چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۱۲:۱۶Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سخنگوی کاخ سفید»

پارسینه   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک، کارین ژان پی یر ، سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه با اشاره به حمله پلیس آمریکا به اقامتگاه دونالد ترامپ در فلوریدا گفت: جو بایدن در مورد حمله اف بی آی به اقامتگاه رئیس جمهور سابق مطلع نشده بود. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا از یورش پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) به اقامتگاه" مارئه لاگو" دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق این کشور در فلوریدا و بازرسی از آن، از قبل اطلاع نداشت.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱    
سخنگوی کاخ سفید گفت، چین در تلاش است تا از طریق رزمایشهای اخیر خود در اطراف تایوان "وضعیت موجود" را تغییر دهد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۲۱    
نیویورک – ایرنا- سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که آمریکا نشانه هایی از سطوح غیرعادی تشعشعات رادیواکتیو در نیروگاه اتمی ژاپوریژژیا در اوکراین مشاهده نکرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۱:۳۱    
سخنگوی کاخ سفید در سخنانی تاکید کرد که ما حاضریم هر گامی را که لازم است برای بازگرداندن زندانیان آمریکایی به خانه برداریم.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۰۸:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین به نقل از واشنگتن پست، جان کربی سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد: کین گانگ سفیر چین برای اعتراض به اقدام های تحریک آمیز پکن به کاخ سفید احضار شد. ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۲۲:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
درحالی که شک و تردیدها پیرامون کشته شدن رهبر القاعده در افغانستان افزایش یافته، سخنگوی کاخ سفید نیز اعلام کرد که آمریکا هیچ تاییدیه ای از تجزیه و تحلیل دی ان ای ارائه نخواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
درحالی که شک و تردیدها پیرامون کشته شدن رهبر القاعده در افغانستان افزایش یافته، سخنگوی کاخ سفید سه شنبه اعلام کرد که ایالات متحده هیچ تاییدیه ای از تجزیه و تحلیل DNA درباره کشته شدن ایمن الظواهری در کابل ندارد، اما هویت وی را از طریق منابع دیگر تایید کرده است.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا و سخنگوی کاخ سفید با درخواست از چین برای عدم تنش زایی در صورت سفر رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به تایوان، مدعی شدند که رفتارهای عصبی مقامات پکن بی مورد است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۴:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس جمهوری آمریکا قصد دارد بار دیگر در سال 2024 برای انتخابات نامزد شود. بایدن در حال حاضر با کاهش حمایت از جانب رای دهندگان دموکرات مواجه است و برخی از قانونگذاران این حزب هم از تایید او خودداری می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفته است که رئیس جمهور آمریکا که در سال 2024، 81 سال سن خواهد داشت قصد دارد در انتخابات ریاست جمهوری بعدی آمریکا شرکت کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت، دولت آمریکا در حال بررسی احتمال درج نام کشور روسیه در فهرست دولت حامی تروریسم متعلق به ایالات متحده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۴:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد دولت آمریکا در حال بررسی امکان معرفی روسیه به عنوان کشور حامی تروریسم و همچنین اتخاذ تدابیر دیگری برای تحمیل هزینه های اضافی بر مسکو است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید می گوید در حال حاضر برنامه ای برای تماس بایدن و پوتین وجود ندارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در ارتباط با سفر رئیس مجلس نمایندگان به تایوان گفت، سفرهای نانسی پلوسی ربطی به رئیس جمهور ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۶:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در تلاش است شایعات درباره اینکه دولت عربستان سعودی ممکن است عمدا بایدن را در معرض ابتلا به کووید-19 قرار داده باشد، را خنثی کند.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
کارن ژان پی یر سخنگوی کاخ سفید روز گذشته -چهارشنبه- در یک کنفرانس مطبوعاتی درباره نتایج نظرسنجی انجام شده توسط سی ان ان مبنی بر اینکه تنها 25 درصد از رای دهندگان حزب دموکرات از نامزدی بایدن حمایت می کنند، تاکید کرد که بایدن به رغم این موضوع نامزد انتخابات 2024 خواهد شد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: آن چه مولفه قدرت ملی ماست مردم متدین در صحنه است؛ ما به نیروهای نظامی و قدرت تسلیحاتی خود افتخار می کنیم اما مهمترین مولفه قدرت ملی ما مردم همیشه در صحنه هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید از تلاش برای اتخاذ تدابیری برای کاهش پیامد های افزایش قیمت حامل های انرژی بر خانواده های آمریکایی سخن گفت.
جماران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۵   + ۷۲ سایت دیگر  
وحیدی، وزیر کشور، جنگ اقتصادی را از دیگر ابزار های دشمن علیه جمهوری اسلامی دانست و تصریح کرد: امروز دشمن، جنگ اقتصادی را در قالب تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته است ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
یک سخنگوی کاخ سفید گفت واشنگتن هنوز نشانه ای از تحویل پهپاد از سوی ایران به روسیه ندیده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یک سخنگوی کاخ سفید گفت واشنگتن هنوز نشانه ای از تحویل پهپاد از سوی ایران به روسیه ندیده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
جان کربی، سخنگوی کاخ سفید گفت که دولت آمریکا هنوز نشانه ای از تحویل پهپادهای ایرانی به روسیه و یا اقدام روسیه در خرید این پهپادها ندیده است. به گزارش فارس ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۳    
یک سخنگوی کاخ سفید گفت واشنگتن هنوز نشانه ای از تحویل پهپاد از سوی ایران به روسیه ندیده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان در واکنش به اظهارات اخیر سخنگوی کاخ سفید گفت: به تعهدات توافقنامه با آمریکا پایبندیم و هیچ تهدیدی از خاک افغانستان متوجه کشور دیگری نخواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی طالبان در واکنش به اظهارات اخیر سخنگوی کاخ سفید گفت: به تعهدات توافقنامه با آمریکا پایبندیم و هیچ تهدیدی از خاک افغانستان متوجه کشور دیگری نخواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد تست کرونای جو بایدن 79 ساله مثبت شده است.
