شنبه ۰۸ مهرساعت ۱۲:۱۲Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کروبی»

برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۶    
انتشار یک نامه درباره وضعیت میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی با امضای برخی چهره های شاخص جناح اصلاحات در فضای مجازی خبرساز شده و خشم منتقدان سرسخت این سه چهره محصور را به دنبال داشته است.
ندای اصفهان   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۸    
احزاب اصلاح طلب میانه رو با نظرات خاتمی و جبهه اصلاحات مخالف هستند و تصمیم به عبور از آن ها گرفته اند و با بیان اینکه اصلاحات مساوی با جبهه اصلاحات نیست به دنبال مرجعیت جدیدی برای رهبری اصلاحات هستند. آنها به دنبال گزینه های دیگری برای رهبری اصلاحات مانند مهدی کروبی هستند.
برترین ها / پرسش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۸:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
روزنامه هم میهن بخشی از نامه انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران به شورای عالی امنیت ملی را منتشر کرده که در آن نسبت به وضعیت محصوران هشدار داده شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۰۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
شرق نوشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی روز بیست و دوم شهریور روایتی از دیدار با رهبری نوشته است. در این دیدار موضوعات مهمی از جمله دیدارهای خاتمی در سازمان ملل و دیدار مهدی کروبی با چند آمریکایی مطرح شده است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۳    
رسم است که رجال سیاسی در روزگار پیری به افرادی خردمندتر تبدیل می شوند. این رویه اما بعضی وقت ها صادق نیست و گاهی می بینیم که برخی رجال در روزگار پیری دچار عوامزدگی می شوند!
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: شیخ اصلاحات هنوز بر آرمان های انقلاب اسلامی تاکید می کند و معتقد است که آن گفتمان قابلیت نوسازی و ارایه به جامعه را دارد. کروبی تاکید می کند که از اصلاح نباید غافل شد ...
جماران   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۰   + ۵۰ سایت دیگر  
آذر منصوری رئیس جبهه اصلاحات ایران در نامه ای خطاب به علی اکبر احمدیان دبیر شورای عالی امنیت ملی خواستار خاتمه دادن به حصر میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: سیاستمدار استخوان خرد کرده در لابه لای چرخ های سیاست ورزی جمهوری اسلامی، بار دیگر دلسوزانه و از سر محبت هشدار داد. هشداری دوسویه به حکومت و به جریان متبوعش که اگر دیر بجنبند فاجعه ای به بار خواهد آمد.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اصلاح طلبان می کوشند تا شکست های خود را به دولت نسبت دهند از فقدان یک تحلیل جامع از وضعیت موجود و یک نقشه ی راه برای رسیدن به وضعیت مطلوب رنج می برند.
پرسش   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع نیروهای خط امام با اظهار نگرانی از وضعیت جسمی میرحسین موسوی و زهرا رهنورد گفت: آقایان موسوی، کروبی و خانم رهنورد که هر سه شخصیت های خدمتگزار و دلسوز کشور هستند، 13 سال بدون محاکمه در حصر طاقت فرسا به سر می برند و از حقوق بدیهی خود محروم هستند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
محمد توکلی، انصاف نیوز: سعید رضوی فقیه که در انتخابات 88 سخنگویی ستاد انتخاباتی مهدی کروبی را بر عهده داشت با اشاره به بیانیه ی اخیر او می گوید که کروبی در این پیام ائتلاف با اصولگرایان میانه رو را هم مد نظر داشته است. ...
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۵ - ۰۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
در بخشی از خاطرات مرحوم آیت الله هاشمی به سفر خاتمی به نیویورک و پخش شایعه احتمال مواجهه تصادفی او با کلینتون پرداخته شده است.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۲    
احمد زیدآبادی روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب خبر داده که به خاطر سخنرانی خود در تاریخ سوم خرداد سال 1388 در جریان انتخابات ریاست جمهوری آن سال به دعوت جوانان حامی مهدی کروبی به یک سال حبس تعزیری و 50 ضربه شلاق روی نقاط مجاز بدن محکوم شده است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۵    
در بسته خبری پیش رو به بررسی مهم ترین عناوین مطبوعات کشور می پردازیم.
