شنبه ۰۲ مردادساعت ۱۲:۵۹Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بیمه شدگان»

راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۶    
مدیر کل امور بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی جزییات خرید سربازی 1400 را تشریح کرد.علاوه بر خرید سربازی به صورت نقد، خرید سربازی به صورت اقساط امکان پذیر است اما سابقه سربازی بعد از اقساط خرید سربازی منظور می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۶    
کاشان - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان گفت: بیمه شدگان شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به طور میانگین چهار برابر میانگین کشوری به مرکزهای درمانی مراجعه می کنند.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
مصرف برخی دارو ها که مسئول سرکوب سیستم ایمنی هستند، می تواند تا حدودی تاثیر واکسن کرونا را در افراد کاهش دهد. مصرف برخی دارو ها که مسئول سرکوب سیستم ایمنی هستند، می تواند تا حدودی تاثیر واکسن کرونا را در افراد کاهش دهد. ...
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
*قابل توجه بیمه گذاران، بیمه شدگان و زیاندیدگان محترم شرکت بیمه رازی در استان های تهران و البرز* با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر تعطیلی تمامی ادارات استان های تهران و البرز تا یکشنبه سوم مردادماه به استحضار می رساند؛ ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۹:۳۱    
بیمه شدگان تامین اجتماعی ازاول مرداد از این خدمات بهره مند میشوند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طبق گزارش هایی که به تازگی منتشر شده است مصطفی سالاری روز جمعه با اشاره به هفته تامین اجتماعی اعلام کرد که یکی از مطالبات اصلی جامعه از سازمان تامین اجتماعی افزایش مستمری بازنشستگان است. افزایش مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار می گوید: وقتی مبلغ هنگفتی از خزانه به اسم کمک به اقتصاد یا کارآفرین داده می شود، انتظار داریم نهادهای نظارتی به وظیفه خود عمل کنند و خروجی کار نشان بدهد که چقدر اشتغال به وجود آمده و چه تعداد به بیمه شدگان اجباری اضافه شده است؟
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی یزد که به مناسبت هفته تامین اجتماعی سخن می گفت ضمن اشاره به تلاش های انجام شده برای تحقق خواسته های بیمه شدگان استان، شروع عملیات ساختمانی بیمارستان سرطان را مژده داد و تاکید کرد: اعتبار فاز اول احداث بیمارستان برای اسکلت فلزی به مبلغ 140 میلیارد تومان تامین شده است.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
شکوری در رابطه با شرایط احتساب و خرید سابقه خدمت سربازی توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۳:۵۹   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره طرح های کاهش شدید هزینه های درمانی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در دو بخش بستری و سرپایی توضیحاتی ارائه داد و گفت: ضوابط نظام ارجاع را تدوین کرده ایم و احتمالا تا پایان هفته تقدیم هیئت امنا خواهد شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: در راستای توسعه خدمات الکترونیک سازمان بیمه سلامت و جهت محاسبه بیمه ای دارو و خدمات پزشکی ، بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت از پزشکان فقط نسخه الکترونیک درخواست کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مدیرکل سازمان تأمین اجتماعی استان همدان با اعلام اینکه 44 درصد جمعیت استان همدان زیر پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند، گفت: مجموع بیمه شدگان این سازمان در استان 243 هزار و 944 نفر است و 1.7 درصد از بیمه شدگان در استان همدان هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
18 ماه از کلنگ زنی درمانگاه تامین اجتماعی بردسکن می گذرد و تنها دستاورد مسئولین رفع معارض از زمین است، اعتبار 12 میلیارد تومانی ساخت درمانگاه برگشت خورده است و 30 هزار بیمه شده تامین اجتماعی برای استفاده از حقی که هرماه پولش را می پردازند سرگردان شهرستان های مجاور می شوند.
