پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۸:۳۰Sep 2023 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زمان واریز یارانه»

دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۰:۲۷   + ۶۴ سایت دیگر  
ایرنا : یارانه کمک معیشتی مرحله 151 بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یارانه معیشتی مرداد 1402 (مرحله 150) به زودی به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز خواهد شد. طبق اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی قرار است از ماه جاری رقم یارانه برخی از مشمولان به 520 هزارتومان افزایش پیدا کند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۵/۲۱ - ۰۸:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 150 مربوط به مرداد ماه 1402 به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 روز پنجشنبه (19 مرداد ماه) قابل برداشت است.
سلام نو / 55آنلاین   ۱۴۰۲/۰۵/۱۸ - ۰۱:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
کارشناسان هواشناسی درباره وضعیت جوی کشور در برخی مناطق کشور باران و رعد و برق هشدار داد و وضعیت آب و هوای کشور را برای امروز چهارشنبه 18 مرداد 1402 پیش بینی کرده است.
جماران   ۱۴۰۲/۰۵/۱۵ - ۰۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
یارانه مرداد ماه 1402 چه زمانی واریز می شود؟ مبلغ چقدر است؟
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۳۰ سایت دیگر  
یارانه مرداد ماه طبق روال ماه های قبل در بیستم این ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.
سلام نو / موج   ۱۴۰۲/۰۴/۱۱ - ۰۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
میزان افزایش یارانه نقدی، 20 درصد اعلام شده است و تاکنون تنها 8.5 میلیون نفر باید منتظر واریز یارانه نقدی تیر با مبلغ جدید باشند. جزئیات زمان واریز و مبلغ یارانه جدید بزودی تشریح خواهد شد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
یارانه نقدی مرحله 149 بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و یارانه تیرماه از ساعت 24 روز سه شنبه 20 تیرماه قابل برداشت است.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
زمان و مقدار یارانه نقدی مرحله 149 بر اساس دهک بندی انجام شده از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام شد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۹ - ۲۰:۰۴    
یارانه کمک معیشتی از ساعت 24 روز سه شنبه 20 تیرماه قابل برداشت است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 149 بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 24 روز سه شنبه 20 تیرماه قابل برداشت است.
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 149 به حساب سرپرستان خانوار واریز و از ساعت 24 روز سه شنبه 20 تیرماه قابل برداشت است.
اقتصاد آنلاین / فرتاک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۹:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها خبرداد: یارانه مرحله 148 (خرداد ماه ) به حساب سرپرستان خانوار کل کشور واریز شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۳   + ۴۵ سایت دیگر  
برخی از رسانه ها از واریز یارانه عید غدیر خبر می دهند. اما آیا دولت برای عید غدیر قرار است یارانه جدیدی پرداخت کند و یا عیدی جدیدی در راه است؟
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۳/۲۴ - ۱۴:۵۸    
به گزارش اینتیتر به نقل از رصدورزشی، یارانه نقدی برای همه یکسان واریز نمی شود. یارانه نقدی به همه داده نمی شود. یارانه نقدی سر تاریخ معین پرداخت می شود. یارانه نقدی قرار است قطع شود. برای اطلاع از زمان واریز یارانه نقدی مطلب زیر را بخوانید.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۰۳/۲۰ - ۱۷:۲۲   + ۴۹ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 148 مربوط به خردادماه 1402 امروز (شنبه) واریز شد و از ساعت 24 امشب قابل برداشت است.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۰۰:۴۹   + ۵۱ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 147 مربوط به اردیبهشت ماه 1402 به حساب کلیه سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه در سراسر کشور واریز و از ساعت 24 روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه قابل برداشت است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۹:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها، مبلغ یارانه خرداد ماه 20 درصد افزایش پیدا کرده است. اما این افزایش شامل همه یارانه بگیران نشده است فعلا قرار است یارانه خانوار های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی افزایش پیدا کند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۸:۰۲   + ۷۷ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها، مبلغ یارانه خرداد ماه 20 درصد افزایش پیدا کرده است. اما این افزایش شامل همه یارانه بگیران نشده است فعلا قرار است یارانه خانوار های تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی افزایش پیدا کند.
برترین ها / تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۴:۵۴   + ۴۳ سایت دیگر  
طبق اطلاعیه سازمان هدفمندسازی یارانه ها، مبلغ یارانه خرداد 1402 افزایش پیدا کرده است. میزان افزایش یارانه معیشتی 20 درصد اعلام شده اما این افزایش شامل همه یارانه بگیران نشده است
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 147 مربوط به خرداد ماه 1402 به حساب سرپرستان خانوار مشمول دریافت یارانه واریز و از ساعت 24 روز شنبه 20 خرداد ماه قابل برداشت است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بیمارستان امام علی (ع) شهرستان ازنا جزئیات حمله اراذل و اوباش به وی را تشریح کرد .
