چهارشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۱۶May 2023 31
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازار طلا»

صدا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در حالی که شاخص کل بورس در حال صعود است، روند قیمت ها در بازار طلا و سکه در 24 ساعت گذشته نسبتا کاهشی بوده است و بازار خودرو نیز وارد دومین هفته ریزشی شده است. ...
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: خبرهای خوب ناشی از سفر سلطان عمان به کشور و آزادسازی بخشی از پول های مسدود شده ایران می تواند به روند کاهش قیمت طلا کمک کند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۰۸    
قیمت هر گرم طلای 18 عیار در روز جاری نسبت به دیروز 21 هزار و 700 تومان دیگر کاهش پیدا کرد و به مرز 2 میلیون و 505 هزار و 100 تومانی رسید. نرخ سکه نیز در مقایسه با روز قبل 136 هزار تومان کم شد و در محدوده 30 میلیون و 951 هزار تومانی قرار گرفت. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۳    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:کاهش 45 دلاری قیمت اونس جهانی طی دو هفته گذشته ،کاهش و ثبات نرخ ارز ، ثبت نام خودرو و کاهش تقاضا برای خرید طلا و سکه باعث شده کاهش قیمت طلا و سکه ادامه دار باشد.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کاهش قیمت دلار، دوباره تاثیر خود را بر بازار طلا و سکه گذاشت و قیمت طلا و سکه امروز 9 خرداد ماه کاهشی شد. اما این کاهش مانند روزهای گذشته چندان محسوس نبود و بیشتر به نوسانی کوچک در بازار شباهت داشت.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی با 190 هزار تومان کاهش 31 میلیون تومان رسید و هر گرم طلا با قیمت دو میلیون و 490 هزار تومان معامله شد.
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه در بازار امروز با کاهش اندک قیمت ها مواجه شد؛ به طوریکه بیشترین تغییر قیمت از آن سکه بهار آزادی با 389 هزار تومان کاهش بوده است. در بازار ارز، نرخ دلار در کانال 51 هزار تومان ماند.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۲:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سکه یک گرمی پارسیان امروز سه شنبه 9 خرداد ماه با قیمت 2 میلیون و 685 هزار تومان معامله می شود. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار ایبِنا ، از بازار طلا و سکه در امروز سه شنبه 9 خرداد ماه 1402، سکه نیم گرمی پارسیان با قیمت 1 میلیون و 344 هزار و 500 تومان فروخته می شود. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
در جدول زیر قیمت دلار، یورو در بازار امروز 9 خرداد 1402 آمده است که طبق آن قیمت دلار به 42 هزار و 550 تومان رسید.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
با اینکه نگرانی سرمایه گذاران در مورد سقف بدهی آمریکا کاهش یافته اما نگرانی در مورد افزایش نرخ بهره این کشور هنوز وجود دارد و این دلایل قیمت طلا را در نزدیکی کمترین رقم 2 ماه گذشته نگه داشته است.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سکه امامی امروز دوشنبه با قیمت 31 میلیون و 83 هزار تومان مبادله شد و هر گرم طلای 18 عیار به دو میلیون و 525 هزار تومان رسید.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بازار طلا و سکه در سومین روز هفته جاری بعد از چند روز نزول، جان دوباره گرفت.آن طور که سایت اتحادیه طلا و ارز اعلام کرده نرخ طلا 18 عیار و سکه امامی امروز برخلاف روز های قبل پیشروی کردند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
در بازار تهران امروز نیم سکه 16 میلیون و 650 هزار تومان، ربع سکه 10 میلیون و 970 هزار تومان و سکه گرمی هم 6 میلیون و 495 هزار تومان دادوستد شد.
سلام نو / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
امروز دوشنبه 1 خرداد 1402 قیمت طلا و سکه صعودی بودو با افزایش قیمت همراه بود، قیمت هر سکه امامی امروز تا لحظه تنظیم این مطلب به 32 میلیون و 600 هزار تومان رسیده است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۳    
امروز قیمت هر گرم طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته 11 هزار و 500 تومان بالا رفت و به مرز 2 میلیون و 484 هزار و 100 تومانی رسید. نرخ سکه هم بعد از چند روز کاهش، سرانجام در روز جاری 6 هزار تومان بیشتر شد و در محدوده 30 میلیون و 498 هزار تومانی قرار گرفت. ...