مدیرعامل شرکت آتیه سازان حافظ از پرداخت سریع هزینه های درمانی بیمه شدگان خبر داد و گفت: اسناد کم حجم که بیش از 84 درصد از مراجعین را شامل می شود، در عرض 24 ساعت پرداخت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۹    
ایسنا/اردبیل مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل از افزایش پرداختی بازنشستگان اردبیلی در دو سال اخیر خبرداد و گفت: سازمان تأمین اجتماعی جذب بیمه شده جدید را در دستور کار قرار نداده و تلاش بر حمایت از بیمه شدگان موجود را دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل- مدیرکل تأمین اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح 3070 ارائه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی با استقبال بیمه شدگان و اهالی استان اردبیل روبه رو نشده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۳:۰۷    
ملکشاهی با بیان اینکه مجموع بیمه شدگان این سازمان 288 هزار نفر و معادل 48 و نیم درصد جمعیت استان است، گفت: ارائه 30 خدمت پرتکرار در شعب سازمان تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری موجب کاهش70 میلیون مراجعه بیمه شدگان این سازمان شده است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تامین اجتماعی ایلام گفت: تعداد 30 خدمت پرتکرار در شعب سازمان تامین اجتماعی به صورت غیرحضوری انجام می شود و بر اساس محاسبات انجام شده با اجرای این طرح 70 میلیون مراجعه بیمه شدگان از شعب سازمان کاهش پیدا کرده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت درمان تامین اجتماعی استان ایلام با اشاره به اینکه4 شهرستان ایلام صاحب درمانگاه تامین اجتماعی می شوند، گفت:درمانگاه تامین اجتماعی در 4 شهرستان ایلام، دره شهر، آبدانان و سرابله احداث می شود که با ایجاد این زیرساخت ها، بیمه شدگان این سازمان می توانند از خدمات مختلف استفاده کنند.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان آذربایجان غربی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی سحریز خیر مرکز استان، اقدامات بخش درمان سازمان تأمین اجتماعی در سطح استان را تشریح کرد. ...
معاون بیمه ای واموراستان ها صندوق بیمه اجتماعی گفت: استفاده از کارگزاران هزینه اجرای طرح های مختلف برای خدمات دهی را کاهش داده و در حقیقت موجب جذب بیشتر بیمه شدگان می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح حفاظت مالی بیمه شدگان این سازمان خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی سامانه سرویس های شهروندی بیمه سلامت برای بیمه شدگان با هدف ارائه خدمات بهینه خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رکنا:سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر درزمینه انتقال الکترونیکی پرونده بیمه شدگان درکشور پیشرو بوده است
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم از بررسی بیش از 10 هزار و 243 درخواست بیمه شدگان برای رسیدگی به از کارافتادگی، استراحت های پزشکی به اداره شورا ها و کمیسیون های پزشکی مدیریت درمان استان خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی، چگونگی به عهده گرفتن کفالت والدین در تامین اجتماعی را تشریح کرد.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۳    
سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه گر اجتماعی محسوب می شود که از طریق دولت، بیمه شدگان و کارفرمایان تأمین مالی می شود و بخش عمده آن توسط بیمه شدگان تأمین می شود که با اهداف اقتصادی کشور، کاملا همسو است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان گفت: هزینه های درمان افراد بالای 65 سال بیمه شده تامین اجتماعی در بیمارستان های متینی و اخوان کاشان رایگان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۴    
مدیرکل تامین اجتماعی استان کرمانشاه تعداد بیمه شدگان اصلی این سازمان در استان را 250 هزار نفر اعلام کرد و گفت: در مجموع 770 هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.
اقتصاد ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت، با بیان اینکه دارندگان دفترچه بیمه سلامت همگانی برای مراجعه به مراکز درمانی خصوصی باید ابتدا به پزشک ارجاع و خانواده خود مراجعه کنند گفت: در صورت عدم رعایت سیستم ارجاع، تمامی هزینه های درمانی، این گروه از بیمه شدگان خارج از تعهد خواهد بود ...
تامین اجتماعی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۵    
اجرای طرح نسخ الکترونیک، موجب بهبود کمی و کیفی خدمات به بیماران و تسریع در ارائه خدمات درمانی می شود. به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان کرمانشاه پرداخت حق بیمه دوران سربازی را منجر به افزایش سوابق بیمه ای بیمه شدگان دانست و گفت: این حق بیمه معادل هفت درصد دستمزد است و بیمه شدگان میتوانند در 12 قسط پرداخت کنند.
مدیر کل تعهدات قانونی صندوق بیمه اجتماعی از واریز مستمری تیرماه مستمری بگیران این صندوق خبر داد.
