چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۱۷:۱۴Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان کشوری»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
لارستان- ایرنا- فعالیت خانه امید ویژه بازنشستگان کشوری شامگاه دوشنبه در لارستان استان فارس آغاز شد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۶    
طی آئینی ساختمان خانه امید بازنشستگان کشوری لارستان افتتاح شد. به گزارش میلاد لارستان، طی آئینی با حضور معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه لارستان، معاون مدیرکل و رئیس آموزش...
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، امیرحسین یزدان پناه در توئیتی نوشت: در دروغ گویی یا بی سوادی سازمان برنامه و بودجه همین بس که کسی را مسئول روابط عمومی کرده که فرق بین بازنشسته تامین اجتماعی و کشوری را ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری واجدین شرایط و مشمول دریافت وام ضروری بازنشستگان کشوری، زمان پرداخت وام ها، حذف عده ای از متقاضیان، زمان پرداخت نوبت دوم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول و علل تأخیر در پرداخت ها را تشریح کرد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۶:۱۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت نوبت دوم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول تا عصر امروز (چهارشنبه) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت نوبت دوم وام ضروری 10 میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران مشمول خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
یک ماه قبل مدیر مالی صندوق بازنشستگان کشوری و لشگری اعلام کرد که نوبت اول وام بازنشستگان واریز شده است. همچنین اعلام شده بود که مراحل بعدی در پایان هر ماه واریز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
وام هفت میلیون تومانی در قیاس با وام های بازنشستگان کشوری بسیار ناچیز است و همین مبلغ ناچیز را متاسفانه با تاخیر می پردازند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
تبعیض بین بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی امری است که در سال های اخیر با شدت بیشتری از سوی جامعه مورد انتقاد قرار گرفته است از طرفی طبق آمارها 55 درصد مستمری بگیران تامین اجتماعی حداقلی بگیر هستند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری با دو فوریت توسط دولت تهیه و در تاریخ 9 تیر ماه 1400 به مجلس داده شده است اما با گذشت بیش از 20 روز مجلس در خصوص این لایحه هنوز اقدامی انجام نداده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری طرحی است که پس از گذشت 14 سال بحث و بررسی، در اواخر دوره هشت ساله ریاست جمهوری حسن روحانی به اجرا درآمد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یکی از فعالان بازنشستگان کشوری انتظاری که بازنشستگان از نمایندگان مجلس دارند را تشریح کرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۷    
پرداخت وام بازنشستگان کشوری از چند روز آینده آغاز می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۱    
زمان پرداخت پاداش پایان خدمت بازنشستگان کشوری طبق وعده جدید رئیس سازمان برنامه و بودجه 12 مرداد ماه اعلام شده است.
اقتصاد آنلاین / افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
آخرین خبرها از صندوق بازنشستگی کشوری حاکی از این است که واریزی مرحله دوم وام 10 میلیون تومانی از چند روز آینده آغاز می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یک فعال بازنشستگان کشوری بر لزوم تشکیل کمیته تخصصی دائمی امور بازنشستگان در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
صمت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی سازمان تامین اجتماعی از ثبت نام بیش از 10 هزار نفر از بازنشستگان برای دریافت وام خبر داد. بازنشستگان کشوری می توانند برای دریافت وام ثبت نام کنند. تا کنون بیش از 10 هزار نفر برای دریافت وام بازنشستگان ثبت نام کرده اند ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
جی پلاس؛ عضو کارگروه 31 نفره همسان سازی با اشاره به افزایش 2 میلیون تومانی حقوق بازنشستگی فرهنگیان و کارمندان ساده در سال 99، از افزایش های بیشتر برای اعضای هیات علمی قضات و مدیران خبر داد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ جمعی از بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی در نامه ای به ریاست مجلس شورا خواستار در اولویت قرار گرفتن متناسب سازی شدند. در نامه ای که جمعی از بازنشستگان کشوری، لشگری و تامین اجتماعی خطاب به قالیباف نوشته اند، آمده است: ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۲۷ سایت دیگر  
متناسب سازی حقوق بازنشستگان در دو صندوق بازنشستگی کشوری و تامین اجتماعی از جمله اقدامات قابل توجه و ماندگار دولت دوازدهم است که هرچند ابهامات و نگرانی هایی پیرامون تامین پایدار منابع مالی آن در سال های آتی وجود دارد؛ افزایش متوسط 77 درصدی حقوق بازنشستگان کشوری و 2 ...