برترین ها / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرای جوان به مواضع اخیر مهدی کروبی درباره انتخابات پرداخته است.
گفتارنو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۸    
هم میهن نوشت: مهدی کروبی، دبیرکل پیشین حزب اعتمادملی و از چهره های شاخص اصلاح طلب که پس از اعتراضات به نتایج انتخابات 88، حصر خانگی شد و به گفته خودش به محاق رفت، روز جمعه به کنگره حزب اعتمادملی پیام داد. پیامی که در آن انتقادات از وضع موجود و راهکارهایی را برای برون رفت از آن مطرح کرد. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۲    
"چپ های تحریمی" می پرسند: "در انتخاباتی که همفکران ما حضور ندارند به چه کسانی رای بدهیم؟! پاسخ ساده است. فرض بر صحت ادعا، همانند سال 92 به "نامزد نزدیک" و کسانی مثل روحانی رأی بدهید.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
شیخ اصلاحات پس از نقش آفرینی در فتنه به این نتیجه رسید که بازی در زمین براندازی هم قامت او نبوده و از نظر هویتی با او تعارض دارد!
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۳ - ۰۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: گزارش ها را خواندم. غربی ها توجه زیادی به ملاقات آقای [مهدی] کروبی، [رییس مجلس]، با نمایندگان کنگره آمریکا نشان می دهند؛ فکر می کنند برنامه ریزی شده است. چمدان سفر را در دفترم بستم و ساعت ده به فرودگاه رفتیم و به سوی ساری پرواز کردیم ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کرباسچی: کروبی همیشه تاکید دارد که باید از راه های مسالمت آمیز تحول و تغییر و اصلاحات را ایجاد کنیم و به دنبال براندازی و به هم ریختن و ویرانگری کشور نیست!
روز نو   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
این در حالی است که راه عبور از بن بست ها و یا موانع موجود در پیش راه جامعۀ ما همچنان نوعی از حرکت اصلاحیِ متفاوت با موارد گذشته است که از طریق آسیب شناسی حرکت های قبلی، قابلِ فهم و به کارگیری است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: غلامحسین کرباسچی، رئیس ستاد انتخاباتی مهدی کروبی در انتخابات سال 88، درباره پیام مهدی کروبی به کنگره حزب اعتماد ملی و مواضعی که او در این پیام داشته، سخن گفته است
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مهدی کروبی، دبیرکل پیشین حزب اعتمادملی و از چهره های شاخص اصلاح طلب که پس از اعتراضات به نتایج انتخابات 88، حصر خانگی شد و به گفته خودش به محاق رفت، روز جمعه به کنگره حزب اعتمادملی پیام داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۶:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در یادداشتی تند علیه مهدی کروبی رئیس مجلس ششم، به نامه او به کنگره حزب اعتماد ملی واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
در بخشی از خاطرات مرحوم آیت الله هاشمی به حواشی دیدار کروبی ،رئیس مجلس ششم با چند سناتور آمریکایی در رسانه ها و مساله اسرای کویت در عراق و درخواست برای پادرمیانی ایران پرداخته شده است .
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
چهارمین کنگره فوق العاده و عادی حزب اعتماد ملی با حضور بیش از هزار نفر برگزار شد، ضمن اینکه انتخابات اصلاح موادی چند از اساسنامه حزب اعتماد ملی نیز به تصویب اعضای کنگره حزب رسید. پس از انتخابات پرشور حزب، اعضای شورای مرکزی و بازرسان حزب به شرح ذیل انتخاب شدند: 1- محمدحسین کروبی (فعال سیاسی) ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدی کروبی در بیانیه ای بر اتحاد گروه های میانه رو داخل ایران تاکید کرد. به گزارش انصاف نیوز، رئیس اسبق مجلس شورای اسلامی که از بهمن 89 در حصر است پیامی را خطاب به کنگره حزب اعتماد ملی صادر کرد. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۶/۱۱ - ۰۰:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: در اخبار، ملاقات آقای [مهدی] کروبی، [رییس مجلس]، با چند نفر از سناتورها و نمایندگان آمریکا در نیویورک، جلب توجه می کند؛ به عنوان شرکت در اجلاس پارلمان های دنیا در آنجا است. دیشب هم در خرم آباد، اشرار به بانکی حمله کرده اند و خرابی به بارآورده اند ...