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به اینکه در اربعین امسال گذرنامه ویژه اربعین صادر می شود گفت: امسال هیچگونه صفی برای دریافت گذرنامه نخواهیم داشت.
سلام نو / فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۹۴ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از درگذشت 2 بیمار کووید 19 و شناسایی 67 بیمار جدید در شبانه روز گذشته خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۵۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان امور مالیاتی از استقبال اصناف و مشاغل از مشوق های مالیاتی در نظر گرفته شده خبر داد و تاکید کرد که این مشوق ها تا دو هفته دیگر پابرجا خواهد بود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور با اشاره به برگزاری مراسم اربعین در فصل گرما از استقبال عراق برای 24 ساعته شدن مرز خسروی خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: ترافیک در محور چالوس مسیر شمال به جنوب حدفاصل مرزن آباد تا مجلار سنگین بوده و این محور دارای بارش باران است.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز با افزایش 9 هزار و 867 واحد همراه شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۱۸   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی بازار مسکن در رکود غیرتورمی به سر می برد که مالکان حاضر به فروش واحد ها با تخفیف تا 25 درصدی شده اند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: امیدواریم آیین نامه اجرا شدن قانون بودجه 1402 در خصوص افراد تحت پوشش نهاد های حمایتی نسبت به سهام عدالت به زودی مصوب شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۰۴   + ۷۶ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعیه مشترک وزارتخانه های نیرو و صمت، برنامه تامین برق صنایع کشور برای تابستان سال جاری با هدف تولید حداکثری در سال رشد تولید تدوین و ابلاغ شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در پی سفر سلطان عمان به ایران و بر اساس اطلاعات به دست آمده ، به زودی بیش از 24 میلیارد دلار از منابع ارزی بلوکه شده ایران در عراق و کره جنوبی و از طریق منابع قابل دسترس کشورمان در صندوق بین المللی پول وارد کشور خواهد شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
شرایط فروش لاماری ایما در خرداد 1402 اعلام شد. شرکت آرین موتور شاسی بلند lamari eama را از 31 اردیبهشت تا 4 خرداد 1402 به مشتریان عرضه می کند.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی: هیئت مدیره سرخابی ها جای زد و بند ابوالمشاغل ها نیست. به جای سفارش و زد و بند و خواهش باید کمیته حسابرسی و کمیته سرمایه گذاری و نظم در هیئت مدیره استقلال و پرسپولیس برقرار شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت از افزایش تخصیص ارز برای تامین کالا توسط بانک مرکزی خبر داد و همچنین اعلام کرد که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال تدارک اصلاحیه ای روی بسته یارانه سال گذشته است که هر وقت نهایی شود توسط وزیر تعاون یا بنده اعلام خواهد شد.
حادثه 24   ۱۴۰۲/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
حادثه 24 - فکوری، رئیس اتحادیه سوپرمارکت داران تهران ازا ارائه اقلام یارانه از تحت عنوان کالابرگ الکترونیکی در این شهر خبر داد و گفت: 10 قلم کالا در مرحله اول تعیین شده است. ...
وقت صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۵:۰۱   + ۱۲۴ سایت دیگر  
زمان واریز یارانه اردیبهشت ماه 1402 اعلام شد. دهک های اول تا سوم مبلغ 400 هزار تومان به حساب آنها واریز می شود. به گزارش وقت صبح به نقل از ایلنا؛ یارانه کمک معیشتی مرحله 147 بر اساس دهک بندی اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از رصدورزشی، یارانه نقدی معمولاً برای کمک به افرادی که در سطح درآمد پایین قرار دارند، ارائه می شود. یارانه نقدی را می توان به صورت دائمی یا موقت ارائه داد. در برخی کشورها، یارانه نقدی به عنوان یک راه حل برای کاهش فقر و تقویت امنیت مالی افراد به کار گرفته می شود ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 147 ،ساعت 24 روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1402 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. اما یارانه اردیبهشت نقدی است یا کالایی؟
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد که این ماه هم مانند ماه های قبل، یارانه نقدی اردیبهشت ماه، در تاریخ بیستم به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتی مرحله 147 ،ساعت 24 روز چهارشنبه 20 اردیبهشت ماه 1402 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. اما یارانه اردیبهشت نقدی است یا کالایی؟
سلام نو / یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
مطهری از پرداخت یارانه اردیبهشت ماه 1402 به زودی به حساب سرپرست خانور خبر داد.