعای تعهد آمریکا به گفتگو با کره شمالی، گفت که کشورش آماده است تا درباره طیف وسیعی از مسائل با پیونگ یانگ رایزنی کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۷:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با تکرار آمادگی دولت آمریکا در گفت و گو با کره شمالی گفت که پیونگ یانگ به درخواست های ایالات متحده جهت گفت و گو پاسخ نداده است.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۰    
شفقنا- کاخ سفید، افزایش آمار قربانیان کرونا در آمریکا به هفتصد هزار نفر را واقعیتی تکان دهنده و وحشتناک خواند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از آرتی، جسن ساکی سخنگوی کاخ سفید در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: این عدد شوکه کننده و وحشتناک است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد، آمریکا پیشنهاداتی را برای مذاکره با کره شمالی مطرح کرده اما هنوز هیچ پاسخی دریافت نکرده است.
برترین ها / شفقنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۰   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا: جزئیات کتاب جدیدی از رفتارهای عجیب دونالد ترامپ در زمان ریاست جمهوری پرده برداشت. براساس یکی از این خاطرات، ترامپ در ملاقات با بوریس جانسون که فرد مورد علاقه اش بود، درباره توان کانگروها صحبت کردند! ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۳:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
07 مهر 1400 - 18:23 بدرفتاری نیروهای مرزبانی آمریکا با مهاجران در مرز مکزیک صدای سخنگوی کاخ سفید را هم درآورد. روز سه شنبه تصاویری از نحوه برخورد ماموران اسب سوار آمریکایی با مهاجران اهل هاویتی در مرز آمریکا و مکزیک در تگزاس منتشر شد که نشان می داد این ماموران، مهاجران را با اسب تعقیب کرده ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۵۸    
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید در یک نشست خبری اظهار داشت نگه داشتن و افزایش احتمالی تعداد نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان به معنای جنگ با طالبان (سازمان ممنوع در روسیه) می بود و جو بایدن این را نمی خواست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
استفانی گریشام که در دولت سابق آمریکا 9 ماه سخنگوی کاخ سفید بود، ادعا کرد که او از یک دستیار زن جوان در برابر اقدامات زشت و غیراخلاقی دونالد ترامپ محافظت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت که اگر ایالات متحده 2500 نیروی نظامی خود را در افغانستان نگه داشته بود، باید با طالبان وارد جنگ می شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۳:۴۶    
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که سفر اخیر جیک سالیوان ، مشاور امنیت ملی آمریکا به ریاض درباره موضوع یمن بوده و در این سفر درباره قیمت نفت مذاکره ای صورت نخواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۳:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید که در کنفرانس خبری روز سه شنبه خود از آغاز مجدد پروازها میان سوریه و اردن استقبال کرده بود، از این موضع عقب نشینی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۱:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اظهار داشت که اگر آمریکا دو هزار و 500 نیروی خود را در افغانستان نگه می داشت، این امر به جنگ با طالبان منجر می شد.
وزیردفاع آمریکا علت خروج این کشور از افغانستان را جلوگیری از تلفات بیشتر نظامیان آمریکایی اعلام کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود گفت که رئیس جمهور آمریکا باقی ماندن در افغانستان را به نفع مردم آمریکا نمی دانست.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۴۳    
فارس : سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود گفت که رئیس جمهور آمریکا باقی ماندن در افغانستان را به نفع مردم آمریکا نمی دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری خود گفت که رئیس جمهور آمریکا باقی ماندن در افغانستان را به نفع مردم آمریکا نمی دانست.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خزانه داری آمریکا در واکنش به گزارش همکاری نفتی تهران، کاراکاس گفت که واشنگتن به اعمال تحریم علیه ایران و ونزوئلا ادامه می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا : جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که واشنگتن مشتاق بازگشت و انجام گفتگوها و بحث های دیپلماتیک در دور بعدی مذاکرات است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که واشنگتن مشتاق بازگشت و انجام گفتگوها و بحث های دیپلماتیک در دور بعدی مذاکرات است.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری شب گذشته اش به سوالی درباره احیای توافق هسته ای پاسخ داد و بیان کرد:فکر می کنم تا رفع تحریم ها هنوز چند قدم فاصله داریم. البته ما نسبت به این که برگردیم و در دور بعدی مذاکرات، مباحثاتی دیپلماتیک داشته باشیم مشتاقیم ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سخنگوی کاح سفید گفت که آمریکا مشتاق بازگشت به مذاکرات احیای برجام است ولی تا دستیابی به نتیجه، راهی طولانی در پیش است. جن ساکی سخنگوی کاخ سفید گفت که آمریکا مشتاق بازگشت به مذاکرات احیای برجام است ولی تا دستیابی به نتیجه، راهی طولانی در پیش است. ...