مرور نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت: ایران توان داخلی تولید پهپاد را دارد و ما به چشم خود دیده ایم که این پهپادها چطور علیه نیروهای ما و تأسیسات ما در سوریه و عراق استفاده شده اند. به همین دلیل چنین قراردادی را از نزدیک دنبال کرده و آن را جدی می گیریم .
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید مدعی شد شواهد و اطلاعات حاکی از آن است که مسکو تلاش می کند مناطق بیشتری از خاک اوکراین را تصرف کند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روز سه شنبه خود با خبرنگاران درباره سفر مهم و راهبردی رئیس جمهور روسیه به ایران اظهار نظر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی کاخ سفید با اشاره به سفر رئیس جمهوری روسیه به ایران، آن را نشان دهنده نیاز مسکو به تهران دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۲:۵۵   + ۳۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در ادعایی واهی و بی پایه و اساس سفر رئیس جمهور روسیه به تهران را که در چارچوب روند نشست آستانه صورت گرفته است، به بحران اوکراین ربط داد و مدعی شد که سفر پوتین به جنگ اوکراین ارتباط دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۰:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری روز سه شنبه خود با خبرنگاران درباره سفر مهم و راهبردی رئیس جمهور روسیه به ایران اظهار نظر کرد.
شانا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید از احتمال افزایش تولید نفت از سوی تولیدکنندگان بزرگ ائتلاف اوپک پلاس خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کارین ژان پی یر، سخنگوی کاخ سفید در یک نشست خبری از "اعتبار" روایت رئیس جمهور آمریکا در گفتگو با ولیعهد عربستان درباره قتل روزنامه نگار منتقد سعودی دفاع کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس جمهور آمریکا بر اهمیت عدم واردات نفت از روسیه تاکید دارد و واشنگتن به فشارها در این خصوص ادامه خواهد داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس جمهور آمریکا بر اهمیت عدم واردات نفت از روسیه تاکید دارد و واشنگتن به فشارها در این خصوص ادامه خواهد داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که واشنگتن به اروپا برای رهایی از وابستگی به گاز روسیه کمک می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۰۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید با متهم کردن روسیه به استفاده از نفت و گاز طبیعی به عنوان سلاح، گفت واشنگتن انتظار دارد با تصمیم عربستان، تولید نفت اوپک پلاس به زودی افزایش یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جان کربی سخنگوی کاخ سفید گفت: سالیوان درباره تمایل آمریکا برای ایجاد کنسولگری در شرق قدس اشتباه سخن گفت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کاخ سفید با رد نتایج نظرسنجی جدیدی که رضایت مردمی از بایدن را حدود 30 درصد نشان می دهد و حاکی از آن است که دموکرات ها برای رقابت ریاست جمهوری 2024 نامزد دیگری را می خواهند، به برخی از "دستاوردهای" گذشته اشاره کرد. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
جان کربی، هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید روز پنجشنبه به وقت محلی گفت، دیدارهای جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا با شورای همکاری خلیج فارس در سفر وی به خاورمیانه شامل گفتگوهای دوجانبه با پادشاه عربستان و همچنین ولیعهد این کشور خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۶    
نیویورک- ایرنا- سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در دیدار جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا و سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان حضور خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۶ - ۰۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع مطلع گفت که مدیر ارتباطات کاخ سفید، که مشاور دیرینه رئیس جمهور آمریکا نیز هست، قصد دارد اواخر تابستان امسال استعفا دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که رئیس جمهور ایالات متحده، همچنان از فروش جنگنده های اف-16 به ترکیه، علی رغم مخالفت های آمریکایی حمایت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۹:۴۰    
سخنگوی کاخ سفید گفت: مرگ 46 پناهجو در تگزاس به شدت وحشتناک است.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
ی ک سخنگوی کاخ سفید در پی پرتاب تحقیقاتی ماهواره بر ذوالجناح، مدعی شد، این اقدام ایران غیرمفید و بی ثبات کننده است. این سخنگوی کاخ سفید همچنین گفت که دولت آمریکا نسبت به استفاده از تحریم ها و اقدامات دیگر در زمینه ممانعت از توسعه های بیشتر برنامه موشک های بالستیک ایران تعهد دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
یک سخنگوی کاخ سفید در پی پرتاب تحقیقاتی ماهواره بر ذوالجناح، مدعی شد، این اقدام ایران غیرمفید و بی ثبات کننده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۱:۲۴   + ۵۲ سایت دیگر  
کاخ سفید به پرتاب موفق دومین پرتاب ماهواره بر تحقیقاتی ایران که ذوالجناح نام دارد واکنش نشان داد. به گزارش فارس، به نوشته وبگاه تایمز اسرائیل کاخ سفید غروب یکشنبه به وقت تهران اعلام کرد که از آزمایش روز یکشنبه آگاه بوده است. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
کارین ژان پی یر سخنگوی کاخ سفید عصر شنبه به وقت محلی در حالی که بایدن را در سفر به اروپا همراهی می کند، در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره چنین اصلاحاتی گفت: رئیس جمهوری آمریکا با چنین امری مخالف است. این کاری نیست که وی بخواهد انجام دهد. ...