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
با انجام قرعه کشی، 80 نفر از بازنشستگان سراسر کشور که در قالب بسته هفتم طرح یاری از تسهیلات خرید لوازم خانگی استفاده کرده بودند، برنده جوایز 50 میلیون تومانی شدند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۶:۵۷    
رئیس فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به لایحه دوفوریتی همسان سازی دائمی بازنشستگان کشوری و لشکری تصریح کرد که علاوه بر لایحه دولت نمایندگان پیگیر آن هستند که بر اساس برنامه چهارم توسعه 90 درصد حقوق شاغلین را بازنشستگان دریافت کنند که بزودی با قید فوریت در مجلس بررسی خواهد شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
جی پلاس؛ مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: تلاش داریم از هر راه ممکن هزینه های مربوط به بیمه تکمیلی را کاهش و خدمات آن را افزایش دهیم. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به لایحه دوفوریتی همسان سازی دائمی بازنشستگان کشوری و لشکری تصریح کرد که علاوه بر لایحه دولت نمایندگان پیگیر آن هستند که بر اساس برنامه چهارم توسعه 90 درصد حقوق شاغلین را بازنشستگان دریافت کنند که بزودی با قید فوریت در مجلس بررسی خواهد شد.
پرسش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
وی با اشاره به ماده 30 قانون برنامه ششم توسعه کشور افزود: براساس مفاد این قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشکری، از ابتدای برنامه ششم باید اجرا می شد و در سال گذشته قدم های مثبتی برداشته شد.
بازدیدها: 6 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی به نقل از خانه پرستار خبرنگار ایلنا، مدیران کانون های بازنشستگی کشوری در نامه ای به قالیباف درخواست کردند لایحه دائمی شدن همسان سازی خارج از نوبت بررسی و تصویب شود. متن نامه به این شرح است: ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
توزیع ناعادلانه درآمد به دلیل تورم ناشی از سوءمدیریت داخلی و پیامد های تحریم ها سبب شده تا قشر بازنشسته روز به روز فقیرتر شده و ترمیم دستمزدها هیج فایده ای نداشته باشد
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد کارت بانکی یکپارچه با کارت شناسایی فرهیختگان بازنشستگی کشوری طی مراسمی با حضور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل بانک صادرات ایران رونمایی شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
کارت بانکی یکپارچه با کارت شناسایی فرهیختگان بازنشستگی کشوری طی مراسمی با حضور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل بانک صادرات ایران رونمایی شد. ...
کارت بانکی یکپارچه با کارت شناسایی فرهیختگان بازنشستگی کشوری طی مراسمی با حضور وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری و مدیرعامل بانک صادرات ایران رونمایی شد.
بسیاری از برنامه ها و وعده هایی که در زمان کسب رای اعتماد در حوزه بازنشستگان داده بودم؛ مانند همسان سازی حقوق، افزایش شفافیت، سودآور کردن بنگاه های تابعه صندوق بازنشستگی و ارائه خدمات متنوع اجتماعی و رفاهی محقق شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۲۲:۵۷   + ۳۹ سایت دیگر  
سه پروژه کلیدی صندوق بازنشستگی کشوری با عنوان صندوق بازنشستگی و تحول دیجیتال بعدازظهر امروز (سه شنبه 15تیرماه) با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صندوق و تعدادی از بازنشستگان کشوری رونمایی و به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۱   + ۲۵ سایت دیگر  
این روزها، پرسش های مختلف و متعددی از سوی بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری در فضای مجازی و در حوزه های مختلف از جمله حوزه فنی مطرح می شود که به مهم ترین آنها پاسخ داده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگان کشوری در یک نشست خبری، از برنامه ها و مسئولیت اجتماعی این مجموعه سخن گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان بازنشستگان کشوری با اشاره به بررسی لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان اعلام کرد که حضور نمایندگان منتخب بازنشستگان تامین اجتماعی برای بررسی مواد مربوط در کمیسیون اجتماعی کاملا ضروری است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری در سه آیتم بستری فوق تخصصی، بستری های عمومی و خدمات تشخیصی درمانی اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۱    
یک از فعالان بازنشستگان کشوری نوشت: در مقطع حساس فعلی جهت تصویب لایحه دائمی شدن متناسب سازی 90 درصدی، برقراری ارتباط حضوری در دفاتر نمایندگان در شهرستانها و حوزه های انتخابیه و توجیه آنان و درخواست تصویب دو فوریت لایحه در صحن علنی و رسیدگی سریع به کلیات و جزئیات آن در کمیسیون اجتماعی و سپس صحن علنی ...