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۴:۲۶    
نایب رئیس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت:قیمت اونس جهانی در معاملات امروز تغییر خاصی نداشت اما در بازار ایران قیمت طلا و سکه به دلیل نوسان نرخ ارز روند صعودی به خود گرفت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
روند صعودی قیمت دلار، بر قیمت طلا و سکه اثر گذاشت و قیمت ها کمی صعودی شد. پیش بینی ها درباره بازار طلا و سکه چه می گوید؟
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فرارو - قیمت دلار توافقی امروز دوشنبه هشت خرداد به 42 هزار و 550 تومان رسید تا نرخ فروش آن درمقایسه با دیروز 50 تومان افزایش داشته باشد. در بازار طلا اما نرخ هر گرم طلا 18 عیار با افت 10 هزار تومانی به دو میلیون و 485 هزار تومان رسید و همزمان انواع سکه های طلا را بین 10 تا 400 هزار تومان کمتر از ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عبادالله محمدولی گفت: پیش بینی می شود در نیمه دوم خرداد به سمت تابستان بازار طلا احتمال دارد با افزایش قیمت همراه باشد، زیرا وضعیت اقتصادی خوب نیست و مردم به دنبال سرمایه گذاری در بازارهای مطمئن هستند.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
هر گرم طلا با قیمت دو میلیون و 494 هزار تومان معامله شد و قیمت سکه امامی 454 هزار تومان ارزان شدو
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سیگنال کاهش قیمت از میدان فردوسی به بازار طلا و سکه رسید و هر گرم طلا امروز بعد از مدت ها به کانال دو میلیون و 400 هزار تومانی وارد شد. آیا ریزش قیمت ها ادامه دارد؟
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
بازار طلا این روزها در حالی از وجود خریداران خالی شده است که به گفته کارشناسان این صنف نام نویسی گسترده مردم برای خودرو و نوسان قیمت طلا باعث شده است تا معامله چندانی در این بازار اتفاق نیفتد.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۴    
نتایج نظرسنجی این هفته سایت کیتکو حاکی از مردد بودن تحلیلگران و سرمایه گذاران و معامله گران بازار طلا دارد.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۰    
قیمت هر گرم طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته 38 هزار و 100 تومان کم شد و به مرز 2 میلیون و 485 هزار و 500 تومان رسید. نرخ سکه نیز در مقایسه با روز قبل 100 هزار تومان کاهش پیدا کرد و در محدوده 30 میلیون و 851 هزار تومانی قرار گرفت. ...
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با کاهش یکپارچه قیمت ها در بازار امروز مواجه شد؛ به طوریکه سکه امامی با کاهش قیمت به نیمه کانال 30 میلیون تومان بازگشت و نرخ طلا 18 عیار نیز نزولی ثبت شده است. در بازار ارز، نرخ دلار در کانال 51 هزار تومان ماند.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه در جلسه بررسی روند ساخت کاروانسرا و بازار طلا و جواهر امام خمینی (ره) ضمن استقبال از نگاه مسئولان کرمان به پروژه های توسعه ای، بر ضرورت حفظ جایگاه و حریم مسجد امام خمینی (ره) به عنوان یک بنای تاریخی و فرهنگی در اجرای این طرح تاکید کرد.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۹    
قیمت تمام سکه، نیم سکه و طلا امروز در بازار رشت کاهش یافت و هر گرم طلای 18 عیار هم 2 میلیون و 505 هزار تومان در بازار در حال معامله می باشد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، بازار طلا و سکه روز یکشنبه با کاهش قیمت ها مواجه بود. تمام سکه بهار آزادی 30 میلیون و 850 هزار تومان ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: حباب سکه در محدوده 33 درصد است درحالی که بازار طلا تنها حباب 4 درصدی را تجربه می کند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۰۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: بر اساس نظرسنجی هفتگی طلای کیتکو، پیش بینی ها درباره وضعیت آتی این فلز حساس و تا حدود زیادی مبهم شده است.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی این بازار ها به بررسی گزارش وضعیت قیمت و اخبار مهم بازار در همان روز و نیز پیش بینی بازار در روز های آینده خواهد پرداخت.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۲۳    
قیمت هر گرم طلای 18 عیار در روز جاری نسبت به دو روز قبل هزار و 400 تومان کاهش پیدا کرد و به مرز 2 میلیون و 525 هزار و 700 تومانی رسید. نرخ سکه نیز در مقایسه با پنج شنبه 200 هزار تومان کم شد و در محدوده 31 میلیون و 201 هزار تومانی قرار گرفت. ...
به عقیده کارشناسان، با نزدیک شدن به زمان اجرای توافقات بین المللی و مالی و پولی، افت قیمت ها در بازار ارز و طلا سرعت بیشتری خواهد گرفت.
مردم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در بازار امروز سکه امامی با نمایشی متفاوت در بازار طلا بروزرسانی شد؛ به طوریکه سکه امامی در حالی با 102هزار تومان افزایش مواجه شد که نرخ بقیه مسکوکات و طلا 18 عیار با کاهش بها قیمت گذاری شده است. در بازار ارز، نرخ دلار در کانال 51 هزار تومان ماند.
آنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۰۶    
رئیس سابق اتحادیه طلا گفت: امروز میزان داد و ستد در بازار طلا به دلیل انتظار برای حضور پادشاه عمان در ایران و تعطیلی بازار های جهانی نسبت به روز های گذشته روند کاهشی دارد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۴۰    
فردا هفتم خرداد پادشاه عمان عازم تهران است. هفته گذشته این سیگنال سیاسی روند قیمت در بازارهای مالی را با کاهش همراه کرد. معامله گران بازار طلا و سکه معتقدند چنین سیگنال هایی همواره روند قیمت در بازارهای مالی را با نزول همراه می کند و این سفر دست کم تا مشخص شدن نتیجه توافقات می تواند قیمت ها را ...
ایبنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مرکز مبادله ارز و طلا از اسفند ماه سال گذشته آغاز به کار کرده و نقش موثری در کنترل بازار طلا و ارز داشته است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۰۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
فردا هفتم خرداد پادشاه عمان عازم تهران است. هفته گذشته این سیگنال سیاسی روند قیمت در بازارهای مالی را با کاهش همراه کرد. معامله گران بازار طلا و سکه معتقدند چنین سیگنال هایی همواره روند قیمت در بازارهای مالی را با نزول همراه می کند و این سفر دست کم تا مشخص شدن نتیجه توافقات می تواند قیمت ها را ...
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۲۳:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
بازدهی مثبت سکه امامی و ربع سکه در دومین هفته که بازار ارز با خبر سفر پادشاه عمان مواجه شده نشان می دهد که اثر این سفر در این هفته کمی پیشخور شده و ترس معامله گران از اصلاح قابل توجه دلار در نتیجه این سفر تا حدودی فروکش کرده است.
طلا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۴   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، ضمن اشاره به افت قیمت اونس طلا در بازارهای جهانی و همچنین نوسان کاهشی نرخ ارز در بازارهای داخلی از ریزش بهای سکه و طلا در بازار یک هفته اخیر خبر داد و تاکید کرد که در حال حاضر بازار در ثبات نسبی خوبی قرار دارد و از هرگونه التهاب به دور است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
قیمت طلا برای امروز اعلام شد، قیمت طلای 18 عیار به 2 میلیون و 564 هزار و 400 تومان رسید. که نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۵:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
روند قیمت طلا و سکه در دو روز پایانی هفته اخیر، متعاقب سفر هفته آینده سلطان عمان به ایران در روند نزولی قرار گرفت. بیشتر قطعات سکه به کانال های قیمتی پایین تر برگشتند و معامله گران در فاز احتیاط فرو رفتند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد کشتی آرای در گفت وگو با خبرنگار ایران اکونومیست درباره وضعیت بازار طلا در هفته نخست خردادماه اظهارداشت: طی دو هفته گذشته قیمت جهانی طلا با سیر نزولی همراه بود و در هفته ای که گذشت باز هم این روند کاهشی تکرار شد. ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۰    
قیمت هر گرم طلای 18 عیار نسبت به روز گذشته 3 هزار و 700 تومان کاهش پیدا کرده و به مرز 2 میلیون و 532 هزار و 400 تومانی رسید. نرخ سکه نیز در مقایسه با روز قبل 492 هزار تومان کم شد و در محدوده 31 میلیون و 398 هزار تومان قرار گرفت. ...
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۱:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید در بازار امروز 0.94 درصد کاهش یافت و به کانال 31 میلیون تومانی سقوط کرد. به گزارش روند بازار ، بر اساس مشاهدات میدانی ایبِنا ، از بازار طلا و سکه، در معاملات امروز پنج شنبه 4 خرداد 1402 سکه طرح جدید با قیمت 31 میلیون و 900 هزار تومان معامله می شود که نسبت به روز گذشته کاهش 0 ...
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۰:۱۹    
خرید از سایت های خارجی و بین المللی به واسطه مشکلات پرداخت، همواره یکی از دغدغه های خریداران ایرانی بوده است. سیستم پرفکت مانی به عنوان سیستم پرداخت الکترونیکی مالی، با ارائه یک بستر امن و سریع، این مشکل را حل کرده است. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۹:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا و سکه در روزهای گذشته در دو کانال معین در حال نوسان بوده است. کارشناسان پیش بینی می کنند روند قیمت طلای جهانی افزایشی است اما آینده قیمت دلار در ایران مبهم است. با این مقدمه، روند قیمت طلا چیست و آیا سرمایه گذاری در این حوزه صرفه اقتصادی دارد؟
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۰۰:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در نیمه دوم معاملات بازار دلار و سکه امروز یک خبر سیاسی به بازار مخابره شد که جهت انتظارات را نزولی کرد و قیمت دلار، طلا سکه به سمت پله های پایین تر ریزش کردند.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۰۰    
به صورت روزانه نبض بورس وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و دلار) را بررسی خواهد کرد و ضمن مرور روند هفتگی این بازار ها به بررسی گزارش وضعیت قیمت و اخبار مهم بازار در همان روز و نیز پیش بینی بازار در روز های آینده خواهد پرداخت.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۱:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
سکه امامی در بازار امروز 3 خرداد با قیمت 32 میلیون تومان معامله شد و هر گرم طلا به دو میلیون و 582 هزار تومان رسید.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۷:۴۶    
امروز قیمت هر گرم طلای 18 عیار نسبت به روز قبل 17 هزار و 500 تومان بیشتر شد و به مرز 2 میلیون و 580 هزار و 800 تومانی رسید. نرخ سکه نیز در مقایسه با روز گذشته 200 هزار تومان بالا رفت و در محدوده 32 میلیون و 201 هزار تومانی قرار گرفت. ...