سازمان بیمه سلامت در راستای توجه به حقوق شهروندی و کاهش حضور بیمه شدگان در دفاتر پیش خوان، فاز اول سرویس های خدمات غیرحضوری شهروندی را به اتمام رسانده است .
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۲    
حوزه/ سازمان تامین اجتماعی در توصیه مهمی از بیمه شدگان، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی درخواست کرد در اسرع وقت در سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی es.tamin.ir ثبت نام و شماره تلفن همراه خود را در این سامانه ثبت کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه سوق گفت: سازمان تأمین اجتماعی برای راه اندازی بیمارستان به عنوان مطالبه به حق بیمه شدگان سه شهرستان کهگیلویه، چرام و لنده اقدام کند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شرایط بیمه دانشجویان و زنان خانه دار اعلام شدشکوری جزئیات شرایط بیمه دانشجویان و زنان خانه دار را اعلام کرد. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،مهدی شکوری مدیر کل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی گفت ...
آفتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۳:۰۴    
تامین اجتماعی در راس تمام دستگاه های ارائه دهنده خدمات بیمه ای و درمانی که بیش از 42 میلیون بیمه شده از خدمات آن استفاده می کنند با مشکلات زیادی رو به رو است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۰۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
تامین اجتماعی در راس تمام دستگاه های ارائه دهنده خدمات بیمه ای و درمانی که بیش از 42 میلیون بیمه شده از خدمات آن استفاده می کنند با مشکلات زیادی رو به رو است.
گیتی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شعبه تامین اجتماعی تربت جام با اشاره به 20 هزار بیمه شده تامین اجتماعی در این شهرستان گفت: به واسطه این بیمه شدگان تعداد 61 هزارنفر از جمعیت شهرستان زیر چتر خدمات تامین اجتماعی قرار دارند و در واقع حدود 25 درصد جمعیت منطقه را در بر می گیرد.
سیتنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
برای دریافت خدمات به بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی کددستوری #1420* فعال است و بیمه شدگان برای استفاده از خدمات دفترچه درمان می توانند این کددستوری را شماره گیری کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کاشان - ایرنا - فرماندار اردستان با اشاره به ثبت بیشترین شمار بیمه شدگان تامین اجتماعی این شهرستان در اردیبهشت امسال گفت: سایه شوم بیکاری با تحقق وعده سال 1397 به مردم این خطه برداشته شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی، جزئیات شرایط بیمه دانشجویان و زنان خانه دار کشور را اعلام کرد.
سفیر افلاک   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
گودرزی گفت: 750 هزار نفر در استان لرستان از خدمات تامین اجتماعی بهره مند شدند.
بانکداری ایرانی   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا زراعی - کارشناس ارشد شرکت بیمه ایران؛ بازاریابی و کارمزد برای عملیات صدور بیمه نامه های گروهی، به ویژه در رشته های اتومبیل و درمان، یکی از نقاط افتراق منافع برای هر سه ضلع یعنی بیمه گذاران، شبکه فروش و کارکنان (رده های سازمانی و جایگاه های ویژه شغلی) در غالب مواقع ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۸:۴۵    
کاشان - ایرنا - رییس شعبه تامین اجتماعی اردستان گفت: بیشترین شمار بیمه شدگان این شهرستان در 10 سال اخیر مربوط به اردیبهشت امسال با هفت هزار و 160 بیمه شده اصلی بوده که روند رو به رشد اشتغال در این خطه را نشان می دهد.
برترین ها / خسروشاه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۴   + ۵۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل امور بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی به سؤالات بیمه شدگان تأمین اجتماعی در زمینه بیمه زنان خانه دار، بیمه دانشجویان، خرید سابقه خدمت سربازی، بیمه ایرانیان خارج از کشور، نحوه برقراری مستمری بازنشستگی، بیمه بیکاری، مستمری از کارافتادگی و کفالت پدر و مادر پاسخ داد. ...
راهبردنامه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۰۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
احمد شیرجنگ روز چهارشنبه به راهبردنامه گفت: سودجویان با روش های مختلف تلاش می کنند که شهروندان را برای فروش بیمه های تکمیلی قانع کنند، این افراد از عباراتی مانند کارت هوشمند سلامت یا کارت بیمه سلامت برای این منظور سوء استفاده می کنند ...