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۶:۱۷   + ۳۳ سایت دیگر  
ایران امروز که به سرعت در حال فاصله گرفتن از کاروان توسعه است نباید بیش از این درجا بزند. شرط توسعه احیای اعتماد است. اعتماد ملت به دولت و اعتماد ملت به اصلاحات و اعتماد ملت به امید ... راه اعتماد اما از تغییر می گذرد. تغییری از درون ایران، به دست ملت و بدون هرگونه خشونت.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
گویا رادیکال های اصلاحات حسین کروبی را سمت خود کشانده اند و او نه تنها بر خلاف نظر پدرش بلکه متضاد رویکرد الیاس حضرتی، دبیرکل حزب متبوعش نزدیک به اتحاد ملتی ها شده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۸:۴۶    
سرویس شبکه های اجتماعی جوان آنلاین: کبری آسوپار، فعال رسانه ای در کانال شخصی خود نوشت: آقای زیدآبادی، تحریف نباید جزوی از روزنامه نگاری باشد! یکشنبه پنجم شهریور ماه مطلبی کوتاه در روزنامه جوان نوشتم در قیاس برخورد دستگاه قضایی آمریکا با دونالد ترامپ، به دلیل آشوب پس از انتخابات ...
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۰۸ - ۱۲:۲۸    
زیدآبادی نوشت: دو نامزد انتخاباتی را به دلیل اعتراض شان به فرآیند و نتیجه انتخابات، حدود 13 سال است به طور غیرقانونی در حصر نگه داشته و آزادی آنها را سلب کرده اید و تازه طلبکار هم هستید؟
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۰۷ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
هر اندازه که مشارکت بالا برود به همان میزان، انسجام، قوام و توانمندی حاکمیت بالا می رود و امکان چانه زنی سیستم در برابر دشمنان بیرونی بیشتر می شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۰۶ - ۱۵:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
احمد زیدآبادی با تیتر اگر راست می گویید دست به کار شوید! در اینستاگرام خود نوشت: روزنامۀ جوان از اینکه مهدی کروبی و میرحسین موسوی مانند دونالد ترامپ مورد تعقیب قضایی قرار نگرفته اند، اظهارِ دلخوری کرده است. در این مورد باید گفت: ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه اصولگرا جوان در مطلبی به بهانه دادگاه ترامپ، به چهر های اصلاح طلبی چون خاتمی، میرحسین موسوی و کروبی انتقاداتی تند وارد کرده است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۶/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه جوان در مطلب امروز خود با ابراز پشیمانی از نحوه برخورد با میرحسین موسوی و شیخ مهدی کروبی اذعان کرد که بهتر بود تا مسیر را از طریق دادگاه و دستگاه قضا پیش می بردند.