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۶:۵۵   + ۳۹ سایت دیگر  
طی بودجه های سنواتی در چند سال اخیر اقداماتی در این رابطه صورت گرفت و با پیش بینی منابع طی هر سال جریان متناسب سازی حقوق بازنشستگان کشوری و لشگری و البته تامین اجتماعی در دستور کار قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۶   + ۶۰ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از فراهم شدن امکان پرداخت 24 ساعته هزینه های درمانی بازنشستگان و وظیفه بگیران تحت پوشش بیمه تکمیلی این صندوق تا سقف 500 هزار تومان در مراکز استان ها و شعب اصلی و تا 72 ساعت در سایر شعب و نمایندگی های آتیه سازان خبر داد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۴:۵۱   + ۵۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: علی ربیعی، سخنگوی دولت، از تصویب لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان در جلسه امروز هیئت دولت خبر داد و گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان از برنامه پنجم توسعه همواره دنبال می شده و همیشه تعارض هایی بین بازنشستگان کشوری و لشکری و تأمین اجتماعی وجود داشته است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
325هزار بازنشسته در اردیبهشت امسال برای وام 10 میلیون تومانی ثبت نام کرده اند اما فقط 130 هزار نفر آن مشمول دریافت این وام شدند. دلیل حذف شدن 195 هزار متقاضی دیگر چیست؟
کارگر نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
حدود 325 هزار بازنشسته و وظیفه بگیر متقاضی دریافت وام 10 میلیون تومانی کرونا بودند که صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد حدود 130 هزار واجد شرایط دریافت این تسهیلات شدند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
اولین نوبت از وام بازنشستگان روز شنبه واریز شد و حدود 23 هزار و 500 نفر وام 10 میلیون تومانی را دریافت کردند و حدود 107 هزار نفر دیگر در صف واریز هستند؛ بنابراین ابتدا 107 هزار نفر طی پنج نوبت بعدی این وام را می گیرند. اما گفته شده که پرداخت هر نوبت از این وام معمولا در پایان هر ماه انجام می شود ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۴/۰۶ - ۱۸:۱۰    
پرداخت وام ضروری بازنشستگان کشوری از دیروز آغاز شده است. در ادامه جزئیات اقساط و سود این وام 10 میلیونی را بخوانید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۸:۵۹    
پرداخت هزینه خرید 16 میلیون دوز واکسن کوواکس،شرکت بیش از یک میلیون و 500 هزار نفر در انتخابات شورای شهر تهران،حقوق خرداد ماه بازنشستگان کشوری واریز شد،پرداخت وام ازدواج فرزندان هزار و 350 بازنشسته ،وام اجاره به مستاجران 6 ماه دوم سال هم تعلق می گیرد،والیبال ایران در رده یازدهم لیگ ملت ها ایستادو...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۳۶ سایت دیگر  
وام 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری امروز (اول تیرماه) به مشمولان این تسهیلات پرداخت می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: حقوق خرداد ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق به حساب های آنها واریز شد.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
واریز حقوق خرداد ماه بازنشستگان کشوری تا ساعتی دیگر انجام خواهد شد.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۲۱:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری زمان واریز حقوق خرداد ماه بازنشستگان و وظیفه بگیران این صندوق را اعلام کرد.