شورا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۴ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در جریان انتخابات سال سوم دوره ششم شورای شهرستان تهران، احمد صادقی با 5 رأی ماخوذه برای سومین سال متوالی به عنوان رئیس انتخاب شد. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، انتخابات سال سوم دوره ششم شهرستان تهران با حضور احمد صادقی رئیس شورای شهرستان ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۲۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه سازندگی، ارگان حزب کارگزاران سازندگی که مدت هاست خاطرات مرحوم هاشمی رفسنجانی را به صورت پاورقی منتشر می کند، در روایت خاطرات مردادماه سال 79 او که به ماجرای ترور هاشمی و کروبی اختصاص دارد ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۰۱ - ۰۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مرحوم آیت الله هاشمی در خاطرات خود از فشارها به مهدی کروبی بر سر طرح اصلاح قانون مطبوعات روایت کرده است. به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی در بخشی از خاطرات 30 مرداد 1379 ایشان آمده است: ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۰:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
در بسته خبری امروز تابناک تیتر هایی مانند فعال اصولگرا: اصلا کسی غیر پایداری ها در ایران اصلح نیست! / علیرضابیگی: قالیباف به شخصه تغییر معاون سیاسی وزیر کشور را دنبال می کرد / معاون اجرایی رئیسی: میانگین سنی دولت کاهش پیدا کرده است و... را می خوانید.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۹:۳۲    
امروز صبح گزارشی درباره ی نشست هایی با محوریت مهدی کروبی و سیدهادی خامنه ای در انصاف نیوز منت شر شد که در آن بر این نکته تاکید شده است که افراد حاضر در این نشست ها از جمله آقایان کروبی و خامنه ای هنوز به نتیجه ای برای شرکت و یا عدم شرکت در انتخابات نرسیده اند. ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۹   + ۳۳ سایت دیگر  
حسین کروبی و سید هادی خامنه ای برگزاری دیدارهای انتخاباتی حجت الاسلام مهدی کروبی را تکذیب کردند. حجت الاسلام سید هادی خامنه ای در گفت وگو با ایلنا ضمن تکذیب خبر دیدار انتخاباتی خود با حجت الاسلام کروبی عنوان کرد: برگزاری دیدار با آقای کروبی در اختیار ما نیست ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۳۰ - ۰۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نشست هایی با محوریت مهدی کروبی و سید هادی خامنه ای برای تصمیم گیری پیرامون عدم حضور و یا حضور و همچنین چگونگی حضور بخش میانه رو و سنتی اصلاح طلبان در انتخابات، در حال برگزاری است. ...
روز نو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
انتخابات پرحاشیه دیگری که قبل از 88 انجام شد و پیرامون دخالت نظامیان در جریان انتخابات مباحثی مطرح شد، مربوط به دوره نهم ریاست جمهوری در سال 84 بود؛ جایی که ماجرای خواب مهدی کروبی و عقب افتادن او از احمدی نژاد یکی از سوژه هایی است که هنوز هم از آن یاد می شود.
آخرین نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حمید رسایی با حضور در برنامه صف اول با ارائه سند مطرح کرد: موسوی خوئینی ها و کروبی پیش از انتخابات 76 پیش هاشمی رفتند تا ببینند اگر رهبری به شخصی غیر از خاتمی تمایل دارد، خاتمی را از حضور در انتخابات منصرف کنند.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۱۷ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خاطرات هاشمی رفسنجانی: امروز پیش از علنی و رسمی شدن جلسه، آقای [مهدی]کروبی، [رییس مجلس]، با توضیحات زیاد، نامه آیت الله خامنه ای را خواند که نوشته اند، مسأله مطبوعات حساس است و قانون قبلی، بخشی از مشکلات را حل کرده و تغییر آن قانون فعلاً نه مشروع است و نه مصلحت ...
جهان نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، رسول منتجب نیا، چهره اصلاح طلب، قائم مقام سابق حزب کروبی و دبیرکل حزب جمهوریت در غم از دست دادن همسر خود به سوگ نشسته است. نکته جالب آنجاست که در پیام تسلیت مجمع آذری های ایران اسلامی خطاب به این چهره سیاسی که در شماره امروز روزنامه اعتماد منتشر شده ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اسماعیلی دوستی معتقد است باید در انتخابات شرکت کرد و قهر با انتخابات سودی در پی نخواهد داشت.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۲/۰۵/۰۴ - ۰۴:۲۲   + ۴۶ سایت دیگر  
احمد زیدآبادی روزنامه نگار و فعال سیاسی اصلاح طلب خبر داده که به خاطر سخنرانی خود در تاریخ سوم خرداد سال 1388 در جریان انتخابات ریاست جمهوری آن سال به دعوت جوانان حامی مهدی کروبی به یک سال حبس تعزیری و 50 ضربه شلاق روی نقاط مجاز بدن محکوم شده است.